Подать объявление

Дом №1 - ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .4042. . .216
29 ноя 2014 16:12
Цитата "Armi":
Всем привет.
Что Вы думаете насчет толщины стен на стыке 3 и 4 секций? Почему у 4 секции стена раза в 2 толще чем у 3?
Будут ли как-то утепляться стены на стыках? Не будет ли там сыреть?


чего чего,а уж строить их учить ТОЧНО НЕ НАДО...
29 ноя 2014 19:08
Цитата "Moriarty":
Сегодня был. Работа идет полным ходом. Вот фоточки



1 секцію тільки починають!чи встигнуть до вересня ввести в експлуатацію!
29 ноя 2014 20:39
Смотрю, что ажиотаж относительно дома сошёл на нет с новыми ценами. Кроме тех кто успел купить по нормальной цене и пары людей кто купил по новой желающих судя по форуму не много. Кто знает, может и откатят цены, хоть и маловероятно.
29 ноя 2014 20:42
Цитата "pawas":
Смотрю, что ажиотаж относительно дома сошёл на нет с новыми ценами. Кроме тех кто успел купить по нормальной цене и пары людей кто купил по новой желающих судя по форуму не много. Кто знает, может и откатят цены, хоть и маловероятно.


Ніхто уже не твідкатить нічого назад!то було разок у ДБК бо час такий був,що рикок упав,через події минулої зими!
30 ноя 2014 11:54
Цитата "NeoMashin":


Ніхто уже не твідкатить нічого назад!то було разок у ДБК бо час такий був,що рикок упав,через події минулої зими!


Ажиотаж был нездоровый - подарок судьбы, для тех, кто успел.
А теперь будут продавать в нормальном режиме.

Статья в тему.
"Пора ли инвестировать в квадратные метры? Уже поздно!"
//domik.ua/novosti/pora-li-investirovat- v-kvadratnye-metry-uzhe-pozdno-n231052.h tml
30 ноя 2014 18:48
Шановні сусіди та інвестори!
Маю інсайдерську інфу!
У кого договір на руках,або хто ось-ось отримає його,прохання прочитати,та вдуматись в пунк 3.1!
Так от,надійне джерело сповістило,що ціна буде збільшуватись полюбому!Але питання коли і наскільки,ніхто незнає!Судячи з апетитів ДБК після 25 листопада,то можливо уже в грудні або в січні-лютому,можуть нову ціну поставити на неоплачені метри!Питання було поставлене наступне"якщо піднімається ціна,то чи будуть сповіщені інвестори заздалегіть,за 3-5 днів???"
Відповідь була у стилі ДБК"ніхто не буде нікого сповіщувати,ніхто незнає коли і наскільки підскочить!і перед кожною проплатою,в 20х числах,кожного місяця треба дзвонити і питати яка зараз ціна"!

Всі хто завтра-післязавтра буде в офісі,прохання уточнити питання!
І як змусити,можливо з правової точки зору(у кого є знайомий,толковий юрист,щоб про підвищення цін сповіщували заздалегіть,щоб у кого є можливість міг максимум квадратів оплатити!
Дуже бентежить це питання!

Р.S. Хто думає,що я засланець якийсь,або агент ДБК і нагнітаю ситуацію,може тихо,спокійно плакати в куточку!
01 дек 2014 06:24
Цитата "Thirteen":

3 секция,13этаж таки есть)


Приветик :ura:
01 дек 2014 07:38
Цитата "NeoMashin":
Шановні сусіди та інвестори!
Маю інсайдерську інфу!
У кого договір на руках,або хто ось-ось отримає його,прохання прочитати,та вдуматись в пунк 3.1!
Так от,надійне джерело сповістило,що ціна буде збільшуватись полюбому!Але питання коли і наскільки,ніхто незнає!Судячи з апетитів ДБК після 25 листопада,то можливо уже в грудні або в січні-лютому,можуть нову ціну поставити на неоплачені метри!Питання було поставлене наступне"якщо піднімається ціна,то чи будуть сповіщені інвестори заздалегіть,за 3-5 днів???"
Відповідь була у стилі ДБК"ніхто не буде нікого сповіщувати,ніхто незнає коли і наскільки підскочить!і перед кожною проплатою,в 20х числах,кожного місяця треба дзвонити і питати яка зараз ціна"!

Всі хто завтра-післязавтра буде в офісі,прохання уточнити питання!
І як змусити,можливо з правової точки зору(у кого є знайомий,толковий юрист,щоб про підвищення цін сповіщували заздалегіть,щоб у кого є можливість міг максимум квадратів оплатити!
Дуже бентежить це питання!

Р.S. Хто думає,що я засланець якийсь,або агент ДБК і нагнітаю ситуацію,може тихо,спокійно плакати в куточку!

Мій знайомий купив в ДБК вже здається біля 3-х квартир і ні разу на їхній практиці не було такого, що вони піднімали ціни для існуючих інвесторів. Вони тільки нові договори заключали по новій ціні. Для тих хто заключив договори раніше - нічого не переоцінювали. Хіба що в умовах сьогоднішнього курсу можуть піти на такі міри.
Стосовно переоцінки вони зобов'язані повідомити і в договорі має бути такий пункт. Принаймні в договорі Житлоінвесту є такий пункт, что вони за 5 днів зобов'язуються попередити про подорожчання залишку неоплачених квадратних метрів.
01 дек 2014 07:58
Цитата "pawas":

Мій знайомий купив в ДБК вже здається біля 3-х квартир і ні разу на їхній практиці не було такого, що вони піднімали ціни для існуючих інвесторів. Вони тільки нові договори заключали по новій ціні. Для тих хто заключив договори раніше - нічого не переоцінювали. Хіба що в умовах сьогоднішнього курсу можуть піти на такі міри.


Точно так и говорили в отделе продаж когда я забирал договор.
В моем договоре нет пункта об уведомлении. Есть пункт, что оплата оставшихся метров по установленной комиссией цене на день оплаты. Выходит, что вариантов нет и цена будет повышена? Как думаете?
01 дек 2014 08:13
Цитата "Armi":


Точно так и говорили в отделе продаж когда я забирал договор.
В моем договоре нет пункта об уведомлении. Есть пункт, что оплата оставшихся метров по установленной комиссией цене на день оплаты. Выходит, что вариантов нет и цена будет повышена? Как думаете?

Если забыть о моральных принципах и руководствоваться коммерческим интересом, то так и будет. А судя по действиям ДБК в последнее время, моралью там и не пахнет.
01 дек 2014 08:19
Цитата "pawas":

Если забыть о моральных принципах и руководствоваться коммерческим интересом, то так и будет. А судя по действиям ДБК в последнее время, моралью там и не пахнет.


Люди, давайте не паниковать!!! Все будет хорошо, если у них в практике не было повышений для инвесторов, я думаю что они будут поддерживаться такого принципа.
Своей паникой мы все больше нагнетаем самих же себя.
01 дек 2014 08:27
Всеем привет!
Я сегодня звонил и уточнял этот момент...
Подтвердили, что цена на неоплаченные квадраты может менятся без всякого уведомления, типа их самих не предупреждает руководство!!!
01 дек 2014 08:40
Цитата "Skimi":
Всеем привет!
Я сегодня звонил и уточнял этот момент...
Подтвердили, что цена на неоплаченные квадраты может менятся без всякого уведомления, типа их самих не предупреждает руководство!!!


з договором нам видали довідку про вартість квадрату. Получається що при зміні ціни повинна бути нова довідка бо як в іншому випадку розуміти по якоій вартості платити наступні платежі ?
01 дек 2014 08:45


Отрывок из договора ЖИ для сравнения.
01 дек 2014 08:47
Цитата "lokizzzz":


з договором нам видали довідку про вартість квадрату. Получається що при зміні ціни повинна бути нова довідка бо як в іншому випадку розуміти по якоій вартості платити наступні платежі ?

Сказали в ДБК, що в день оплати наступних квадратів треба дзвонити і уточняти ціну за квадрат саме в день оплати...
01 дек 2014 09:43
Дозвонился на Луговую сегодня. Информация для тех, кто подписал договор 25 ноября: стоимость 1 кв м на сегодняшний день = 8500 грн. Товарищи, платим по максимуму и переходим на мивину! :yes:
01 дек 2014 10:46
У меня все веселее... В среду приехал и "забил" квартиру. Написали в пятницу смску в 20-30 что в понедельник приходите. Договор от 26 числа (выходит что он уже 100 раз был готов?) ... в итоге у меня пару дней. (повезло что выходные не банк дни). Приехал в Банк Диамант. 500000 в $ сдавать. В итоге, банк принимает только по переводу только 150 000... оооомгггг. В итоге с горем пополам за мин 40 все порешал и внес первую часть.

Вопрос. В договоре указано, что я по 5.6 м2 должен оплачивать в месяц. Но если я в 2-3 раза больше заплатил, как пересчитать ежемесячный платеж? или мне теперь платить в последние 2 месяца по 6 м2?)

+

Сколько по Вашему опыту кеш доходит?

+

Кто в 2й секции на 11м этаже?)


П.С, советую диамант на контрактовой. Очень круто все.
П.С.2. Комиссия вышла 250 грн
01 дек 2014 10:50
У меня вопрос к тем инвесторам, кто платил первый взнос по договору в пятницу. Вы звонили в ДБК? Ваши деньги дошли?
01 дек 2014 11:00
Цитата "Moriarty":

Сколько по Вашему опыту кеш доходит?

Я платил в Диаманте на Радищева. Комиссия 0,5%. Этот банк является партнером ДБК, по времени минут 15.
01 дек 2014 11:02
Цитата "yulcha":
У меня вопрос к тем инвесторам, кто платил первый взнос по договору в пятницу. Вы звонили в ДБК? Ваши деньги дошли?


Да :yes: Все нормально.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4042. . .216
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее