Подать объявление

Микрорайон на ул. Новомостицкая, Замковецкая | Киевгорстрой

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2016 - 2018 г.
Планировки
от 26 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 375.
43/11%
42/11%
117/31%
118/31%
55/15%
1. . .344346. . .980
23 май 2016 09:23
Цитата "ZdorovenkiBuly":

Фото, зроблене мною ще місяця 1,5 назад. Як видно між секціями 3 і 4 (будинок 3) зазор між суміжними стінами приблизно 30 см. Виходить, якщо будуть штукатурити дві стіни то загальна товщина обох стін складе 24-30 см (по 12-15 см на стіну)значить місця на утеплення не буде. А якщо утеплятимуть то товщина утеплення на дві стіни 24 см (згідно характеристик мінвати, яку заявив КМБ), виходить, що не буде штукатурки в такому випадку. Короче не ясно


І мене хвилює таке питання. Це деформаційний шов. Його по периметру мають загерметизувати щоб між секціями утворився замкнений простір... Ось приклад - можна просто "задути" піною...
//termoteh.at.ua/publ/ehnergosberezhenie /uteplenie_temperaturnykh_shvov_ppu/2-1- 0-30
23 май 2016 10:09
Фоточки со стороны Новомостицкой.
Все краны крутятся, работа кипит :super:
Видимо вскоре начнут тянуть коммуникации
23 май 2016 10:19
7-4 утонул :faceoff:

blaugranasua, спасибо за фото!
23 май 2016 10:22
Цитата "blaugranasua":
Фоточки со стороны Новомостицкой.
Все краны крутятся, работа кипит :super:

ТО не речка. ТАм грунт - тяжелая глина + точка нижняя. Вот и получили озерцо. А речка с другой стороны.
23 май 2016 10:27
за 20 лет взрослой жизни это моя пятая инвестиция. поверьте-достроят, но важнее согласие и гармония жильцов. не нравится про мусор и деревья-не читай, пропусти. а не нравится очень - избавься от объекта, не рви себе нервы
23 май 2016 10:36
Цитата "blaugranasua":
Фоточки со стороны Новомостицкой.
Все краны крутятся, работа кипит :super:


Спасибо за фотки :yes:
23 май 2016 11:00
Цитата "mmsapr":


І мене хвилює таке питання. Це деформаційний шов. Його по периметру мають загерметизувати щоб між секціями утворився замкнений простір... Ось приклад - можна просто "задути" піною...
//termoteh.at.ua/publ/ehnergosberezhenie /uteplenie_temperaturnykh_shvov_ppu/2-1- 0-30

Якщо получиться наці вихідні то можливо заскочу на будівництво і спитаюсь в прораба що аони планують, бо реально проблема важлива для стикових квартир
23 май 2016 11:06
Цитата "ZdorovenkiBuly":

Якщо получиться наці вихідні то можливо заскочу на будівництво і спитаюсь в прораба що аони планують, бо реально проблема важлива для стикових квартир



Було би не погано спитатися :pray:
23 май 2016 11:21
Цитата "ZdorovenkiBuly":


прорабов на выходных, вроде, нет
только мастера
23 май 2016 11:50
Цитата "YuYu":


прорабов на выходных, вроде, нет
только мастера


И сторожа. )))
23 май 2016 11:57
Дякую за фото :up: :flower: :flower: :flower:
23 май 2016 11:58
мастер-сторож? :)

или как мастер Йода?
23 май 2016 12:49
Всем спасибо за фото🌹
23 май 2016 13:19
Цитата "blaugranasua":
Фоточки со стороны Новомостицкой.
Все краны крутятся, работа кипит :super:


Фотографія 7-4 - це скоріш за все 7-6 (фундамент, зліва 7-7 а правіше 6 будинок).

До речі, дякую усім за фотозвіти.
23 май 2016 17:14
Цитата "TimonS":
Для раздельных баков, которые работают, надо или сортровать мусор по трём пакетам перед выбросом. Или иметь 4 ведра на кухне. :)

Во дворе дома где живу есть 4 вида урн (стекло, бумага, пластик и общий мусор). Активно наполняются первіе три, а ОСББ еще и приплачивает компания за вторсырье. Никто не запрещает бросать в общий мусор, но вынося мусор вынести бутылку из под пива, подсолнечного масла, пакет из под молока в отдельные мусорники труда не составляет.
23 май 2016 17:27
Що думаєте про агресію місцевих в бік мешканців нових комплексів? Сьогодні зранку им у дворі розписали гострим предметом декілька автівок мешканців серед яких є мої друзі, які активно сварили "зальотних" за прояви їх культурних звичаїв на території комлексу (сємки, пивко, качєлі).

Як висновок - обов'язкове відео спостереження території.
23 май 2016 17:59
Цитата "SoulUser":
Що думаєте про агресію місцевих в бік мешканців нових комплексів? Сьогодні зранку им у дворі розписали гострим предметом декілька автівок мешканців серед яких є мої друзі, які активно сварили "зальотних" за прояви їх культурних звичаїв на території комлексу (сємки, пивко, качєлі).

Як висновок - обов'язкове відео спостереження території.


это где?
23 май 2016 18:03
Цитата "SoulUser":
Що думаєте про агресію місцевих в бік мешканців нових комплексів? Сьогодні зранку им у дворі розписали гострим предметом декілька автівок мешканців серед яких є мої друзі, які активно сварили "зальотних" за прояви їх культурних звичаїв на території комлексу (сємки, пивко, качєлі).

Як висновок - обов'язкове відео спостереження території.

Контингент там ще той :alc: . По Замковецькій в любу погоду чи пору року зустрінеш той контингент. Жителі Ліпінки не раз писали на своїх форумах. Я не знаю звідки, але там таких багато, вважаю ,що це серйозний недолік цього місця, на Білицьку своїх дітей без нагляду краще не пускати. Надія тільки на нову дорогу.
23 май 2016 18:08
Цитата "Батя_20 ":

это где?

Десь біля Либідської. Там ще мєнтовський гуртожиток поряд, що і є джерелом "культури".
23 май 2016 18:48
ZdorovenkiBuly
Если фасадчики нормально не утеплят зазоры, зимой будет промерзания,весной осенью затекания,впоследствие грибок на стенах,все косяки они плонируют закрыть фасадом
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .344346. . .980
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx