Подать объявление

Обслуживающий кооператив "Загородный клуб"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 23.
21/91%
0/0%
1/4%
0/0%
1/4%
1. . .9294. . .100
01 фев 2018 11:13

Маємо вже не одну КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ. Ось ще:

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/718508 01

Посилаючись на те, що достеменно встановити, куди і з якою метою були використані кошти, сплачені ОСОБА_4 в якості пайового внеску, а також на те, що укладення договору з ОСОБА_4 ймовірно було здійснено лише з метою введення потерпілого в оману, слідчий звернувся до слідчого судді з даним клопотанням, в якому просив надати дозвіл на тимчасове вилучення документів ОК «Заміський клуб», на підставі яких можливо зробити висновок про фіктивність ОК «Заміський клуб», або ж по справжність його діяльності та наявність наміру проводити будівництво будинку.

На підставі викладеного і керуючись ст. 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя У Х В А Л И В :
Клопотання слідчого СВ Подільського УП ГУНП в м. Києві старшого лейтенанта поліції Пахульського А.О. про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити частково.
Зобов'язати ОК «Заміський клуб» (код ЄДРПОУ 39095718) в особі його Голови ОСОБА_3 (АДРЕСА_2) забезпечити слідчому СВ Подільського УП ГУНП в м. Києві старшому лейтенанту поліції Пахульському Артуру Олександровичу або співробітникам інших підрозділів Національної поліції України за його дорученням, тимчасовий доступ до документів та інформації

01 фев 2018 12:01
Ухвала:
Зобов'язати ОК «Заміський клуб» (код ЄДРПОУ 39095718) в особі його Голови ОСОБА_3 (АДРЕСА_2) забезпечити слідчому СВ Подільського УП ГУНП в м. Києві старшому лейтенанту поліції Пахульському Артуру Олександровичу або співробітникам інших підрозділів Національної поліції України за його дорученням, тимчасовий доступ до документів та інформації , а саме:

1) Дозвільної документації на Об'єкт будівництва за Договором № 18-1/08/2015 від 18.08.2015 р.;

2) Проектної документації на Об'єкт будівництва за Договором № 18-1/08/2015 від 18.08.2015 р.;

3) Документів, що підтверджують право власності або право на користування земельною ділянкою з кадастровим НОМЕР_1

4) Документів, що підтверджують цільове призначення зазначеної земельної ділянки;

5) Документів, що підтверджують договірні відносини з підрядними будівельними організаціями;

6) Журналу обліку видачі квитанцій до прибуткового касового ордера;

7) Журналу обліку вхідної та вихідної кореспонденції за період з 18.08.2015 р. по теперішній час;

8) Штатного розпису працівників;

9) Журналу обліку членів кооперативу із зазначенням їх контактних адрес і телефонів, а також інформації про договори, укладені з ними;

10) Зразків відтиску печаток і штампів ОК «Заміський клуб»;

11) Бухгалтерських документів, які підтверджують рух коштів по всіх рахунках кооперативу (виписки з банківських рахунків), а також рух коштів по касі кооперативу за період з 18.08.2015 р. по час виконання ухвали,

з можливістю вилучення належним чином завірених копій цих документів, які мають значення для встановлення обставин кримінального провадження.
01 фев 2018 22:02
Цитата "ok9zamogna":
Работа возобновлена

Друзья, учитывая непростую ситуацию которая сложилась, просьба - по конкретным объектам кооператива пишите в соответствующих темах форума //forum.domik.ua/borispolskij-rn-s-malay a-aleksandrovka-ul-zamozhnya-9-t27299.ht ml
Эта тема для обсуждения общих вопросов и большая просьба ее не засорять.
02 фев 2018 07:18
Цитата "Без иллюзий":

Друзья, учитывая непростую ситуацию которая сложилась, просьба - по конкретным объектам кооператива пишите в соответствующих темах форума //forum.domik.ua/borispolskij-rn-s-malay a-aleksandrovka-ul-zamozhnya-9-t27299.ht ml
Эта тема для обсуждения общих вопросов и большая просьба ее не засорять.

Поддерживаю
02 фев 2018 07:27
Цитата "ok9zamogna":
Работа возобновлена

А строители дают какую информацию в отношении плана-графика выполнения работ?
02 фев 2018 14:58
Это все вы говорите правильно но не все объекты этого кооператива есть на форуме
05 фев 2018 09:23

Відбулася зустріч забудовника Карпенко Олега з інвесторами с.Чубинське вул. Овочева. На зустрічі був присутній Карпенко Андрій(депутат).
Відео зустрічі ви можете переглянути
та зробити свої висновки, Карпенко Олег відповів на всі запитання які так довго нас всіх з Вами турбують....
Коштів в нього немає. Він нічого не збирається робити. Він чекає від нас всіх знову фінансування!!!

05 фев 2018 13:50
Цитата "investorOKZM":
Відбулася зустріч забудовника Карпенко Олега з інвесторами с.Чубинське вул. Овочева. На зустрічі був присутній Карпенко Андрій(депутат).
Відео зустрічі ви можете переглянути
та зробити свої висновки, Карпенко Олег відповів на всі запитання які так довго нас всіх з Вами турбують....
Коштів в нього немає. Він нічого не збирається робити. Він чекає від нас всіх знову фінансування!!!


Заможники Ау ! Хто ще буде молиться на кришу - хоть би він її построїв ! Давайте вже підемо по запропонованому мною шляхом, бо діла не буде , мені вже два місяці через пять хвилин перезвонюе ! Ви ж розумієте - що тими крихтами - що він здвинувся на криші по Заможній , 9 - вона не построїться! Він вас використовує - щоб у судах показати активну діяльність і було чим заперечити - те що він не строїть , а ви ведетесь ! Моя квартира 18 , 44 квадрати на другому поверху з лівої сторони , ніяких заяв про повернення коштів я не писала - що він нагло всім бреше що вона в нього є ! То хай покаже!Цей аферист шагу без особистої вигоди не ступить! А ви розмріялись - кришу построїть! Він її за день розібрав - а накриває ,після створенні ініціативної групи, вже 9 місяців, може створимо субботник та по суботам - самі її накриємо , це ж смішно - за 9 місяців - самі знаєте що можна зробить - не те що кришу накрить!
06 фев 2018 07:51
Вот и знову : набираю величайшего забудовника усіх часів і народів - а він трубку не бере! Ну будемо через домік спілкуватися - якщо не хочете особисто! Я знаю ви тут все читаете! Так от Карпенко Олег Іванович - стройте щось , стройте , за цей час можна і самому на ту кришу вилізти та по маленьку поставити стойки, направляющи , та обрешітку понабивать, ато як гроші брать - то ви з радістю , одразу усі - а як построїть то чекайте десять років! Бо немае грошей ! Олег Іванович - де ж ви їх діли ? на землю потратили - ні , я повибирала ваші участки на ОК"Заміський Клуб" - усі 39 - це всі участки що під вашими прекрасними фальшдомами - лишніх нема , де ж гроші Олег Іванович ? Куди діли кришу - яка трохи разом з будиночком не улетіла?
Якщо боїтеся на кришу лізти - або у вас допуску на висоту немає - то не біда - особисто можу підсадить ! Якщо треба даже на третьому поверху і молоток можу подати і гвіздок і пилку! Я думаю тут всі мешканці приїдуть і будуть вам допомагать!Стройте! Не можна так - великому забудовнику всіх часів і народів - гроші вже як три роки взяли , та в нерухомості на родичах вложили! Ви ж їх брали на будівництво наших довгоочікуваних квартир!От і стройте!На той світ все не заберете - а величайшая архітектурна будівля останеться у віках : вонаж не може остатися без криші та утеплення та електрики і каналізації- подумайте - що потомки скажуть - про великого забудовника всіх часів і народів - це такий тренд епохи, тоді криші не потрібні були?!
06 фев 2018 13:17
Я смотрю все "активисты" почему-то проявляются при создании новых аккаунтов. Какову вы приследуете цель при написании таких громких писем? Никакой конкретики, только пустые слова... Не засоряйте форум, пищите по-существу.
07 фев 2018 17:21
Добрый вечер! Подскажите, Карпенко ведет еще приемы в офисе с.Чубинское на ул.Погребняка в институте? Будет ли завтра прием? Записаться не могу, так как трубку О.И. не берет, офисные тел.молчат.
07 фев 2018 19:11
Цитата "vsetaktak":
Добрый вечер! Подскажите, Карпенко ведет еще приемы в офисе с.Чубинское на ул.Погребняка в институте? Будет ли завтра прием? Записаться не могу, так как трубку О.И. не берет, офисные тел.молчат.

Ні я думаю що ні , тут два місяці звоню - третій пішов : може взяти раз в тиждень трубку, ато і на переадресацію поставити,на Погребняка взагалі не появляється, будувати - нічого не будує- все як завжди ! Я уже предлагаю - щоб сам на кришу ліз та будував - бистрійше построїть- це ж всеодно краще - чим взагалі не строїть! Але гроші взяти взяв - а будувати - не будує !
08 фев 2018 07:55
Цитата "Евгения 17":

Ні я думаю що ні , тут два місяці звоню - третій пішов : може взяти раз в тиждень трубку, ато і на переадресацію поставити,на Погребняка взагалі не появляється, будувати - нічого не будує- все як завжди ! Я уже предлагаю - щоб сам на кришу ліз та будував - бистрійше построїть- це ж всеодно краще - чим взагалі не строїть! Але гроші взяти взяв - а будувати - не будує !

Никуда Карпенко не делся. Трубку поднимает, встречи по записи проводит...
08 фев 2018 08:56
День добрый, всем.
Подскажите, кто ездил к матери карпенка. Что она говорит или она не в курсе махинаций сына. И есть ли смысл ехать к ней чтобы через нее хоть встретится с о.л. так как трубки не берет а если набирать с других телефонов только слышит голос сразу сбрасывает.
08 фев 2018 10:23
Никуда Карпенко не делся. Трубку поднимает, встречи по записи проводит...[/quote]
Це неправда - якщо піднімає трубку - то щоб сказати : що перезвонить через пять минут і так уже третій місяць підрят!А будувати : як не будував - так і не будує, а гроші вже третій рік як усі на будівництво взяв!
08 фев 2018 13:17
Цитата "Евгения 17":
Никуда Карпенко не делся. Трубку поднимает, встречи по записи проводит...

Це неправда - якщо піднімає трубку - то щоб сказати : що перезвонить через пять минут і так уже третій місяць підрят!А будувати : як не будував - так і не будує, а гроші вже третій рік як усі на будівництво взяв![/quote]
Я подтверждаю, та же проблема!
09 фев 2018 12:02
Цитата "Shareholder":

Никуда Карпенко не делся. Трубку поднимает, встречи по записи проводит...


Мобильный Карпенко не берет, тел.(044) 337-77-09 не отвечает. Или вы записываетесь на прием по другому номеру? тогда поделитесь номером для записи на прием. А то записаться на прием не могу.
09 фев 2018 13:10
Может кто знает на какой машине он ездит и с какими номерами?
09 фев 2018 13:18
Цитата "Stalin":
Может кто знает на какой машине он ездит и с какими номерами?


Сейчас ездит на тойота ленд крузер, вроде как, черном, старом с битой фарой (говорят кто-то побил ему уже). номера не помню. У тех у кого есть к нему доступ могут посмотреть и помочь с номерами. До этого на серебристой, кажется тоже тайоте.
09 фев 2018 14:38
Сегодня подвезли материалы
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .9294. . .100
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее