Подать объявление

Проезд в Киев из ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .57. . .36
03 март 2015 12:00
DEN31 Согласна на все 100!!!! Если будем садиться скоро все будут кричать давайте по 10! Они ж правда не такси - едут себе на работу еще и за бензин часть отбивают... раз им дорого пусть не ездят :yes:
03 март 2015 12:05
По 10 берут барыги, которые работают на маршруте "Героев Днепра - Вышгород". Некоторые из них ездят до Петровки.
Нормальные люди, которые едут на работу или по делам никогда не возьмут с вас больше 8 грн. А зачастую даже до сих пор 7 грн. берут - им всё равно сколько вы дадите.
Я уже давно предлагал игнорировать именно барыг, ибо они не дают днём нормальным людям подбирать попутчиков и сами же задирают цены, хотя ездят на таких корчах, что садиться в них страшно.
03 март 2015 12:25
Цитата "avganez":
По 10 берут барыги, которые работают на маршруте "Героев Днепра - Вышгород". Некоторые из них ездят до Петровки.
Нормальные люди, которые едут на работу или по делам никогда не возьмут с вас больше 8 грн. А зачастую даже до сих пор 7 грн. берут - им всё равно сколько вы дадите.
Я уже давно предлагал игнорировать именно барыг, ибо они не дают днём нормальным людям подбирать попутчиков и сами же задирают цены, хотя ездят на таких корчах, что садиться в них страшно.


Лично я плачу по 8. Маршрутка была 4,50, платили по 5. Маршрутка была по 6, платили по 7 грн. Сейчас маршрутка вроде-как с 01.03.15 - 7 грн. Логично же платить по 8. Езжу каждый день частниками, на вопросы людей водителю "Сколько с меня", отвечают в большинстве "8 грн". Давайте придерживаться. А по десятке и правда зачастую только "курсовики Вышгород-Киев" называют.
04 март 2015 16:14
Сканую питання.
Чи є бажаючі виїзджать о 9:20. Їду через Петрівка, Дорогожичі, Шулявку до Індустріального моста. Виїзд назад о 18:40-19:00.

3 місця. На задньому сидінні тільки 2 людини.

Увага! Тільки для адекватних, чистих та охайних людей!)
04 март 2015 16:42
Может кто подскажет если ли тропа чтоб не спускаться вниз к набережной и потомо не подниматься опять.
Планирую с потеплением на вел пересесть на работу ездить. Так и дешевле и полезней :)
04 март 2015 17:13
Цитата "_IT_":
Может кто подскажет если ли тропа чтоб не спускаться вниз к набережной и потомо не подниматься опять.
Планирую с потеплением на вел пересесть на работу ездить. Так и дешевле и полезней :)

Прямая тропа с трассы есть, прогуляйтесь как-то с Кургузова в направлении трассы, всё поймёте. Там ещё типа подземный тунельчик под трассой даже есть.
04 март 2015 17:22
Цитата "_IT_":
Может кто подскажет если ли тропа чтоб не спускаться вниз к набережной и потомо не подниматься опять.
Планирую с потеплением на вел пересесть на работу ездить. Так и дешевле и полезней :)

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zvDWkVkt4xSU.k_Si-YywwNSY&gl=ua&ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0
//youtu.be/rALmsGWR3_0
04 март 2015 18:02
Цитата "avganez":
По 10 берут барыги, которые работают на маршруте "Героев Днепра - Вышгород". Некоторые из них ездят до Петровки.
Нормальные люди, которые едут на работу или по делам никогда не возьмут с вас больше 8 грн. А зачастую даже до сих пор 7 грн. берут - им всё равно сколько вы дадите.
Я уже давно предлагал игнорировать именно барыг, ибо они не дают днём нормальным людям подбирать попутчиков и сами же задирают цены, хотя ездят на таких корчах, что садиться в них страшно.

Я обычно беру сколько дают, но в свете последних событий очень приятно, когда дают по 10. Потому как даже дорогу на работу и обратно тяжело отбить при полной загрузке машины 4 человка туда и обратно. Приходится как-то выживать...
05 март 2015 08:33
Ураааааа, мы наконец-то перебрались, и теперь вопрос проезда особенно актуален.
Работаю в р-не м. Житомирская, м. Академгородок, хотелось бы доехать хотя бы до м. Шулявская, м. Нивки, и так чтобы на работу попасть на 9 :)
если кто ездит в мою сторону, пишите пожалуйста) mashuta911@gmail.com
05 март 2015 09:34
Цитата "avganez":
По 10 берут барыги, которые работают на маршруте "Героев Днепра - Вышгород". Некоторые из них ездят до Петровки.
Нормальные люди, которые едут на работу или по делам никогда не возьмут с вас больше 8 грн. А зачастую даже до сих пор 7 грн. берут - им всё равно сколько вы дадите.
Я уже давно предлагал игнорировать именно барыг, ибо они не дают днём нормальным людям подбирать попутчиков и сами же задирают цены, хотя ездят на таких корчах, что садиться в них страшно.



Пфффф...Я от не барига, але брав би також по 10. Пальне 28грн, ви не рахуєте того шо при масі людей в авто по нашим дорогам підвіска роздовбується в рази швидше. + срач від грязної обуві який нада вимивать, я вже мовчу про те шо розход пального більший коли маса більша. мінімальна диталь до підвіски коштує від 1 000грн. А тепер порахуйте скільки нада возить шоб це хоть якось відбивалось?) Тим паче, завжди є альтернатива, маршрутка наприклад)
05 март 2015 09:37
Цитата "joki4":

Пфффф...Я от не барига, але брав би також по 10. Пальне 28грн, ви не рахуєте того шо при масі людей в авто по нашим дорогам підвіска роздовбується в рази швидше. + срач від грязної обуві який нада вимивать, я вже мовчу про те шо розход пального більший коли маса більша. мінімальна диталь до підвіски коштує від 1 000грн. А тепер порахуйте скільки нада возить шоб це хоть якось відбивалось?) Тим паче, завжди є альтернатива, маршрутка наприклад)


Всегда есть альтернатива :yes: не брать людей - не разбивать подвеску, уменьшить расход топлива, не мусорить себе в салоне, а ездить одному с комфортом :winky:
05 март 2015 09:38
Цитата "_LiSa_":


Всегда есть альтернатива :yes: не брать людей - не разбивать подвеску, уменьшить расход топлива, не мусорить себе в салоне, а ездить одному с комфортом :winky:


Ну я це успішно і роблю)
05 март 2015 09:41
Цитата "joki4":


Ну я це успішно і роблю)

так до чого стільки тексту? 6-)
05 март 2015 09:49
Цитата "Sieg":

так до чого стільки тексту? 6-)


До того шо у нас люди як завжди, хочуть халяву і думають лише за себе)
05 март 2015 10:04
Цитата "joki4":


До того шо у нас люди як завжди, хочуть халяву і думають лише за себе)

мабуть, у багатьох людей зарплати відповідно до цін на все не проіндексували ;)
а якщо ті, хто їдуть автомобілями на роботу і підбирають людей, не згодні з цінами на попутки, нехай офіційно реєструють свої пасажирські перевезення, платять податки. Але ж люди як завжди, хочуть халяву і думають лише за себе і ніхто так не хоче робить ;) Тому кожен платить стільки, скільки може за попутки. Ціна на попутки склалася на 1 грн дорожче, ніж автобус. От коли автобус буде по 9 грн, тоді можна буде говорить про ціну 10 грн на попутки. Тим більше, що з інших пригородів попутки до Києва коштують дешевше, ніж офіційні пасажироперевезення. Тому давайте не будемо розводити демагогію і говорити про жадібних пасажирів, які хочуть халяву. Ви ж взагалі нікого не возите ;)
05 март 2015 10:14
Цитата "Sieg":

мабуть, у багатьох людей зарплати відповідно до цін на все не проіндексували ;)
а якщо ті, хто їдуть автомобілями на роботу і підбирають людей, не згодні з цінами на попутки, нехай офіційно реєструють свої пасажирські перевезення, платять податки. Але ж люди як завжди, хочуть халяву і думають лише за себе і ніхто так не хоче робить ;) Тому кожен платить стільки, скільки може за попутки. Ціна на попутки склалася на 1 грн дорожче, ніж автобус. От коли автобус буде по 9 грн, тоді можна буде говорить про ціну 10 грн на попутки. Тим більше, що з інших пригородів попутки до Києва коштують дешевше, ніж офіційні пасажироперевезення. Тому давайте не будемо розводити демагогію і говорити про жадібних пасажирів, які хочуть халяву. Ви ж взагалі нікого не возите ;)


:up:
05 март 2015 10:15
Цитата "Sieg":

мабуть, у багатьох людей зарплати відповідно до цін на все не проіндексували ;)
а якщо ті, хто їдуть автомобілями на роботу і підбирають людей, не згодні з цінами на попутки, нехай офіційно реєструють свої пасажирські перевезення, платять податки. Але ж люди як завжди, хочуть халяву і думають лише за себе і ніхто так не хоче робить ;) Тому кожен платить стільки, скільки може за попутки. Ціна на попутки склалася на 1 грн дорожче, ніж автобус. От коли автобус буде по 9 грн, тоді можна буде говорить про ціну 10 грн на попутки. Тим більше, що з інших пригородів попутки до Києва коштують дешевше, ніж офіційні пасажироперевезення. Тому давайте не будемо розводити демагогію і говорити про жадібних пасажирів, які хочуть халяву. Ви ж взагалі нікого не возите ;)


Якщо, ви гляните вище я написав, що готовий підвозити людей тільки з нашого ЖК, так як своїм потрібно допомагати і звісно ж що за меншими тарифами) А текст я написав до того, що не потрібной людей обзивать баригами от і все.
05 март 2015 10:34
Цитата "joki4":



Пфффф...Я от не барига, але брав би також по 10. Пальне 28грн, ви не рахуєте того шо при масі людей в авто по нашим дорогам підвіска роздовбується в рази швидше. + срач від грязної обуві який нада вимивать, я вже мовчу про те шо розход пального більший коли маса більша. мінімальна диталь до підвіски коштує від 1 000грн. А тепер порахуйте скільки нада возить шоб це хоть якось відбивалось?) Тим паче, завжди є альтернатива, маршрутка наприклад)

Есть такие попутки, что садишся и спрашиваешь-сколько, а тебе-сколько не жалко, бо все равно домой еду....пересаживайтесь на маршрутку, в чем проблема, и будет выгодно, кого интересует ваши подвески и детали...а бенз уже 27, и будет чуть падать
05 март 2015 10:38
Цитата "joki4":


Якщо, ви гляните вище я написав, що готовий підвозити людей тільки з нашого ЖК, так як своїм потрібно допомагати і звісно ж що за меншими тарифами) А текст я написав до того, що не потрібной людей обзивать баригами от і все.

ну, є люди, котрі по дорозі на роботу відбивають пальне, а є бариги, котрі хочуть заробити =) На вихідних в центрі вони відтісняють попутки, щоб ніде було навіть спиниться.
P.S. Ви, доречі, будете до зустрічі з директором КМ організовуватись?
05 март 2015 13:20
Цитата "Sieg":

ну, є люди, котрі по дорозі на роботу відбивають пальне, а є бариги, котрі хочуть заробити =) На вихідних в центрі вони відтісняють попутки, щоб ніде було навіть спиниться.
P.S. Ви, доречі, будете до зустрічі з директором КМ організовуватись?


Про організацію не зрозумів...
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .57. . .36
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее