Подать объявление

ЖК Синергия 3 | Ирпень, ул. Григория Сковороды, 11

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2017 г.
Планировки
от 20 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 177.
9/5%
6/3%
45/25%
45/25%
72/41%
1. . .415417. . .593
19 ноя 2017 09:59
Цитата "mini_mary":

А я скажу що вас реально дурять! При оформленні у держ реєстратора платять 0,1 від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що дорівнює 168,40грн, округлюємо і буде 170грн. + оплата за надрукований витяг 0,025 від прожиткового мінімуму що дорівнює 50грн (якщо округлити). Тобто разом 220грн за все. Зверху вже писала назву закону - ст. 34

Вот именно! Интересно мне посмотреть в глаза тому кто мне скажет умножить на 250 ! Ето вообще Лохотрон полнейший!!!!!
19 ноя 2017 10:05
Ребята а скиньте мне номер того кто вам говорил умножить на 250!!!! Я перезвоню пообщаюсь
19 ноя 2017 10:06
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


Так, вирішили робити теплу підлогу...тому і відмовились


Тогда да, решение правильное :)
19 ноя 2017 10:07
Цитата "ДобрОе уТро":
Ребята а скиньте мне номер того кто вам говорил умножить на 250!!!! Я перезвоню пообщаюсь



Было бы полезно, чтобы Тот, кто в этой теме профи, здесь на форуме, описал самую выгодную и безопасную для инвестора схему....
19 ноя 2017 10:11
Плитка у дома мрачная, конечно. Но, может, хоть не скользкая? А то бывает хуже катка. :shuffle:
19 ноя 2017 10:15
Цитата "Сок":
Плитка у дома мрачная, конечно. Но, может, хоть не скользкая? А то бывает хуже катка. :shuffle:


Есть такое, надеемся, что после озеленения и установки детских площадок, общая картинка будет веселее:)
19 ноя 2017 10:51
Цитата "Andry2016":



Было бы полезно, чтобы Тот, кто в этой теме профи, здесь на форуме, описал самую выгодную и безопасную для инвестора схему....

Через реєстраторів дешевше. Проте, після роботи Реєстраційної служби до реєстраторів довіри залишилось мало. Через нотаріусів дорожче але у нотаріуса отримуєш договір купівлі продажу на бланку , для деяких людей якщо правостанавлюючі документи без печатки нотаріуса вони в тих документах менш впевнені. Як вище зазначалось через нотаріуса витрачаються для більш впевненості ( нотаріус виступає гарантом угоди).
Законом передбачено процедури через реєстраторів і через нотаріусів.
19 ноя 2017 10:53
Цитата "ДобрОе уТро":

Через реєстраторів дешевше. Проте після Реєстраційної служби до реєстраторів довіри мало. Через нотаріусів ( дорожче) але у нотаріуса отримуєш договір купівлі продажу на бланку , для деяких людей якщо правостанавлюючі документи без печатки нотаріуса вони в тих документах менш впевнені. Як вишче зазначалось через нотаріуса витрачаються для більш впевненості ( нотаріус виступає гарантом угоди).
Законом передбачено процедури через реєстраторів і через нотаріусів.


Особисто я не бачу великої різниці - свідоцтво про право власності всеодно не дають
19 ноя 2017 10:55
Цитата "mini_mary":


Особисто я не бачу великої різниці - свідоцтво про право власності всеодно не дають

Згоден)
19 ноя 2017 10:59
Цитата "mini_mary":


Особисто я не бачу великої різниці - свідоцтво про право власності всеодно не дають


А на основании чего тогда человек является владельцем квартиры?....
19 ноя 2017 11:01
Цитата "ДобрОе уТро":

Через реєстраторів дешевше. Проте, після роботи Реєстраційної служби до реєстраторів довіри залишилось мало. Через нотаріусів дорожче але у нотаріуса отримуєш договір купівлі продажу на бланку , для деяких людей якщо правостанавлюючі документи без печатки нотаріуса вони в тих документах менш впевнені. Як вище зазначалось через нотаріуса витрачаються для більш впевненості ( нотаріус виступає гарантом угоди).
Законом передбачено процедури через реєстраторів і через нотаріусів.


Я працювала одного разу з державними реєстраторами, але по іншому питанню...в житті туди більше не піду...
19 ноя 2017 11:02
Цитата "Andry2016":


А на основании чего тогда человек является владельцем квартиры?....

На основі інформації в держ реєстрі... Витяг з держреєстру і є документом, але Ви і самі його собі можете роздрукувати з реєстру речових прав на нерухоме майно
19 ноя 2017 11:06
Цитата "Andry2016":


А на основании чего тогда человек является владельцем квартиры?....

Вашим правостанавлюючим документом будуть договір, довідка про 100% сплату, акт прийому передачі, витяг слугує інформацією, що ви є власником квартири.
19 ноя 2017 11:19
Цитата "mini_mary":

На основі інформації в держ реєстрі... Витяг з держреєстру і є документом, але Ви і самі його собі можете роздрукувати з реєстру речових прав на нерухоме майно


Спасибо
19 ноя 2017 11:19
Цитата "ДобрОе уТро":

Вашим правостанавлюючим документом будуть договір, довідка про 100% сплату, акт прийому передачі, витяг слугує інформацією, що ви є власником квартири.


Спасибо
19 ноя 2017 11:43
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":
Доброго ранку, сусіди) Була вчора на огляді квартири, 2 під‘їзд...все пройшло нормально, швидко) :yes:
Питала з приводу все-таки оформлення права власності....все буде робитися за переуступкою...щоб вирахувати вартість необхідно свою квадрату у помножити на 250,00 грн...(мені так озвучили), я би сказала шо це просто чудово, так як нотаріус обійдеться значно дорожче...


Доброго дня, сусідко! Теж з другого під'їзду, плануємо найближчим часом дзвонити, записуватися на огляд!
Скажіть будь ласка, після Того, як ви підписали ордер, щось ще відбувалося в клієнт-сервісі, які наступні дії?
І я так і не зрозуміла, ви будете оформлюватися через нотаріуса чи через держреєстратора?
Дякую заздалегідь за відповідь!
19 ноя 2017 11:51
Цитата "_Nusha_":


Доброго дня, сусідко! Теж з другого під'їзду, плануємо найближчим часом дзвонити, записуватися на огляд!
Скажіть будь ласка, після Того, як ви підписали ордер, щось ще відбувалося в клієнт-сервісі, які наступні дії?
І я так і не зрозуміла, ви будете оформлюватися через нотаріуса чи через держреєстратора?
Дякую заздалегідь за відповідь!


Після того, як підписали оглядовий ордер, Вам дають копію технічного паспорта та підписується договір з ЖЕКОМ (що мені геть не сподобалось) та здійснюється разова оплата знову ж з чим ЖЕКОМ у розмірі 800 грн....сам правочин буде десь через 2-3 тижні, сказали що зателефонують попередньо...А з приводу форми правочину, то як я зрозуміла це буде переуступка...але через реєстратора чи через нотаріуса незрозуміло...
19 ноя 2017 11:57
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


Після того, як підписали оглядовий ордер, Вам дають копію технічного паспорта та підписується договір з ЖЕКОМ (що мені геть не сподобалось) та здійснюється разова оплата знову ж з чим ЖЕКОМ у розмірі 800 грн....сам правочин буде десь через 2-3 тижні, сказали що зателефонують попередньо...А з приводу форми правочину, то як я зрозуміла це буде переуступка...але через реєстратора чи через нотаріуса незрозуміло...


А де той ЖЕК знаходиться, скажіть будь ласка?
До речі, ціна в 5,70 то якось занадто))) Ми в Києві в центрі сплачуємо 130 грн))))
Цікаво так,про перкуступку...Бо різниця між тим розрахунком за нотаріуса і за держреєстратора,ну,не маленька,скажімо так))) душу трішки гріє! Ви з якого поверху?
19 ноя 2017 11:58
Цитата "ТА ЧТО ИВАНОВА":


Після того, як підписали оглядовий ордер, Вам дають копію технічного паспорта та підписується договір з ЖЕКОМ (що мені геть не сподобалось) та здійснюється разова оплата знову ж з чим ЖЕКОМ у розмірі 800 грн....сам правочин буде десь через 2-3 тижні, сказали що зателефонують попередньо...А з приводу форми правочину, то як я зрозуміла це буде переуступка...але через реєстратора чи через нотаріуса незрозуміло...


А де той ЖЕК знаходиться, скажіть будь ласка?
До речі, ціна в 5,70 то якось занадто))) Ми в Києві в центрі сплачуємо 130 грн))))
Цікаво так,про перкуступку...Бо різниця між тим розрахунком за нотаріуса і за держреєстратора,ну,не маленька,скажімо так))) душу трішки гріє! Ви з якого поверху?
19 ноя 2017 12:00
Цитата "_Nusha_":


А де той ЖЕК знаходиться, скажіть будь ласка?
До речі, ціна в 5,70 то якось занадто))) Ми в Києві в центрі сплачуємо 130 грн))))
Цікаво так,про перкуступку...Бо різниця між тим розрахунком за нотаріуса і за держреєстратора,ну,не маленька,скажімо так))) душу трішки гріє! Ви з якого поверху?


Це приватний ЖЕК Синергії-3....я зараз теж в Києві сплачую за квартиру в 120 кв. 381 грн., а тут за 60 потрібно 340 грн....другий під‘їзд 9 поверх
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .415417. . .593
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx