Полтава, ул. Первомайская, 18

Обсуждение застройщиков Полтавы, отзывы о новостройках.
Новобудови Полтави. Обговорення забудовників, відгуки про новобудови.

Ответить
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35657
Профиль
Репутация:    273
%D0%A4%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B42.jpg
32 (1).jpg


Полтава, ул. Первомайская, 18
Первая очередь: I квартал 2016
Вторая очередь: III квартал 2016


Элитный жилой комплекс расположен в центральной части города Полтава рядом с «Парком Победы» в начале Первомайского проспекта (напротив памятника Келину). Уютное место расположения, большое разнообразие планировочных решений квартир различных площадей с шикарным видом из окон .
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 17
Профиль
Репутация:    0
Был там недавно. Ближе к парку и правда невозможно. Но есть проблема: до супермаркетов далековато, да и детских садиков рядом не видел.
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35657
Профиль
Репутация:    273
http://www.dabi.gov.ua/index.php/pres-sluzhba/novini/1515-u-poltavi-zabudovnik-splatit-shtraf-za-nedostovirni-dani-u-deklaratsiji

Полтавський окружний адміністративний суд підтвердив законність дій працівників Департаменту ДАБІ у Полтавській області про накладення штрафу у розмірі 109,6 тис. грн. за недостовірні дані, наведені у декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва об’єкту у м. Полтава по проспекту Першотравневому, 18а.

В червні-липні 2015 р. на вказаному об’єкті здійснена позапланова перевірка. За її результатами встановлено, що будівельні роботи виконуються за відсутності належно затвердженої проектної документації.

У декларації замовник зазначив, що йому надані містобудівні умови та обмеження від місцевого Управління з питань містобудування та архітектури від 12.04.2013 року. Разом з тим, у наданому замовником проекті зазначено, що містобудівні умови та обмеження видані 31.10.2013 року, тобто після реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт. Крім того, сам проект будівництва виготовлений у 2014 році.

Таким чином, замовник у декларації про початок виконання будівельних робіт зазначив недостовірні дані. За дане правопорушення він був оштрафований на 109,6 тис. грн.
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Новостройки Полтавыdsf