Подать объявление

Чи варте житло в києві часу, здоровя, сил

134. . .6
08 фев 2007 09:33
Мова не про банк, а про Україну. Іноземці сюди йдуть, гроші, як бачиш немалі несуть.

Ну не 10, а 5. Гра..., яка гра, чим гра? Ти ж там вроді би збирався все знімати в очікуванні краху банківської системи, коли по "прогнозу" наступає?

Подивись до речі статистику НБУ як росли депозити за цей рік, від майбутнього краху мабуть?

А на що ти будеш тратити гроші? Чи гроші заради грошей, і чергової цацки-пецки? І він каже, що я люблю лише гроші?15
08 фев 2007 11:17
//www.pravda.com.ua/news/2007/2/8/54225. htm


Флумане, що там з ризиками?

Хоч я вважаю, що підвищенню в три рази бути, але робити треба це поступово.
08 фев 2007 11:18
Ну капіталісти несуть, бо їх аналітики щось розраховують.

Ще краху нема, але мої активи поза банківською системою.
Так що думаю від краху бакіської системи я заструхувався.

Що думаю купити, як тільки відчую початок краху

1. Супер-пупер компютер, так щоб можна було монтувати солідні відеоролики для багатих дядів і тьотів (які захочуть продавати неліквіди при загальній кризі).

2. Софт та хард для відладки DSP і розробки приладів на їх основі.

3. вкластись дорозробку та виготовлення охоронних пристроїв з використанням передачі голосу, фото та відео по GPRS.

4. Решта в євро/бакси.

P.S. 1) Памятаєш під час помаранчевої революції заборону на зняття депозитів?
08 фев 2007 13:01
Что ж это за такие активы что и с банками не связаны, и с недвижимостью не связаны, и доходные, и риска мало. Может на нью-йоркской бирже тусуетесь? Расскажите, прямо любопытно стало. А про покупки вообще не понял, вы что, бизнес такой собираетесь делаеть? Так а зачем тогда ждать краха всего и не делать бизнес сейчас.
08 фев 2007 13:11
когда-нибудь все народы мира заживут счастливо и сцыто-))))
08 фев 2007 13:16
когда? дайте два! я должен там быть!
08 фев 2007 13:27
КУА + КС (кредитна спілка)
Бізнеса аж два.
5 років тому з кумом почав відоезйомки весіль .
Потім я майнув в Київ. За той час кум дійшов до потолка своїх можливостей (сам на обслуговування солідного клієнта він не тягне). То раз.
Друге є маленька команда людей що мають інтерес до електроніки і програмування.
Є можливість роздати толковим студентам НІОКР.
Є бачення розвитку певного ринку. Тобто хочу влізти в нові ринки, які розвиваюься, потенціал для цього є. Зараз моніторю замовників.
До речі, вже від кількових людей чую, що толкових електронщиків дуже тяжко найти, а от програмістів "пруд пруді".
Тобто верхній софт є кому писати, а зробити апаратну частину або її "підчистити" - проблема знайти спеца.

Можете зробити експеремент, набрати
"DSP,ПЛИС,Киев,вакансия"
"DSP,ПЛИС,Киев,резюме"
та порівняти результат, кого більше.
08 фев 2007 13:44
//www.pravda.com.ua/news/2007/2/8/54225. htm

Популизм и яркая демонстрация (в миниатюре) непрозрачности, нестабильности т отсутствия каких либо правил (законов) "игры".
08 фев 2007 13:56
КУА - это, как я понимаю, фонд который в украинские акции инвестирует, да? А что такое кредитный союз, или спилка? Это типа как банк, но без лицензии НБУ? Видеосьемки... хмм... ну, разве что порнуху снимать, тогда может быть прибыльно. Embedded software, не знаю, это свой мир, свой рынок, в европе-америке желающих аутсорсить наверное много, но организовать все на украине так чтобы было интересно заказчикам, это много работы и денег надо. Пардон за нескромный вопрос, вот эти активы в КУА, КС, о каких суммах идет речь?
08 фев 2007 13:58

08 фев 2007 13:58
Кредитна спілка по надійності рівняється з банком, в якого хоч фонд гарант. вклад. є? І це говорить людина, яка чекає краху?
Ти хочеш сказати що вакансій більше, ніж резюме? Це про щось каже? І це каже Флуман? Моя жінка ніколи резюме не подава, тільки вакансії переглядала, чи значить це, що є дефіцит манагерів з маркетингу.

Тобто друге поки не бізнес? Хоча бізнес це добре, тут сперичатися не буду. Податки з біізнесу платиш?
Таке навіть вже в пожежних частинах міста Львова є, на базі ЖПРС.

А..., тьху... то краху чекатимеш, щоб компа купити. Я забув, що ти рахуеш, що поклавши на депозит за три роки матимеш прибуток, а комп. можна буде купити в три рази кращий -D 15 Дивись як би 3Г до того часу не наступило.

Спеца знайти не проблема, щоб розбирався і підчищав, по крайній мірі, програмувати контролери чи якесь виробниче обладнання типу станків з ЧПУ теж не важче, ніж просто програмувати. Питання для чого?
На базі Тексіс Інструмент для вимірювання сили припливу в Чорному морі зварганити?
А що таке толковий електронщик зараз, паяти треба вміти?

А евро/бакси під подушку? І при кожному нещасному коливанні на процент в обмінник бігти, судомно стискаючи тисячку в долоні?

А що буде з КС під час такої ж кризи? Мої лежали в банку, я й не переживав, половина в у.о., половина в гривні. Бачив панікерів, що купували долари по 6, а евро по 7,5. Ти серед них не був?

То що зі шведами робити будем? Вони видно краху не передбачають? кОшмар!!!
Та і ціна на послуги ЖКГ знизили, що тепер?
08 фев 2007 14:00
Наоборот, только при прозрачном формировании тарифов, выставляется счет, чего БЮТ и добился.
Вам жалко, ожидали слива на этой почве?
08 фев 2007 14:07
Заемщику говорят примерно так "Все просто - сейчас берешь товар/деньги, а потом три года платишь, ежемесячно одинаковую сумму. Ну и сейчас сразу тоже платишь комиссию, разовую. Ну и вступительный взнос в союз - членский типа".
Как правило проценты существенно выше банковских, но суммы кредита обычно мелкие, поэтому многие не парятся с расчетами - все устраивает.
Вот такие пироги
08 фев 2007 14:49
"....и эти люди запрещаю ковыряцца мне в носу!..."
08 фев 2007 14:51
КС займає ту нішу, куди не влазить банк.
Досить ефективна штука в малому місті, всі зайомників тизнаєш, або можеш швидко перевірити. Майже 0 зартат на аналіз кредитоздатності.
Плюс вони займають тільки "фізиками" і їх споживчими кредитами.
Якщо я взнаю, що КС даває кредити на нерухомість, я витягну звідти всі бабки.

КУА (відкриті фонди)- інший напрям. До речі, коли купєш їх папери, ти бачих їх портофоліо. Я, наприклад, уникаю деяких портофоліо, які для мене дуже мутні.

Великий плюс відкритих фондів та КС, що свої активи в них можна чуть не моментально "обналичить" без втрат. А по депозиту тре чекати, коли дійде термін закінчення дії.

Нормальний електронщик, знає що таке аналогова земля і цифрова, підбрати комноненти і розставити, знати що тае ЦАП і АЦП, які проблеми є з ними, і багато чого іншого.
Але є особливий клас, це програмуючі електронщики. Ось ці знають добре, що "повішати" на апаратну частину, а що на софт. Без цього не буде нерозуміння між програмером і апаратчиком.

От реальна задача - зробити лічильник води, такий щоб робив від батарейки 10 років і передавав дані на концентратор по бездроьовій лінії. Якщо мені даси рішення щодо проца, давача, і безпровідного передавача, повірю в тебе як крутого електроніка.

Але всьому свій час. Поки бабки можна кувати напряму з фінансових інструментів.
Прийде час, вкладусь бізнес щодо енергозберігаючих технологій і відеокомунікацій. Щоб щось продукувати його тре спочатку розробити.

МВА все ж помагає!

До речі, а що пожежениеи дивляться по ЖПРС?
08 фев 2007 14:55
\"....и эти люди запрещаю ковыряцца мне в носу!...\"Шановний, ви пояснюйте свої репліки, бо туго в"їхати в їх контекст.
08 фев 2007 15:18
//www.pravda.com.ua/news/2007/2/8/54225. htmЗнаєш як при Сталіні було, спочатку зробили дуже хреново, а потім просто хреново і зразу "стало жить лучше, жить стало веселе".

Так само тут обіцяли в три з политною, а підняли в два.
Але ж опереаційні витраити на житло все одно виросли.
І а хто взяв кредит, його мусить обслуговувати і, і ще на компослуги більше відстьогувати.

Крім того, народний мер обіцяв реванш через пару місяців.
Твоя раюість передчасна.
08 фев 2007 15:25
Якщо ти зауважив, я вважаю, що ціни повинні бути вищі, люди в водоканалі теж заробляти хочуть не 300 у.е., так що рано чи пізно ростимуть. Це нормально, так що ніякої радості.

Було 100 грн, стане 200 грн. теж мені проблема ..., потім 350, аякже, хто не може платити - тому субсидія. Так було сім років тому, скільки людей мали субсидій, а тепер? Аби 2%, тарифи піднімуть і знов, трохи субсидії, потім виростуть зарплати і знов, будемо платити. Он і хліб дорожчае, і поїзд, ну і що, зарплата середня по Києву в грудні 2225 грн.

Ти мені так і не розказав чи можна повернути з податкової з подоходного частину плати за навчання і % за кредити. Десь я чув, що таке можливо, треба скористатися своїми правами.
08 фев 2007 15:28
КС не проверяют способность платить по кредиту? Мда, сурово однако. Я тогда предложу еще одну кредитную организацию, в качестве финансового инструмента разумеется, - по-английски называется \"loan sharks\", по-русски есть много названий, "братки" например. Вот там тоже ничего не проверяют, только очень больно бьют если не отдаешь кредит. Вы удивительный человек, с одной стороны все грозитесь экономическим кризисом на Украине и обвалом, а с другой стороны верите в акции украинских фирм, да еще ладно бы сами покупали, а то через КУА, блин, ну и сокращение. Будь я на вашем месте, я бы побыстрее забрал деньги из КУА, чтобы не было слишком грустно когда их там сп...ят и никогда не связывался бы с кредитными спилками. Ну, я не на вашем, а на своем месте, так что дело хозяйское.
08 фев 2007 15:36
Про %, достаточно подробно расписано. Много не вернете, но что-то уже лучше чем совсем ничего. Расскажите только, плз, потом о результате.
Ссылку советую сохранить
Надеюсь модератор если решит ее убрать перепечатает статью (думаю она достаточно полезна)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
134. . .6
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее