Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .150152. . .515
10 май 2017 16:05
Цитата " Borisovna":
А причина в чём?
626333 грн. задолженность за эл.энергию
10 май 2017 16:55
Цитата "sirko":
Цікаве кіно у наших сусідів починається, Київенерго надіслало Авіатору попередження про припинення електропостачання будинку :faceoff:

Мені здається, що це неможливе. Хто візьме на себе відповідальність знеструмити "живий" житловий будинок, і як на це зреагують добропорядні платники, які не можуть спустити маленьку дитинку з 17 поверху без ліфту, підігріти дитяче харчування, або люди з обмеженими можливостями? А ,не дай Боже, комусь потрібна невідкладна допомога? Обгрунтованих позовів від добропорядних платників вистачить, щоб збанкрутувати "Київенерго". Тому, допускаю, що можливе відключення "неплатників", які не звернулися з пропозицією про реструктуризацію боргу, але й це малоймовірно. З неплатниками мають боротися іншими, цивілізованими методами - позови до суду, застосування пені, арешт на власність, тощо.
П.С.Ми ж не в Авдіївці, а в Європейській столиці, слава Богу.
10 май 2017 16:59
Цитата "hmelyuk28":
З неплатниками мають боротися іншими, цивілізованими методами - позови до суду, застосування пені, арешт на власність, тощо.

а борг через те, що не платять по лічильниках, чи тому що лічильники не пломбовані?
10 май 2017 17:16
Цитата "Ramms_eta0":

а борг через те, що не платять по лічильниках, чи тому що лічильники не пломбовані?
Своя специфіка - при заселенні єлектромережа була підключена, як для промислових підприємств, ЖЕК пообіцяв, що ел. єнергія не буде фіксуватися та сплачуватись до під"єднання до "Київенерго" для побутових споживачів, але пропустив терміни та межу "все надурняк", а це співпало з нерозберихою з теплопостачанням в опалювальний сезон.Багато спритних використовували кондиціонери та теплі підлоги при вимкнутих батареях, бажаючи заощадити.Втратили пильність та пропустили момент, коли за все вже потрібно платити, та й цей момент не був чітко оголошеним.Тому і маємо такий загальний борг, який якось пропорціонально, сподіваюсь, розподіляють між мешканцями, але рахунки захмарні, агітація "не платить, т.к. вне Закона, явные нарушения и т.д" достатня, тому сіра більшісь, особливо, яка не експлуатує свої площі, очікує.
Багато слів, але, сподіваюсь, зрозуміло для незаангажованого.
10 май 2017 17:29
Цитата "hmelyuk28":
Багато слів, але, сподіваюсь, зрозуміло для незаангажованого.

дякую за пояснення.
коротше це все традиційний національний конкурс "хто самий хитрозадий?". Теж думаю, що треба відключати локально, а не весь будинок.
10 май 2017 17:35
Цитата "hmelyuk28":
Тому і маємо такий загальний борг, який якось пропорціонально, сподіваюсь, розподіляють між мешканцями, але рахунки захмарні, агітація "не платить, т.к. вне Закона, явные нарушения и т.д" достатня, тому сіра більшісь, особливо, яка не експлуатує свої площі, очікує.
Багато слів, але, сподіваюсь, зрозуміло для незаангажованого.

Я чесно говоря все равно не понимаю, как так получилось? Какая разница какой был тариф? Если ты пользовался электричеством и наматал к примеру 1000 киловатт за месяц ( при отоплении кондиционером это реальные цифры ) то какие могут быть в законе или нет, заплатить обязан по строительному тарифу да и все, если не ошибаюсь то до последнего повышения он был 1,2 грн что есть нормальная цена ... мне только непонятны некоторые посты с вашей ветке где например один из жильцов писал что в день по 150 киловатт матало, вот это странно, хотя тоже реально. Мне просто интересно все эти должники включают Дурака или реально там жек что-то мутит?

Лично у вас, все по честному мотало?
10 май 2017 17:38
И ещё, я правильно понимаю что прямые договора с Киевэнерго 6-8 секции только сейчас начали оформлять? А до этого платили в жек? По показаниям непломбированых счётчиков?
10 май 2017 17:38
Цитата "Ramms_eta0":

Теж думаю, що треба відключати локально, а не весь будинок.
Відключати навіть окремі квартири не можна, тільки за рішенням суду, може вони не прораховували можливі збитки, а там проживає старенька бабця у онучки чи дочки з немовлятами? Відключати не експлуатовані квартири - так, та виставляти пеню. А то можна крутити депозити під 16,3% та очікувати повітки до суду, щоб в той же день сплатити.
10 май 2017 17:47
Цитата "hmelyuk28":
Відключати не експлуатовані квартири - так

А какой смысл отключать квартиры которые итак не используют электричество. Да и к томуже надо ещё доказать что их не используют, а это тоже через суд.

У меня есть пример как Киев энерго отключило гарячую воду у всего дома на пол года из-за долгов некоторых квартир причём без суда! Но электричество конечно это серьезней...
10 май 2017 17:52
Цитата "Jamen":

Мне просто интересно все эти должники включают Дурака или реально там жек что-то мутит?

Лично у вас, все по честному мотало?
И одни, и другие. Я пользовалась честно, не грелась кондиционерами и полами.Поэтому мои пропорциональные платежки за февраль-март 400, за апрель - 900, нет вопросов. Если платить по счетчику с нуля - тоже согласна - с декабря 2015 по тарифам тогда, помесячно, с повышением , но фиксируя помесячно до сегодня, чего никто не делал.Если с нуля, то у меня может будет 4-5 тыс., я уплачу, у кого-то ноль, кто ничего не делал, а у кого-то 100тыс., кто решил воспользоваться "шарой" по полной.В этом и проблема.После погашения общего долга заключаются прямые договора с "Киевэнерго" (эту функцию взял на себя ЖЭК), пломбируются счетчики и ноль начинается с последенго показателя.
10 май 2017 17:54
Цитата "Jamen":

А какой смысл отключать квартиры которые итак не используют электричество. Да и к томуже надо ещё доказать что их не используют, а это тоже через суд.

рано чи пізно власник захоче робити ремонт, а електрони з розетки не вилітають, він платити борг, а там штраф/пеня і тд.
10 май 2017 17:58
Цитата "hmelyuk28":
И одни, и другие. Я пользовалась честно, не грелась кондиционерами и полами.Поэтому мои пропорциональные платежки за февраль-март 400, за апрель - 900, нет вопросов. Если платить по счетчику с нуля - тоже согласна - с декабря 2015 по тарифам тогда, помесячно, с повышением , но фиксируя помесячно до сегодня, чего никто не делал.Если с нуля, то у меня может будет 4-5 тыс., я уплачу, у кого-то ноль, кто ничего не делал, а у кого-то 100тыс., кто решил воспользоваться "шарой" по полной.В этом и проблема.После погашения общего долга заключаются прямые договора с "Киевэнерго" (эту функцию взял на себя ЖЭК), пломбируются счетчики и ноль начинается с последенго показателя.

Ну понятно, я так и думал.
10 май 2017 17:59
Цитата "Ramms_eta0":

рано чи пізно власник захоче робити ремонт, а електрони з розетки не вилітають, він платити борг, а там штраф/пеня і тд.

Это понятно, только вот откуда в таком случае у него долг взялся?
10 май 2017 18:00
Цитата "Jamen":

Это понятно, только вот откуда в таком случае у него долг взялся?

електрика ж наче не лише квартирна, мопи там всякі, прибудинкові ліхтарі, будка охорони і тд...
10 май 2017 18:01
Цитата "Jamen":

Это понятно, только вот откуда в таком случае у него долг взялся?
Да нет долга, хочешь пользоваться услугой - заключай Договор и пользуйся, а не в кредит.
10 май 2017 18:02
Цитата "Ramms_eta0":

електрика ж наче не лише квартирна, мопи там всякі, прибудинкові ліхтарі, будка охорони і тд...
Это тариф придомовой , не личный.
11 май 2017 08:08
У нас в Никитской Слободе пока нет прямых договоров с Киевэнерго. И за тепло, и за электроэнергию, и за воду платим ЖЕКу. Так ЖЕК злостным неплательщикам отключает электроэнергию. И я считаю, что это правильно. У нас есть жильцы, у которых долгов по 20 и более тысяч грн. На 1 этаже висят списки с суммой задолженности по каждой квартире. После двух рейдов с отключением сумма долга стала уменьшаться.
11 май 2017 21:28
Почитал ветки Донца 2А. Думал, что в Мик. Слободе бардак, но тут еще хуже. Видно, что ЖЭК совершенно не управляет процессом. Интересно, наш дом передадут туда же?
12 май 2017 10:43
Цитата "0rion":
Интересно, наш дом передадут туда же?

Однозначно. Так що нас теоретично очікують ті самі проблеми, якщо не буде вирішено питання подальшого створення ОСББ
12 май 2017 12:07
ОСББ робимо якраз в МС. Я в ініціативній групі, так що досвід отримую
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .150152. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее