Подать объявление

ЖК "Первоцвет", Борисполь, ул. Февральская

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 61.
8/13%
3/5%
8/13%
19/31%
23/38%
1. . .1416. . .88
31 янв 2015 13:31
Цитата "AlenkaAleshka":
Подскажите пожалуйста,как Ваши друзья делают ремонт без отопления и воды?

Как Вам уже написали что электричество есть давно.Воду берут рядом на стройке,электровентиляторы с обогревом 3 шт. и вполне достаточно :hi:
31 янв 2015 17:48
Цитата "Red Alert":
Наскільки мені відомо, хтось із нас обшив повністю стіни квартири гіпсокртоном, а на гіпсокартон кладеться тонкий слой штукатурки.

у меня сотрудник тоже обшил полностью частный дом, причем садил гипсокартон на клей, без каркаса, я тоже загорелся, потом начал гуглить и оказалось, что для многоэтажного дома, дающего усадку - это очень рисковое предприятие, да и экономия там сомнительная по сравнению с классической штукатуркой :@-:
31 янв 2015 18:54
Нету ничего лучше наружного утепления.Если неправильно сделать внутри квартиры стены возникнет грибок которого Вы видеть не будете.
31 янв 2015 20:01
Цитата "Natasha77":
Нету ничего лучше наружного утепления.Если неправильно сделать внутри квартиры стены возникнет грибок которого Вы видеть не будете.

наружное утепление, насколько я знаю, будет от застройщика. я говорю о внутренней отделке - штукатурка или гипсокартон, соотношение цена-качество :smoke:
02 фев 2015 10:09

Бориспільський районний підрозділ ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»:

08300, Київська обл., м.Бориспіль, вул.Ватутіна, 71
Телефон (04595) 6-13-12, 6-13-31

Графік роботи
понеділок-четвер 8:00-17:00
п’ятниця 8:00-15:45
обід 12:00-12:45


//www.koe.vsei.ua
Передача показів – тут на сайті описується, як передавати покази по смс та по електронній почті. Дуже зручно для нас споживачів, більше ніяких походів та дзвінків в Київобленерго по питанню "бредових" рахунків. Рекомендую, сама користуюсь досить давно. Головне не забувати відправляти покази кожного місяця, якщо забули – чекай "бредовий" рахунок. Хоча і надаю правильні покази - Київобленерго не було б Київобленерго якби не накинуло лишніх кіловат в рахунку, але уже в рамках розумного, а не "бредового".

Графік аварійних відключень – тут розміщено графік відключень електроенергії по м.Бориспіль, це коли електроенергію відключали по всій Україні хоч більш і не відключають, але ще не факт що не почнуть знов.

Наскільки я знаю в договорі, який ми будемо заключати після отримання права власності на квариру вказується: заводський номер електролічильника та номери пломб. Бажано для себе переписати номера та потім звірити з даними описаними Київобленерго в договорі. Якщо будуть розбіжності хай справляють при вас і правильно прописують, також роблять заявку для контролера на звірку. Потім ви зможете всіх представників Київобленерго відправляти під три чорти….. Мені вони не правильно написали номер лічильника, помилилися лише на одну цифру. Їхній контролер так і не знайшов часу за 5 років прийти звірити, хоча за ці роки ходило багато представників Київобленерго і кожний вважав за потрібне тикнути мене носом, що не вірний номер лічильника. На що я їм і відповідала в договорі прописано вірно, заявка на звірку була, а чому в їхній базі не вірні дані – це не мої проблеми.

До речі, в Київоблененрго краще йти після обіду, так було завжди скільки себе пам'ятаю.

02 фев 2015 11:24

Броварська ФЕГГ Бориспільська дільниця ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ»:
08300, Київська область, м. Шевченка, 100а;
телефон для довідок: 04595-6-30-04, 04595-5-22-42.

Графік роботи абонвідділу:
понеділок, вівторок, середа , п’ятниця 8:20-15:00
субота 8:20-14:00
обід 12:00-12:45

З 20 по 4 число кожного місяця абонвідділ не приймає. По четвергам теж не приймають відвідувачів.
Всі інші кабінети приймають і працюють з 8:00-17:00, обід 12:00-12:45


//www.kv.104.ua
На сайті можна ознайомитися з типовим договором. Нажаль у них ще в розробці передача показів по інтернету.
Тому саме краще познайомитися з контролером, який буде ходити по нашому будинку та взяти у контролера номер моб.тел. та надавати покази самому. Можа також телефонувати в абонвідділ та надавати покази, тільки дозвонюватися до них довгенько, один раз потратила 1 годину щоб дозвонитися.

Сподіваюсь, коли нам підійде черга заключати договір після новорічний бум черг пройде. Там завжди після нового року багато людей з року в рік поновляючих пільги та субсидії на наступний рік, виясняючих чому вони з 1-ї категорії переведені в 2-гу, також по питанну "бредових" рахунків. Якщо нам не повезе, то зразу орієнтуйтесь на те, що приватний сектор одна черга, а квартири інша. Там різні вікна приймать. Перші двері абонвідділу заходяться навпроти входу в Київоблгаз, якщо зайдете в них, то поверніть на право і в самий кінець, вікна по обслуговуванню квартир – це два останні. Якщо зайдете в другі двері, то зразу попадите на ці вікна. Другі двері знаходяться правіше від перших дверей на них не має щодної таблички чи номеру, майже навпроти них каса ощадбанку.
Це сама гірша комунальна служба з якою я тільки стикалася за своє життя. Тому будьте готові нам вони голову ще поморочать. Сервіс, як один раз побудеш – другий раз сам не захочеш звернутися. Маю надію лише на те, що це моє особисте упереджене ставлення до них, а не всіх інших.

02 фев 2015 11:51

КП ВКГ “Бориспільводоканал”
08300, Київська область, м Бориспіль, вул. Дзержинського, 10
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця - 8:00 - 18:00
Субота - 8:00 - 13:00
Обід - 13:00 - 14:00

//www.borispol-voda.com.ua/home.html
Тут в якій день як, прийдеш в один день черга, а на наступний немає. Не погано звертатися і на вихідний(суботу маю на увазі). Великі черги тоді, коли вони порозсилають приписи щоб споживачі робили повірку лічильників, а то рахунки по нормі поприсилають.
Працють вони більш менш організовано у мене нарікань ніколи не було. При водоканалі своя лабораторія по повірці лічильників. Контролер приходить своєчасно у свої відведені дві години на розпломбвання/опломбування лічильника.

02 фев 2015 16:56

Всім привіт!!! Ми сьогодні отримали свідоцтво на право власності квартири в 2 черзі. Нас це звичайно радує, але ситуація з газом, водою, ліфтами в будинку дуже засмучує.
Газ подадуть коли 70 відсотків отримає право власності, (зараз покищо 4 власника інформація з жеку). В кращому випадку в березні. Тому потрібно якнайшвидше всім отримувати право власності, йти з самого ранку займати чергу, виділити пів дня та подати документи, ніякі он-лайн заяви краще не робити, це затягує процедуру.
Кому цікавао 2-черга: перевіряти он-лайн заяву в реєстраційній службі на цьому сайті: //rrp.informjust.ua/ , якщо "задоволено" то можете йти забирати свідоцтво на право власності, та передавати копію Олександрі на Запорізьку 12.
Будь-ласка давайте не відтягувати і робити всі необхідні дозвільні документи, та вимагати підключення всіх комунікацій, а то судячи з слів жеку якщо будемо тягнути то отримаємо газ і воду восени. Шановні сусіди, все в наших руках!

02 фев 2015 18:58
Всем привет! Сегодня подал документы на регистрацию права собственности, воспользовался советом на этом форуме ;). Пришел в 15:00 и в 15:33 мои документы были зарегистрированы!) идите во второй половине дня, очередь минимальная.
02 фев 2015 21:21
Власники 2х поверхових квартир, які новини? Що кажуть? Знову кормлять ЗАВТРАКАМИ?
Вже кумарить це відношення до клієнтів, доки сам не подзвониш ніхто в курс справи не ставить!! Хоча до того як заплатити дзвонили по два рази на день! А ще в на офф. сайті жодної інформації!! Пєчаль-беда. :protest:
03 фев 2015 08:52
Я владелец 2х уровневой квартиры, звонил на прошлой неделе, сказали что наберут 5-6.02 и скажут, когда можно будет с ними пойти проплатить за неучтенные квадраты.
03 фев 2015 09:13
Цитата "Investor111":
День добрый соседи!
Давайте что то думать с ключом (магнитным, кодовым...) для входа в парадное. Потому что не дело, парадное открыто только в будние с 8 до 17.
Мы купили в первом парадном.

Добрый день. У нас тоже в первом парадном. Я за магнитный. Можно было бы уже заняться этим делом, но у нас, к сожалению, еще документы не готовы (2х уровневая квартира).
03 фев 2015 09:19
Владельцы 2х уровневых квартир 2й очереди, подскажите, какие проблемы у Вас на данный момент? В чем именно кормят завтраками?
Мы инвесторы 3й очереди.
Заранее спасибо!
03 фев 2015 09:35
Всем добрый день!Сегодня обещали перезвонить по поводу оплаты лишних квадратов двухуровневых квартир, вроде бы деньги уже есть!Ждем с нетерпением!
03 фев 2015 09:37
Цитата "Lena_Feya":
Владельцы 2х уровневых квартир 2й очереди, подскажите, какие проблемы у Вас на данный момент? В чем именно кормят завтраками?
Мы инвесторы 3й очереди.
Заранее спасибо!


У нас получилось так,что при составлении договора дереватива не учли дырку между первым и вторым этажами, после замеров БТИ,оказалось что наши квартиры на 4 кв.м. больше.Т.е появилась необходимость их оплатить,вот и все...
03 фев 2015 09:49
Цитата "AlenkaAleshka":


У нас получилось так,что при составлении договора дереватива не учли дырку между первым и вторым этажами, после замеров БТИ,оказалось что наши квартиры на 4 кв.м. больше.Т.е появилась необходимость их оплатить,вот и все...



Спасибо большое. Ранее вроде писали, что застройщик "дарит" эти кв.метры. Это не так?
03 фев 2015 09:54
Цитата "Lena_Feya":



Спасибо большое. Ранее вроде писали, что застройщик "дарит" эти кв.метры. Это не так?

Застройщик Сам должен будет заплатить за эти метры своими деньгами, но от нашего имени. ))
03 фев 2015 09:56
Владельцы двухуровневых квартир во второй очереди, у кого какие идеи по поводу лестницы на второй этаж? Какой порядок цен, какая реализация лучше (деревянная, металлическая)?
03 фев 2015 10:02
Цитата "Prozheiko":

Застройщик Сам должен будет заплатить за эти метры своими деньгами, но от нашего имени. ))


Теперь все ясно. Я Вас поздравляю:)
А то не совсем понятно было какие проблемы у Вас возникли, мало ли что могло быть.
Вы еще не узнавали по поводу лестниц? Я имею ввиду стоимость, установка, есть ли какая-либо фирма на примете? Может если делать всем этажем так скидки какие-то)
03 фев 2015 10:05
Мы планируем Г-образную,полностью деревянную.Если делать через фирму получается в полтора два раза дороже.Можно на металлическом каркасе,но а получается грубее, еще ее необходимо будет обшивать.По цене все зависит от материаллов,можно как эконом так и хорошего качества.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1416. . .88
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее