Подать объявление

ЖК "Синергия 2", Ирпень, ул. Мечникова, 118

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 249.
6/2%
16/6%
49/20%
99/40%
79/32%
1. . .298300. . .385
16 янв 2017 10:35
Цитата "dotua":
может кто подскажет сколько нужно метров кабеля и какого для двушки 53,2м2?
А вы хотите электрический ТП на всю квартиру? Дорого выйдет и не экономно. По расчёту вам никто так просто не скажет. Нужно смотреть какое покрытие будет и т.д.
16 янв 2017 10:46
Цитата "barbarus":
А вы хотите электрический ТП на всю квартиру? Дорого выйдет и не экономно. По расчёту вам никто так просто не скажет. Нужно смотреть какое покрытие будет и т.д.

ТП это теплый пол? Если да, то нехочу
16 янв 2017 11:44
Цитата "dotua":
может кто подскажет сколько нужно метров кабеля и какого для двушки 53,2м2?


При условии, что в комнаты будет заходить один кабель, а от него будет идти линия на освещение и на розетки, то может хватить 100 метров кабеля сечением 2,5мм2 и 50 метров 1,5мм2.

Если заводить отдельно кабель на освещение и на розетки то нужно брать не менее чем по 100 метров обоих типов.
16 янв 2017 14:27
Цитата "Parahod":
Если в здании Новус, то им для их работы нужна вода, я делаю вывод, что в 5 очереди все будет норм. Новус - четкие, они с Синергии будут требовать порядок и коммуникации.


Новус - франшиза, яку купив Ігор Оверко, власник Синергії. То вимагатиме тільки із себе :smoke:
16 янв 2017 15:28
Цитата "neon2":
Думаю, не все видели:

Спасибо, картинка радует) Хочется уже в живую :super:
16 янв 2017 15:56
Цитата "Pylyp z Bolit":


Новус - франшиза, яку купив Ігор Оверко, власник Синергії. То вимагатиме тільки із себе :smoke:


Вот оно че )
Интересно где у маркета будут кондиционеры и приток/вытяг на крыше или на 1 эт.?
16 янв 2017 16:06
Доброго вечора сусіди, як на мене, дуже не заздрю жителям 5 черги... продуктовий магазин зазвичай має різноманітних друзів...(вусатеньких)

А що плануєттся в цоколі 6 черги можливо хто знає?
16 янв 2017 19:42
Планували зробити тренажерний зал.Так казали у відділі продажу на початку минулого року.
17 янв 2017 10:42
Народ, хтось із вас вже міняв вікна? Яку контору порадите?
І ще таке питання: хто-небудь змінював розмір вікна на лоджії (в сторону зменшення висоти та/або ширини)?
17 янв 2017 11:48
Цитата "Бомж київський":
Народ, хтось із вас вже міняв вікна? Яку контору порадите?
І ще таке питання: хто-небудь змінював розмір вікна на лоджії (в сторону зменшення висоти та/або ширини)?


А навіщо міняти вікна? Чим вони Вас не влаштовують?
17 янв 2017 21:43
Цитата "Black Cat":
А навіщо міняти вікна? Чим вони Вас не влаштовують?

Якість не влаштовує.
18 янв 2017 08:31
Цитата "Бомж київський":
Народ, хтось із вас вже міняв вікна? Яку контору порадите?
І ще таке питання: хто-небудь змінював розмір вікна на лоджії (в сторону зменшення висоти та/або ширини)?


Розміри вікон змінювати не можна!!! Не маєте права мінятии паспорт фасада, по поводу якості... їх треба перепінить і нормально відрегулювати...і все буде норм!
18 янв 2017 09:39
Цитата "Aleskey_94":


Розміри вікон змінювати не можна!!! Не маєте права мінятии паспорт фасада, по поводу якості... їх треба перепінить і нормально відрегулювати...і все буде норм!


так точно і мені зробили. але моє вікно стоїть криво якщо виставляти по рівню. тому відкоси трохи не рівні вийшли з різних сторін. я лишила так як є
18 янв 2017 09:46
Цитата "sereda":
Привет всем! 6-я очередь; 24 квартира. Получили документы. Интересует общее мнение: кто хочет быстрее сделать ремонт? Сколько людей с нашего подъезда готовы требовать включения воды в нашем доме? Чтобы можно было прогревать квартиру и заниматься ремонтом.


доброго дня вам від сусідів з 4 черги. я би вам категорично не радила робити ремонт взимку. я це зробила і дуже поплатилася фінасово цим прогріванням житла ,коли навколо сусідів немає - це жазливі витрати газу! + потрібно додатково гріти електрикою ,якщо вам потрібно щоб штукатурка сохла + можливе зїявлення грибка на стінах при не достатньому обігріві і високій вологості. я через це все пройшла. і ще + конденсат від труб в стіні який поки що нікуди не діваєтся. чекайте весни ,не спішіть! така моя вам порада! шкода що мені не скзали. я би за оренду житла за ці місяці заплатила менше ніж мені вийшло все висушити і обігріти
18 янв 2017 12:30
Цитата "Liliyusha":
Привет соседи) Кто-то уже ремонт начал?

5 очередь ремонт уже начали :hi:
18 янв 2017 15:25
Цитата "dana25":

5 очередь ремонт уже начали :hi:


Привет)
Не начали, но подготовительние планирую к февралю.
Это демонтаж, штробление, разводка эл-ки и разводка под сантехнику и отопление.
Это то, что не требует лифта и подачи воды.
Далее работы, требующие просыхания откладываю на весну.
18 янв 2017 15:40
Цитата "Parahod":

Привет)
Не начали, но подготовительние планирую к февралю.
Это демонтаж, штробление, разводка эл-ки и разводка под сантехнику и отопление.
Это то, что не требует лифта и подачи воды.
Далее работы, требующие просыхания откладываю на весну.


Привет. Я из 6-ой. Как ни странно окно норм. Все сухо. Штукатурка, электрика, разводка под сантехнику все есть. Все равно жду весну, чтоб начинать с потолка и ванной. Нада + на улице и тогда вперед. :)
18 янв 2017 18:48
Цитата "ULN":


доброго дня вам від сусідів з 4 черги. я би вам категорично не радила робити ремонт взимку. я це зробила і дуже поплатилася фінасово цим прогріванням житла ,коли навколо сусідів немає - це жазливі витрати газу! + потрібно додатково гріти електрикою ,якщо вам потрібно щоб штукатурка сохла + можливе зїявлення грибка на стінах при не достатньому обігріві і високій вологості. я через це все пройшла. і ще + конденсат від труб в стіні який поки що нікуди не діваєтся. чекайте весни ,не спішіть! така моя вам порада! шкода що мені не скзали. я би за оренду житла за ці місяці заплатила менше ніж мені вийшло все висушити і обігріти

Доброго вечера Вам! Дуже вдячна за Вашу пораду. Прикро, що довелося Вам стикнутися з такими проблемами. Шкода, що будинки нашi здаються в зиму та морози. Але ж добре, що вони взагалi будуються, здаються та документи на них дають 😃
18 янв 2017 20:19
Цитата "sereda":

Доброго вечера Вам! Дуже вдячна за Вашу пораду. Прикро, що довелося Вам стикнутися з такими проблемами. Шкода, що будинки нашi здаються в зиму та морози. Але ж добре, що вони взагалi будуються, здаються та документи на них дають 😃


Вам повезло.У нас окна протекают.Написал в замечаниях, в смотровом ордере.Плохо запенили и внешний уплотнитель неплотно прилипает к стеклопакету. :neprav:
19 янв 2017 07:21

Роздають ключі до поштових скриньок? Бери, кому заманеться? :???: (зображення чомусь криво сюди заливається)
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .298300. . .385
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее