Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .5557. . .137
21 дек 2020 07:50
Большое спасибо всем за фото и видео!!!
21 дек 2020 14:55
Графік роботи відділів продажів житлових комплексів компанії BudCapital на новорічні свята

Інформація на сайті Забудовника
21 дек 2020 16:56
Кто знает что с 7 домом? Реально строят 3,4,5, и 6 дома остальные простаивают. А обЪект сдается полностью, а не отдельными домами. Не хотелось бы затягивания стройки и сдачи...
22 дек 2020 15:02
Сьомий будинок десь на етапі, на якому перший був улітку 2019:

Минуло півтора року, перший наразі на тринадцятому поверсі, це лише сам моноліт.
Сьомий будинок менший за перший, тож для його зведення за чинним темпом потрібно принаймні два роки. Якщо здаватимуть одразу всі будинки, а не чергово, то реально лише за два-три роки буде готовий ЖК.
22 дек 2020 16:55
мда....Надеюсь темп стройки ускорится.
24 дек 2020 10:14

Кристалбанк вже бере 0,3%, може ще хто який банк порекомендує



Доброго дня,з картки Піреус Банк по 450000,00 грн в день по онлайн банкінгу, 20 грн за платіж, є відділення на пр. Перемоги 9
26 дек 2020 20:30
Сьогодні був на об’єкті, роботи ведуться. є фото
27 дек 2020 11:44
со вчерашнего дня на 3, 4 и 5 домах не видно работы в высоту, арматуру не варят, работы ведуться, копошаться но на том уровне что и было
27 дек 2020 13:13
Завтра вроде последний день работы на стройке перед праздниками
28 дек 2020 07:41
Вчора після 13 години також був на майданчику. На 3, 4, 6 будинках активних робіт не було, працівники на 5 прибирали. На 1 будинку завантажували цеглу і заливали плиту на 4 секції. На будинку 6 встановлювали кран.
Розмовляв з інженером з технагляду стосовно будинку 7. Ніби то вже домовились з Зеленбудом з приводу дерев, тепер справа за погодженням Міськсвітла щодо мачт освітлення. Я вчора пройшовся по Шепелєва і побачив, що на мачтах зі сторони будмайданчика відсутні освітлювальні прилади і кабелі, а також біля деяких мачт видно свіжі засипані розкопи, можливо відмикали живлення. Сподіваюсь, це означає. що скоро там почнуться роботи з переносу тепломережі.
Прошу сусідів робити фото горизонтально. Тоді буде зручно їх розглядати і порівнювати.
Я бачу. що темпи на будинках 3, 4, 5 трохи сповільнились, тим не менше 3 поверхи на місяць.
28 дек 2020 10:21
кран на 6 будинку в такому положенні вже більше тижня...
28 дек 2020 17:07
Вчора після 13 години також був на майданчику. На 3, 4, 6 будинках активних робіт не було, працівники на 5 прибирали. На 1 будинку завантажували цеглу і заливали плиту на 4 секції. На будинку 6 встановлювали кран.
Розмовляв з інженером з технагляду стосовно будинку 7. Ніби то вже домовились з Зеленбудом з приводу дерев, тепер справа за погодженням Міськсвітла щодо мачт освітлення. Я вчора пройшовся по Шепелєва і побачив, що на мачтах зі сторони будмайданчика відсутні освітлювальні прилади і кабелі, а також біля деяких мачт видно свіжі засипані розкопи, можливо відмикали живлення. Сподіваюсь, це означає. що скоро там почнуться роботи з переносу тепломережі.
Прошу сусідів робити фото горизонтально. Тоді буде зручно їх розглядати і порівнювати.
Я бачу. що темпи на будинках 3, 4, 5 трохи сповільнились, тим не менше 3 поверхи на місяць.

Спасибо, за информацию и фото...как вмегда четко по теме
29 дек 2020 15:42
2020 рік приносить сюрпризи, і здебільшого неприємні.
Сьогодні онлайн поспілкувався з КМБ. Запитав, коли почнеться будівництво будинку №7, і отримав відповідь: орієнтовно, наприкінці весни - на початку літа 2021 року. На питання, як його збудують за пів року, отримав відповідбь, що грудень 2021 року - це термін для будинку 1. Коли я намагався нагадати, що весь ЖК повинні здати в експлуатацію в грудні 2021 року, мені чемно нагадали, що в договорі це не прописано. І насправді, інформація про термін здачі ЖК зникла зі сторінок сайту. Тож очікуємо або здачі ЖК чергами, або термін здвигається на півтора-два роки.
Я збіріг посилання на сторінки сайту, але зараз вони 404 not found. Може, в когось є фото чи скріншоти, фото первинного стенду на будівництві, щоб їм нагадати?
29 дек 2020 20:34
Добрый вечер. Скажите пожалуйста, может кто-то сталкивался, если мы инвесторы 2-х комнатной и решили поменять на 3-х комнатную квартиру, то какие условия.
Спасибо за ответ.
29 дек 2020 20:36
2020 рік приносить сюрпризи, і здебільшого неприємні.
Сьогодні онлайн поспілкувався з КМБ. Запитав, коли почнеться будівництво будинку №7, і отримав відповідь: орієнтовно, наприкінці весни - на початку літа 2021 року. На питання, як його збудують за пів року, отримав відповідбь, що грудень 2021 року - це термін для будинку 1. Коли я намагався нагадати, що весь ЖК повинні здати в експлуатацію в грудні 2021 року, мені чемно нагадали, що в договорі це не прописано. І насправді, інформація про термін здачі ЖК зникла зі сторінок сайту. Тож очікуємо або здачі ЖК чергами, або термін здвигається на півтора-два роки.
Я збіріг посилання на сторінки сайту, але зараз вони 404 not found. Може, в когось є фото чи скріншоти, фото первинного стенду на будівництві, щоб їм нагадати?

А оплата тоже растягивается тогда?
29 дек 2020 20:45
Посмотрела карточку Лун там везде указано 4 кв 2021 года...конечно КМБ на это не обратит внимание да и ЖК к сожалению быстрее не построится 😡 очень обидно...почему в других странах дома сдают даже раньше заявленого срока, а в нашей молишься чтобы достроили 😭 и тебя везде накалывают и ни на что ты права не имеешь, и везде сам дурак 🤧
29 дек 2020 20:51
Вот скрин с ЛУНа
Вот...
29 дек 2020 20:59
толи еще будет...
29 дек 2020 21:06
Добрый вечер. Скажите пожалуйста, может кто-то сталкивался, если мы инвесторы 2-х комнатной и решили поменять на 3-х комнатную квартиру, то какие условия.
Спасибо за ответ.


Если квартиру выплатили полностью то подаёте заявку и переоформляете договор на 3-хкомнатную. Если ещё выплачиваете рассрочку то поменять можно при условии полной выплаты 2-шки, получаете справку о выплате и так-же переоформляете договор и остаток выплачиваете до заявленного сейчас апреля 2022г.
29 дек 2020 21:57
Спасибо за ответ.
А где заявлено апрель 2022?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .5557. . .137
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx