Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .268270. . .515
19 март 2018 12:45
Цитата "Ramms_eta0":

//forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-3700.html#p1458568
//forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-80.html#p890663
//forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-40.html#p881397

все просто - дата здачі "по Договору" має бути ранішою ніж фактична, бо від цього залежить графік розтермінування платежів (інвестори змушені швидше все виплатити), також це збільшує шанси продажу квартир (інвестори люблять коли здача післязавтра а не через три роки), і ще за невчасну здачу будинку в Толоки мінімальна відповідальність, тому для чого писати реальний термін, тим більше всі навколо пишуть нереальний.

Дякую за змістовну відповідь.
Погано те, що Толока свідомо вводить в оману інвесторів відносно реальних термінів здачі будинку. Але погано і те, що більшість з цим мовчки погоджується.
А що як раптом все це розтягнется ще років на 5-10-20? Тим більше, що "за невчасну здачу будинку в Толоки мінімальна відповідальність". Адже наші кошти вони вже отримали і чим більше вони будуть іх використовувати, тим більший прибуток отримають.
Мені здається, що якийсь контроль з боку інвесторів має бути. Особливо в випадку, коли терміни будівництва не витримуються. І навіть в договорах про участь у ФФБ подібна можливість передбачена.
Що думаєте з цього приводу?
19 март 2018 12:47
Цитата "Ramms_eta0":

в багатьох людей до цього руки не дійдуть (там же треба аутентифікація і все таке). І взагалі ховатись від цих провокаторів це йти в них на поводу. Зараз йде активне будівництво, тому думаю ті, хто раніше готовий був на це повестись зараз змінять свою думку.

Идея не в том что бы прятаться, а в том что бы отсылать решать такие вопросы в спец ветку где есть защита от чужих...
19 март 2018 13:04
Цитата "Labs":
Але погано і те, що більшість з цим мовчки погоджується.

бо це загальноприйнята практика в місті Києві, я би точно не вклався якби мені в лютому 2016 року сказали "здача цього року", як на будівництвах Войцеховського. Так само багато хто б не вклався якби почув "здача всього будинку в 2019", половина розвернулася б і пішла купила в Козацькому або Кампусі.

Цитата "Labs":
А що як раптом все це розтягнется ще років на 5-10-20?

з якого дива воно має так розтягуватись? Темп будівництва показує що цього року 1-2 секції заходять на ремонти, і це було зрозуміло ще два роки назад.

Цитата "Labs":
Мені здається, що якийсь контроль з боку інвесторів має бути. Особливо в випадку, коли терміни будівництва не витримуються. І навіть в договорах про участь у ФФБ подібна можливість передбачена.

то в чому проблема написати в Толоку звернення і вимагати офіційних пояснень? А потім ще з нами поділитись результатом.

Цитата "Jamen":
Иде не в том что бы прятаться, а в том что бы отсылать решать такие вопросы в спец ветку где есть защита от чужих...

Теоретично ці чужі можуть насправді бути і свої, тобто реальні інвестори. Покажуть адміну скан договора, залізуть в закриту гілку і будуть там роздавати наліво і направо :))) Я не бачу поки іншого виходу як тут періодично гасити їх починання, коли видно що інші люди на це починають нестабільно реагувати.
19 март 2018 13:20
Цитата "Ramms_eta0":

то в чому проблема написати в Толоку звернення і вимагати офіційних пояснень? А потім ще з нами поділитись результатом.

Проблем нібито немає, але одна справа коли звернення напише окремий інвестор, і зовсім інша, коли це зробить кілька інвесторів одночасно.
19 март 2018 13:29
Есть такое понятие - прецедент. Один или несколько инвесторов первой секции вполне могут обратиться в Толоку-Траекторию письменно. Ответив им, сторона Исполнителя может вступить на давно ожидаемую тропу диалога.
Пишите письма, регистрируйте свои эмоции пока.
19 март 2018 14:01
Цитата "Labs":


Мені здається, що якийсь контроль з боку інвесторів має бути. Особливо в випадку, коли терміни будівництва не витримуються. І навіть в договорах про участь у ФФБ подібна можливість передбачена.

Поддерживаю!

Уважаемые инвесторы, скажите пожалуйста, кто владеет правдивой информацией от Толоки, когда планируется сдача нашего дома?
19 март 2018 14:52
Цитата "«ИНВЕСТ»":

Поддерживаю!

Уважаемые инвесторы, скажите пожалуйста, кто владеет правдивой информацией от Толоки, когда планируется сдача нашего дома?

все владеют, но ключевое слово "правдивой"
19 март 2018 15:44
У меня вопрос, хочу купить во второй секции квартиру, в договоре указан второй этаж, а хозяева говорят, что это по факту третий, так как первый этаж нежилой фонд, так ли это?
19 март 2018 15:50
Цитата "Labs":
Проблем нібито немає, але одна справа коли звернення напише окремий інвестор, і зовсім інша, коли це зробить кілька інвесторів одночасно.

одна справа коли окремих інвесторів щось не влаштовує і вони йдуть розбиратись коли кому припече, і зовсім інша коли одна людина починає збирати підпільну масовку, щоб невідомо що людям втерти, невідомо які цілі при цьому переслідувати від імені інвесторів ЖК Відрадний, 2.
19 март 2018 16:01
Цитата "Ramms_eta0":

одна справа коли окремих інвесторів щось не влаштовує і вони йдуть розбиратись коли кому припече, і зовсім інша коли одна людина починає збирати підпільну масовку, щоб невідомо що людям втерти, невідомо які цілі при цьому переслідувати від імені інвесторів ЖК Відрадний, 2.
Я таких затейников игнорю чего и всем советую.
19 март 2018 16:04
Фото сегодня
19 март 2018 16:05
Цитата "Ramms_eta0":

одна справа коли окремих інвесторів щось не влаштовує і вони йдуть розбиратись коли кому припече, і зовсім інша коли одна людина починає збирати підпільну масовку, щоб невідомо що людям втерти, невідомо які цілі при цьому переслідувати від імені інвесторів ЖК Відрадний, 2.

Підпільну масовку, як вам залося, тут ніхто не збирає. І цілі у мене прості: отримати ключі від проінвестованої квартири якумога швидше (тим більше, що обіцяні терміни вже пройшли).
До вас у мене 2 питання:
1. Чому ви вирішили, що саме ваша думка краще відображає інтереси інвесторів ЖК?
2. Чому ви так активно відстоюєте інтереси Толоки, навіть всупереч інтересам інших інвесторів?
19 март 2018 16:20
Цитата "Labs":

Підпільну масовку, як вам залося, тут ніхто не збирає. І цілі у мене прості: отримати ключі від проінвестованої квартири якумога швидше (тим більше, що обіцяні терміни вже пройшли).
До вас у мене 2 питання:
1. Чому ви вирішили, що саме ваша думка краще відображає інтереси інвесторів ЖК?
2. Чому ви так активно відстоюєте інтереси Толоки, навіть всупереч інтересам інших інвесторів?

Я думаю, это здравый смысл, ничего больше.
19 март 2018 16:21
Цитата "aleksbroker":
Я таких затейников игнорю чего и всем советую.

це не працює. Жучку деякий час ігнорили і з часом почався бардак. Зараз теж бардак, але умовно контрольований

Цитата "aleksbroker":
Фото сегодня

якщо порівняти з цим: //forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-4700.html#p1585599
то за два зимових місяця збудували 4,5 поверхи на 4й секції, що для цього періоду дуже непогано.
Цитата "Labs":
1. Чому ви вирішили, що саме ваша думка краще відображає інтереси інвесторів ЖК?
2. Чому ви так активно відстоюєте інтереси Толоки, навіть всупереч інтересам інших інвесторів?

1. бо я дофіга розумний.
2. клав я на інтереси Толоки. Але не хочу щоб всякі пройдисвіти втягували інвесторів в афери і потенційно підмочували репутацію цього ЖК.
19 март 2018 16:31
Цитата "Ramms_eta0":

1. бо я дофіга розумний.
2. клав я на інтереси Толоки. Але не хочу щоб всякі пройдисвіти втягували інвесторів в афери і потенційно підмочували репутацію цього ЖК.

:super:
19 март 2018 16:36
Цитата "Ramms_eta0":

це не працює. Жучку деякий час ігнорили і з часом почався бардак. Зараз теж бардак, але умовно контрольований


якщо порівняти з цим: //forum.domik.ua/pr-otradnyj-2-zhitlonve stbudukb-t28036-4700.html#p1585599
то за два зимових місяця збудували 4,5 поверхи на 4й секції, що для цього періоду дуже непогано.

1. бо я дофіга розумний.
2. клав я на інтереси Толоки. Але не хочу щоб всякі пройдисвіти втягували інвесторів в афери і потенційно підмочували репутацію цього ЖК.
19 март 2018 16:42
Цитата "Ramms_eta0":



1. бо я дофіга розумний.
2. клав я на інтереси Толоки. Але не хочу щоб всякі пройдисвіти втягували інвесторів в афери і потенційно підмочували репутацію цього ЖК.

Отличный ответ;) лучше и не скажешь ))
19 март 2018 16:44
Цитата "macchiatow":

все владеют, но ключевое слово "правдивой"

Вы правы)
Поэтому и хочется узнать правду о запланированной сдачи дома.
19 март 2018 16:54
Цитата "tikhons":
Добрый вечер! 2 секция

Какой у вас этаж? Хочу купить квартиру, говорят, что на третьем этаже


19 март 2018 17:15
Цитата "Ramms_eta0":

2. клав я на інтереси Толоки. Але не хочу щоб всякі пройдисвіти втягували інвесторів в афери і потенційно підмочували репутацію цього ЖК.

Репутацію цього ЖК підмочують перш за все сама Толока разом із Забудовником, порушуючи терміни будівництва і вводу ЖК в експлуатацію. А ви їх чомусь при цьому виправдовуєте, і замість обговорення теперішнього стану речей на нашому об'єкті надаєте перевагу обговоренню питань вивозу сміття і ОСББ у сусідів.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .268270. . .515
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее