Подать объявление

Чи варте житло в києві часу, здоровя, сил

124. . .6
08 фев 2007 15:36
Тут є юрст на доміку, з дивним іменем ЄвгенГаля, ніби. Це до нього.
Хоч подзвони на гарячу лінію податкової, краще зайди туди з шоколадком/пачком цукерків.
08 фев 2007 15:38
С этого года можно вернуть часть%, если ты платишь ипотечный кредит. Неодходимо взять справку в банке. НО обязательное условие. Квартра, в которую Вы инвестировались должна быть основным местом проживание , те вы там прописаны.

Декларацию необходимо отправить до апреля+ сумма возврата может быть не более заплаченных налогов.
Так же можно декларировать благотворительные взносы.
08 фев 2007 15:41
всім дякую за поради, обовязково скористаюсь.
08 фев 2007 15:48
Ну блін,
1. Якщо я знаю, що Вася з Кисилівки ханурик, а Петя з БАМу робить в Києві на будові, а тьтя Нюра скуповує сир і ганяє ним до Києва і має на цьому 1000 + пенсія, то що мені первіряти, те що у великому селі кожна собака знає?
2. КУА якщо розлетиться, то гроші все-одно будуть, бо їхні бумажки покриті ЦП підприємств і держави (тим самим вищезгаданим портофоліо). Не птутайте КУА і МММ.
Діяльність КУА досить жостко регламентовано, навіть сильніше за банки.
08 фев 2007 16:03
Убедили. Суровое дело давать народу деньги в долг, вернее не давать, а забирать. Представьте, безутешная вдова с малыми детьми которую вы выгоняете за долги на улицу в мороз. Или старинный школьный товарищ к животу которого вы приставляете раскаленный утюг. Ладно, шучу. Успехов вам.
09 фев 2007 07:09
Заставить деньги работать. На рынке недвижимости и фондовом рынке хладнокровные инвесторы заработали в прошлом году более 50%

//domik.ua/mod/main/articles/ ... d11785973/


цитата (останный абзац):

Делайте ставки

2007 год начался стремительным ростом фондового рынка Украины и полной спячкой рынка недвижимости. Сделки по купле-продаже жилья в январе практически не заключались. Поводом послужило введение с 2007 года нового налога с продажи и покупки недвижимости. Как поведут себя цены в дальнейшем — пока ни один эксперт прогнозировать не берется. Все больше вызревает мнение, что цены уже достигли или даже перешли черту разумного. В 50-процентный рост цен как-то уже не верится. Участники же рынка ценных бумаг полны оптимизма и практически единодушно прогнозируют, что в 2007 году удастся достигнуть еще более впечатляющего роста стоимости бумаг отечественных компаний. Основную надежду фондовые игроки возлагают уже даже не на иностранцев, а на полноценный приход на рынок денег населения. ИСИ уже для этого практически созрели.


P.S.
Короче заре спекулі почнуть зливати нерухомість і кинуться на ринок ЦП. А мені прийдеться виходити з нього, бо секулянти зроблять його нестабільним.
А впада РН, полетись і ринок ЦП. Жах.

Мабуть все ж тре буде перевести в кеш та поїхати в CERGE, Прага, поки тут угомониться якраз матиму Phd.
09 фев 2007 07:58
Вибач, пропустив цей пост.
Звичайно, знати що таке аналогово-цифровий перетворювач то велике діло, а розставити елементи велика наука. Ти ще скажи, що РС - ланку намалювати велика наука.
То розроби, спочатку, а потім побачим. Питання для чого? Зараз лічильники працюють без батарейок, їх все одно треба перевіряти, по бездротовій лінії передача куди, в банк? в Київводу? вони готові приймати? для себе на мобільний? Для кого така розробка? Його ціна? Обслуговування?
В принципі є навіть така штука "Розумний дім" називається, майстри, які в мене робили ремонт дуже тим цікавляться, розробок уйма.
Звичайно рішення тобі не дам (10 років до електроніки навіть не дивився), я в другому добре розбираюсь, але повір, знаючи принципи, основи, а також маючи купу довідників з чуйниками, типовими схемами і т.д., зварганити схему з процом, ромом і т.д. не так вже і важко, для людини з розумом. Колись в мене був курсак - розробка приладу для вимірювання температури жарівки на відстані, нічого складного, не знаю правда чи він би працював, але курсак я захистив.

В любому випадку, бажаю успіху.

Бабки можна кувати і напряму працюючи за основною спеціальністю, тратити їх, та час від часу користуватися фінінструментами для збереження накопиченого. Тож кожному своє, як ти кажеш.
Слухай, а теща на мозги не капає за свою квартиру?
12 фев 2007 08:43
Тема з форума електронщиків

Продам квартиру в Москве или поменяю на поселок городского типа в Курганской области.

Як Вам?
12 фев 2007 09:04
а зачем ему целый поселок городского типа? для жизни достаточно дома или квартиры-))))))



Продам квартиру в Москве или поменяю на поселок городского типа в Курганской области.
12 фев 2007 09:37
А крепостные?
12 фев 2007 09:47
Продам квартиру в Москве или поменяю на поселок городского типа в Курганской области.

flyman рулит. Гтвщ - отдыхает. Или ты не согласен с такой шуткой, а Гтвщ?
12 фев 2007 11:08
Конечно, отдыхает, приходит после работы домой - в свою квартиру - и отдыхает, после продуктивной работы.
А чем это Флуман рулит, женой и тещей и то со скипом, они свое дело сделали, пока Флуман трындел и по банкам безрезультатно "бегал", как и Танк между прочим, грозился теще Ланос, а оказывается теща на фундамент помагает?
Не напряжно перед тещей отчитываться, хорошо пост о Ланосе не видела?

Это шутка такая. Ты тоже "рулил" два года об обвале, твой "рулез" стоит 0,00.
А пока - удачи в сторительстве. Построишь чего-то - раскажешь. А фундамент зимой заливал, чем яму копал? Поделись технологией процесса, будь добр.
12 фев 2007 11:30
гтвщ колбасит
12 фев 2007 11:36
Та ти шо?!
Точно колбасіт, чи ковбасить?

Мої пости, бачу, все більше викликають відклики в сумятних душах? -D 15
Теща в гостях коли останній раз була, за квартиру не питала?-D

Ти вже придумав кому спихатимеш лічильники води з АЦП на жопорізі?

То що там з індексами?
12 фев 2007 12:03
Ти вже порахував, скільки переплатив за недавнокуплену квартиру?

Як добре порахуєш, то заковбасить конкретно.
12 фев 2007 12:19
14 15
12 фев 2007 12:35
Втрачені гроші це проблема тещі і дружини, і мене вони попросили не лізти в їхні справи.

Я ще трохи почекаю, коли 1к квартира буде коштувати $20000.

Мені вигідніша поки що оренда, чим примарна нерухомість,
(До речі, місячний дохід майже покриває аренду +/- $15, як коли).
12 фев 2007 12:41
Вряд ли "колбасит" является литературным выражением, имеющим правильный перевод (аналоги) на украинский язык.
В этом случае оба варианта имеют право на существование как сленг.

Я так думаю.
12 фев 2007 13:23
15

Тобто я так розумію, ковбасить поки тебе? Я думаю років через 5-6 як купуватиму ще одну, шановне панство, продасть мені свою 1к за ціною Шкоди, буду дуже вдячний.

ВВМУЗ, ю филолог?
12 фев 2007 13:55
Это чиста львивянськэ "ковбасыться"... как и я вид пидвыщэня цин на нэрухомисть "холодный"-))))
Так шо ГТВЩ прафф
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
124. . .6
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее