Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .307309. . .515
26 апр 2018 06:49
Прилешел ответ
26 апр 2018 08:09
В выше упомянутых додатках к договору написано:
ДОДАТОК
до Договору про участь у фонді
фінансування будівництва виду А

Чтобы Додаток был частью вашего договора должно быть где-то так:
Додаток № 1
до Договору про участь у фонді
фінансування будівництва виду А № 38581
від 22 травня 2016 року.
. . .
И подписи двух(!) сторон

И еще в договоре должны быть ссылки на конкретные Додатки.

Или я не прав?

И еще пару дней назад тоже получил от Толоки письмо с переносом сроков.
26 апр 2018 10:31
Цитата "Ramms_eta0":

ви її поки прогрівайте, щоб вона була в стані готовності ))

Вона як раз 8 і 9 травня буде задіяна по прямому призначенню. То до вихідних і не встигне охолонути :)
Я от чогось від Метро взагалі відсторонився. В Ашані ну дуууже рідко скуповуємося. З цінниками часто у них плутанина та і самі ціни... Переважно Сільпо в Аркадії або Мегамаркет у Більшовику. Ну і ЕКО на Кумача. Все поруч, не треба далеко їхати.
Кажете спецмаринад для м'яса? :) Заінтригували). Я також маю свій цікавий рецепт. А якщо хтось полюбляє сальце, то також маю свій рецепт маринування. Як не дивно, але на роботі дівчата тільки і раді коли їх пригощаю таким сальцем :) :) :)
Щось ми суттєво відволіклися від теми будівництва))
Так от щодо думок АН-135 з приводу додатків. Зараз скільки юристів (адвокатів), стільки і думок. Навіть якщо у договорі все вірно, то якщо вони захочуть - знайдуть до чого причепитися. У них дуже часто робота йде по принципу - "а вам як потрібно?" :)
У договорі зазначено, що зміст додатків має бути погоджено. А яким чином - усно чи письмово? Зараз навіть у судах визнають усні домовленості без укладення договору. То про що тоді далі можна говорити?)
26 апр 2018 16:20
26.04.2018
26 апр 2018 16:22
Узнал какая фурнитура у нас в окнах - axor(это конечно печально).
Я знаю что фурнитуру можно менять, цена на Maco с установкой 1100-1300 грн. Кто-то сталкивался с таким? Это дешевле чем менять все окна...
26 апр 2018 17:15
Цитата "Jamen":
Узнал какая фурнитура у нас в окнах - axor(это конечно печально).
Я знаю что фурнитуру можно менять, цена на Maco с установкой 1100-1300 грн. Кто-то сталкивался с таким? Это дешевле чем менять все окна...

А на шильдике, который присутствует на фото из этого поста //forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-6040.html#p1671439, написано Siegenia Favorit. По этому названию в гугл находится только фурнитура. Я так подозреваю, что окна тут сборная солянка и вариантов может быть много.
26 апр 2018 17:22
Цитата "alek-sandr":

А на шильдике, который присутствует на фото из этого поста //forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-6040.html#p1671439, написано Siegenia Favorit. По этому названию в гугл находится только фурнитура. Я так подозреваю, что окна тут сборная солянка и вариантов может быть много.

Возможно и разные, в таком случае мне не повезло
26 апр 2018 18:05
Дела идут, контора пишет! Сдвиги снаружи есть. Еще 13-14 этажей и конструкция дома получит свое завершение.
Фурнитура, конечно, мрак. Но будем надеяться. Не все то золото, что блестит.
Не слышал, чтобы меняли. Это, как поставить заплатку на старые носки.
27 апр 2018 04:33
Щось з вікнами нескладуха. Не можуть доставити і забути про них.
27 апр 2018 09:57
Цитата "sirko":
Щось з вікнами нескладуха. Не можуть доставити і забути про них.

бачу підготували стіну біля 3 секції, значить скоро візьмуться за пензлики :index: :yes:
27 апр 2018 11:01
Кстати еще один огромный минус который я заметил -- батареи МОПов реально будут греть улицу(( причем абсолютно без преувеличений!! не знаю как там на Донца, но у нас в этом плане жесть(тонкие деревянные двери со стеклами ...). надо будет обязательно выключать их, хорошо что там возле каждой из них есть краник, первое время хотябы так можно будет экономить...
27 апр 2018 11:15
Цитата "Jamen":
надо будет обязательно выключать их, хорошо что там возле каждой из них есть краник, первое время хотябы так можно будет экономить...

На Донця здається їх відключили. Але закрутивши вентиль біля батареї сума у платіжці не зменшиться. Це потрібно централізовано відключити опалення МЗК
27 апр 2018 13:12
Цитата "sirko":

На Донця здається їх відключили. Але закрутивши вентиль біля батареї сума у платіжці не зменшиться. Це потрібно централізовано відключити опалення МЗК

как это? если пройтись по каждому этажу и закрутить то уменьшится...(это как временно решение ) Но по хорошему, конечно, надо отключить и опломбировать всю ветку.
27 апр 2018 13:51
проїжджала повз о 15й, було 7 люльок на 1-2 секції
27 апр 2018 14:04
Цитата "Jamen":
конечно, надо отключить и опломбировать всю ветку.

Без вариантов
27 апр 2018 14:31
Цитата "Jamen":
не знаю как там на Донца, но у нас в этом плане жесть(тонкие деревянные двери со стеклами ...)

Чомусь ЖІБ будує як за радянських часів. Можна було б металопластикові ставити. Але вже як є. Дерев'яні двері не сама велика біда)
27 апр 2018 15:00
Ура. Нові віконця доставили, і нова люлька з'явилася по стояку 2к квартир 2ї секції
27 апр 2018 15:57
Цитата "sirko":

На Донця здається їх відключили. Але закрутивши вентиль біля батареї сума у платіжці не зменшиться./quote]
Якраз істотно зменшується, але існують санітарні норми, не пам"ятаю, чи 16 градусів, має бути в МЗК. І нічого не вдієш, якщо хоч один із мешканців напише заяву, викличе комісію та зафіксують температуру менше 16 градусів.На стояку утворять "Ташкент".Ці гади з Київенерго вже дойшли до "бєспрєдєлу" - спеціально саботують умови біль-менш комфортного спілкування, створюють черги до декількох місяців, зареєструватись в електронну чергу не можливо до вересня ( спробуйте за своєю нинішньою адресою по будь-якому питанню) https://kyivenergo.ua/poperednya_reestratsiya , в день звернення максимум можливо укласти договір по опаленню з тарифами за м2, з лічильниками - ігнорують.Сьогодні зникають ( з 01.05.2018 можливості обслуговування приватних осіб і на Повітрофлотському, і на Жилянській).Якраз, завдяки ініціативній групі Донця, 2-а, через 1,5 року принижень та дискримінації, це питання вже врегульоване, доплата за МЗК не суттєва (біля 200-300 грн/місяць).Але цей Монстр ще забере у нас і нерви, і гроші, якщо нічого радикально не зміниться.
27 апр 2018 16:00
Цитата "Мезозой":
Нам тоже пришло письмо-уведомление)

Коробку 3ей секции за полтора года еще не достроили. Значит если сдавать ее вместе с 4ой(ее тоже будут строить полтора года), то получится- осень 2019 года. Будем молча ждать? Вопрос - к инвесторам 3ей секции.
27 апр 2018 16:02
а что будет если с МОПов вообще поснимать батареи?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .307309. . .515
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее