Подати оголошення

ЖК Заречный | bUd development | пр-т Н. Бажана, ул. Заречная

ЗабудовникbUd development, IB Alliance
Здача ЖК2015 - 2022 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
142з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 415.
43/10%
20/5%
60/14%
137/33%
155/37%
1. . .299301. . .576
29 трав 2016 20:10
Цитата "Juggler_andrey":
Согласен на 350%.
Поэтому я и создал петицию,что бы нам жилось лучше.

+1 голос (5 дом)
29 трав 2016 20:23
Цитата "KseKse":

+1 голос (5 дом)


Можете даже друзьям посоветовать подписАть)
На всякий случай ,еще разок:

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3651&icf=1
29 трав 2016 20:25
Нужно пиарить через социалки.. По другому не успеем...
29 трав 2016 20:30
ну так давайте ,если каждый бросит себе на фейсбук или контакт на стену,думаю будет прогресс.
Очень надеюсь на это.
30 трав 2016 10:46
кто-то узнавал что там у КГС по выдаче документов? или может уже кто-то получил ключи от КГС?
30 трав 2016 10:57
Цитата "idokka":
кто-то узнавал что там у КГС по выдаче документов? или может уже кто-то получил ключи от КГС?

Я сьогодні телефонувала, сказали, що у пятницю вже почали запрошувати на оформлення, і на цьому тижні усіх повідомлять.
30 трав 2016 11:00
Цитата "idokka":
кто-то узнавал что там у КГС по выдаче документов? или может уже кто-то получил ключи от КГС?


Доплатили разницу по кв. м, на объекте подписали акт приема передачи, ключи дали уже. Ждем от КГС права собственности, по их словам на все про все 3 недели и документы на руках будут.
30 трав 2016 11:06
Цитата "gazoline":


Доплатили разницу по кв. м, на объекте подписали акт приема передачи, ключи дали уже. Ждем от КГС права собственности, по их словам на все про все 3 недели и документы на руках будут.


При прийомі квартири та підписанні акту з вами був представник КМБ?
30 трав 2016 11:08
Цитата "Ukrainochka":


При прийомі квартири та підписанні акту з вами був представник КМБ?


Нет, они тоже направляют в аквариум на заречной. Там записываетесь, потом прораб (или главный по показам) конкретного дома с представителем ЖЕКа проводит показ квартиры/счетчиков и т.п., указываете замечания (если они есть), подписываете, ЖЕК дает договор на ознакомление

Потом с этим актом в КГС и процесс дальше идет.
30 трав 2016 11:13
Цитата:
Доплатили разницу по кв. м, на объекте подписали акт приема передачи, ключи дали уже. Ждем от КГС права собственности, по их словам на все про все 3 недели и документы на руках будут.

А когда с вами связались? Нас всю прошлую неделю кормили завтраками
30 трав 2016 11:17
Цитата "Truefiber":

А когда с вами связались? Нас всю прошлую неделю кормили завтраками


Сами позвонили, узнали разницу кв. м., оплатили , занесли квитанцию на суворова, и там выдали телефон для записи в аквариум на прием. В КГС походу тоже запара, у них сразу несколько объектов сдается.
30 трав 2016 11:23
Цитата "gazoline":

Сами позвонили, узнали разницу кв. м., оплатили , занесли квитанцию на суворова, и там выдали телефон для записи в аквариум на прием. В КГС походу тоже запара, у них сразу несколько объектов сдается.

подскажите, а телефон для записи в аквариум в КГС вам дали тот-же, что и на сайте заречного: дома 1, 2 - (067)5554128; а дома 3, 4 - (067)5567870 ?
30 трав 2016 11:33
Цитата "idokka":

подскажите, а телефон для записи в аквариум в КГС вам дали тот-же, что и на сайте заречного: дома 1, 2 - (067)5554128; а дома 3, 4 - (067)5567870 ?


Да, запись на просмотр телефоны с сайта
30 трав 2016 11:55
Цитата "kyiv75":

Розділ 2. Предмет договору п.2.2 Виконавець надає послуги відповідно до затвердженого (погодженого) тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг (Додаток №1). п.2.3 Розмір щомісячного оплати прописом... Единственное, что я не нашел это, что додаток 1 є невід'ємною частиною цього договору.


1. До повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить:
2) встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону (ст. 7 ЗУ Про Житлово-комунальні послуги)

Ст. 13 вищезазаначено закону ділить житлово-комунальні послуги на:
- комунальні послуги (надавати ЖЕКи не мають права вже - тільки прямі договори)
- послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
- послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків
- послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд

Частина 2 ст. 14 ЗУ говорить: Ціни/тарифи на комунальні послуги та послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій формуються і затверджуються центральними органами виконавчої влади, національними комісіями, що здійснюють державне регулювання у відповідних сферах, та органами місцевого самоврядування відповідно до їхніх повноважень, визначених законом.

Лише щодо останніх двох видів послуг, що зазначені в ст. 13, ціни і тарифи можуть визначатися за згодою сторін (ремонт, утримання тощо).

І саме цікаве, підписувати договір з ЖЕКом має право власник, за яким зареєстровано право власності у встановленому законом порядку (це на замітку для тих, кто купував через КМБ).

І на сам кінець, навіть в типовому договорі на утримання будинків.., затвердженому постановою Кабміну від 20 травня 2009 р. N 529, є пункт, що "Виконавець надає послуги відповідно до встановленого рішенням органу місцевого самоврядування тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг, копія якого додається до цього договору."

Але то справа кожного, особисто я буду вимагати затвердженого містом тарифу.
30 трав 2016 12:10
Цитата "gazoline":


Доплатили разницу по кв. м, на объекте подписали акт приема передачи, ключи дали уже. Ждем от КГС права собственности, по их словам на все про все 3 недели и документы на руках будут.


Тобто ви окремий договір з КМБ на оформлення права власності підписали? На руки вони Вам жодних документів не видавали?
І якщо так, і не секрет, скільки вони беруть за цю процедуру?
Просто сама процедура займає 5 днів, однак в цьому місяці змінився знову орган, що реєструє (передали ці повноваження місту), і мені цікаво чи не з цим пов"язана така затримка в реєстрації?
30 трав 2016 12:18
Цитата "hahatunia":


Тобто ви окремий договір з КМБ на оформлення права власності підписали? На руки вони Вам жодних документів не видавали?
І якщо так, і не секрет, скільки вони беруть за цю процедуру?
Просто сама процедура займає 5 днів, однак в цьому місяці змінився знову орган, що реєструє (передали ці повноваження місту), і мені цікаво чи не з цим пов"язана така затримка в реєстрації?


Нет, еще с кгс ничего не подпсиали. Послали принимать квартиру. Сказали, что будут оформлять документы в районе 3 недель. С чем у них это связано - пока не ясно
30 трав 2016 12:46
gazoline , скажите, акт вам выдавали в КГС по предъявлению последней квитанции?
30 трав 2016 12:48
Цитата "Truefiber":
gazoline , скажите, акт вам выдавали в КГС по предъявлению последней квитанции?


Была справка об оплате 99%, после обмеров БТИ надо было доплатить пару тис грн. После оплаты этого хвоста направили в аквариум на прием квартиры и подписания акта приема передачи. На этом пока все)
30 трав 2016 12:52
Цитата "gazoline":

Цирк с этим КГС. Подъехали доплатили сегдня - сказали, что через 2-3 недели только можно будет принимать квартиру
30 трав 2016 12:54
Цитата "Truefiber":

Цирк с этим КГС. Подъехали доплатили сегдня - сказали, что через 2-3 недели только можно будет принимать квартиру


Я думаю вам нужно позвонить записаться по тел с сайта Заречного на прием квартиры. Там тоже очередь еще та)

Хотя спешить не куда. Там еще работы много им делать. Электричество только планируют пускать через неделю с их слов. Разве что ходить мерять и считать днем. Лифтер там на расхват
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .299301. . .576
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше