Подать объявление

ул. Крушельницкой, 15-В ( Дом 4 )

1. . .1517. . .24
07 ноя 2017 16:27
Мне звонили недели две назад. Но я не подписывал. Я просто понятия не имею для чего это нужно. Думал может кто с юристом советовался. Пытался расспросить у ЖИБа для чего мне это подписывать, но они толком не ответили. Мол у дома же поменялись сроки здачи, нужно подписать.
07 ноя 2017 17:53
Цитата "KerryLovty":
Мне звонили недели две назад. Но я не подписывал. Я просто понятия не имею для чего это нужно. Думал может кто с юристом советовался. Пытался расспросить у ЖИБа для чего мне это подписывать, но они толком не ответили. Мол у дома же поменялись сроки здачи, нужно подписать.
как это для чего? Подписали-согласились с переносом почти на год,претензий не имеете и в суд не пойдете.
07 ноя 2017 20:19
За змістом положень ч. 1 ст. 626 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов'язків. Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Відповідно до ст. ст. 525, 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться; одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається.

Аналогічні приписи містить і ст. 193 ГК України.

Статтею 530 ЦК України встановлено, що якщо у зобов'язанні встановлено строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Договір є обов'язковим для виконання сторонами (ст.629 ЦК України).

Однак, згідно статей 638, 639 Цивільного кодексу України, договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.
07 ноя 2017 20:20
Статтею 180 Господарського кодексу України передбачено, що істотними умовами, є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода. При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору.

ВАЖЛИВО: Підстави для зміни або розірвання договору унормовані ст. 651 ЦК України, за приписами якої зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Істотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору (абз. 2 ч. 2 ст. 651 ЦК України).

Тобто йдеться про таке порушення договору однією зі сторін, яке тягне для другої сторони неможливість досягнення нею цілей договору.

Оцінка порушення договору як істотного здійснюється судом відповідно до критеріїв, що встановлені вказаною нормою. Оціночне поняття істотності порушення договору законодавець розкриває за допомогою іншого оціночного поняття - "значної міри" позбавлення сторони того, на що вона розраховувала при укладенні договору. Це (друге) оціночне поняття значно звужує сферу огляду суду. Істотність порушення визначається виключно за об'єктивними обставинами, що склалися у сторони, яка вимагає розірвання договору. В такому випадку вина (як суб'єктивний чинник) сторони, що припустилася порушення договору, не має будь-якого значення і для оцінки порушення як істотного, і для виникнення права вимагати розірвання договору на підставі частини другої статті 651 ЦК України.

Іншим критерієм істотного порушення договору закон визнає розмір завданої порушенням шкоди, який не дозволяє потерпілій стороні отримати очікуване при укладенні договору. При цьому йдеться не лише про грошовий вираз завданої шкоди, прямі збитки, а й випадки, коли потерпіла сторона не зможе використати результати договору.
07 ноя 2017 20:24
Все верно, можно идти в суд. Но я бы совместно с инвесторами обратилась бы с претензией для начала. Я смогу более конкретно расписать ближе к выходным, к сожалению занята сейчас по работе. Прошу мнения, если соберётся 60% 15в будем писать
08 ноя 2017 02:53
Цитата "helllen":
Все верно, можно идти в суд. Но я бы совместно с инвесторами обратилась бы с претензией для начала. Я смогу более конкретно расписать ближе к выходным, к сожалению занята сейчас по работе. Прошу мнения, если соберётся 60% 15в будем писать

ну 60 процентов это вряд ли, но человек 30 можно найти
08 ноя 2017 02:58
Доброе утро) не владею просто инфо раскуплености квартир нашего дома, перечитывать долго, если такое есть то напишите пжл)
08 ноя 2017 03:13
Цитата "helllen":
Доброе утро) не владею просто инфо раскуплености квартир нашего дома, перечитывать долго, если такое есть то напишите пжл)

Вчера было 60 квартир в 15в,
30 квартир в 15б
и 20 в 15а
08 ноя 2017 04:17
Мне еще надо бы знать у всех ли эдентичные договора. Если они заключались все на протяжении года, я думаю совдеповский подход не дал времени для осмысления юрдепартамента ЖИБ на внесения каких то изменений. Претензия пишется по пунктам договора, поэтому я напишу по своему, а потом сверите каждый со своими пунктами
13 ноя 2017 07:10
Если будете писать притензию, я за.
13 ноя 2017 15:13
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ»
(код ЄДРПОУ 31958324)
м. Київ, вул. Володимирська, буд. 42
від (П.І.Б., адреса реєстрації/проживання, контактний моб.телефон).
2 варіанти:
ВИМОГА (7 днів на розгляд (ч. 2 ст. 530 Цивільного кодексу України))
ПРЕТЕНЗІЯ (1 місяць на розгляд (ч. 6 ст.222 Господарського кодексу України))
щодо виконання умов договору купівлі-продажу майнових прав
на нерухоме майно

«___» грудня 2016 року між Комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» (далі – Продавець) та ___________________ (далі – Покупець) було укладено Договір купівлі продажу майнових прав на нерухоме майно: квартиру № ____ на ___ поверсі, будинку 15-В по вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва (далі – Договір).
Відповідно до п. 3.1.1. Договору Продавець в термін до кінця ІІ кварталу 2017 року зобов'язаний передати відповідну квартиру в Об'єкті будівництва Покупцю.
Згідно з п. 3.1.2. Договору Продавець зобов'язаний отримати сертифікат відповідності, що свідчить про готовність Об'єкта будівництва до експлуатації, у встановленому законодавством порядку. Передати Покупцю за Актом майнові права на Квартиру (п. 3.1.3).
Але, станом на «___» листопада 2017 року (кінець 4 кварталу 2017 року) Об'єкт будівництва не введено в експлуатацію, а Продавцем не отримано сертифікат відповідності, що порушує умови Договору.
В свою чергу, на виконання п. 4.1. Договору, Покупець сплатив Продавцю вартість майнових прав за Квартиру в повному обсязі.
Відповідно до частини другої статті 331 Цивільного кодексу України право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна).
Проте, якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації. Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації (абзаци другий та третій частини другої статті 331 Цивільного кодексу України).
Згідно із частиною першою статті 182 Цивільного кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.
Отже, об'єкт будівництва набуває статусу новоствореного нерухомого майна лише після прийняття об'єкта в експлуатацію та здійснення державної реєстрації права власності на нього.
До завершення будівництва (створення майна) особа вважається власником матеріалів, обладнання тощо, які були використані в процесі цього будівництва (створення майна) (абзац перший частини третьої статті 331 Цивільного кодексу України).
Таким чином, квартира є об'єктом інвестування в об'єкт будівництва, який після завершення будівництва стає окремим майном. До завершення будівництва проінвестованого об'єкта нерухомого майна та прийняття його до експлуатації інвестору належить не право власності на цей об'єкт, а майнові права на нього.
У статті 331 Цивільного кодексу України закріплено право особи на оформлення права власності саме на об'єкт незавершеного будівництва, а не на його частину - об'єкт інвестування (квартиру). У зв'язку з цим інвестор не може відчужувати квартиру як об'єкт нерухомості до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію та реєстрації за собою права власності на зазначену квартиру. У зазначеному випадку інвестор може відчужувати свої майнові права на квартиру.
Згідно зі статтею 193 Господарського кодексу України та 526 Цивільного кодексу України, господарське зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог законодавства.
13 ноя 2017 15:14
Відповідно до статті 525 Цивільного кодексу України, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Законодавством передбачено застосування санкцій за невиконання або неналежне виконання договірних зобов'язань.
Відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Збитками є доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).
Згідно з статтею 222 Господарського кодексу України учасники господарських відносин, що порушили майнові права або законні інтереси інших суб'єктів, зобов'язані поновити їх, не чекаючи пред'явлення їм претензії чи звернення до суду. У разі необхідності відшкодування збитків або застосування інших санкцій суб'єкт господарювання чи інша юридична особа - учасник господарських відносин, чиї права або законні інтереси порушено, з метою безпосереднього врегулювання спору з порушником цих прав або інтересів має право звернутися до нього з письмовою претензією, якщо інше не встановлено законом.
На підставі вище викладеного та керуючись статтями 222, 193 Господарського кодексу України, 331, 525, 526, 530 Цивільного кодексу України,

Вимагаю:
1. Передати квартиру ___ в будинку 15-В по вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва в Об'єкті будівництва Покупцю (п. 3.1.1. Договору).
2. Отримати сертифікат відповідності, що свідчить про готовність Об'єкта будівництва до експлуатації, у встановленому законодавством порядку (пункт 3.1.2 Договору):
- замовити за власний рахунок та отримати технічний паспорт на квартиру ___ в будинку 15-В по вулиці Соломії Крушельницької, 15-В у Дарницькому районі міста Києва;
- письмово повідомити Покупця про дату введення Об'єкта будівництва в експлуатацію.
3. Надати Покупцю інформацію щодо причин затримки введення в експлуатацію будинку 15-В по вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва з відповідними підтверджуючими документами (п. 3.1.6 Договору).

У разі відсутності відповіді на Вимогу у встановлений законом строк (7 днів/ 30 днів), Покупець буде змушений звернутися до суду з позовною заявою про виконання умов Договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно, відшкодуванням моральної шкоди та упущеної вигоди, стягнення штрафних санкцій, із скаргою до Генеральної прокуратури України, з подальшим висвітленням події у ЗМІ.

«____» листопада 2017 року підпис ПІБ
Додаток на ____ арк в 1 прим.: Копія договору купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно.

(надсилати листом з повідомленням про отримання та з описом (перелік документів у конверті).
13 ноя 2017 15:18
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Л И С Т

22.06.2007 N 19-50-2309

ТОВ "Баланс-Клуб"


Міністерство юстиції розглянуло лист товариства з обмеженою
відповідальністю "Баланс-Клуб" від 22.05.2007 р. N 190
( v0190699-07 ) щодо надання роз'яснень законодавства та
повідомляє наступне.

Відповідно до частини третьої статті 4 Закону України "Про
інвестиційну діяльність" ( 1560-12 ) об'єктами інвестиційної
діяльності не можуть бути об'єкти житлового будівництва,
фінансування спорудження яких здійснюється з використанням
недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у
тому числі в управління.

Згідно із абзацом третім частини першої статті 10 Закону
( 1560-12 ) окремим джерелом фінансування інвестиційної
діяльності, відмінним від залучення фінансових коштів інвестором,
є, зокрема, позичкові фінансові кошти інвестора (облігаційні
позики, банківські та бюджетні кредити).

Частиною першою статті 382 Цивільного кодексу України
( 435-15 ) встановлено, що квартирою є ізольоване помешкання
в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому
проживання.

Відповідно до частини другої статті 331 Кодексу ( 435-15 )
право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки,
будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва
(створення майна).

Проте, якщо договором або законом передбачено прийняття
нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з
моменту його прийняття до експлуатації. Якщо право власності на
нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації,
право власності виникає з моменту державної реєстрації (абзаци
другий та третій частини другої статті 331 Кодексу ( 435-15 ).

Згідно із частиною першою статті 182 Кодексу ( 435-15 ) право
власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих
прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній
реєстрації.
13 ноя 2017 15:19
Отже, об'єкт будівництва набуває статусу новоствореного
нерухомого майна лише після прийняття об'єкта в експлуатацію та
здійснення державної реєстрації права власності на нього.

До завершення будівництва (створення майна) особа вважається
власником матеріалів, обладнання тощо, які були використані в
процесі цього будівництва (створення майна) (абзац перший частини
третьої статті 331 Кодексу ( 435-15 ).

Таким чином, квартира є об'єктом інвестування в об'єкті
будівництва, який після завершення будівництва стає окремим
майном. До завершення будівництва проінвестованого об'єкта
нерухомого майна та прийняття його до експлуатації інвестору
належить не право власності на цей об'єкт, а майнові права на
нього.

Згідно із абзацом другим частини третьої статті 331 Кодексу
( 435-15 ) особі до завершення будівництва надається право
укладати договори щодо об'єкта незавершеного будівництва. Так, у
разі необхідності, до завершення будівництва, особа може укласти
договір щодо об'єкта незавершеного будівництва, право власності на
який реєструється органом, що здійснює державну реєстрацію прав на
нерухоме майно на підставі документів, що підтверджують право
власності або користування земельною ділянкою для створення
об'єкта нерухомого майна, проектно-кошторисної документації, а
також документів, що містять опис об'єкта незавершеного
будівництва.

Підсумовуючи викладене, наголошуємо, що у зазначеній статті
закріплено право особи на оформлення права власності саме на
об'єкт незавершеного будівництва, а не на його частину - об'єкт
інвестування (квартиру). У зв'язку з цим інвестор не може
відчужувати квартиру як об'єкт нерухомості до прийняття об'єкта
будівництва в експлуатацію та реєстрації за собою права власності
на зазначену квартиру. У зазначеному випадку інвестор може
відчужувати свої майнові права на квартиру.

Щодо нотаріального посвідчення правочину повідомляємо
наступне.

Частиною першою статті 209 Цивільного кодексу України
( 435-15 ) встановлено, що правочин, який вчинений у
письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у
випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Законом
( 1560-12 ) не встановлено обов'язковості нотаріального
посвідчення договорів про відчуження майнових прав на квартиру.

Відповідно до частини четвертої статті 209 Цивільного кодексу
України ( 435-15 ) на вимогу фізичної або юридичної особи
будь-який правочин з її участю може бути нотаріально посвідчений.

Отже, договір про відчуження майнових прав на квартиру
інвестором може за бажанням сторін бути нотаріально посвідчений.

Заступник Міністра Л.Єфіменко
13 ноя 2017 15:24
Есть 2 варианта нарисания "фэ" от каждого инвестора (коллективно никак, это нарушения обязательств исключительно 2 сторон: инвестора и застройщика): вимога (им 7 дней на рассмотрение) и претензия (им месяц на расиотрение). Чтоб не быть голословными, потом надо идти в суд. Все это разные госпошлины и работа отдельного юриста, я являюсь не юристом, в моем подчинении таковые поосто имеются, и по роду занятости я имею дело с хоздоговорами. Проект вимоги/претензии не совершенство, постараюсь еще доделать, пересмотреть по возможности. Кто менее занят и имеет в знакомых бристов и/или готов тратится на внешнюю аутсорсинговую помощь, буду за вас только рада)
16 ноя 2017 11:53
Возможно у кого то есть информация когда возле дома начнут делать придомовую???
24 ноя 2017 08:29
Включили уже на Крушельницкой,13 отопление?
24 ноя 2017 15:07
Цитата "SBV2011":
Включили уже на Крушельницкой,13 отопление?

Да, недели 2 назад. 13,15 в 15а я так и не понял
05 дек 2017 10:01
Приветствую, есть какие-то новости по нашему домоу, может свежие фото?
05 дек 2017 14:40
Делают подвал застеклили весь дом, доставят двери и законсервируют видимо до весны.

А там пока ЖИБ не получит сертификат.
Ввод тепла в дом
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1517. . .24
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее