Подать объявление

ЖК "Голосеевский дворик", ул. Володи Дубинина, 2 - "Киевгорстрой"

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой, Гранд ЛУОЛ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 34.
9/26%
3/9%
5/15%
7/21%
10/29%
1. . .46. . .50
09 ноя 2017 04:07

Доброго дня всім. Хочу запитати хто вже купив квартири - ви перевіряли всі документи підрядчика і договори аренди ділянки Укрзалізницею і його продовження, ліцензію забудівельника (яка до речі закінчужться в середині грудня цього року) і ще дозвіл на проведення будівельних робіт який зазначений в паспорті обєкта але його ніде насправді не існує...(мав би бути тут //91.205.16.115/declarate/list.php?sort= num&order=DESC - я доообре пошукав)..

і ще питання які договори підписували при "покупці" якщо можна закиньте хтось фотки договорів хто недавно купував - які там умови вони пишуть і що обіцяють?

і кудою або як здійснювали оплату (вони ж зараз лише повну хочуть не хочеться) і на які (чиї) реквізити?

(тут більше інфи по доках https://novostroyki.lun.ua/%D1%83%D0%BB-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0-2%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2#risks)

я все ще думаю про покупку в цьому будинку квартири але поки неясно з документами... допоможіть розібратися хто вже це зробив якщо такі є
(к стате ООО "Гранд ЛУОЛ" була помічена ще в одній будові - https://novostroyki.lun.ua/%D0%B6%D0%BA-panorama-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2 - і документу про дозвіл на будівельні роботи з таким номером теж відсутній в реєстрі...)

09 ноя 2017 13:35
Цитата "dragon4eg":


і ще питання які договори підписували при "покупці" якщо можна закиньте хтось фотки договорів хто недавно купував - які там умови вони пишуть і що обіцяють?



КГС или Буд кэпитал, по вашей просьбе сбросят Вам шаблон (своего) Договора.
Сама наблюдаю за всем и понимаю, что инвестирование в недострой - большой риск! У всех беда с документами и договорами!
09 ноя 2017 17:29

Добрый вечер, вот что нагуглилось по разрешению //kmr.gov.ua/sites/default/files/askod/4 785327.pdf . Думаю разрешение вполне себе существует.

09 ноя 2017 17:35

ну и по номеру 11411076512 , г.киев, 2011, листопад я нашла разрешение на сайте //91.205.16.115/declarate/list.php?sort= num&order=DESC
Не сейте панику)

10 ноя 2017 20:26

Виды в 1к квартирах обалденные, но начиная этажа с 9-го. С 9-го и по 11 этаж - самые идеальные. Начиная с 12-го, дом напротив - (8-этажная хрущёвка) - выглядит сверху очень страшно, как колодец, выше 16-го тоже нормальный вид, но другой, и уже сказывается сильная высота.
КГС не пускает на просмотры, пока дом не будет сдан.
Но мне удалось побывать в доме через другие каналы.

Внутри дом выглядит очень основательно, снаружи ощущение было другое.

Бонус: фото из квартиры на 8-м этаже (почти идеально, но немного крышу хрущёвки видно).







10 ноя 2017 22:44

ну ок або цей дозвіл з'явився на сайті ДАБІ після нещодавного мого дзвінка, або я погано шукав... (хоча офіційної відповіді я ще чекаю - казали 5 роб днів)
але подивіться самі, що ви познаходили:
- на сайті категорія дозволу зазначена 4та
(що відповідає паспортам які висіли з 2012го по 2016й) - АЛЕ - грубо кажучи лише категорія і відповідає - точніше - Відповідала в минулому....
- а тут взагалі //kmr.gov.ua/sites/default/files/askod/4 785327.pdf
якби перші дві сторінки - це депутатський запит про те ЩО це взагалі за дозвіл в якому заледве один суб'єкт з записаних фігурує нині, а всі решта взагалі не фігурують в поточному (і в минулому) паспорті будівництва.

а паспорт будівництва це окрема тема - прораб сказав, що "Та це так висіло про 16 поверхів, щоб мєсні не сильно возбухали" (а вони возбухали - )
і ось дві останні версії паспорта
поточна і попередня


там з дозволу зустрічається хіба лише Укрзалізниця одна


на відео ще мелькає старий(2012р я спробував зловити найчіткіший кадр
паспорта будівлі але там на жаль нічого не можна розібрати, але думаю що десь він і відповідав тому на що взяли дозвіл в 2011, але аж ніяк тому що є сьогодні.


А підрядник ТОВ "Укрбудінвест" про який напевно найбільше я поки що прочитав тут
- //yanukovychleaks.org/stories/how-yanuko vychs-official-made-his-own-empire.html а не на його власному сайті якого і нема - також заслуговує нашої з вами уваги.

і Замовник - Гранд ЛУОЛ це теж шось з чимось (нехай це типу і жовта преса але до будови на Кіквідце він точно офіційно причетний)
https://antikor.com.ua/articles/94226-tenevoj_partner_kievgorstroja_aktiviziroval_nezakonnoe_stroiteljstvo_na_ul._kikvidze
https://antikor.com.ua/articles/93218-byvshij_regional_vzjalsja_zastraivatj_istoricheskij_tsentr_kieva

P.S. я не прийшов сюди сіяти паніку - я теж хотів би жити в цьому будинку, але поки я відчуваю, що існує імовірність просто просрати ~80 К$ я якось дійсно хочу напрягти людей і дізнатись максимально багато... тому якщо хтось з вас має додаткову інфу - особливо заспокоюючу - то будьте добрі поділіться - а то складається враження що або продавці дурять що в сумі як я зрозумів (з залишків які озвучує Київміськбуд і будкепітал ) як мінмум три четверті квартир продані або - невже всі ці покупці не шукали інфу і обійшли форум боком (хіба що вони шось знають... хм )

нечіткий паспорт станом на 8.02.2012
10 ноя 2017 22:56
Спасибо за фото! Нижние этажики тоже ничего:) сидишь, чай пьёшь, смотришь на деревья перед домом... и не страшно😊
10 ноя 2017 23:12
Уважаемый Драгончег, попрошу Вас не сеять панику, зачем постить давно известные ссылки и статьи СМИ. Все кто хотел здесь жить, давно это прочитали, и рискнули купить или нет. Есть реестр незаконных строек на кадастровых картах посмотрите, этот объект в категории законных. Похоже что Вы ищите единомышленников, что бы Вас отговорили от покупки. Есть отдел продаж, берите юриста и будет Вам счастье. Потом и нам расскажете.
11 ноя 2017 08:59
Мы тоже были в доме в сентябре только. Будкепитал показывает квартиры.
14 этаж вид 3ки, начало сентября
14 этаж вид 3ки, начало сентября
15 ноя 2017 11:40
А что слышно на стройке? Идут работы? С окнами какая-то непонятная история. В КГС ничего определенного сказать не могут. На когда переносится срок сдачи не ясно...
15 ноя 2017 18:05
Во вторник на стройке днем была тишина, может что-то внутри делают, но видимых признаков нет(
15 ноя 2017 19:54
Что интересно, в отделе продаж не отрицают, что работы не ведутся и стройка заморожена. Но при этом только разводят руками, предлагая пообщаться (внимание!) с прорабом и выяснить, почему все стоит...
15 ноя 2017 21:03
Скажите, а в каком именно отделе продаж не отрицают что стройка заморожена?
15 ноя 2017 21:21
Что-то вы рано панику поднимаете, пару дней на стройке тишина, а у вас уже "всё пропало". Соседние дома по Дубинина когда строились, там месяцами затишье было, и ничего.
15 ноя 2017 22:56
Докатился КГС, уже строит по среди двора жилых малоэтажных домов и с нарушением этажности.
На форуме выложили МУО, по которым этажность по генплану,
а там по генплану средняя этажность, а не высотная.

Особенно напрягает, что из самого парка напротив видно как
выше верхушек деревьев торчит по горизонту нависающая уродливая коробка этого дома-муравейника.
Это портит весь вид из парка :protest:
15 ноя 2017 23:52

Вот сайт КГА с Действующим Генпланом Киева до 2020, смотрите в разделе "графические материлы", карты № 2, № 8, № 1
//kga.gov.ua/generalnij-plan/genplan2020

Для этого участка определена малоэтажная (до 5 этажей) и среднеэтажная (до 9 этажей) высотность домов, а построили высотное строение (от 18 этажей) на 26 этажей.

16 ноя 2017 09:54
Звонили в КМБ, замороженных строек нет, говорят ведутся внутренние работы, льют стяжки итд. Будкепитал подтвердил тоже самое предлагает съездить на стройку и посмотреть лично. Если кто может, буду признательна. И пора бы создать закрытый форум, кто готов отпишитесь, надо связаться с модератором.
16 ноя 2017 10:43
А с кем, извините, вы говорили в КГС? Менеджер этого объекта Дима ни о каких внутренних работах ничего не знает.
16 ноя 2017 17:11
да, я за закрытый форум для инвесторов
16 ноя 2017 20:12
Чем быстрее достроят, тем красивее и современнее будет все выглядеть вокруг.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .46. . .50
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее