Подать объявление

Вибори Президента України 2019

Вибори Президента України 2019 (раунд 2)
Можно выбрать 2 варианта ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 670.
113/17%
424/63%
23/3%
39/6%
32/5%
39/6%
1. . .102104. . .129
24 май 2019 18:04
Крюковщина, до речі, на Зеленського я теж підписана. :yes: Він там сьогодні аватарочку нову залив. І жодної згадки про 8 полонених.
А Ви підписані на Порошенка чи на когось, хто його підтримує? Треба бути в курсі новин і думок з обох сторін.
25 май 2019 03:55
TetianaU я не сторонник идей команды Петра Алексеевича. Томас, мова, віра - всё это актуально было 100 лет назад, для времен 1 мировой войны.

Какие-то курсы мови придумали за государственный счёт. Зачем они нужны? Все друг друга и так хорошо понимают. Вот если бы они предложили курсы повышения финансовой грамотности населения - я бы им аплодировал. Но у нас государство не учит как разбогатеть честным путём, создавая какой-то продукт или услугу. Вот если бы учили - это было-бы по настоящему по-европейски и по-американски. Почитайте книги Дональда Трампа. Очень интересно. Но у нас насаждаются какие-то другие ценности, а потом ещё удивляемся, почему так бедно живём.
25 май 2019 05:06
Я б з Вами погодилася, якби Росія не розв'язувала війни з приводу захисту російськомовних і не збирала засідання Ради безпеки через церковні справи у сусідів. Порошенко зробив те, що мали зробити ще 28 років тому, бо мова, армія, церква це фундаментальні речі для держави. І чудово, що в нас був Президент, який нарешті це зрозумів, чого я від нього колись російськомовного прихожанина УПЦ МП зовсім не сподівалася, чесно кажучи. А інші розвинені країни, яких Ви згадуєте, просто свої хрестові війни і війни за незалежність і право розмовляти своєю мовою вже давно відвоювали і заклали фундамент, на якому тепер будують успішну економіку. З таким сусідом як у нас ми через цей етап теж не можемо перескочити, бо будемо далі топтатися, то до Росії, то до Європи, то проєвропейський президент, то проросійський кожні 5 років, а кожні 10 майдан.
25 май 2019 05:15
Так что нам теперь в средневековье жить, раз мы этот этап не прошли? Или как бандеровцы воевать в схронах пока всех не перебьют? Бесконечный конфликт с Россией - это тупик и очень опасный путь. Вы видели какие вооружения применялись ими в Сирии? А вы знаете, что от Крыма искандерам всего 5 минут лёту до Киева?
25 май 2019 05:24
Я що проти, щоб війна припинилася? Чи Порошенко проти? Я проти, щоб Донбас повернувся формально до України, а фактично був під контролем Росії. І Росія за нього смикала, кожен раз, коли Україна буде приймати якісь рішення, що царю в Росії не угодні. Якщо Зеленський має якийсь рецепт, як повернути Донбас і Крим на українських умовах і зробить це, я за нього на наступних виборах проголосую. Я не бачу від нього якоїсь чіткої пропозиції чи хоча б якоїсь позиції взагалі. В нього на сторінці в коментарях таке робиться, його прихильники пишуть таке, що на голову не налазить. Там зборище людей просто з діаметрально протилежними поглядами. Тому він і постить фоточки нові, а чітких позицій ні з якого питання не озвучує, бо половині його прихильників це сподобається, а іншій ні. Тільки довго він так балансувати не зможе. Тому і хоче вибори пошвидше, поки зе-фанати між собою не погризлися.
25 май 2019 05:36
Рецепт только один - Минские соглашения. Надо садится за стол переговоров и разбираться, почему и на каком этапе они забуксовали.
25 май 2019 07:18
или другими словами не выполнялись Украиной (Порошенко), да Крюковщина? :smoke:
25 май 2019 16:12

ВАСИЛЬ ШКЛЯР У "РАНДЕВУ": "В УКРАЇНІ МАЙДАН ПОВИНЕН БУТИ УЗАКОНЕНИЙ ЯК ІНСТИТУЦІЯ"

https://youtu.be/vn1fcygysH4

26 май 2019 09:41
Я не знаю ни одного человека (русскоязычного или украиноязычного), который не хотел бы жить как в Европе, или не хотел быть богатым и успешным.

Я считаю, что надо убрать радикальный национализм из повестки дня, как раздражающий фактор одних против других. И спокойно двигаться в Европу. Украинский национализм или русский национализм или ещё какой-то, не важно, - этого не должно быть на государственном уровне.

Та же пропаганда РФ использует этот фактор как пугало для этнических русских. Если его убрать, мы вырвем зубы российским пропагандистам. Им просто не чем будет кусаться и раскалывать наше общество.
26 май 2019 18:23

Интервью Алексашенко о том, что можно было бы сделать в Украине

Просто о сложном.

26 май 2019 22:18
https://journalist.today/kolomojskij-predlozhil-zelenskomu-objavit-defolt-po-vneshnemu-dolgu/

как вы относитесь к этой идее?каковы последствия? мне не нравится, например, мне уже страшно
26 май 2019 22:54
Чтобы Вы понимали, деды, которые курировали Украину и Петю, просто поумирали от старости, к сожалению. И даже самому Дональду Трампу 72 года.
27 май 2019 06:02
Цитата "Беркана":


как вы относитесь к этой идее?каковы последствия? мне не нравится, например, мне уже страшно


Рано паниковать. Это скорее тонкий шантаж после заявлений адвоката Трампа об отстранении Кломойского из окружения. Так как тема отдачи долга Украиной - это единственное, чем может апеллировать Коломойский. МВФ не даёт деньги просто так, они дают их с целью заработать на процентах.
27 май 2019 06:30
Цитата "Беркана":
https://journalist.today/kolomojskij-predlozhil-zelenskomu-objavit-defolt-po-vneshnemu-dolgu/

как вы относитесь к этой идее?каковы последствия? мне не нравится, например, мне уже страшно


классная идея! и тарифы на коммуналку будут низкие :super:
Давно пора было послать, как голобородько этот мвф :smoke:
Хоть камни с неба (с)
27 май 2019 06:32
Цитата "Крюковщина City":


Рано паниковать. Это скорее тонкий шантаж после заявлений адвоката Трампа об отстранении Кломойского из окружения. Так как тема отдачи долга Украиной - это единственное, чем может апеллировать Коломойский. МВФ не даёт деньги просто так, они дают их с целью заработать на процентах.


а что коломойский власть? Как он можем шантажировать мвф от лица Украины?
Вы ходите сказать, что зеленский не самостоятельная личность?!
27 май 2019 07:06
Нет, мнение Коломойского - это мнение частного лица. Я не знаю чего все так возбудились. Дело в том, что технический дефолт у нас уже был при Пете.
27 май 2019 07:49
Цитата "TetianaU":


І чим це відрізняється від ситуації, в якій був Порошенко? Де якісно новий підхід? Він обіцяв без кумівства і друзів.


Ничем. Нет никакого нового подхода.
Обiцянки это для зелохтората. Бене главное захватить всю власть, любым путем.
по факту отличить первые поступки и шаги зебени от того же яныка практически невозможно..
Даже вчерашний перл про шаурму и липу напомнил мне чем-то перл яныка про умикны Украину)
27 май 2019 14:55
Цитата "Крюковщина City":
Нет, мнение Коломойского - это мнение частного лица. Я не знаю чего все так возбудились. Дело в том, что технический дефолт у нас уже был при Пете.

Когда это? Не ври.
Даже если не обращать внимание на твое вранье, то ты хочешь сказать что Янукович оставил процветающую страну без долгов с огромными ЗВР, а Порошенко все спустил?
27 май 2019 16:41
Мабуть, Крюковщина має на увазі або реструктуризацію зовнішнього боргу Україною в 2015 році, яка хоч технічно і була дефолтом, але на зовнішні зобов'язання не вплинула, тому кредитори на це погодилися.

Крюковщина, хіба сценарій, який пропонує Коломойський, чимось нагадує технічний дефолт? Ви так чекали інвесторів, які побіжать в Україну одразу після перемоги Зеленського. Тепер повтікають і ті, що є. Бачу, Вас уже нічого не лякає, аби Зеленський був при владі, Ви на все погоджуєтеся. Коломойський хоче, щоб Європа і США просто пробачили Україні борги, бо вже і так настраждалися від Росії. Ага, вони прямо мріють про це, і їхні платники податків теж. Як йому так Україну шкода, то хай не судиться по Привату. Коломойський звідси вже гроші свої повиводив, дефолт в Україні йому вже не страшний. А от поскуповувати держмайно задурно на фоні дефолту, йому було б цікаво.
27 май 2019 17:54
TetianaU реструктуризация долга - это и есть дефолт. Невозможность вовремя платить по внешним долгам, за которым идут переговоры о реструктуризация с меньшими платежами на большие сроки. Просто, слова "дефолт" в 2015 году не употребляли, но суть от этого не меняется.

У Зеленского сейчас предстоят переговоры с миссией МВФ. Я думаю, что все эти заявления и рекомендации Коломойского Зеленскому, почему-то именно в западных финансовых журналах - не более, чем игры с целью надавить и выторговать какие-то более лояльные условия последующих траншей.

Разумков вчера ясно сказал, что никаких дефолтов не будет. Такие варианты не рассматриваются.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .102104. . .129
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее