Подати оголошення

ЖК Зіркова Вежа 1 | 2 | Элит-Фасад Групп | Вишгород, вул. Шолуденко, 26

ЗабудовникЕліт-Фасад Груп
Здача ЖК2021 р.
Планування
від 18 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
84з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 17.
5/29%
1/6%
7/41%
2/12%
2/12%
1. . .1315. . .20
26 квіт 2021 13:54
Вчера была во 2й секции. Окна поставлены на лесничных площадках, квартиры поштукатурены через одну,везде мусора полно, никого нет на объекте, хотя на вежи2 работали люди!Я последний раз была там в январе и такое впечатление, что ничего не изменилось((( Прошло 4 месяца.....Это так в лучшем случае к следующему маю что-то будут сдавать(((
26 квіт 2021 14:31
Мабудь ми дуже терплячі інвестори,а вони нам по ушам їздять і просто з нас сміються.До нового року дотягнуть((
27 квіт 2021 08:58
Отдел продаж вообще не отвечает на форуме,хотя бы что-то написали. Выложили фото, написали какие работы ведутся, как это делают застройщики ЖК Французский бульвар например. И очень хотелось бы получить ответ на вопрос: почему не спешат сдать наш ЖК и почему так мало людей работают на стройке и все очень медленно делается?
13 трав 2021 07:13
Доброго ранку,інвестори хтось був на будівництві,чи як говориться в Багдаді все спокійно,ми вже все сплатили,нам квартири не потрібні,вони будують Вежу 2
13 трав 2021 11:10
Проезжал мимо, на стройку не заходил. Визуально особых изменений нет. Разве что уже до 12 этажа установили пластиковые окна и двери на лестничных проходах уже и в первой секции. Частично застеклены чердачные окна. Стяжку пола пока не делают
15 трав 2021 12:13
Сьогодні зателефонувала в ВП ,знаєте перший раз коли Тетяна не їздила по ушам,а сказала здача переноситься на серпень.чесно я шокована від всього ,дала номер директора будівництва,Говорила але знову таки,будемо старатись здати на 1 вересня..це просто слова які не мають конкретики.Так що з надією в майбутнє,,,Що реально поразило,я сказала що на головні який уже місяць не має жодної фото,де почула відповідь я цього не знав...
16 трав 2021 08:42
Я тоже звонила в четверг в ОП, тоже сказали август месяц. На вопрос почему опять перенесли дату ввода, был получен ответ: необходимо ввести в эксплуатацию подстанцию.На вопрос почему так медленно ведутся работы и очень мало людей работают был получен ответ: работы ведутся внутри и Вы не видите, сколько людей задействовано и что сделано. По поводу благоустройства территории ничего конкретно не сказали. Сказали, что такая ситуация (имеется в виду перенос даты ввода) почти в каждой новостройке в Киеве и в Вышгороде. Попросила выложить фото с описанием проделанных работ.
21 трав 2021 05:19
Ну от уже лун зробив оновлення 3 квартал,хочеться писати матом,будуть ще не один раз змінювати дату введення,а саме що смішно фото,зовнішній вид будинка,покажіть кришу яка не зроблена,комунікації які зовсім не робляться,Спасибі Вежа,що взула нас інвесторів,цікаво коли в нас лопне крапка кипіння.Хоть багато вже квартир перепродають я..
21 трав 2021 08:43
Да, я только что тоже увидела, что на лун поменяли дату ввода и цены, а фоток не выложили.Очень много квартир перепродают уже, получается немалая часть квартир была куплена для перепродажи. Хочется верить , что это уже окончательный срок, больше переноса не будет, хотя на 100% не уверена.
21 трав 2021 17:36
Ні вони його не здадуть,і це очевидно,,нас просто розвели
22 трав 2021 07:43
Сдадут, вот только когда? Будем надеяться и верить в лучшее, что все-таки в августе! Что остается делать? Придется опять терпеливо ждать, другого варианта у нас нет к сожалению...
30 трав 2021 15:02
Телефонувала в відділ продаж,то щось Таня заливала,а це вже прямо говорить телефонуйте директору будівництва,все не так гарно як хотілося б
02 черв 2021 07:14
Все буде добре. Чекаємо та збираємо гроші на ремонт :smile:
18 черв 2021 11:27
Добрый день. Подскажите, может кто-то инвесторов знает, подали ли документы на сертификат?
18 черв 2021 12:48
Вчора були,що сказать даже не знаю,зустрічались з директором будівництва,обіцяв на вересень ждати будинок,але мабудь це все слова,у них ще один суд,а роботи теж дуже багато,Так що терпіння нам усим
20 черв 2021 14:39
А что за суд можно подробнее? Какие работы сейчас ведутся в доме? Территорию уже благоустраивают, забор убрали?
21 черв 2021 08:41
Суд з сусідом ,що будинок поруч,територія не убрана,забор стоїть,мало приємного,з нами ще була пара,вони теж в розпачі,надії що будинок здасся до нового року малу,але подивимось,Чесно я устала від цього всього
21 черв 2021 21:33
Я дізналась через довірену мені особу, що , так будинок притримують через певні причини, але здача серпень-вересень.
24 черв 2021 04:55
Яка довірена особа,криша не зроблена,альо,в другому будинку переходи не штукатурені,з водою не все вирішено,з електрикою,вся ця мєлоч затягне до слідуючого року,біля будинку срач,Скільки я бачила там працівників да чоловік 5,робота робиться біля Вежі 2,А ви розказуєте,нормальні здають будинок в літо,щоб можна було щось робить а не в холод,
26 черв 2021 05:33
Ви мене вже вибачте, але чесно скажу, що ситуація з будинком не вражає, але мова про те, що директор будівництва говорить прямо , що нема фінансування, чи відділ продаж , що діла не буде....ну, чесно , підходжу я оце до будь-якого директора будівництва і він мені такий відразу і викладає всі підводні камені, це просто навіть не вкладається.. .
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .1315. . .20
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx