Подать объявление

Микрорайон на ул. Новомостицкая, Замковецкая | Киевгорстрой

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2016 - 2018 г.
Планировки
от 26 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 375.
43/11%
42/11%
117/31%
118/31%
55/15%
1. . .975977. . .980
21 ноя 2018 10:59
е) елементи систем кабельних коробів, трубопроводів, потоків та драбин повинні належати до класу стійких до поширення полум'я.

Ця вимога не поширюється на системи кабельних коробів і трубопроводів, прокладені шляхом замонолічування в будівельну конструкцію чи в борознах стін, перегородок, перекриттів під штукатуркою.

Примітка. Стійкість до поширення полум'я визначається згідно з ДСТУ 4499-1 для елементів систем кабельних коробів, ДСТУ 4549-1 для елементів систем кабельних трубопроводів та ДСТУ 4754 для елементів систем кабельних лотоків і драбин. Допускається визначення стійкості до поширення полум'я згідно з ДСТУ 3987 та ДСТУ 3988 для кабельних коробів, трубопроводів, лотоків і драбин та згідно з ГОСТ 27483 для інших елементів цих систем.
л) елементи систем кабельних коробів, трубопроводів, лотоків та драбин, що прокладені на шляхах евакуації (об'ємах сходових кліток, коридорів тощо), повинні бути:

-класу помірнонебезпечних з показником токсичності продуктів згоряння більше ніж 70 г/м3, а у будинках з розрахунковим часом евакуації понад 15 хв – класу малонебезпечних за токсичністю продуктів згоряння згідно з ДСТУ 4499-1, ДСТУ 4549-1, ДСТУ 4754 та ГОСТ 12.1.044;

класу з помірною димоутворювальною здатністю згідно з ДСТУ 4499-1, ДСТУ 4549-1, ДСТУ 4754 та ГОСТ 12.1.044;
класу стійких до утворення корозійно-активних продуктів згоряння на об'єктах, де дія корозійно-активних продуктів згоряння може призвести до значних матеріальних збитків (наприклад, в офісах, банках тощо).

Ці вимоги не поширюються на системи, що входять до складу системи електропроводки, прокладеної шляхом замонолічування в будівельну конструкцію чи в борознах стін, перегородок, перекриттів під штукатуркою;
21 ноя 2018 11:05
Нарушение 2 - очень существенное. На фото мы видим в электронише черные полиэтиленовые трубы, так называемая "техничка". Кроме того эта же труба пересекает перекрытие, то есть используется как канал для протяжки слаботочных проводов, не электрических, так как находится в правой части ниши, а там отсек для слаботочки, но все равно она находится в общем объеме ниши и в нормах четко указано, что все что находится там должно быть негорючим. Эта труба не отвечает требованиям пунктов е) и л), сама по себе она не относится к электрике, но замыкание электрики привело к ее возгоранию и распространению огня. По сути ее там быть вообще не должно, как правило для электрики в качестве каналов применяются стальные трубы, а для слаботочки применяются ПВХ сертифицированные и спец не распространяющие горение и отвечающие требованиеям е), л) п 4.36 ДБН В.2.5-23:2010
21 ноя 2018 11:12
Нарушение 3, менее существенное, но тоже такое, которое могло привести к проблемам
это нарушение п. 4.28 и таблицы 4.1
4.28 Спосіб монтажу електропроводки залежно від типу кабелів і проводів повинен вибиратись відповідно до таблиці 4.1 за умови, що зовнішній вплив на кабелі і проводи відповідає вимогам чинних нормативних документів на ці кабелі і проводи.

На фото мы видим что стояки выполнены проводом ПВ-3 с медной жилой в ПВХ изоляции класса "нгд". Этот провод не удовлетворяет требованиям п. 4.28 но не при прокладке в электротехнической шахте, а при прокладке по подвалу, так как использование незащищенных изолированных проводов при прокладке на лотках согласно таблицы 4.1 - запрещено
21 ноя 2018 11:19
Не знаю что там за комиссии проверяют, но я бы советовал внимание этих комиссий обратить на эти фото и эти комментарии, потому как лично я считаю что Лидер Отрасли тупо нарушил 3 пункта ДБН. Использование горючих полиэтиленовых труб в качестве стояков даже для слаботочки внитри электрошахты это капец, и использование монтажной пены для заделывания отверстий в перекрытии это трэшак.
почему это имеет место на нашем объекте? Да потому что всем на все насрать, потому что нет контроля качества в КГС, потому что менеджмент и технадзор ничего не делают, и не хотят делать, потому что подрядчики не компетентны, потому что качество проекта, и проектных решений которые заказывает КГС - никакое, вот и все, корень всего - всем на все насрать!
Кроме того, там в эти электрониши если заглянуть, то можно найти и бутылки, и шприцы, и старые кеды, и пачки сигарет, и просто хлам, все что осталось от строителей и что они не донесли до мусорки.
21 ноя 2018 11:37
Лидер Отрасли, превращается непонятно во что, Кушнир постоянно позирует для обложек и статей строительных журналов и интеренет изданий. но Совок закончился, и монополистом КГС быть не может, и говорить о том что мы строим 65 лет...да кроме вас 65 лет никого другого не было, вы были одни... И тезис о том что не хотите КГС - идите покупайте у Войцеховского, он тоже уже не канает, уже есть примерно десяток солидных и надежных застройщиков, которые могут строить, строят вовремя, заказывают относительно качественные проекты, относительно стараются, соблюдают технологию и выдерживают сроки.
21 ноя 2018 13:44
А что делать нам , принимать квартиру? Имеем ли мы право не принять если по дому8 тоже будет такое с электричеством?
22 ноя 2018 11:14
Спасибо, Novomost, вы все правильно написали, пожар в 7 секции начался с 3 этажа, но были неправильно смонтированные перегородки между этажами и ГОРЕЛИ ПЛАСТИКОВЫЕ ТРУБЫ В ЭЛЕКТРОШАХТЕ,как начали выяснять, у нас такой проэкт(удешевили!) и построен весь комплекс с такими щитками, с пластиковыми трубами, так что думайте сами, НАША секция пишет официальное письмо по этому поводу, так как у нас еще есть 2 таких щитка и скорее всего будем заказывать независимую экспертизу по проверке электричества, а по пожарке уже написали. Ребята, думайте, у нас все такие щитки и так же пообщались с пожарной комисией, 4 новостройка за месяц уже горит и причина: ПРОВОДКА!!!
22 ноя 2018 13:11
Соседи, а просветите плз. Я вот получал ключи и подписался в бумажке, что перепланировку сделаю только "согласно установленного порядка". На мой вопрос какого еще порядка сказали, что нужно согласовать с ЖЕКом перепланировку. Это так? на сколько это формальный процесс? я стены несущие не буду трогать :)
22 ноя 2018 17:12
Цитата "Lenochka 7-7":
Спасибо, Novomost, вы все правильно написали, пожар в 7 секции начался с 3 этажа, но были неправильно смонтированные перегородки между этажами и ГОРЕЛИ ПЛАСТИКОВЫЕ ТРУБЫ В ЭЛЕКТРОШАХТЕ,как начали выяснять, у нас такой проэкт(удешевили!) и построен весь комплекс с такими щитками, с пластиковыми трубами, так что думайте сами, НАША секция пишет официальное письмо по этому поводу, так как у нас еще есть 2 таких щитка и скорее всего будем заказывать независимую экспертизу по проверке электричества, а по пожарке уже написали. Ребята, думайте, у нас все такие щитки и так же пообщались с пожарной комисией, 4 новостройка за месяц уже горит и причина: ПРОВОДКА!!!

Менять нужно все и не затягивать, загореться может и в ночное время когда все будут спать и тогда не факт что и проснетесь. По результатам экспертиз нужно еще иск составить на КГС.
23 ноя 2018 20:03
Компания «Киевгорстрой» решила присоединиться ко всемирному дню скидок «Черная пятница», объявив «Черную неделю» в пяти жилых комплексах.

Источник: domik.ua

8-() :ne figa sebe: :faceoff:
Лидер отрасли - он еще и лидер маркетинга!
в нашем комплексе по ходу Черная Неделя была на прошлой неделе )))))
ну дают...
29 ноя 2018 09:32
Шановні учасники форуму, проект пройшов експертизу, все побудовано згідно ДБН. З боку забудовника порушень державно-будівельних норм немає. Перед введенням будинку в експлуатацію всі засоби протипожежної безпеки були перевірені й знаходились у робочому стані (про що свідчать відповідні документи). Протипожежна система була увімкнена, сигналізація спрацювала, що дозволило охороні оперативно викликати рятувальників. Частково не спрацювала система димовидалення, оскільки системи та обладнання безпеки знаходились у стані пусконалагоджувальних робіт (спрацювала та частина, яка пройшла пусконалагоджувальні роботи).
Займання електрокабелів у шахті сталося через несанкціоноване підключення одним з мешканців будинку до електромережі.. Завдяки оперативній роботі рятувальників і пожежних загорання вдалось швидко ліквідувати. На місці одразу було створено комісію, яка розслідує наслідки пожежі та проводить перевірки електромереж у всіх будинках комплексу.
У понеділок, 19 листопада 2018 р., у приміщенні ПрАТ “ХК “Київміськбуд” відбулася зустріч з власниками квартир. Обговорили шляхи вирішення ситуації та дійшли згоди. Проводиться повна інспекція всіх електромереж у будинках. Усунення наслідків пошкоджень, а також ремонт приміщень, буде виконано коштом забудовника. З термінами виконання робіт люди ознайомлені. Кілька людей, які потребували допомоги у переселенні на час проведення ремонтних робіт, оскільки планували заселитися у будинок найближчим часом, вже мають тимчасове житло, отримане також за допомогою Компанії.
Компанія надзвичайно стурбована ситуацією, що сталася. Ця прикра подія сталася не з вини Забудовника. Висновки з надзвичайної ситуації зроблені.
29 ноя 2018 10:31
Из первой очереди люди уже живут год и у них нет ни рукавов, датчики дыма не включены, кноки для подачи воды в гидранты не работают, даже стекол на шкафы с гидрантами нет. Сами же шкафы были повешены этой весной. Но по всем документам дома первой очереди ОФИЦИАЛЬНО сданы как уже 2 года. Так что не надо расказывать про какието официальные сдачи. У вас там все куплено, никто такой беспредел бы не пропустил.
29 ноя 2018 10:34
Дуже цікаво, як системи протипожежної безпеки були перевірені до введення будинку в експлуатацію (березень 2018), якщо в квітні вони навіть встановлені не були? :faceoff:
Введені в експлуатацію (у березні) будинки станом на травень
01 дек 2018 16:18
Видел застекленные Г- образные балконы под ветраж. Меня интересует будет в квартире тепло если убрать дверной блок на балкон и сделать ветражное остекление. Пожалуйста подскажите кто знает или как лучше сделать.
02 дек 2018 09:23
Цитата "Представник Київміськбуду":
Шановні учасники форуму, проект пройшов експертизу, все побудовано згідно ДБН. З боку забудовника порушень державно-будівельних норм немає. Перед введенням будинку в експлуатацію всі засоби протипожежної безпеки були перевірені й знаходились у робочому стані (про що свідчать відповідні документи). Протипожежна система була увімкнена, сигналізація спрацювала, що дозволило охороні оперативно викликати рятувальників. Частково не спрацювала система димовидалення, оскільки системи та обладнання безпеки знаходились у стані пусконалагоджувальних робіт (спрацювала та частина, яка пройшла пусконалагоджувальні роботи).
Займання електрокабелів у шахті сталося через несанкціоноване підключення одним з мешканців будинку до електромережі.. Завдяки оперативній роботі рятувальників і пожежних загорання вдалось швидко ліквідувати. На місці одразу було створено комісію, яка розслідує наслідки пожежі та проводить перевірки електромереж у всіх будинках комплексу.
У понеділок, 19 листопада 2018 р., у приміщенні ПрАТ “ХК “Київміськбуд” відбулася зустріч з власниками квартир. Обговорили шляхи вирішення ситуації та дійшли згоди. Проводиться повна інспекція всіх електромереж у будинках. Усунення наслідків пошкоджень, а також ремонт приміщень, буде виконано коштом забудовника. З термінами виконання робіт люди ознайомлені. Кілька людей, які потребували допомоги у переселенні на час проведення ремонтних робіт, оскільки планували заселитися у будинок найближчим часом, вже мають тимчасове житло, отримане також за допомогою Компанії.
Компанія надзвичайно стурбована ситуацією, що сталася. Ця прикра подія сталася не з вини Забудовника. Висновки з надзвичайної ситуації зроблені.



зачем так нагло врать?
все знаю что пожарникам за акт ввода в эксплуатацию были заплачено кв.метрами
02 дек 2018 09:27
Цитата "protocol":
Дуже цікаво, як системи протипожежної безпеки були перевірені до введення будинку в експлуатацію (березень 2018), якщо в квітні вони навіть встановлені не були? :faceoff:


они и сейчас в основном не установлены
02 дек 2018 10:13
Данченка 28, секция 4. Дом введен в декабре 2016
пожарка ДО СИХ ПОР не смонтирована, все просьбы, письма, закончились обещаниями, так и живем ....
02 дек 2018 16:14
підскажіть в однокімнатних квартирах каналізаційний стояк тільки в ванній?чи і на кухні є?
03 дек 2018 08:59
Приветствую, только в туалете. На кухню КГС ничего не вывел...Непредвиденно проектом - так утверждают.
04 дек 2018 12:36
Цитата:
зачем так нагло врать?
все знаю что пожарникам за акт ввода в эксплуатацию были заплачено кв.метрами


Шановний учасник форуму, звертаємо Вашу увагу на те, що Ви поширюєте неправдиву інформацію, яку можна кваліфікувати як наклеп, за що в Україні передбачена відповідальність.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .975977. . .980
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx