Подать объявление

Дом "Полонина" (№17) - Бориса Гмирі, 16-А

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
4/21%
1/5%
6/32%
2/11%
6/32%
1. . .2931. . .44
02 март 2018 13:10
Цитата "изАркады":
Относительно данного письменного ответа - ничего сказать не могу, поскольку к нему не имею никакого отношения, и что там написано для меня неизвестно.
Что касается кронштейнов, пообещали на следующей неделе решить вопрос окончательно, и после этого вскорости начнутся их поставки.


Вікторе Михайловичу,
вже кінець тижня. Що чутно стосовно кронштейнів? Вони суттєво гальмують фасадні роботи.
02 март 2018 14:29
Цитата "Investor_Iryna":


Вікторе Михайловичу,
вже кінець тижня. Що чутно стосовно кронштейнів? Вони суттєво гальмують фасадні роботи.


О, будемо знати, як звертатися :up:
Вікторе Михайловичу, нагадую ще про статистику - дуже хочеться, розуміти, як просувається робота.
06 март 2018 08:51
Вікторе Михайловичу!
Чому Ви нас ігноруєте?

Поясніть, будь ласка, ситуацію з кронштейнами і причини затримки їхньої поставки! :protest: Ми вже стільки часу чекаємо і просимо Вас про це :pray:
Ситуація складається не дуже радісна.
Плани робіт на березень занадто розмиті. Ніякої конкретики. Жодних суттєвих змін. В чому проблема? :notsure:

Аналогічні будинки (30,31), які здаються ПІЗНІШЕ нашого, набагато випереджають наш. До здачі будинку залишилося менше трьох місяців

Ми чекаємо чітких та ґрунтовних пояснень від Вас!
Будемо щиро вдячні за інформацію
06 март 2018 10:48
Цитата "изАркады":

Что касается кронштейнов, пообещали на следующей неделе решить вопрос окончательно, и после этого вскорости начнутся их поставки.

Наступний тиждень вже давно закінчився, зараз почнуться ще вихідні дні, тобто не раніше квітня нам чекати "рішення"? А "постачання" почнеться у травні, якщо такими темпами?
Щось все це ДУЖЕ засмучує! :protest:
06 март 2018 15:07
Інформації стосовно рішення по кріпленням під кондиціонери в мене немає. Але враховуючи той факт, що на сьогодні на буднку працює вже 8 "люльок" напевно питання вирішене. Буду знати напевно, проінформую.
07 март 2018 15:34
Цитата "изАркады":
Інформації стосовно рішення по кріпленням під кондиціонери в мене немає. Але враховуючи той факт, що на сьогодні на буднку працює вже 8 "люльок" напевно питання вирішене. Буду знати напевно, проінформую.


Дякую за відповідь!
Чекаємо від Вас більш детальної інформації.
А також будемо вдячні за процентовку виконаних робіт за лютий :super:
11 март 2018 20:18
Всем добрый вечер. А фотографий ни у кого нет последних?
12 март 2018 13:43
Готовность по видам работ на 01.03.18
- кровля - 97%;
- м/п - 98%;
- лифты - 98%;
- внутренняя сантехника - 97%;
- фасад - 23%;
- электромонтаж - 96%;
- вентиляция - 96%;
- входные двери - 98%;
- беспещанка - 90%;
- входная группа - 15%;
- плитка - 85%;
- придомовые сети - 91%;
- ИТП - 50%.
12 март 2018 13:47
Цитата "изАркады":
Готовность по видам работ на 01.03.18
- кровля - 97%;
- м/п - 98%;
- лифты - 98%;
- внутренняя сантехника - 97%;
- фасад - 23%;
- электромонтаж - 96%;
- вентиляция - 96%;
- входные двери - 98%;
- беспещанка - 90%;
- входная группа - 15%;
- плитка - 85%;
- придомовые сети - 91%;
- ИТП - 50%.

Спасибо за информацию.
Что слышно про кронштейны?
И когда планируется работа БТИ на доме.
12 март 2018 13:52
За выходные по поводу кронштейнов думаю ситуация не изменилась, а в четверг буду на совещании надеюсь что-то новое положительное услышу.
БТИ - ничего не слышал, при случае уточню.
12 март 2018 14:01
Цитата "изАркады":
За выходные по поводу кронштейнов думаю ситуация не изменилась, а в четверг буду на совещании надеюсь что-то новое положительное услышу.
БТИ - ничего не слышал, при случае уточню.

Спасибо. Ждем конца недели 😀
16 март 2018 07:41
Цитата "изАркады":
За выходные по поводу кронштейнов думаю ситуация не изменилась, а в четверг буду на совещании надеюсь что-то новое положительное услышу.
БТИ - ничего не слышал, при случае уточню.


Доброго ранку! Що там було на нараді вчора? Дуже чекаємо рішення, коли ж будуть кронштейни - березень перейшов у другу половину, тобто залишилось до 30 транвя якихось, поправте мене, 2,5 місяці? :ded:
16 март 2018 13:48
Питання "корзин" для кондиціонерів вирішене, знаходяться на виготовленні, до кінця наступного тижня повинна бути перша поставка.
16 март 2018 13:53
Цитата "изАркады":
Питання "корзин" для кондиціонерів вирішене, знаходяться на виготовленні, до кінця наступного тижня повинна бути перша поставка.

Спасибо за информацию.
Про БТИ ничего не слышно? Пора бы уже.
16 март 2018 13:59
По вопросу БТИ информации нет.
18 март 2018 12:34
Фотографии по состоянию на сегодня (18.03).
18 март 2018 15:33
Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, о сроках установки оставшихся стёкол в пустующие витражи и окна? Я так понимаю, проблемы с поставками?
19 март 2018 15:50
Цитата "изАркады":
Питання "корзин" для кондиціонерів вирішене, знаходяться на виготовленні, до кінця наступного тижня повинна бути перша поставка.


дуже дякуємо! чекаємо поставку :)
23 март 2018 16:11
Цитата "изАркады":
Питання "корзин" для кондиціонерів вирішене, знаходяться на виготовленні, до кінця наступного тижня повинна бути перша поставка.

Как обстоят дела с "корзинами"?

Есть ли новости по "оформлению" дома?
25 март 2018 11:56
25.03
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2931. . .44
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее