Подать объявление

ЖК "Національний", Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії - "Експрес 24"

02 окт 2013 17:32
Відгуки про житловий комплекс



Житловий комплекс "Національний"

Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії

Забудовник: МЖК "Експрес 24"

20 ноя 2015 22:56


ЖК "Національний", будинок №39
Івано-Франкіськ, центр
Забудовник: МЖК "Експрес-24"


- готове опалення (котел, батареї, рушникосушка)
- мідна електропроводка розведена по квартирі
- вікна з п’ятикамерного профілю та з енергозберігаючим склопакетом
- лічильники на всі комунікації
- штукатурка з екологічних матеріалів "під рівень"
- вхідні двері "MILANO"
- кабельне телебачення та інтернет


17 июнь 2017 13:40

Цей житловий комплекс це - квартири біля парку Шевченка, про які тут описано:
https://mgk.if.ua/uk/news/kvartyry-v-ivano-frankivsku-bilia-parku-shevchenka

25 май 2018 13:40
Фото з офiцiйного сайту МЖК Експрес-24
Фото з офiцiйного сайту МЖК Експрес-24
25 май 2018 14:16
Інформація, яку я надаю нижче, є публічною та стосується квартири, яка що будується в ЖК "Національний" забудовником "МЖК Експрес-24", та керівника відділу продаж (вона ще й приватний підприємець – ПП) зазначеного підприємства - тобто, особи, яка є офіційною та яка, за своїми прямими службовими обов’язками, спілкується з багаточисленними клієнтами. Тому я викладаю її на forum.domik. Фамілії фізичних осіб я не висвітлюю.

Можливо, це було, у згаданої особи, вже не вперше, так як просліджується відпрацьованість дій.

Я хочу застерегти майбутніх клієнтів МЖК Експрес-24 (та і взагалі всіх, хто підписує якісь Договори) – не підписуйте будь-який Договір без незалежного юриста!

И ось чому:
17.04.2018 року я звернулася до Відділу продаж "МЖК Експрес-24" по вул. Національної гвардії з питання покупки квартири по зазначеній вулиці. Приємна жіночка з відділу продаж відповіла, що квартири є лише на останньому поверсі, але є ще одна квартира № 33 на восьмому поверсі в будинку № 85 по переуступці. Вона подзвонила іншому співробітнику МЖК-24 – ...у, який одразу приїхав та показав квартиру. Квартира мені сподобалась та він подзвонив майбутньому власнику цієї квартири, який підписав Договір купівлі-продажу майнових прав з зазначеним забудовником, та з яким я погодила її купівлю-продаж за 25500$.

Наступного дня 18.04.18. представник МЖК-24 ..., замість відділу продаж МЖК-24 привів нас до ріелторського АН Акрол Дім, а на питання – чому?, він відповів, що ми будемо підписувати Договір завдатку, а підписувати основний Договір ми будемо в офісі МЖК.

Ну, так то і так – представник МЖК-24 краще ж розуміє! Я йому довіряла, як представнику цієї будівельної компанії та відігнала всі сумніви.

..., сів за стіл офісу Акрол Дім (наче як за свій), набрав на комп'ютері Договір завдатку та надав його нам з Продавцем для підпису. Але в Договорі третьою стороною була фамілія ПП xxxxxxxxx Н.О.. На питання – чому не МЖК-24 або АН Акрол Дім - представник МЖК-24 ... відповів, щоб я не лякалася та що її немає та він сам за неї розпишеться та поставить печатку, тому що вона:

1. є керівником відділу продаж МЖК-24;
2. є його рідною сестрою;
3. є приватним підприємцем (ПП) та має право надавати ріелторськи послуги;
4. є ріелтором АН Акрол Дім;
5. є дружиною керівника АН Акрол Дім;
6. він завжди за неї розписується.

Я, від цієї пропозиції відмовилась та попросила його запросити сестру до нас та особисто підписати Договір завдатку. Керівник відділу продажу МЖК-24 ПП xxxxxxxxx Н.О. прийшла швидко, сказала, що цю квартиру вона добре знає та вона їй подобається, сказала, що знає, що Продавець хоче її продати, щоб купити іншу в цьому ж ЖК, сіла за стіл до компа, переробила Договір завдатку та надала його нам з Продавцем на підпис. На моє питання – може потрібно спочатку заключити та підписати Договір Намірів – вона сказала, що вона, як ПП-ріелтор та керівник відділу продажу МЖК-24 завжди так робить – тільки Договір Завдатку, тим паче, що всі питання по договору купівлі-продажу майбутньої квартири ми з продавцем обговорили та прийшли до згоди.

Ну, так то і так – керівник відділу продаж МЖК-24 краще ж розуміє в цих питаннях та робить це постійно! Я їй довіряла…

Завдаток в сумі 19000грн я передала до рук ..., він їх перерахував та віддав керівнику відділу продаж МЖК-24 ПП xxxxxxxxx Н.О..
І ... і його сестра наперебій запевняли мене, що у разі, якщо продавець відмовиться від продажу, я, цим Договором завдатку, захищена з усіх сторін, а саме: вона, як третя сторона в Договорі, поверне мені мій завдаток 19000грн, а Продавець виплатить мені і ПП xxxxxxxxx неустойку в сумі 19000грн – тобто 50% мені та 50% їй (якщо він буде ініціатором розторгнення) та що цей Договір завдатку є дійсним, юридично вірним, так як в АН Акрол Дім є юрист і саме він цей Договір розробляв та вони завжди їм користуються.

Але 07.05.2019. я отримала лист від Продавця, де він відмовляється продавати квартиру, не хоче сплачувати неустойку по Договору завдатку та, без посилання на Законодавство України, об'явив Договір завдатку недійсним.

Листами до мене та розмовою по телефону, керівник відділу продаж МЖК-24 xxxxxxxxx підтвердила, що надала нам Договір завдатку, який, насправді, є недійсним.

Я жодного разу, ні усно, ні письмово не відмовлялася від свого наміру купити квартиру та дуже бажала її купити…

Таким чином,
керівник відділу продаж МЖК експрес -24,
вона ж ріелтор АН Акрол Дім,
вона ж приватний підприємець xxxxxxxxx :

1. спонукає свого брата на противозаконні дії - складати Договір та підписувати його замість неї (якби я не була проти цього – у ПП xxxxxxxxx Н. був би 100відсотковий привід не повертати мені мій завдаток ні при яких обставинах так-як в Договорі завдатку стоїть не її підпис та привласнити 19000грн, але, як кажуть – Бог відвів.
A вважаю, що таки її дії мають ознаку шахрайських;
2. в зв’язку з тим, що вищевказане їй не вдалося, вона сама особисто переробила Договір завдатку, підписала його та поставила свою печатку та сама особисто надала Договір завдатку Покупцю та Продавцю на підпис;
3. на моє питання про Договір Намірів, відповіла, що цей Договір перевірено юристом АН Акрол Дім та вона завжди так робить;
4. на моє питання, щодо необхідності присутності на підписанні договору-завдатку двох власників цієї квартири, начальник відділу продаж МЖК-24 xxxxxxxxx Н.О., запевнила мене, що, цитую: "Нічого страшного, якщо ж Продавець відмовиться від продажу, то він вам виплатить неустойку в сумі вашого завдатку" - хоча, як мене проконсультував незалежний юрист – ріелтор зобов’язаний затребувати, у письмовому вигляді, згоду на її продаж другого власника квартири - це є азами ріелторських послуг. А те, що ПП xxxxxxxxx не зробила цього - говорить про її некомпетентність, як керівника відділу продаж та ріелтора або
про її нечесні наміри;
5. згідно Договору завдатку та фактично, я надала гроші завдатку саме керывнику выддылу продаж МЖК-24 xxxxxxxxx Н.О. на збереження. Без цього факту я взагалі би НІКОЛИ не підписала Договір та не надала б завдаток в руки Продавцю. Але ПП xxxxxxxxx, особисто, без моєї на то згоди – передала мої гроші завдатку в сумі 19000грн Продавцю. Цей факт мене поразив до глибини душі… Та це є зрада…
6. як керівник відділу продаж МЖК Експрес -24, вона добре знала, що МЖК-24 повинен теж надати згоду на продаж квартири, але приховала це від мене;
7. керівник відділу продаж МЖК-24 xxxxxxxxx Н. подає позов, про визнання Договору завдатку недійсним, в суд, де відповідачами є Покупець та Продавець, але всі судові витрати покладає на Покупця – якось дивно та схоже на зговір – вам теж так здається? -

ТОБТО, порушуючи права та інтереси своїх клієнтів, xxxxxxxxx :
1. спочатку ухиляється від підпису Договору
2. та спонукає це робити, за неї, іншу особу;
3. надає завідомо брехливу інформацію (що Договір завдатку може бути складений без Договору намірів);
4. А у подальшому (УВАГА керівництва "МЖК експрес-24" - зверніть увагу на компетентність керівника свого відділу продажу):
xxxxxxxxx Н.О., в своїй позовній заяві, висуває особисту версію: квартиру №33 з проектною адресою вул. Нац. Гвардії, 85 взагалі не можна перепродати (вірніше, переуступити майнові права на неї – прим. моє), так як, цитую позов: "1. Сторонами укладено договір завдатку за продаж квартири, право власності на яку у Відповідача 1 (Продавця) не виникло та не зареєстровано у встановленому законом порядку 2. Будинок ще не введений в експлуатацію." А п.3 позовної заяви xxxxxxxxx – теж саме, що й пункт 1, але іншими словами;
5. приховує інформацію від своїх клієнтів (про необхідність мати згоду на продаж від другого власника та від МЖК-24);
6. xxxxxxxxx Н.О. пише в позовній заяві – лист 5, що я – Відповідач 2, цитую: "вимагає від Позивача (тобто від xxxxxxxxx Н.О.) сплати подвійного розміру завдатку, на що Позивач (тобто xxxxxxxxx Н.О.) погодитись не може" – кінець цитати. Я НІКОЛИ НЕ ВИМАГАЛА від xxxxxxxxx Н.О. повернути мені подвійного розміру завдатку, так як це суперечить Договору завдатку та взагалі тлумаченню терміну "завдаток" – я говорила, що вона повинна мені повернути мій завдаток, наданий їй на збереження – 19000грн, а Продавець (так як саме він відмовляється переуступити мені майнові права на майбутню квартиру) повинний сплатити суму, яка рівна сумі завдатку , яка ділиться, згідно Договору, порівну між мною та третьою стороною – тобто ПП xxxxxxxxx.
Позовна заява ПП xxxxxxxxx - це суцільна брехня , починаючи з ПЕРШОГО речення позову до останнього.
7. надає Договір, який сама потім визнає недійсним
8. при цьому прагнучи отримати грошову вигоду - роздуває витрати на правову допомогу до великих масштабів та покладає їх на свого клієнта.

Що це все - юридична безграмотність Борник Н.О. або тонкий розрахунок і цинічне шахрайство?

Я стала жертвою нечесних дій xxxxxxxxx , тому що довірилася їй – як керівнику відділу продажу МЖК Експрес-24.

Я б НІКОЛИ не прийшла в нікому невідоме АН Акрол Дім про яке і добрих відгуків то в інеті немає та НІКОЛИ не залишила би завдаток нікому не відомій ПП xxxxxxxxx Н.О..
Мене звели з представником будівельного підприємства МЖК експрес-24 Веселовим Д.О. , а потім вже він - з керівником відділу продаж цієї ж компанії xxxxxxxxx Н.О., яка, в своїх корисних цілях, скористалася моєю довірою.

Тому прошу керівництво МЖК експрес-24 розібратися зі своїм керівником відділу продажу, запобігти її діям, в яких є ознаки шахрайства та подумати про звільнення її з роботи, як таку, що ганьбить імідж будівельної компанії.

P.S. На цей час, від xxxxxxxxx я отримала позовну заяву про визнання Договору завдатку недійсним, де відповідачами є Продавець та Покупець, та з покладанням всі судові витрати в сумі 21тис.762грн лише на мене - Покупця))), при цьому, ЧОМУСЬ, не чіпаючи Продавця. А дійсно – чому?
Є версії?

Таким чином, замість того, щоб насолоджуватися літними днями та проводити час зі своїми рідними, я змушена:

писати відзив на позов xxxxxxxxx Н.О.;
писати пост на форумі;
визивати, для пояснень , в суд:
працівників відділу продажу МЖК-24 Світлану та ...;
Продавця і другого Продавця – власників майнових прав на квартиру;
Позивача – ПП xxxxxxxxx Н.О. навіть в тому разі, якщо вона захоче скористатися представником (і заплатити, обов’язково , йому за це гроші);
представника керівництва МЖК-24;
працівників АН Акрол Дім, які бачили, як ... нас привів та ще вмішувались та підтримували його коли він переконував мене в правомірності своїх дій і Договору завдатку;
звертатися до:
податкової з питанням про податки, які сплачує ПП, вона ж керівник відділу продаж МЖК експрес -24, вона ж ріелтор АН Акрол Дім (чи можна поєднувати ПП на єдиному податку і працю в буд.компанії, та чи не порушує вона цим законодавство України);
прокуратури з питанням – чи є в діях зазначеної особи - ПП - ознаки шахрайських дій чи ні;
спеціаліста по захисту прав споживачів при виконкомі Івано-Франківської міської ради;
інш.,
тобто витрачати свій час та захищати свої права та інтереси всіма способами, які надані та гарантовані мені законодавством.

Читайте Договори, не довіряйте АН Акрол Дім, ПП xxxxxxxxx Н.О. !
Вчиться на чужих помилках!
30 май 2018 02:40
В зв’язку з тим, що на моє питання, яке я задала керівництву МЖК Експрес-24 я не отримала жодної відповіді, задаю це питання на форумі та прошу відповісти:

Забудовником МЖК Експрес-24, у порушення проекту та Договору купівлі-продажу майнових прав, внесені зміни в енергозбереження будинку. Чи погоджені ці зміни з проектантом та покупцями майбутніх квартир?

П.С.: руководство МЖК-24 в курсі про мої пости на форумі (вaйбер повідомлення). Чекаємо відповіді на пости.
11 июнь 2018 10:22
На жаль, МЖК-24 не відповідає на мої питання про енергозбереження будинків ні в телефонному режимі ні на форумі.

Шановні покупці та власники квартир "В районі парку Шевченка" звертаю вашу увагу на те, що забудовник виконав свої зобов’язання, можливо, не в повної мірі.

В Договорі купівлі-продажу майнових прав і в проектній документації вказано, що забудовник зобов’язаний встановити вам не тільки вікна, але й балконні двері (двері між кімнатою, кухнею та лоджіями), які він, в вашій квартирі, можливо, не встановив.

Якщо у вас в квартирі між заскленою лоджією та кімнатою не стоять двері з віконним блоком, то зовнішня стіна в вашій квартирі дорівнює 0,5 цегли, а забудовник обіцяв вам 2,5цегли. Тому взимку, ви, фактично, будете обігрівати вулицю((

Тому ви маєте право звернутися до керівництва МЖК-24 за роз’ясненням та переконати їх виконати свої зобов’язання по Договору та встановити вам балконі двері з вікнами на лоджію(балкон) та не доводити справу до суду, куди у вас є всі підстави для звернення.
Дiйснiсть((
Обiцянка
24 июнь 2018 18:55
Я в шоке от прочитанного. У МЖК начальник отдела продаж без чести и совести и никаких мер со стороны МЖК... Не правильно это.
МЖК еще на своих клиентов и в суд подает за то что их руководитель подсунул покупателям липовый договор...
УЖАС...
16 авг 2018 08:37
В моєму пості від 25 май 2018, 17:16 ххххххххххх читати як ПП Борник Н.О..

ПП Борник Н.О. - це є назва, по суті, підприємства, а саме – назва приватного підприємця, що є публічною особою.

До того ж ПП Бортник Н.О. є керівником продажу МЖК експресс – 24 – тобто є, також, публічною особою, тому викладання такої повної назви приватного підприємця в СМІ є правомірним та відповідає Законодавству України.
05 янв 2022 13:53
Це просто жах, не думала, що так можна не правильно обрати забудівника і придбати квартиру в МЖК Експрес 24 , житловий комлекс Міленіум,в яку ти від 2020 не можеш заїхати, одні обіцянки, згідно договору здача будинку мала бути у червні 2020 року( для чого ми підписуємо ці документи,якщо ніхто не несе ніякої відповідальності і ці договора не мають ніякої юридичної сили, розумію так, для галочки, щоб ми один одному кошти вчасно передали, а умови договору не виконує з Вашого боку ніхто?), мало того, що квартира видова з виглядом на озеро, обіцяли, що перед будинком нічого не побудують, через рік, вирішили побудувати школу, яка перекриває вигляд на 5 поверхів будинку, а з наших вікон дах школи.Цей момент Мжк забули уточнити, коли ми підписували договір, купівлі-продажу, ну хто таке б сказав,ми б тоді її просто не придбали, знаючи цей нюанс і відповідно мінус клієнт!
Кожного кварталу, перекладають один на одного провину, результату далі немає, зараз у всіх гріхах винні газовики, бо вони ніяк від 2020 року не можуть встановити лічильники!!
Скажіть, Ви взагалі збираєтесь здавати цей комплекс? Чи так і будете ще тягнути до 2023 року, за цей час побудували, дуже багато комплексів біля озера і встигли здати, поки Ви лічильники встановлюєте і знали би ми ,що так буде, краще б інвестували в надійного забудівника, який відповідає за свої слова( згідно договору, який ми підписували)
Просто неповага до своїх клієнтів, які в свій час Вам довірились, а Вам байдуже просто!!!


Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее