Подать объявление

Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?

1. . .35. . .17
02 май 2011 08:23
Цитата "AD2009":
Є статистика :
1) Депозитів в Києві - 35% від загальної кількості - 100 млрд грн (0.35*300) //www.bukovina.biz.ua/news/12303

2) Золота в країні продається близько 60 тон на рік (на 24 млрд грн)
//banker.ua/articles/64/2008/07/31/11804 31790/
При 35%-50% долі Києва, за кілька років тут накопичилось 50-70 млрд вкладень в метали.

Тобто маємо таку структуру вкладення заощаджень в Києві:
- нерухомість - невідомо. Але відомо, що продається активів на 4+/- млрд грн (див вище)
- гроші (депозити) - 100 млрд грн
- метали - близько 70 млрд грн.
- цінні папери - поки що не відомо. Повинно бути небагато - може, Гоні підкаже .

Ваши манипуляции с цифрами напоминают мне один известный персонаж с сайта финансе.ком.юа

Почему Вы берете по депозитам ОБЩУЮ сумму (100 млрд) а по квартирам - только те, что выставлены на продажу? Берите тогда все 1 000 000 квартир в Киеве, ведь потенциально любая из них может быть продана! (получим тогда 1 млн квартир умножить на средний метраж 65 м2 умножить на среднюю цену 1700 долларов умножить на курс 7.92. Получим 875 млрд, что значительно превышает все депозиты.

Правильнее было бы учитывать только те депозиты, которые ГОТОВЫ пойти на РН. Например, люди аккумулируют средства (хомячат), но не в матрас, а на депозит, с целью покупки квартиры.

Есть у меня знакомые, они недавно на все сбережения - 200 тыс грн - купили авто. Этот депозит перекочевал на счета автосалона, а оттуда - выплата зарплат, налогов, аренды, покупка новых машин для продажи. Эти деньги окончательно и бесповоротно потеряны для РН.

Можете привести цифру, сколько денег в Киеве ГОТОВЫ пойти на РН?
02 май 2011 09:20
Цитата "AD2009":
Цитата "fasser":
... вам банк даст кредит с плавающей ставкой. И чуть шо - поднимут. Так что, отжимать ипотечников на Украине будут по максимуму, а не "отдам копейки"


Приклад з життя. На нашій фірмі юрист купила квартиру влітку 2008 року в кредит (доларовий, до кінця життя :) ). Зараз спокійно живе в своїй квартирі, будує особисте життя і виплачує Лібор+дрібниця відсотків. Щаслива. :)
Також на фірмі є аналітик - "дуже розумний". Гроші в "метри" не вклав, знімає квартиру, переїзжає час від часу, грає залишками заощаджень на акціях, намагаючисть заробити на житло. Нещасний. :br:
То хто з них виграв?

Подождите, давайте не будем всё в кучу. И игра с акциями, и нещастье на "съемных хатах", и преимущества кредита до конца жизни :)
Вы говорили, что взяв кредит в гривне, в ближайшее время его будет легко отдать, т.к. долг будет "копеечный". Я же говорю, что банкиры будут играться со ставкой, если что, и та что есть на сегодня 15-17% очень большая, а если еще и поднимут :ne figa sebe:
02 май 2011 13:08

Дякуючи київському блогеру Onore (посилання нижче) ми знаємо точну кількість квартир в Києві - 766,200. Для розрахунків приймаємо як 750 тисяч домогосподарств/сімей. Також знаємо, що в Києві 250 млрд гривень заощаджень. Допускаємо коефіцієнт нерівномірності розподілу 80/20 (20% володіють 80% ресурсів).

Для подальшого аналізу навожу таку оцінку розподілу заощаджень в Києві (на основі наведеного):
Категорія/Кількість сімей/Середня сума заощаджень на сім'ю, млн грн/Загальна сума заощаджень, млн грн
1 /6,000 /21.33 /128,000
2 /14,400 /5.33 /76,800
3 /115,200 /0.33 /38,400
4 /230,400 /0.02 /4,800
5 /384,000 /0.01 /2,000
Всього /750,000 / - /250,000

З цифрами, звичайно, можна гратись, але якісь різниці тут не принципові. Принципово зрозуміти, що в Києві є значна (по відношенню до ринку нерухомості) категорія багатих людей.
Отже, в Києві, скоріше за все, є близько 20 тисяч сімей з заощадження десь понад 1 млн грн.



Посилання на блогера Onore
//onore.kiev.ua/%D0%BA%D0%BE%D0%BB ... %B0%D0%BC/

02 май 2011 13:19
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Какое отношение имеет подматрасная валюта к поддержанию платёжного баланса, а тем более к "внутреннему инвестированию"?

Подматрасной валютой пользуются слои экономики и общества, не признающие национальный дензнак в качестве обменного и накопительного средства. :umnik:
Это не инвесторы.


Я завжди був прихильником інвестиційної теорії на ринку нерухомості Києва. Тут концентруються великі гроші, а можливості інвестування обмежені - у нас же немає повноцінної біржі чи легких можливостей відкриття свого бізнесу. Та і гроші ці, в більшості, крадені...
Тому, інвестори і вкладали в метри (окрім золота, депозитів і іншого), накручуючи там ціну. :umnik: Зараз вони не скидають "метри", бо мають і депозити, і золото, і стабільну роботу/дохід... 6-) . Метри - це тільки диверсифікація вкладень.... 6-)

Відносно "платіжного балансу", я б спустився на грішну землю... Висока макроекономіка тут програє найпростішим бажанням людей створити собі надійний пенсійний фонд :@-: .
02 май 2011 13:49
Цитата "AD2009":

Я завжди був прихильником інвестиційної теорії на ринку нерухомості Києва. Тут концентруються великі гроші, а можливості інвестування обмежені - у нас же немає повноцінної біржі чи легких можливостей відкриття свого бізнесу. Та і гроші ці, в більшості, крадені...
Ніколи не думав, що кому вкрасти мільйони "по зубам" - не мають реальної влади, і не можуть відкрити свого бізнесу, принаймні від імені родичів. Інша справа, що може, не хочуть. Але ж тим більше, важко уявити собі прокурора чи депутата що скуповує "хрущовки-одинички біля метро", щоб створити собі пенсійний фонд.

Цитата "AD2009":

Отже, в Києві, скоріше за все, є близько 20 тисяч сімей з заощадження десь понад 1 млн грн.
І ви впевнені, що такі сім'ї неоднінно бажають придбати квартиру в Киеві, а не новішу модель Betley, чи квартиру в Лондоні, де, скажімо, навчається дитина?
02 май 2011 14:04
Цитата "vano":
важко уявити собі прокурора чи депутата що скуповує "хрущовки-одинички біля метро", щоб створити собі пенсійний фонд.


Мухи і котлети окремо :) Багатії вкладали (і вкладають) тільки в сучасну, якісну нерухомість. Оскільки там росли ціни, то прості люди, що збирали на житло, були вмушені купляти здебільшого неякісне, старе житло, спричиняючи ріст цін і там... :@-:

Далі, коли грянула криза в 2008, проблеми з кредитами виникли якраз у останніх покупців (а не у багатіїв). Відповідно, зараз ціни знижуються на хрущі і подібне - вони не цікаві багатим інвесторам, а нових покупців на цьому сегменті мало.

Сегментація ринку нерухомості - моя друга теорія :@-: . Старого житла багато і на нього низький попит. А якісного житла мало, тому воно і в ціні... :)
02 май 2011 14:31
Цитата "AD2009":
Сегментація ринку нерухомості - моя друга теорія . Старого житла багато і на нього низький попит. А якісного житла мало, тому воно і в ціні...


Яке ще якісне житло?
Оце (//vozdvizhenka.blogspot.com/2009/1 ... _9051.html)- по вашому, якісне житло? І це Воздвиженка...
02 май 2011 14:38
Цитата "vano":
Цитата "AD2009":
Сегментація ринку нерухомості - моя друга теорія . Старого житла багато і на нього низький попит. А якісного житла мало, тому воно і в ціні...


Яке ще якісне житло?
Оце (//vozdvizhenka.blogspot.com/2009/1 ... _9051.html)- по вашому, якісне житло? І це Воздвиженка...


Воно! Якщо ти накрав багато грошей, ще не значить, що ти крутий
Багатії "попадали" так само як і всі інші. Воздвиженка - класичний приклад. Її будували ті, хто добре розумів "свого" клієнта. Понтів було дуже багато, ціни високі, а по факту - тупо "кинули". Конкретно цих інвесторів мені не шкода - вони втратили крадені гроші. Купити квартирку за 3-4 млн гривень чесна людина не може...
02 май 2011 14:56
Цитата "AD2009":
Принципово зрозуміти, що в Києві є значна (по відношенню до ринку нерухомості) категорія багатих людей. D-/
Отже, в Києві, скоріше за все, є близько 20 тисяч сімей з заощадження десь понад 1 млн грн. :ded:

Сорри, что перехожу на персоналии. Но мне кажется вы банально занялись самоуспокоением, для этого считаете чужие деньги и относите богатых людей к категории потенциальных покупателей вашей квартиры.
Я прекрасно понимаю, что точка зрения мега сильно зависит от места сидения и вам сложно поменять свою картину мира сложившуюся годами. Не поверите, но я тоже продаю квартиру и надеюсь продать дорого:), и купить тоже надо. При этом стараюсь смотреть на рынок не предвзято. Пишу, что реально думаю, а не как бы мне хотелось, чтоб было удобнее...

На вопрос почему деньги не хлынули на РН сразу после гривневого обвала вы честно признались, что не знаете ответа. Это похвально.
Я тоже не знаю, но предполагаю. Предположение простое: эти деньги не хлынули т.к. богатым людям банально не интересен КРН. РН не спасение во время финансового кризиса, а во многом сама причина они прекрасно это понимают. Спекулятны(инвесторы) тоже не спешат вкладываться т.к. недвиж не показывает рост и еще годы его не покажет. Банкиры перестали кредитовать из-за высоких рисков.
И к стати эта тема называется "Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?", а не "Вторая волна - спасение РЖН". Не может вторая волна кризиса стать спасением для РН по определению! :ded:
По теме думаю - да, угроза. Но какой будет вторая волна мы не знаем, думаю будет нечто новенькое. Время покажет.
02 май 2011 15:07
Цитата "Dolphin2":

Можете привести цифру, сколько денег в Киеве ГОТОВЫ пойти на РН? :hi:


Давайте спробуємо. Я середній київський гривневий мільйонер (припустимо :)), яких є 10-15 тисяч. Середнього віку, має роботу та квартиру. Депозити розміщені під 10% річних (валюта та гривня) в десяти банках по 150 тис грн - щоб відшкодувати по фонду гарантування (що, замічу, дуже незручно - треба бігати перевкладати при закінченні вкладів).

Економіку України ми всі відчуваємо добре. Скоро буде п..дець. ;-E Дуже можливо, восени обвалиться курс, буде нове блокування вкладів та банкротства банків. Гроші не забереш. :bye:
Також, американці непередбачувані - скоро воюватимуть з усім світом, штампують грошей в сотні разів більше Арбузова, можливо випустять процес з під контролю і буде гіпер по долару. Тоді, повна ж..а. 6-)

Я вже думаю про пенсію. :ded: Чи варто зберігати активи в такій віртуальній цінності, як гроші? :think: - риторичне запитання...

Чому б не купити новострой? - виключно в якості зниження ризиків. Або інше нове житло, здане 3-5 років назад?
Навіть, якщо лише 1/3 мільйонерів буде мислити подібним чином, то на ринку нерухомості опиниться 5 млрд грн - якраз стільки, яка вартість всієї якісної нерухомості в продажу... 6-)
Очевидно, що ціни на якісні метри принаймні не будуть знижуватись. А то і виростуть 6-)
Хрущоби не обговорюємо - це не цікаво...
02 май 2011 15:11
Цитата "AD2009":

Воно! Якщо ти накрав багато грошей, ще не значить, що ти крутий ;-E
Багатії "попадали" так само як і всі інші. Воздвиженка - класичний приклад. Її будували ті, хто добре розумів "свого" клієнта. Понтів було дуже багато, ціни високі, а по факту - тупо "кинули". Конкретно цих інвесторів мені не шкода - вони втратили крадені гроші. Купити квартирку за 3-4 млн гривень чесна людина не може... ;-E


Допустимо, але як після цього можна бути певним, з висотками на Лівому березі/Оболоні все гаразд? Про випадаючі цеглини треба нагадувати?

Я вже й не знаю, що якісним житлом вважати... Може, сталінки та ще не аварійні дореволюційні будинки?
02 май 2011 15:17
Цитата "AD2009":
Також, американці непередбачувані - штампують грошей в сотні разів більше Арбузова, можливо випустять процес з під контролю і буде гіпер по долару. Тоді, повна ж..а. 6-)
По перше не в сотні разів, по друге штампують для всього світу, а не для одних США та України. НБУ ж не штампує гроші для лише Подольского району Киева, чи для лише Києва. І по третє не штампують в прямому розумінні, але це вже навряд чи вам зрозуміти, ви занадто поверхнева людина...

А про гіпер по доллару не хвилюйтеся. Половина з нас помре через півроку після цього. Не буде за що придбати пальне для трактора, (щоб посіяти хліб на наступний рік) та фури, (щоб завезти борошно до хлібозаводу а хліб в столичний супермаркет).
02 май 2011 15:22
Здається, Ви думаєте, що після гіперу по долару життя на планеті припиниться. :)
Життя, скоріше, припиниться у тих, хто має багато доларів ;-E
А в кого квартира в Києві, той буде жити спокійно і далі... :winky:

Тому, я особисто не здивуюсь, коли ми цим літом станемо свідками такого парадоксального якища, як ріст цін на житло... :)
02 май 2011 15:28
Цитата "AD2009":
Здається, Ви думаєте, що після гіперу по долару життя на планеті припиниться. :)
Життя, скоріше, припиниться у тих, хто має багато доларів :( А в кого квартира в Києві, той буде жити спокійно і далі...


ха-ха...квартира в киеве как средство выживания при апокалипсисе :) смешно. А если там отопления не будет и воды то как в таком спокийно жыты? И на улицах толпы голодных :protest:
Тогда уж покупайте дом, с колодцем, земелькой..уже что то.
02 май 2011 15:28
Цитата:
Дуже можливо, восени обвалиться курс, буде нове блокування вкладів та банкротства банків. Гроші не забереш. :bye:
Я вже думаю про пенсію. :ded: Чи варто зберігати активи в такій віртуальній цінності, як гроші? :think: - риторичне запитання...
Також, американці непередбачувані - штампують грошей в сотні разів більше Арбузова, можливо випустять процес з під контролю і буде гіпер по долару. Тоді, повна ж..а. 6-)

Чому б не купити новострой? - виключно в якості зниження ризиків. Або інше нове житло, здане 3-5 років назад?


Разговариваем с Вами уже несколько дней и так и не поняли, что же Вы продаёте? :-D
(И на каком этаже в том доме, что на аватарке)
02 май 2011 15:31
Цитата "Иззет Кизиларслан":

Разговариваем с Вами уже несколько дней и так и не поняли, что же Вы продаёте? :-D
(И на каком этаже в том доме, что на аватарке)


По перше, я купую 6-) . Не можу знайти правильний варіант. Тільки знайду - буду продавати те, що маю.
Але накручувати когось тут на ріст цін не цікаво - та і хіба це можливо? тут же зубри... ;-E
А по друге, мені цікаво розібратись, що ж насправді відбувається на ринку. Куди вкладати? (коли зароблю гроші :) )
02 май 2011 15:37
Цитата:
По перше, я купую 6-) . Не можу знайти правильний варіант. Тільки знайду - буду продавати те, що маю.


Т.е. Вы обменщик.
(Ну, так и скажите :mouth: )

А какой Вы обменщик? Разжимной или сжимной?
02 май 2011 15:39
Цитата "AD2009":
Здається, Ви думаєте, що після гіперу по долару життя на планеті припиниться. :)

Якщо несподівано закінчится нафта та газ, більше половини населення Землі будет приречено на голодну смерть. Гіпер по доллару викличе майже такий самий ефект, нафта буде, але нафтодобуваючі країни не будуть знати, що просити натомість... Домовитися про нові правила торгівлі нафтою треба швидко, доки стратегічні запаси пального не скінчаться - зазвичай це запас на місяць, країнам з сильними арміями буде простіше, але Україна не входить в їх число...

Цитата "AD2009":

А в кого квартира в Києві, той буде жити спокійно і далі...

Спокійно буде жити. Якщо вдастся знайти трохи мишей в підвалі порожнього супермаркету.

Цитата "AD2009":

Тому, я особисто не здивуюсь, коли ми цим літом станемо свідками такого парадоксального якища, як ріст цін на житло... :)
Доларогіперінфляційна параноя насправді дуже заразна та небезпечна. Мені вже доводилося спостерігати подібне на цьому та інших форумах.
02 май 2011 15:47
Цитата "Greg":

И к стати эта тема называется "Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?", а не "Вторая волна - спасение РЖН". Не может вторая волна кризиса стать спасением для РН по определению! :ded:
По теме думаю - да, угроза. Но какой будет вторая волна мы не знаем, думаю будет нечто новенькое. Время покажет.


Спасибо, что вспомнили о теме!
Я подозреваю, что во второй половине лета или осенью (что скорее) будет падение гривны. А так как у большинства доходы именно в туалетной бумаге, то и вторичка опустится настолько, насколько упадет гривна (или поднимется бакс, что есть суть одно и то же в нашем случае).
02 май 2011 15:52
Ну, ценники будут выставляться не исходя из доходов в туалетной бумаге, а будут основываться на ценниках первички от застройщиков (которые продают за грн) А дальше уже продавцы будут пересчитывать в у.е. и писать соотв. цены на сайтах. Как то так.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .35. . .17
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее