ЖК Варшавский Плюс | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Маршала Гречко
Забудовник | Stolitsa Group |
Здача ЖК | 2020 - 2022 р. |
Планування | від 22 700 Грн/м² |
1/5% | ||
8/40% | ||
1/5% | ||
2/10% | ||
8/40% |

Это такой способ поднять просмотры на канале Порошенко ?
На видео повреждений не видно. Более того, на месте по состоянию на 15.00 2 апреля их не видно тоже, дома целые! Ни к чему тут панику сеять.
Dragoon
Видны повреждения не только на угловом 13.5 секция б, но и попадание и возгорание в 13.9 секция б, в середине.
Извините но где Вы там видите повреждения? На 13.5 то там проецируется стоящий ближе фонарь, на 13.9 - так раскрашен дом
il Duce
Это такой способ поднять просмотры на канале Порошенко ?
На видео повреждений не видно. Более того, на месте по состоянию на 15.00 2 апреля их не видно тоже, дома целые! Ни к чему тут панику сеять.
До чого тут перегляди? Там якість відео не дуже, картинка розмита і видається що 5й будинок пошкоджений. Ще й Порошенко сказав що жк майже зруйнований. Тому задав логічне запитання. Всім хто відгукнувся, дякую!
А хто небудь останнім часом якось комунікував із представниками Столиця Груп? А то за весь час війни Забудовник спромігся лише на одну офіційну заяву про те, що можна не платити внески по інвестиційних договорах і на тому все. Телефон менеджера з яким я раніше спілкувався не відповідає, мейл теж. Я розумію, що в Столиці як і в багатьох інших компаніях частина співробітників виїхала з кимось втрачений звязок і тп, але ж за місяць часу можна було б хоча б одну офіційну заяву зробити для інвесторів, що забудовник ще тут і нікуди не пропав. Хотілося б почути коментар офіційного представника забудовника (якщо він ще є на цьому форумі звісно). Дякую!
alexey_mv
Извините но где Вы там видите повреждения? На 13.5 то там проецируется стоящий ближе фонарь, на 13.9 - так раскрашен дом
Надеюсь что так оно и есть, и повреждения померещились. Тем более если проанализировать расположение "прилетов", то стрелять должны были бы со стороны Днепра - Оболони, а там никогда не было вражеской артиллерии.
Dragoon
Надеюсь что так оно и есть, и повреждения померещились. Тем более если проанализировать расположение "прилетов", то стрелять должны были бы со стороны Днепра - Оболони, а там никогда не было вражеской артиллерии.
Интересно, как это вы смогли определить, что крылатую ракету выпустили со стороны Днепра-Оболони? Ведь прилет был не града или смерча, а именно крылатой ракеты.

alexey_mv
Извините но где Вы там видите повреждения? На 13.5 то там проецируется стоящий ближе фонарь, на 13.9 - так раскрашен дом
Доброго дня, підкажіть як додати свіже відео будинку 13.5(

Олег 79
Доброго дня, підкажіть як додати свіже відео будинку 13.5(
Або завантажити його на свій youtube та вставити як посилання. Або залити його як файл будь куди (наприклад, googledrive або onedrive), та надати посилання. Доброго дня.

Будинок 13.5 постраждав більше всього

Олег 79
Будинок 13.5 постраждав більше всього
Невже зараз всіх хвилюють тільки вибиті вікна в наших будинках і не хвилює що відбувається з компанією у чиїй власності вони знаходяться. Адже Столиця Груп не робила жодних офіційних заяв з 15.03.2022. Всі телефони, які є на сайті В+ зараз не обслуговуються, менеджери з продажів теж не відповідають. Це дуже тривожний знак. Якщо хтось із інвесторів за останні кілька тижнів спілкувався із нашим забудовником, будь-ласка напишіть сюди. Дякую!
Волнует конечно, но не очень сильно. Так как не могу ни как на это повлиять. Если персонала нету то на телефон никто не ответить. Ждем.
4 будинок, зі сторони Ретровілю. Більшість вікон не ушкодженні за винятком кутових там вибито практично на всіх поверхах. на нижніх поверхах вибито прямо з рамами.
Здравствуйте, дорогие инвесторы!
Может у кого-то есть информация, когда выйдут на связь Столица Групп с какими-то заявлениями ?

d1m0k
Здравствуйте, дорогие инвесторы!
Может у кого-то есть информация, когда выйдут на связь Столица Групп с какими-то заявлениями ?
С 16 начнут работать вроде как должны
d1m0k
Здравствуйте, дорогие инвесторы!
Может у кого-то есть информация, когда выйдут на связь Столица Групп с какими-то заявлениями ?
Можете подзвонити у відділ пост-продажного сервісу. Телефон є на сайті. Казали, що чекають відкриття реєстрів.

"У складний період для наших інвесторів, розуміючи їх занепокоєння та ризики, та усвідомлюючи необхідність будівництва нового якісного житла, Stolitsa Group розробила план поновлення роботи компанії та з 12 травня 2022 року з урахуванням усіх заходів безпеки для співробітників та клієнтів відновлює свою діяльність.
«Бенефіціари компанії, розуміючи важливість відновлення економічного розвитку України, схвалили наш план поновлення роботи. Ми поступово повертаємось до активності на наших будівельних майданчиках, починаючи з житлового комплексу Варшавський Плюс», – наголосив генеральний директор Stolitsa Group Едуард Соколовський.
Насамперед, компанія планує виконати всі взяті на себе зобов'язання перед інвесторами щодо введення в експлуатацію готових будинків Варшавський Плюс та добудови інших будинків Варшавський Плюс, на яких раніше було розпочато роботи.
Одночасно з відновленням будівельних робіт та виконанням зобов'язань перед інвесторами у Варшавський Плюс компанія також поновлює продаж квартир та офісів на Варшавський Плюс.
Наступним проєктом, на якому Stolitsa Group відновить будівництво та продаж, буде ЖК Варшавський 2.
Також компанія відновлює процеси з передачі квартир та реєстрації оформлення прав власності на раніше завершених об'єктах ЖК Seven, ЖК Галактика та ЖК Ліпінка.
Зазначимо, що у період після введення воєнного стану та тимчасового припинення будівельних робіт усі об'єкти Stolitsa Group перебувають під охороною. Усі роботи проводитимуться з урахуванням актуальних вимог щодо безпеки людей, особливостей воєнного стану та обмежень комендантської години у столиці.
Працівники Stolitsa Group активно брали участь у волонтерських ініціативах. «Stolitsa Group з першого дня війни активно допомагала волонтерським організаціям у забезпеченні киян харчуванням, речами та товарами першої потреби. Ми також допомагали зводити захисні та протитанкові барикади міста. Сьогодні компанія вже відновлює роботу та планує брати участь у проєктах відбудови житлового фонду та інфраструктури країни», – зазначила співзасновниця Stolitsa Group Владислава Молчанова.
Пов'язана зі Stolitsa Group мережа продуктових супермаркетів Novus постійно працювала і продовжує працювати, надаючи величезну підтримку людям у потребі. «Заснований Novus литовський благодійний фонд Food for Ukraine з початку війни привіз понад 900 000 кг харчових продуктів на суму понад 1 млн євро, які були розподілені серед найбільш соціально вразливих жителів Києва та Київської області», – зазначив бенефіціар компанії Stolitsa Group та Novus Раймондас Туменас (Raimondas Tumėnas).
На ТРЦ Retroville, який також пов'язаний із Stolitsa Group, наразі вже ведуться ремонтні роботи. Три чверті площ ТРЦ Retroville будуть відкриті для відвідувачів у серпні цього року, а решту площ поетапно відкриють у грудні 2022 року та березні 2023 року.
Віримо у перемогу України та продовжуємо працювати для забезпечення громадян комфортним та якісним житлом. Дякуємо нашим інвесторам за довіру.
Відбудуємо країну разом!"
Відновлення продажів та будівництва - це прекрасно. але питання, коли Столиця все таки введе в експлуатацію та віддасть ключі з документами інвесторам вже збудованих будинків? Краще б цю інформацію повідомили. мене як інвестора першої черги дуже це цікавить.

Alenaaaaa
Відновлення продажів та будівництва - це прекрасно. але питання, коли Столиця все таки введе в експлуатацію та віддасть ключі з документами інвесторам вже збудованих будинків? Краще б цю інформацію повідомили. мене як інвестора першої черги дуже це цікавить.
кто нибудь в курсе, что происходит? куда окна пропали?
после обстрела они точно были все целые, лично ходил, смотрел, фоткал...
это фото сегодня.
а вот как было на утро после обстрела

эххх...
кто нибудь в курсе, что происходит? куда окна пропали?
после обстрела они точно были все целые, лично ходил, смотрел, фоткал...это фото сегодня.
а вот как было на утро после обстрела
сам же и отвечу. минут 15 назад был там - сказали, что взрывом рамы повыдавливало и нарушилась изоляция оконных рам. потому производится замена.
надеюсь, все это не затянется и не повлияет на окончательную стоимость

- ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а21.053 074
- ЖК Dnipro Island20.0518
- ЖК в пер. Платоновский, 6 | Житлоінвестбуд-УКБ20.05443
- ЖК Forest Park | Форест Парк | ZIM Group | ул. Днепроводская, 2519.05677
- ЖК Utlandia-2 | Ютландия | Tomin Family | Ирпень, ул. Украинская, 1б19.0591
- ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ19.0510 295
- Дом "Збараж" ( № 27 ), ЖК "Патриотика"18.05671
- ЖК Атмосфера | Орлан Инвест | Вишневое, ул. Европейская18.05383
- ЖК Рихерт & Парк | A Development | ул. Кирилловская, ул. Нижнеюрковская18.05128
- ЖК Вудлайн | Атлант | Новосілки, вул. Лісова, 1а17.051 207
- Чи варто зараз купувати нерухомість?20.054 391
- Допоможіть розібратись з податками08.053
- Планую оренду квартири в районі Подолу01.052
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Найкращий район Києва29.031 685
- Проверяются ли на сделке доллары на плесень?10.034
- Помогите!!! Вопрос раздела имущества18.0120
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?20.1212
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?19.112
- Болит спина26.0470
- Занимательный Хэллоуин. Поделки и идеи для праздника22.0429
- Нужен ли измельчитель мусора? Отзывы о необходимости в наших условиях11.0487
- Идеи для дизайна и комфорта ванных комнат21.0350
- Декор окна без штор, варианты и советы21.0345
- Выбор гранитной мойки21.0331
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями21.0317
- Лучшие цветовые сочетания в гостиной21.032
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше10.03277
- ЖК "Sakura", Свалява, пров. Достоєвського, 413.053
- ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського02.0514
- Котеджне містечко КМ SEVEN | Елітний котеджний комплекс в Солонці11.023
- ТИСА RENOVATION25.011
- ЖК Чотири сезони | Будова | м. Одеса, просп. Гагаріна, 1916.018
- Львів, вул. Спортивна | Галжитлобуд05.013
- Капітальний ремонт +-40кв.м19.054
- Під час встановлення плати пошкодив її шурупом. Чи можна якось її відновити?18.051
- Допоможіть вибрати бочковий перфоратор13.052
- Стерся захисний шар ламінату18.044
- Помогите выбрать хороший шуруповерт18.0439
- Протягування ввідного кабелю квартири до електрощитової будинку18.041
- Тёплый пол, отзывы и советы17.04204
- Продам строительный инструмент16.041
- Балони та Обладнання06.04
- Клінінгові послуги13.051
- Детектор радона для дома, квартиры, офиса, гаража13.051
- Встановлення сонячних панелей "під ключ". Якісно, швидко, з гарантією11.051
- Сумка29.04
- Своя машина или такси?29.04537
- Юридические услуги любой сложности24.043
- Продаж, обмін, ремонт балонів під пропан бутан06.04
- Балони побутові під пропан бутан06.041
- Рынок антиквариата03.04
