Подать объявление

ЖК "Первоцвет", Борисполь, ул. Февральская

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 61.
8/13%
3/5%
8/13%
19/31%
23/38%
1. . .1315. . .88
28 янв 2015 05:18
Сбросьте ссылку как записаться онлайн...
28 янв 2015 08:31
В Бориспільській реєстраційній навіть електроне табло не працює. Список очереді ведеться на огризку бумажкі людьми. Можливо в Київській реєстраційній онлайн діє, але не в Борисполі.
28 янв 2015 11:14
rs-kyivobljust.gov.ua
записались,посмотрим что из этого получится
28 янв 2015 15:00
Я тоже сегодня зарегестрировался на 10 февраля, раньше не было ;(. Если вы раньше - напишите как все прошло .
28 янв 2015 15:18
сегодня проплатил 3-ю очередь, пока сидел в офисе - телефон разрывался от желающих купить квартиру, но цены уже тю-тю в облака :@-: я дал задаток в ноябре и платил по старым ценам, по нынешним уже не потянул бы :oh: квартир, однако, уже практически не осталось... 8-)
28 янв 2015 15:20
я конечно сдавала документы по "живой" очереди, потратила пол дня, но после 15-го уже планирую забрать, а Вам только очереди ждать две недели, а потом документы еще три недели...
28 янв 2015 15:21
Цитата "kwon":
сегодня проплатил 3-ю очередь, пока сидел в офисе - телефон разрывался от желающих купить квартиру, но цены уже тю-тю в облака :@-: я дал задаток в ноябре и платил по старым ценам, по нынешним уже не потянул бы :oh: квартир, однако, уже практически не осталось... 8-)



да и двушки уже только двухсторонние остались
28 янв 2015 15:25
я тоже на 10 февраля.Только не совсем понятно как они принимают по двум спискам(по факту на листочке и онлайн список),может чередуют один/один.И мне кажется,если приходить с самого утра и записываться на листок,то можно и раньше чем 10 число попасть.
28 янв 2015 15:29
Радує тільки те, що документи забирати без таких черг і в іншому кабінеті. За час мого перебування в реєстраційній бачила лише одну людину, яка забирала документи. Була в реєстраційній в понеділок 14:10 по списку №25, №10 тільки зайшов в кабінет. Мені радили не чекати бо не попаду навіть до кінця дня, добре що не послухала дурних порад. Після оплати квитанцій в банку повернулася в реєстраційну для заповнення заяви. Під час заповнення при мені відшили 3-х чоловік із-за не повного комплекту документів та приблизно 10 чоловік що займали чергу зранку не прийшли. Через 10 хвилин як я заповнила заяву підійшла моя черга. Вийшла в 15:20. За мною по списку було двоє + двоє які щойно підійшли. То можливо вечером краще здавати документи ніж зранку? Вирішуйте кожен для себе сам.
28 янв 2015 15:31
Цитата "Незнайка":
я тоже на 10 февраля.Только не совсем понятно как они принимают по двум спискам(по факту на листочке и онлайн список),может чередуют один/один.И мне кажется,если приходить с самого утра и записываться на листок,то можно и раньше чем 10 число попасть.



У них в одном кошке принимают очередь "онлайн", а в другом живую очередь. Когда записанных по "онлайн" нет, то этот же инспектор принимает и остальных в порядке "живой" очереди. Я сдавала документы 23-го числа, в этот день через запись по интернету документы сдавал только один человек. Мне кажется, что по обычной очереди Вы сдадите документы гораздо раньше.
28 янв 2015 17:30
Бланк заяви який заповняла в реєстраційній
29 янв 2015 09:59
квитанції про сплату державного мита (119,00 грн.);

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ:

Рахунок: 31114126700004
Код платежу: 22090600
Банк: Бориспільське УДКСУ Київської області
Одержувач: Держбюджет /місто Бориспіль/
Код одержувача: 38007070
МФО: 821018
Призначення платежу: Державне мито
СУМА: 119 грн.00коп.




квитанції про сплату послуг за надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (120,00).

Нажаль не можу надати реквізити, десь згубила листочок на якому вони були записані.
29 янв 2015 10:20
Цитата "Red Alert":
квитанції про сплату державного мита (119,00 грн.);

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ:

Рахунок: 31114126700004
Код платежу: 22090600
Банк: Бориспільське УДКСУ Київської області
Одержувач: Держбюджет /місто Бориспіль/
Код одержувача: 38007070
МФО: 821018
Призначення платежу: Державне мито
СУМА: 119 грн.00коп.




квитанції про сплату послуг за надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (120,00).

Нажаль не можу надати реквізити, десь згубила листочок на якому вони були записані.




реквізити квитанції про сплату послуг за надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (120,00)

Рахунок: 31317300741103
Банк: ГУ ДКСУ у Київській області
Одержувач: Борисп.УК/м.Бориспіль/22012700
Код одержувача:38007070
МФО: 821018
Призначення платежу: 41; Реєстраційна служба Бориспільського міськрайонного управління юстицій Київської області; витяг з Державного реєстру прав.
СУМА: 120 грн. 00 коп.
29 янв 2015 16:21
Дякую за надані квитанці та заяву. Сьогодні вситгла все подати в реєстраційній службі дуже швидко. Прийшла в 14.-40, під кабінеотм в черзі 3 людини. Зареєструвалася в терміналі. Мені видало номер 52, а на електронному табло показувало, що на прийомі сидить номер 49. Поки сходила оплатити в банк і заповнила заяву - підійшла моя черга. Всі документи в мене були підготовлені, лише підписала кожну сторінку копії паспорта. В 15-30 я вже вийшла від реєстратора. Дуже корисна порада - йти після обіду. Вже хтось радив на форумі - тож вирішила скористатися. Бо з маленькою дитинкою немає часу сидіти в чергах із 7 ранку. Все досить цивільно. Приходиш, реєструєшся через електронний реєстратор (як у візовому центрі. На електронному табло видно, який перед тобою номер на прийомі. В кабінеті сьогодні приймало відразу 3 реєстратора. Головне - відразу оплатіть 2 квитанціі і заповніть заяву. Бо навіть якщо немає оплаченої квитанції - реєстратор не дивиться документи. Через 3 тижні забирати сводіцтво. Я всі документи здавала оригінали: і договір купівлі продажу, і тех паспорт БТІ. Не морочилася з нотаріальнім завіренням. Тож тепер чекаємо.
29 янв 2015 16:48
Дуже рада, що скористалися порадою піти в реєстраційну на вечір, і так, як і я не залишились впрограші. Доношу до відома на майбутнє, що жоден ноторіус не посвідчить технічного паспорта, відправить вас до БТІ, яке в свою чергу проведе процедуру таку, як і при першій видачі техпаспорта (тобто обов"язково виїзд на об"єкт) для того, щоб вам видати завірену копію техпаспорта.
30 янв 2015 16:12
Цитата "Ygor67":
Инвесторы 3-й очереди, отзовитесь. Подошла очередь вкладывать деньги. Не знаю что делать. Стоит вкладывать или нет? Будет ли стройка продолжаться? Кто что об этом думает? Или лучше оставить залог и не рисковать потерять больше?

Мы проинвестировали две квартиры и не переживаем пока.Контора до этого момента сбоев не давала.Так что я думаю всё будет нормально.
P.S У меня друзья уже ремонт во второй очереди делают вовсю.Хорошо что осталась связь с хорошими строителями.
31 янв 2015 11:57
Подскажите пожалуйста,как Ваши друзья делают ремонт без отопления и воды?
31 янв 2015 12:04
Да-да,без воды, газа и по моему без електричестаа...как можно делать в таких условиях ремонт??? Ведь там ничего не высохнет, а стяжку делать, или стены штукатурить , плитку дожить - без этого не возможно.... ;)
31 янв 2015 12:20
Наш будинок знаходиться не на відшибі, а серед приватного сектору. Майже на кожному подвір"ї своя скважина або колодязь. Були б у вас каністри. Наскільки мені відомо, хтось із нас обшив повністю стіни квартири гіпсокртоном, а на гіпсокартон кладеться тонкий слой штукатурки. Щодо стяжки, думаю требується 3-4 дні щоб вона стяхла і можна по ній ходить, а там коли висохне тоді і буде. Електроенергію не перевіряла чи є, але здається хтось писав є. А якщо немає, завжди можна принести дизельну чи бензинову електроснанцію.
31 янв 2015 12:53
ми інвестори другої черги і вже переробили отоплення, зробили стяжку і поклали плитку в ванній кімнаті,електроенергія е, електодуйки в магазині, вода набирається в пляшки,тільки чекаємо тепер газ та воду щоб провірити отоплення і потім залити підлогу...
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1315. . .88
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее