Подати оголошення

ЖК Вудлайн | Атлант | Новосілки, вул. Лісова, 1а

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2023 р.
Планування
від 21 200 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 48.
12/25%
2/4%
4/8%
5/10%
25/52%
1. . .5557. . .60
28 жовт 2022 18:41

На луні з’явилася інформація про зупинення будівництва 2 будинку . На карті червоним його відображають. 

28 жовт 2022 19:00

Dan@

На луні з’явилася інформація про зупинення будівництва 2 будинку . На карті червоним його відображають. 

Что вы несёте??? По второму дому, что были заявлены сроки сдачи???? Заявленны сроки сдачи на 3ю секцию и это 3й квартал 2023. А второй дом хотят строят, хотят нет - это их дело. Они там еще никому ничего не продали!

28 жовт 2022 20:06

Це не я несу, а інформація з сайту лун, зайдіть і подивіться, раніше такого там не було, просто писали що термін введення не заявлено. І що були там продані квартири чи забудовник когось кидає я не писала. З чого вони взяли цю інформацію не зрозуміло, останній раз коли я там була то роботи над 2 м будинком велися, якщо я не помиляюся. 

29 жовт 2022 09:52

Dan@

На луні з’явилася інформація про зупинення будівництва 2 будинку . На карті червоним його відображають. 

Вторую неделю езжу в Вудлайн, мои окна кв. выходят на лес и каждый раз вижу как рабочие находятся на втором доме: заливают этажи, когда отключают свет- выполняют другие виды работ. Стоят два крана, один на 3ю секцию, второй на 2й дом. На Лун недостоверная информация. А вот АТЛАНТ без инвестирования строят второй дом - молодцы! 

29 жовт 2022 14:03

Доброго дня! Вже подвзонили ,що можна забирати ключі (огляд був на початку жовтня)

Підскажіть, щось відомо про встановлення лічильників тепла? Нікому не передзвонювали?

29 жовт 2022 14:04

Уважаемые соседи, для некоторых из нас, наступает пора ремонтов. Убедительная просьба, бережно относиться к местам общего пользования. А именно: строительный мусор оставляйте у себя в квартирах, убирайте и мойте полы за собой, если оставили белые разводы в МОПах. Вписывайтесь в повороты, не отбивайте углы в коридорах, когда заносите габаритные строй материалы. Не обтирайте стены строительными мешками. Ограничивайте свой "срач", границами своей квартиры, проявляйте уважение к соседям! Нам жить в этом доме, а если сдавать в аренду, то цена будет выше, когда ухожен подъезд. Особенно это касается жильцов 2й секции 24го этажа, воизбежание конфликтных ситуаций и разборок. Надеюсь на адектавность жильцов.

Всем удачи!

30 жовт 2022 07:59

uefi

В каком цнапе оформляют право собственности ?

В любом в киевской области

30 жовт 2022 07:59

8Rus88

Уважаемые соседи, для некоторых из нас, наступает пора ремонтов. Убедительная просьба, бережно относиться к местам общего пользования. А именно: строительный мусор оставляйте у себя в квартирах, убирайте и мойте полы за собой, если оставили белые разводы в МОПах. Вписывайтесь в повороты, не отбивайте углы в коридорах, когда заносите габаритные строй материалы. Не обтирайте стены строительными мешками. Ограничивайте свой "срач", границами своей квартиры, проявляйте уважение к соседям! Нам жить в этом доме, а если сдавать в аренду, то цена будет выше, когда ухожен подъезд. Особенно это касается жильцов 2й секции 24го этажа, воизбежание конфликтных ситуаций и разборок. Надеюсь на адектавность жильцов.

Всем удачи!

А что особенного во 2й секции  24 этаже?

30 жовт 2022 07:59

8Rus88

Уважаемые соседи, для некоторых из нас, наступает пора ремонтов. Убедительная просьба, бережно относиться к местам общего пользования. А именно: строительный мусор оставляйте у себя в квартирах, убирайте и мойте полы за собой, если оставили белые разводы в МОПах. Вписывайтесь в повороты, не отбивайте углы в коридорах, когда заносите габаритные строй материалы. Не обтирайте стены строительными мешками. Ограничивайте свой "срач", границами своей квартиры, проявляйте уважение к соседям! Нам жить в этом доме, а если сдавать в аренду, то цена будет выше, когда ухожен подъезд. Особенно это касается жильцов 2й секции 24го этажа, воизбежание конфликтных ситуаций и разборок. Надеюсь на адектавность жильцов.

Всем удачи!

Все по ділу написано на 100%.

Але щось я починаю співчувати "жильцам 2 секції, 24 поверху" 😂😂😂.

30 жовт 2022 11:49

Elena W

В любом в киевской области

Хтось оформлював вже право власності через ЦНАП , яка вартість? 

30 жовт 2022 12:58

Хто оформляв тех паспорт в Броварах, як там з чергами, надовго можна застрягнути ?

І які потрібні документи ? 

02 лист 2022 07:06

Vladislav094

Хто оформляв тех паспорт в Броварах, як там з чергами, надовго можна застрягнути ?

І які потрібні документи ? 

Можна замовити онлайн через вайбер або емейл.

Мені зробили досить швидко. І відправлять Новою поштою, туди навіть їхати не потрібно

02 лист 2022 09:04

Dan@

Хтось оформлював вже право власності через ЦНАП , яка вартість? 

В цнап держ мито 250 грн. А яка вартість тех паспорта? 

02 лист 2022 09:04

Alin4ik29

Доброго дня! Вже подвзонили ,що можна забирати ключі (огляд був на початку жовтня)

Підскажіть, щось відомо про встановлення лічильників тепла? Нікому не передзвонювали?

Забрав ключі два тижні тому, лічильники на опалення вже були встановлені (1 секція 13 поверх), але з приводу оплати і отримання документів на лічильник ще не дзвонили.

02 лист 2022 09:25

Добрий день, технічний паспорт на квартиру необхідно самому оформлювати через БТІ? Чи треба звертатися до забудовника?
А також схема розводки електрики та комунікацій?

Буду дуже вдячна за відповідь

02 лист 2022 14:43

Elena W

В цнап держ мито 250 грн. А яка вартість тех паспорта? 

1470 грн

04 лист 2022 08:42

Добрий день всім! Підкажіть, будь ласка, чи відключають в ЖК "Вудлайн" електроенергію та чи десь можливо подивитись графіки відключень? На сайті yasno таку вулицю не знаходить. 

Буду рада будь-якій інформації. 

05 лист 2022 08:57

Вже прийшли квитанції на почту від УК за жовтень)

06 лист 2022 07:49

akura

Добрий день всім! Підкажіть, будь ласка, чи відключають в ЖК "Вудлайн" електроенергію та чи десь можливо подивитись графіки відключень? На сайті yasno таку вулицю не знаходить. 

Буду рада будь-якій інформації. 

світло відключають.Сьогодні (5 лист.)піднялися ліфтом,назад пішки.В обід.Про графік не в курсі.

06 лист 2022 07:50

akura

Добрий день всім! Підкажіть, будь ласка, чи відключають в ЖК "Вудлайн" електроенергію та чи десь можливо подивитись графіки відключень? На сайті yasno таку вулицю не знаходить. 

Буду рада будь-якій інформації. 

Графік в Консьєржа

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .5557. . .60
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше