Подать объявление

ЖК "Коцюбинский", Коцюбинское, ул. Пономарева, 26

ЗастройщикАверс-Сити
Сдача ЖК2011 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 220.
65/30%
40/18%
81/37%
18/8%
16/7%
1. . .447449. . .564
10 фев 2014 18:00

Скоріш за все квартир народу нє відать
Можуть відібрати і у тих хто їх уже має
//reyestr.court.gov.ua/Review/34644560

10 фев 2014 18:02
Ну а хто такий Кредісов - це всі знають, так що рекомендую мчатись в івано-Франківськ, якщо немає бажання стати бомжем
12 фев 2014 10:15
Цитата "Олександр Дядюк":
Ну а хто такий Кредісов - це всі знають, так що рекомендую мчатись в івано-Франківськ, якщо немає бажання стати бомжем


Заседание перенесли на 27
12 фев 2014 14:20
Уважаемые соседи - большинство собственников или просто инвесторов квартир с кредисовского списка не знают о том что у них уже отменяют гос регистрацию. Пожалуйста будьте людьми - если вы кого-то знаете - зайдите и предупредите о судах в Ивано-Франковске. Просто оставьте записку в двери. Помогите, надеюсь вашим будущим соседям, остаться со своими квадратными метрами. Следующее заседание 27 числа. Каждому передавшему инфо +1000 к карме)))) и лично конфетка от меня. cпасибо!

P.S. Список арестованных квартир в посте VitaG.
13 фев 2014 06:47
Удивительно что газета Медведчука "Вести" такое опубликовала, но инфо интересная
13 фев 2014 08:50
Я б рекомендував би адвокатам громадян-інвесторів, над якими зараз навис дамоклів меч втрати квартири - розібратись з підсудністю - чому справу розглядає саме Івано-Франківський суд і якщо є зацепки - спробувати добитисьт передачі справи на розгляд (за підсудністю) до Києва чи Ірпеня.
Я думаю справа розглядається в івано_франківську не спроста (напевно у Кредісова там все схоплено), крім того їздити на суди у Київ чи Ірпінь людям буде куди зручніше
13 фев 2014 09:28
Цитата "Олександр Дядюк":
Я б рекомендував би адвокатам громадян-інвесторів, над якими зараз навис дамоклів меч втрати квартири - розібратись з підсудністю - чому справу розглядає саме Івано-Франківський суд і якщо є зацепки - спробувати добитисьт передачі справи на розгляд (за підсудністю) до Києва чи Ірпеня.
Я думаю справа розглядається в івано_франківську не спроста (напевно у Кредісова там все схоплено), крім того їздити на суди у Київ чи Ірпінь людям буде куди зручніше



Письма в Иванофранковский суд не доходят даже с уведомлением. Наверное они там их едят прямо под судом). Мы отправили 3 недели назад и ни ответа, ни привета до сих пор. Очень рекомендую всем заинтересованным ехать 27 прямо на суд и там заявлять свои права. Заодно город посмотрим). А то что суд проплачен, даже не стоит сомневаться. Не забывайте что после аппеляции (второй инстанции) К. имеет право переоформлять на себя квартиры. Кредисов прописан в Ивано-Франковске и может подавать иск там, но поскольку вся недвижимость здесь, мы имеем права требовать перенесения судов в Киев.
13 фев 2014 17:02
Відповідно до ч.2, ст. 19 КАС України - за вибором позивача (за його місцезнаходженням або місцезнаходженням відповідача) визначається територіальна підсудність лише у адміністративних справах - з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об'єднань).
Тобто, я розумію, якби Кредісов був інвестором якоїсь квартири і державна реєстраційна служба відмовила САМЕ ЙОМУ у реєстрації права власності за ним або зареєструвала за кимось, а він претендент то можна було б вести мову про територіальну підсудність за його вибором.
Я звичайно не знаю (може хто з вас знає), що громадянин Кредісов - є інвестором всіх 20 квартир??? Якщо ні - то який нахрен івано-франківський суд? Значить підсудність за місцем знаходження відповідача, тобто - Київ. Треба їхати, заявляти клопотання про передачу справи за підсудністю а у випадку відмови оскаржувати (ч.3, ст.22 КАС). Треба її нахрен забирати з івано-Франківська бо там явно нечисто і всьо уже "порєшали"
13 фев 2014 17:06
Якби було цивільне провадження з приводу оспорення права власності то згідно ст. 114 ЦПК "Виключна підсудність" справу міг розглядати лише суд за місцем знаходження обьєкта нерухомості.
Саме тому напевно хитрожопий Кредісов пішов через адмін позов (там такої привязки немає), а в івано-франківську у нього напевно кінці
14 фев 2014 07:31
//vlasti.net/news/141857

конечно схвачено. у него гражданская жена - калушанка.
14 фев 2014 08:38
Они хотели втихаря все по-быстренькому обделать на месте, а владельцы и инвесторы квартир даже об этом бы не знали. Встречали бы потом на пороге исполнительную службу. Мал того что комплекс не достроен из-за их же махинаций с Прокуратурой, так еще и квартирки надо на шару отобрать. Почему столько времени они молчали? Это не один, и не два-три года. Подождали пока мы поснимаем аресты с квартир и нагло отжимают квартиры, проплачивая суды. На третьей очереди квартир одна из инвесторов сошла сума на нервной почве, не получив свое жилье - я уверенна что все это потом возвратится всей этой компашке болезнями и катастрофами в их жизни.

Еще - у нас на горизонте уже 8 по счету суд, по своему опыту скажу - не надейтесь на правосудие - в нашей стране его нету.
14 фев 2014 09:21
Цитата "natkat":

Еще - у нас на горизонте уже 8 по счету суд, по своему опыту скажу - не надейтесь на правосудие - в нашей стране его нету.



Я також думаю, що надіялись втіхаря сварганити заочні договірні рішення, щоб потім народєц поставити перед фактом виконавчої служби.
Проте я не був би такий скептичний щодо перспектив судових рішень.
Дійсно, якщо все буде лише в "тіші судєбних кабінєтов" то у людей жодного шансу, проте, якщо справі надати значного розголосу, резонансу, привернути увагу преси то зявляється реальний шанс.
Напевно багато хто з киян чув про аферу із історичною садибою мурашка в м. Києві (вул. Мала Житомирська, 12 а,б, 14,а,б) де 4 будинки комунальної власності, які до того ж були обьєктами культурної спадщини умудрились безкоштовно передати у приватну власність під якоби інвестиційний проект. Я представляв інтереси єдиного мешканця одного з цих будинків Олександра Глухова. Ми задовбали прокуратуру і змусили її подати позов про скасування оборудки. Вони позов подали але написали його завідомо безграмотно - з метою програти (є у наших проституйованих прокурорів такий бізнес - подамо на вас позов і програємо ціна за домовленістю". Коли ми з Глуховим спробували зайти третьою стороною у справу - на стороні прокуратури, прокурорша була в істєріці - "не замай", щоб нас не залучали, хоча ми хотіли їй допомогти. І нас не залучили, єстєсна доблєсна прокуратура програла справу. Для прілічія вони подали апеляцію, подали апеляцію і ми і її прийняли (і нас залучили). на перше засідання ми приводимо 2 телеканали і депутата Бригинця, суд від фонаря переносить засідання. На друге - 3 телеканали і депутата, на третє 5 телеканалів і депутата і суд здався - наші апеляції задовольнили, оборудку скасували. У вишку ми також привели кілька телеканалів і тодішнього депутата куликова 9він просто сидів)Ю але вишка залишила в силі рішення апеляції. наразі будинки повернуті в комунальну власність. Тому, рекомендую - добитись переведення справи в Київ і залучати телеканали - робити ппресконференції, щоб справа була резонансною.
Дуже непогано булор б якби чим побільше людей залучились третіми особами, коли в залі толпа агресивних людей, яких хочуть обібрати - це дуже отрєзвляюще діє на деяких любітєлєй бабла в суддівських мантіях.
Без усього цього у вас шансів дійсно - небагато
14 фев 2014 09:40
Олександр, спасибо вам большое. От себя могу 100% сказать что 33 квартира просто так не сдастся)))). Ни личные угрозы Кредисова, ни наезды со стороны гос органов меня не испугают. Это собственность 5 летнего ребенка. И рейдерский захват такого имущества - это очень скандальная и сладкая тема для любых каналов и провласных, и российских, и опозиционных. Видимо сюжетов на 5 каналах с налоговиками, которые вызывали мою Дашу на допрос было недостаточно.... Значит сделаем больше.
14 фев 2014 12:13
Доброго дня. Хтось їде в франківськ?
14 фев 2014 12:17
Цитата "Stepan V":
Доброго дня. Хтось їде в франківськ?


Звичайно. Приєднуйтеся до нашої веселої компанії)
14 фев 2014 15:15
Цитата "natkat":


Звичайно. Приєднуйтеся до нашої веселої компанії)



Веселого мало((((
14 фев 2014 15:25
Цитата "Stepan V":



Веселого мало((((


Згодна але компанія буде гарною
15 фев 2014 04:46
У вас є якісь матеріали справи (бодай позов) можете скинути мені на електронку може щось пораджу хоча б по підсудності ysovka@meta.ua
15 фев 2014 13:19
Народ кто едет в Ивано-Франк давайте кооперироваться и ехать машинами. На поезде очень долго. Оплату за бензин поделим. спасибо
17 фев 2014 13:50
Починають робити ремонти в 4 і 5 секціях%
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .447449. . .564
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее