Подать объявление

Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?

134. . .17
01 май 2011 12:48
Каждый киевлянин может сам прикинуть текущие нужды в помещениях (например в коммерческой недвижимости). Каждый из нас ходит по торговым центрам и супермаркетам. Если в торговом центре пустует и сдаётся довольно много торговых площадей - значит нет необходимости строить поблизости ещё один такой же ТЦ.
Если в супермаркете, несмотря на то что работают почти все кассы в час пик очень долго нужно стоять в очереди - это индикатор дефицита торговых площадей для торговли продуктовой группой и значит есть (неявная) потребность в строительстве ещё одного супермаркета неподалёку...
01 май 2011 12:53
И вообще, супермаркеты являются очень хорошими индикаторами реального состояния экономики региона.
(Для меня интересным есть также работа строительных гипермаркетов. Потратив всего полчаса или час на наблюдение за людьми - я имею практически полную картину текущего положения дел в сфере строительства и ремонта помещений)
01 май 2011 13:02
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Рост суммы депозитов не говорит о том, что у людей "есть деньги".
Рост суммы депозитов говорит о перетекании денежной массы в банковский сектор и увеличения процента банковского оборота в совокупном обороте денег.
Проще говоря, инвестор отделывается от шока невыплат депозитов и снова высовывает нос на депозитный рынок.
... Очень хорошее время, ИМХО, устроить громкий банковский перепоЛОХ!
.


Звертаю увагу, що я порівнюю депозити з літом 2008 року, коли їх ще під матраси не ховали. Це перше.
Друге, нестійкість банків та ризик втратити гроші штовхатиме людей вкладати їх. Кудись. Варіантів небагато. Нерухомість може виглядати невигідно, але надійно. :super:

А третє. Ось математика: всього депозитів в Україні +/-300 млрд грн. З них в Києві десь половина (не можу знайти точну цифру). Далі, в Києві десь 1 млн домогосподарств. Враховуємо закон життєвої підлості 80/20 (в даному випадку 20% людей мають 80% грошей). Маємо, що 200 тис київських домогосподарств мають в середньому по 600 тис грн депозитів 6-) . Хіба це не реально? От і потенційний покупець нерухомості.... у випадку банківського шухеру чи гіперінфляції... 6-)
Це звичайно, дуууже вільна гра з цифрами. Але так наглядно видно, що гроші у киян є. Це точно... :)

П.С. Вказані 200 тис домогосподарств з середнім депозитом в 600 тис теж можна поділити по закону 80/20. Кілька разів. Після 3ї ітерації виявиться, що є 8 тис домогосподарств з середнім депозитами в сумі до 10 млн грн. І хіба це не реально? :) Дуже реально.

П.С-2 А тепер глянемо на пропозицію на ринку нерухомості. В Києві виставkено на продаж всього-навсього 4-5 тис якісних обєктів нерухомості. Приблизно, по 0.5 обєкта на багату сім'ю. То ж, коли гряне фінансовий грім, київські міліонери в кілька місяців проковтнуть весь київський ринок нерухомості :) Фантазії? Невідомо.... 6-)
01 май 2011 13:25
Ну якщо літом 2008 бакс був по 4.75 а зара по 7,95, то щоб досягнути показників 2008 у доларах США без його інфляції., то гривневих депозитів мало би бути 1,67 рази більше.
Крім того, як пише Ізя, не факт, що іде "ріст", а не перетікання із матраців у депо, після
віддтоку внаслідок кризи.
І ще одне, а яка сума на депо у фізиків, а яка у юриків?
01 май 2011 13:39
Цитата "AD2009":
Тут я не згодний. Припустимо, я службовець без квартири - маю зарплату 1 тис доларів (заощадження 30 тис баксів). Завтра з/п зростає до 2 тис доларів, а потім і вище. Я розумію ситуацію, йду в банк, беру кредит під 15% річних на 20 років і купляю квартиру (віддавати все одно буду девальвовані копійки).

Так всё очень просто, вам банк даст кредит с плавающей ставкой. И чуть шо - поднимут. Так что, отжимать ипотечников на Украине будут по максимуму, а не "отдам копейки"
01 май 2011 13:44
Цитата "AD2009":
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Рост суммы депозитов не говорит о том, что у людей "есть деньги".
Рост суммы депозитов говорит о перетекании денежной массы в банковский сектор и увеличения процента банковского оборота в совокупном обороте денег.
Проще говоря, инвестор отделывается от шока невыплат депозитов и снова высовывает нос на депозитный рынок.
... Очень хорошее время, ИМХО, устроить громкий банковский перепоЛОХ!
.


Звертаю увагу, що я порівнюю депозити з літом 2008 року, коли їх ще під матраси не ховали. Це перше.
Друге, нестійкість банків та ризик втратити гроші штовхатиме людей вкладати їх. Кудись. Варіантів небагато. Нерухомість може виглядати невигідно, але надійно. :super:

А третє. Ось математика: всього депозитів в Україні +/-300 млрд грн. З них в Києві десь половина (не можу знайти точну цифру). Далі, в Києві десь 1 млн домогосподарств. Враховуємо закон життєвої підлості 80/20 (в даному випадку 20% людей мають 80% грошей). Маємо, що 200 тис київських домогосподарств мають в середньому по 600 тис грн депозитів 6-) . Хіба це не реально? От і потенційний покупець нерухомості.... у випадку банківського шухеру чи гіперінфляції... 6-)
Це звичайно, дуууже вільна гра з цифрами. Але так наглядно видно, що гроші у киян є. Це точно... :)

П.С. Вказані 200 тис домогосподарств з середнім депозитом в 600 тис теж можна поділити по закону 80/20. Кілька разів. Після 3ї ітерації виявиться, що є 8 тис домогосподарств з середнім депозитами в сумі до 10 млн грн. І хіба це не реально? :) Дуже реально.

П.С-2 А тепер глянемо на пропозицію на ринку нерухомості. В Києві виставkено на продаж всього-навсього 4-5 тис якісних обєктів нерухомості. Приблизно, по 0.5 обєкта на багату сім'ю. То ж, коли гряне фінансовий грім, київські міліонери в кілька місяців проковтнуть весь київський ринок нерухомості :) Фантазії? Невідомо.... 6-)

:chillout: Слишком много предположений,да и все чтобы оправдать растишек :lol:
Первое ложное предположение-каждая пятая киевская семья имеет 80 тыс уе налички.Даже обсуждать нечего,это фантастика.А вот что каждая пятая семья имеет кредит Вы забыли написать :yes:
Второе ложное предположение что олигархи с миллионами уе будут скупать недвижимость в Киеве.
Так что, имея всего два ложных предположения, Вы пришли к не правильным выдодам :tongue:
Чтобы предполагать надо иметь прецеденты :-B Вот застройщики, риэлторы, банкиры трубили о вечном росте, они тоже ПРЕДПОЛАГАЛИ :-B Обули бедных :olen: сначала, а теперь все мы расплачиваемся за ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ
01 май 2011 13:52
Цитата "fasser":
... вам банк даст кредит с плавающей ставкой. И чуть шо - поднимут. Так что, отжимать ипотечников на Украине будут по максимуму, а не "отдам копейки"


Приклад з життя. На нашій фірмі юрист купила квартиру влітку 2008 року в кредит (доларовий, до кінця життя :) ). Зараз спокійно живе в своїй квартирі, будує особисте життя і виплачує Лібор+дрібниця відсотків. Щаслива. :)
Також на фірмі є аналітик - "дуже розумний". Гроші в "метри" не вклав, знімає квартиру, переїзжає час від часу, грає залишками заощаджень на акціях, намагаючисть заробити на житло. Нещасний. :br:
То хто з них виграв?
01 май 2011 14:06
Цитата:
Крім того, як пише Ізя, не факт, що іде "ріст", а не перетікання із матраців у депо, після
віддтоку внаслідок кризи.

Собственно, деньги в природе не растут. Деньги выпускают нацбанки. Сколько нацбанк денег выпустил - столько их и ходит (опуская несущественные детали вроде "одна купюра потерялась в лесу и сгнила, три купюры нарисовал фальшивомонетчик и их пока не выловили" и т.д.)
Раньше тут на форуме бывал Alias2, он приводил графики по эмиссии денег, но я материал не освоил. (Сейчас нет ни Алиаса, ни графиков).
Зато можно с уверенностью сказать, что денег в данный момент в природе есть какое-то устойчивое количество. И оно будет сохранять свою цифру до следующей эмиссии. Естественно, все деньги находятся у людей. (У кого же ещё? Не у коров же?) Вопрос лишь в том, у каких людей и куда они будут двигаться дальше.

А уже то, что за деньги можно купить - в равновесии никогда не пребывает! Ни секунды!
Что-то изнашивается, съедается, сгорает и т.д. и его становится меньше (на ту же сумму денег в обороте)
Что-то добывается, производится, выращивается и т.д. и его становится больше (на ту же сумму денег в обороте)...
01 май 2011 14:20
Цитата "trastin":
Слишком много предположений,да и все чтобы оправдать растишек ...


Щоб обгрунтувати своє припущення про тисячі київських мільйонерів, шукав кількість депозитів в Києві. Здається, це державна таємниця - ніде немає 8-) . Воно й не дивно, коли 40+ млн жителів з регіонів узнають, що половина всіх депозитів в Києві - то буде бунт і розкол країни. <:(

Хто знає, скільки в Києві депозитів, дайте інформацію.
01 май 2011 14:28
Цитата "AD2009":
Цитата "fasser":
... вам банк даст кредит с плавающей ставкой. И чуть шо - поднимут. Так что, отжимать ипотечников на Украине будут по максимуму, а не "отдам копейки"


Приклад з життя. На нашій фірмі юрист купила квартиру влітку 2008 року в кредит (доларовий, до кінця життя :) ). Зараз спокійно живе в своїй квартирі, будує особисте життя і виплачує Лібор+дрібниця відсотків. Щаслива. :)
Також на фірмі є аналітик - "дуже розумний". Гроші в "метри" не вклав, знімає квартиру, переїзжає час від часу, грає залишками заощаджень на акціях, намагаючисть заробити на житло. Нещасний. :br:
То хто з них виграв?

:super: Летом 2008 долларовых кредитов уже не давали :lol: А вот весной 2008 еще давали,озвучьте цену покупки вашим юристом в кредит на пике цен:lol:Счастливый юрист платит банку в два раза больше чем несчастный аналитик аренды :notsure: Аналитик может себе позволить заболеть, а вот счастливый юрист?
Спокойно жить в ипотечной квартире, понимая что оказался дремучим оленем, что купил на пике да еще в кредит...
01 май 2011 14:31
АД 2009))))))) 2009 год стал для ипотечников настоящим адом, долларовые кредиты брали когда доллар был по 5, а в 2009 уже отдавали по кредитам с курсом 10,хитрые украинцы мечтали что будут отдавать кредиты когда доллар будет по 3,50, так вещал Стельмах 6-) Гребли кредиты...Банкиры оказались хитрее :lol: Конец 2008 и начало 2009 для любителей валютных кредитов были точно АДОМ
01 май 2011 14:45
Цитата "trastin":
АД 2009))))))) 2009 год стал для ипотечников настоящим адом, долларовые кредиты брали когда доллар был по 5, а в 2009 уже отдавали по кредитам с курсом 10,хитрые украинцы мечтали что будут отдавать кредиты когда доллар будет по 3,50, так вещал Стельмах 6-) Гребли кредиты...Банкиры оказались хитрее :lol: Конец 2008 и начало 2009 для любителей валютных кредитов были точно АДОМ


Нарешті мене оцінили! trastin не тільки "розшифрував" мій нік, а ще й понизив мою "репутацію", не вказавши причину. Дякую. :-D
01 май 2011 14:53
Цитата "AD2009":
Цитата "trastin":
АД 2009))))))) 2009 год стал для ипотечников настоящим адом, долларовые кредиты брали когда доллар был по 5, а в 2009 уже отдавали по кредитам с курсом 10,хитрые украинцы мечтали что будут отдавать кредиты когда доллар будет по 3,50, так вещал Стельмах 6-) Гребли кредиты...Банкиры оказались хитрее :lol: Конец 2008 и начало 2009 для любителей валютных кредитов были точно АДОМ


Нарешті мене оцінили! trastin не тільки "розшифрував" мій нік, а ще й понизив мою "репутацію", не вказавши причину. Дякую. :-D

Трастін понизила D-/ репутацію як жест взаємності :yes: Адже ви без пояснень понизили мою репутацію,от я й вирішила віддячити :psih:
01 май 2011 14:56
Я взагалі-то пояснення писав - очевидно, вони не пересилаються. Так от, моє пояснення таке, що Ви надто багато уваги приділяєте персоналіям опонентів, а не аргументам. Так і полаятись недовго з нормальними людьми. Такими, як я, наприклад. :)
А яке Ваше пояснення? Може повернете мою репутацію наверх :)? Бо якось хєрувато бути в "мінусі" :)
01 май 2011 15:04
Цитата:
Нарешті мене оцінили! trastin не тільки "розшифрував" мій нік, а ще й понизив мою "репутацію", не вказавши причину. Дякую. :-D

Та незважайте.
У Вас на аватарцi така висока "репутацiя", що понижувати можна дуже довго i врештi виявиться, що понизили лише на 1 поверх. :-D

Репутацiя - нiщо, бетон - усе! :super:
01 май 2011 16:11
Цитата "trastin":

Первое ложное предположение-каждая пятая киевская семья имеет 80 тыс уе налички.Даже обсуждать нечего,это фантастика.


Фантастика? - Це середній показник :@-: . З цих 200 тис сімей - 8 тис найбагатших мають заощадження по 10 млн грн (в середньому - там теж є диференціація).
А найбідніші 100 тис сімей мають - по 40 тис грн заощаджень. Чи 40 тис грн (лише 5 тис дол! на сім'ю) в Києві теж не реально? :@-:

Короткий (проміжний) підсумок: грошей у людей мало або немає зовсім ;-E . Але не скрізь. Є місця грошовиті. І Київ - одне з них. Я б сказав, що такі міста як Київ, Дніпропетровськ, Донецьк мають свою економіку, яка не дуже залежить від економіки всієї країни... 8-)
01 май 2011 16:33
На яких підставах пан АД2009 вважає, що в Киеві розподіл по депозитам саме в пропорції 80/20? А не скажімо 99/1...
01 май 2011 16:37
де позiт? :-B

Спросите на банковских форумах у банкиров, какие регионы Украины "ложат" больше, чем "берут" и наоборот :-D
01 май 2011 16:40
Підстави - життєвий досвід. Було б помилково припустити, що розподіл депозитів рівномірний :think: .

Проте, навіть якщо розподіл 99/1, то це все одно не змінює ситуацію принципово. Це, наприклад, значило б, що в Києві всього 5 тис сімей з середнім депозитом в 100 млн грн - а всі інші бідняки...
Проте, ці 5 тис сімей все одно за кілька місяців можуть купити всі 5 тис київських квартир, виставлених на продаж зараз.... 6-)

Тут важливіше питання, скільки депозитів конкретно в Києві. Кажу ж, Уряд приховує цю таємницю :-D . Це як Верх.Рада приховує, як вона тратить свій бюджет в 1 млрд грн (в середньому - 2 млн грн на депутата!!!). Щоб не рознесли в пух і прах... 6-)
01 май 2011 16:42
Цитата "AD2009":
ТВи надто багато уваги приділяєте персоналіям опонентів, а не аргументам.

Я вам привел свои мысли и аргументы, вы почему-то изволили проигнорировать... :yes:
Оптимизм это очень хорошо, я тоже оптимист. Но не надо надеяться на шару, шары не будет.
Все лохотроньщики и аферисты мира привлекают своих жертв сладкими разговорами о халяве. :-B
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
134. . .17
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее