Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .7880. . .126
07 ноя 2017 13:52
Цитата "kwon":
вот и вторник пришел... ну что, оформился хоть один???


Якщо Ви про реєстрацію, то це займає від 5-ти до 7-ми робочих днів.
07 ноя 2017 14:05
Цитата "kwon":
вот и вторник пришел... ну что, оформился хоть один???

С сегодняшнего дня можно подать документы,делают 5 рабочих дней,т.е к концу след.недели будут право собственности,надеюсь за ключами записываться не прийдется
07 ноя 2017 17:36
Я залишила документи в середу,сьогодні за телефонували,сказали реєстрація пройшла ,тепер чекати п'ять днів виготовлення документів. Думаю процес пішов)
08 ноя 2017 08:49
Уважаемый й Альтис, опубликуйте сертификат соответствия выданный по факту приема дома (№1) в эксплуатацию.
Вы так сделали с техпаспортом на дом, сделайте и с сертификатом ДАБИ.
08 ноя 2017 09:58
Цитата "гостя1467":
Я залишила документи в середу,сьогодні за телефонували,сказали реєстрація пройшла ,тепер чекати п'ять днів виготовлення документів. Думаю процес пішов)


Це Ви в Дідик документи залишали? Чи в держреєстратора?
08 ноя 2017 10:06
Сегодня уже подала документы гос.регистратору. Папка уже существует, процесс запущен.
08 ноя 2017 10:25
А электрики или шарящие есть? Стоит вводный автомат на 5А, сказали чтобы увеличить мощность надо обращаться в РЭС, но почитав на эту тему - понял, что это гемор еще тот с составлением проекта и пр. Вопрос: можно ли параллельно этому поставить еще пару автоматов по 5А с отдельной линией на теплый пол допустим и т.д. или все они должны идти через вводный?
08 ноя 2017 10:34
Цитата "kwon":
А электрики или шарящие есть? Стоит вводный автомат на 5А, сказали чтобы увеличить мощность надо обращаться в РЭС, но почитав на эту тему - понял, что это гемор еще тот с составлением проекта и пр. Вопрос: можно ли параллельно этому поставить еще пару автоматов по 5А с отдельной линией на теплый пол допустим и т.д. или все они должны идти через вводный?


Автомат не на 5А,а на 25А установлен. Видел лично. В квартире УЗО на 16А.
08 ноя 2017 10:38
у Вас 1-или 2-уровневая? Перепутал - 5 кВт, что для полов маловато, проводка рассчитана на 9. А УЗО вроде как в миллиамперах идет, не?
08 ноя 2017 11:08
Цитата "kwon":
у Вас 1-или 2-уровневая? Перепутал - 5 кВт, что для полов маловато, проводка рассчитана на 9. А УЗО вроде как в миллиамперах идет, не?


Можна й в Амперах)))
У Вас головний (не знаю до, чи після лічильника йде) автомат на 25А, тобто якщо загальне споживання ВСІЄЇ квартири буде більшим 5,5кВт - ввідний автомат вимкнеться. В квартирі в щитку (уже за ввідним автоматом) Ви можете ставити скільки завгодно і яких завгодно автоматів, хоч 5, хоч 25, хоч і на кожну лампочку окремий автомат, все одно при більше 5,5кВт світло вимкнеться.
Заводити ще одну лінію в квартиру - воно того не варте)))
08 ноя 2017 11:09
Цитата "Dim_Ka":


Автомат не на 5А,а на 25А установлен. Видел лично. В квартире УЗО на 16А.


То УЗО вже чисто на котел.
08 ноя 2017 11:13
zheka3789_2 Дякую! Тобто збільшувати ввідний не варто? Бо мені Андрій, що показує квартири і парить свою бригаду, сказав шо всі збільшують до 9 кВт :notsure:
08 ноя 2017 11:15
Цитата "kwon":
у Вас 1-или 2-уровневая? Перепутал - 5 кВт, что для полов маловато, проводка рассчитана на 9. А УЗО вроде как в миллиамперах идет, не?


Десь сторінок з 50 тому я намагався пояснити, що для трикімнатної квартири 5кВт мало - не зрозуміли...
Все одно проект на 5 - тому нічого не змінимо. Обіцяли проводку ввідну хочаб не 2,5мм, а 4 кинути - ще не бачив.
Тепла підлога "тягне" десь 120Вт на квадрат. Якщо кидати на всю квартиру, то 5кВт, звісно, не вистачить. Але в спальні, наприклад, не рекомендовано тп, під меблями Ви теж її не будете класти. Скільки квадратів тп Ви запланували?
08 ноя 2017 11:19
Цитата "kwon":
zheka3789_2 Дякую! Тобто збільшувати ввідний не варто? Бо мені Андрій, що показує квартири і парить свою бригаду, сказав шо всі збільшують до 9 кВт :notsure:

Як вони "збільшують до 9кВт"???? Якщо по документах - я і сам би собі збільшив, залежно від ціни)
Знаю можна придбати (можливо навіть в бригаді Андрія) автомат на 40А, а на ньому буде написано 25А :smoke: Отак дійсно багато хто робить. Але якщо попастися, або всі собі такі поставлять - заплатите штраф, або будемо всі сидіти без світла.
08 ноя 2017 11:24
Цитата "zheka3789_2":


Десь сторінок з 50 тому я намагався пояснити, що для трикімнатної квартири 5кВт мало - не зрозуміли...
Все одно проект на 5 - тому нічого не змінимо. Обіцяли проводку ввідну хочаб не 2,5мм, а 4 кинути - ще не бачив.
Тепла підлога "тягне" десь 120Вт на квадрат. Якщо кидати на всю квартиру, то 5кВт, звісно, не вистачить. Але в спальні, наприклад, не рекомендовано тп, під меблями Ви теж її не будете класти. Скільки квадратів тп Ви запланували?

планую десь 11-12 кв - туалет 0,5 ванна 1,5 коридор 1,5 та частина кухні 7,5 та якщо паралельно буде працювати котел, холодильник, телевізор, комп., світло - потягне?

з.і. про муляжі читав - це не вихід, але Андрій чітко співав про безпроблемну заміну автомату через заяву в РЕС на більш потужний - це я памятаю і в мене не було приводу йому не довіряти, бо він постійно повторював, що вже не якийс вшивий прораб, а головний інженер будівництва і має сидіти в кабінеті, а не тут зі мною знаходитись :smoke:
08 ноя 2017 11:32
Цитата "Кошкин дом 1":
Сегодня уже подала документы гос.регистратору. Папка уже существует, процесс запущен.

Скажіть,а держ реєстратор забрав оригінал тех паспорту?просто не зовсім зрозуміло,навіщо дали 2 тех паспорта.один-згідно з оригіналом.логічно,що його якраз і для реєстрації.а оригінал у власника.
08 ноя 2017 11:38
Цитата "kwon":

планую десь 11-12 кв - туалет 0,5 ванна 1,5 коридор 1,5 та частина кухні 7,5 та якщо паралельно буде працювати котел, холодильник, телевізор, комп., світло - потягне?

Рахуємо - 12*0,12=1,5кВт підлога. Сучасні телевізори, холодильники десь по 0,3Вт, комп'ютер з монітором, роутером і т.д. десь 1кВт. Разом отримуємо 3кВт.
І ще в нас залишається 2кВт на пральну машину (від 1), кондиціонер (1), мікрохвильовку (1,5), пилосос, фен, праску і т.д. (ще по 1кВт кожен). От тому я й казав, що 5,5кВт мало. В однокімнатну на 2-3 жителя вистачить (так як не ввімкнуть все і відразу), а на >4 людей може й вибивати.
В принципі, на мало споживачів 5,5кВт вистачить. Але якщо у Вас 3кімнати і житиме більше 3 людей - беріть 9кВт поки є можливість (якщо це законно). Якщо ж пропонують просто змінити автомат - зможете його поміняти й через 10 років після заселення.
08 ноя 2017 11:45
Дякую! Повинно на 3-ьох вистачить, бо кондиціонер з теплою підлогою якось не вяжеться, праску та посудомийку вмикати на ніч, а пилосос планую робот на акум. :winky:
08 ноя 2017 11:48
Цитата "kwon":


з.і. про муляжі читав - це не вихід, але Андрій чітко співав про безпроблемну заміну автомату через заяву в РЕС на більш потужний - це я памятаю і в мене не було приводу йому не довіряти, бо він постійно повторював, що вже не якийс вшивий прораб, а головний інженер будівництва і має сидіти в кабінеті, а не тут зі мною знаходитись :smoke:


Ахахахаха))) а мені якийсь "головний інженер" (не пам'ятаю як звали) сказав "от тільки електрикою мені не вистачало тут займатися"))))))))))

Якщо через РЕС - я теж напишу.
Грубо кажучи, нюанс в тому, що є план електрифікації будинку (який нікому не показують), в якому прописано скільки виділено кВт на ВЕСЬ будинок. І там же розраховано скільки виділено кожному споживачеві (квартирі). По правильному, повинні були рівно розподілити між всіма споживачами, що в принципі і зроблено, плюс залишити відсотків з 10 "на запас".
В теорії, можливо, що "запасу" залишилося більше і його можна ще комусь дописати (але, видно, не більше 9кВт). Юридчно от що знайшов:
"Відповідно до Правил користування електричною енергією для населення затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999р. №1357 (далі - ПКЕЕН) та договором про користування електричною енергію.
Статтею 26 Закону та пунктом 3 ПКЕЕН визначено, що споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником (далі – Договір), що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією і укладається на три роки.
Згідно з вимогами п. 4 ПКЕЕН у Договорі обов’язково зазначається величина потужності, яка не може бути вищою за потужність передбачену технічними умовами електромережі споживача.
Технічні умови передбачають виконання проектного рішення по електрозабезпеченню об’єкта архітектури – у Вашому випадку це багатоквартирний будинок. Розрахунок струму спрацювання автоматичних вимикачів розраховується проектною організацією, що має відповідну ліцензію на проведення таких розрахунків згідно вимог ВСН-59.88, які діяли на момент проектування та будування будинку.
У разі, якщо проектом будинку не передбачалось встановлення відповідного обладнання для збільшення величини потужності окремої квартири багатоквартирного будинку (із забезпеченням надійності електропостачання інших квартир), необхідно вирішити питання щодо зміни проекту будинку. У разі, якщо зміна проекту будинку має наслідком збільшення величини потужності або зміну категорії надійності електропостачання будинку в цілому, власник будинку (балансоутримувач, ЖЕК, КРЕП) має звернутись до електропередавальної організації з метою отримання та виконання технічних умов."
08 ноя 2017 11:50
Цитата "kwon":
Дякую! Повинно на 3-ьох вистачить, бо кондиціонер з теплою підлогою якось не вяжеться, праску та посудомийку вмикати на ніч, а пилосос планую робот на акум. :winky:


Я для себе теж вирішив, що мені для 2-ох вистачить. Але якщо вони готові ЗАКОННО за н-ну суму запропонувати 9кВт - з радістю розгляну.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .7880. . .126
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx