Подати оголошення

ЖК Малахит | ИнтерГал-Буд | ул. Богдановская

ЗабудовникІнтергал-Буд
Здача ЖК2014 - 2020 р.
Планування
від 28 700 Грн/м²
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 194.
25/13%
28/14%
51/26%
58/30%
32/16%
1. . .198200. . .274
21 лист 2017 20:58
Доброе время суток. Присматриваюсь к покупке квартиры в 4 доме. Кто из жильцов может сказать реальные цифры по ком. услугам (интересует обслуживание комплекса, охрана, консьерж и что там еще входит). Плюс как вообще впечатление от того что построили и как живется, с какими проблемами придется возможно столкнуться? Заранее прошу прощения, возможно кто то уже задавал такие вопросы, просто 85 страниц, долго читать.
За ответы спасибо.
21 лист 2017 22:39
Цитата "Tonita":
Нічого не кажуть. В них фундамент це прогрес

Tonita,
я не з відділу продажів, але спробую відповісти Вам.

Наскільки я розумію, секцію 401 почнуть будувати вже після зведення каркасу решти секцій будинку 4, оскільки якщо ця секція почне рости вгору, вона закриватиме огляд будівельникам на решту секцій/обмежуватиме їм без того маленький простір на будмайданчику (техніка заїжджає зі сторони майбутнього будинку 5). Саме через це здачу в експлуатацію секції 401 перенесли на травень 2019 року (ще півтора року). Тому напевно немає сенсу нервувати на цьому поки що ранньому етапі. Але Ваша активність вітається, завдяки Вам форум живе.:rog:
На цьому етапі забудовник повинен виконати свій план - добудувати й здати в експлуатацію будинок 3 до кінця року.<;)
22 лист 2017 10:26
Дякую вам за відповідь і підтримку, бо мене вже тут дехто вніс до чорного списку. А я щиро хочу тримати ситуацію на контролі
22 лист 2017 11:14
Цитата "fox-10":
Доброе время суток. Присматриваюсь к покупке квартиры в 4 доме. Кто из жильцов может сказать реальные цифры по ком. услугам (интересует обслуживание комплекса, охрана, консьерж и что там еще входит). Плюс как вообще впечатление от того что построили и как живется, с какими проблемами придется возможно столкнуться? Заранее прошу прощения, возможно кто то уже задавал такие вопросы, просто 85 страниц, долго читать.
За ответы спасибо.

скажите, а вас шум со стороны супермаркета не смущает?
рядом с супермаркетом какие то офисы или что то еще, и там 2 источника шума ,или дизель генератор какой-то, но шум есть всегда... тоже думала о 4м доме, но только из-за шума НЕТ
22 лист 2017 12:20
Там нет никакого шума. В киеве нет безшумных мест. Это мегаполис
22 лист 2017 12:25
Цитата "Tonita":
Там нет никакого шума. В киеве нет безшумных мест. Это мегаполис

Там есть шум. Я живу рядом и ежедневно в мега маркет мимо малахита. Есть люди ,которым эт не мешает, но прям гул перманентно стоит. Какая то установка очень громко работает постоянно. И вы немного не правы, Киев да, это мегаполис. Но тихие места в городе есть. Может просто не надо лепить на проспектах и возле промзон? лишь бы ближе к центру. Да, и даже в 1,2,3 дома малахита эту установку не слышно...
26 лист 2017 12:10
26.11
26 лист 2017 17:53
Не успеют.
29 лист 2017 13:17
Як справи у власників кв у 3 домі? Чи були вже у своїх оселях? Поділіться враженнями. Можливо, у когось є фото.
01 груд 2017 02:08
Ув.покупатели,кто то знает будет ли отопление в доме этой зимой и когда нас пустят на ремонт?
01 груд 2017 02:22
Цитата "Milka29":
Ув.покупатели,кто то знает будет ли отопление в доме этой зимой и когда нас пустят на ремонт?


Обещали в марте пустить на ремонт. Про отопление и задержки нужно узнавать.
01 груд 2017 07:02
Не буде опалення. Ремонти весною
01 груд 2017 08:11
А есть смысл ремонт делать весной без отопления. Дом даже не прогрееться. Дуйки ставить дорого.
01 груд 2017 09:25
У когось є фото внутрішньої частини будинку? Під‘їзд, квартири, ліфти?
01 груд 2017 10:03
Цитата "Tonita":
У когось є фото внутрішньої частини будинку? Під‘їзд, квартири, ліфти?
Цитата "Tonita":
У когось є фото внутрішньої частини будинку? Під‘їзд, квартири, ліфти?


Ліфти ще не викладали,а решта у гілці є.
01 груд 2017 10:43
Я розумію) Думала, можливо, є свіжі фотографії
01 груд 2017 10:45
Цитата "Tonita":
Я розумію) Думала, можливо, є свіжі фотографії


Там по воскресеньям устраивают показы. Если доедете, будет интересно глянуть что там внутри уже сделали.
01 груд 2017 10:50
Цитата "sosedych":


Там по воскресеньям устраивают показы. Если доедете, будет интересно глянуть что там внутри уже сделали.


Вроде только по субботам. Я был дважды. В сентябре и в ноябре показывали одно и то же - 2 этаж всех 4 секций.
01 груд 2017 10:51
Цитата "I-Sasha":


Вроде только по субботам. Я был дважды. В сентябре и в ноябре показывали одно и то же - 2 этаж всех 4 секций.


Попросите показать вашу квартиру. Мне говорили что это возможно.
02 груд 2017 05:59
Отже. Актуальні дані про темпи будівництва. Секція 401 - фундамент виконаний на 100%. Друзі, ви жартуєте??? Будівництво почалось майже рік назад! Продажі ще давніше!!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .198200. . .274
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx