Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .237239. . .515
16 янв 2018 15:42
Цитата "Parassito":
Не знаю почему, но нельзя сразу добавиться в гугл таблицу инвесторов(через комментарии ). Что меняется, если я напишу не там , а тут, что Parassito нужно вписать в 344? Может кто прольет свет?

Вас додано до реєстру :super:
16 янв 2018 17:08
Цитата "Ramms_eta0":


- недоліки дійсно всім і всі усували чи халтурили?
- були такі хто не хотів за 30 днів підписувати акт прийому (наприклад по причині неусунення недоліку чи ще по якійсь)? (якщо знаєте).

1. Більшість спочатку підписали акт з вказівкою на недоліки.Протягом відведеного терміну всі недоліки усунули, про "халтуру" не чула.
2.Цілком можливо, що і були, але я не чула, загального розголосу не було.
16 янв 2018 19:16
Авіаторсервіс нарешті замінив лампочки у авіаційних вогниках на даху Донця?)
Так рясно світяться)) Здається вони ще у 2016 році як перегорілі, так їх ніхто і не міняв.
16 янв 2018 19:31
На даху Донця, 2-а шість яскраво-червоних вогників, над Микитською Слободою - два. Переконана, що не тільки я вперше звернула увагу на таку важливу річ.Буду частіше піднімати голову, якщо зникнуть - зверну увагу ЖЕКу :)
16 янв 2018 20:15
Ввод в эксплуатацию будет минимум через 3-4 месяца после того, как на стройплощадке появиться лифт. Кран с первой секции смогут снять только после установки лифта, но после этого нужно будет еще утеплить вторую секцию. До конца февраля можно будет говорить о сроках сдачи более точно, но точно это будет промежуток июнь-октябрь.
16 янв 2018 20:39
Ну, скажем так - башенный кран желателен при установке лифта и то при условии, что тех. помещение лифтовой шахты ещё не перекрыто. У нас как я понимаю на первой секции всё уже закрыто на крыше. Так что можно не привязывать установку лифтов к крану. Но вот закончить монолит второй секции с накрышными помещениями без крана не получится.
19 янв 2018 07:08
Найблищим часом (через пів року) всупає в силу новий Закон України про житлово-комунальні послуги, і там є деякі цікаві моменти щодо оплати послуг ЖЕК: "Споживач має право на неоплату вартості комунальних послуг (крім постачання теплової енергії) у разі їх невикористання (за відсутності приладів обліку) за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів, за умови документального підтвердження відповідно до умов договорів про надання комунальних послуг".
19 янв 2018 07:20
Цитата "Latu":
(за відсутності приладів обліку)


у нас же на все будуть стояти лічильники
19 янв 2018 07:32
Цитата "Ramms_eta0":


у нас же на все будуть стояти лічильники

Послуги ЖЕК - "Авіатор-Сервіс24" чи інші, до моменту заселення мешканців можуть "пролітать" з оплатою за утримання будинку та прибудинкової території.
19 янв 2018 09:01
А какое документальное подтверждение может быть? Ведь у многих в собственности по несколько квартир/домов. Понятно, что человек живет в какой-то одной. Но вот как это подтвердить...
19 янв 2018 09:23
Цитата "Flaff":
А какое документальное подтверждение может быть? Ведь у многих в собственности по несколько квартир/домов. Понятно, что человек живет в какой-то одной. Но вот как это подтвердить...

Це питання більше до юристів, але думаю довідка про склад сім'ї (власника) за іншою адресою, або інше...
19 янв 2018 12:13
Цитата "Parassito":
Не знаю почему, но нельзя сразу добавиться в гугл таблицу инвесторов(через комментарии ). Что меняется, если я напишу не там , а тут, что Parassito нужно вписать в 344? Может кто прольет свет?


Здесь, Вы - участник форума, который принимал определенное соглашение при регистрации. Комментарии в доке может оставить кто угодно. Простите, если это вызывает у Вас трудности, но такие правила для всех.
19 янв 2018 12:29
Цитата "Latu":
Найблищим часом (через пів року) всупає в силу новий Закон України про житлово-комунальні послуги, і там є деякі цікаві моменти щодо оплати послуг ЖЕК: "Споживач має право на неоплату вартості комунальних послуг (крім постачання теплової енергії) у разі їх невикористання (за відсутності приладів обліку) за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів, за умови документального підтвердження відповідно до умов договорів про надання комунальних послуг".
Ці моменти працювали раніше та працюють сьогодні - при документальному підтвердженні відсутності (відрядження, тощо) не сплачує вартість холодного та гарячого водопостачання при відсутності власних лічильників (коли будинковий об"єм води ділиться на кількість зареєстрованих, при відсутності зареєстрованих вважається одна людина).Інших послуг не стосується.
19 янв 2018 13:30
Третья секция


19 янв 2018 13:52
Сегодня на строительной площадке малолюдно. В Толоке про лифтовый прорыв опять ничего не услышал конкретного. Видно только, что первая очередь еще ждет своей очереди. Вопрос лишь: До коле? Третью секцию частично застеклили с обеих сторон. Оставшиеся этажи не заливали.
19 янв 2018 13:58
Зважаючи, що Авіаторсервіс не поспішає інколи з прибиранням прибудинкової території, вивезенням сміття тощо, можна вважати, що вони не зазнають особливих збитків від такої бездіяльності :)
19 янв 2018 14:49
Цитата "hmelyuk28":
Ці моменти працювали раніше та працюють сьогодні - при документальному підтвердженні відсутності (відрядження, тощо) не сплачує вартість холодного та гарячого водопостачання при відсутності власних лічильників (коли будинковий об"єм води ділиться на кількість зареєстрованих, при відсутності зареєстрованих вважається одна людина).Інших послуг не стосується.

Підкажіть яким документом це передбачено? Мене це сосується (оплачую послуги ОСББ за власну квартиру в якій ніхто не проживає. Буду вдячний!
19 янв 2018 15:06
Еще фото
19 янв 2018 17:12
Добрый вечер!
секция 3


19 янв 2018 17:23
Цитата "Latu":

Підкажіть яким документом це передбачено?

Постанова Кабміну від 21 липня 2005 р. № 630, ст.29, пункт1.//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/630-2005- %D0%BF
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .237239. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее