Подати оголошення

ЖК Малахит | ИнтерГал-Буд | ул. Богдановская

ЗабудовникІнтергал-Буд
Здача ЖК2014 - 2020 р.
Планування
від 28 700 Грн/м²
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 194.
25/13%
28/14%
51/26%
58/30%
32/16%
1. . .195197. . .274
02 лист 2017 16:06
нещодавно стали інвесторами 4-го будинку, в секції 401 наразі залитий фундамент. здача в експлуатацію цієї секції заплановано на травень 2019, передача права власності на вересень того ж року.
02 лист 2017 19:33
Я вас вітаю. Але на жаль етап будівництва а ля "фундамент" видається за прогрес вже декілька місяців. В останні дні на місці будівництва взагалі нуль активності. Це добре помітно на веб-камері. В 3 будинку люди вже панікують, адже там здача в експлуатацію запланована на кінець цього року
02 лист 2017 19:36
Цитата "rork19":
нещодавно стали інвесторами 4-го будинку, в секції 401 наразі залитий фундамент. здача в експлуатацію цієї секції заплановано на травень 2019, передача права власності на вересень того ж року.

Добро пожаловать, соседи. Не ведитесь на паникеров и тролей, если что, паниковать будем вместе за пол года до сдачи))
03 лист 2017 05:27
Цитата "Tonita":
Я вас вітаю. Але на жаль етап будівництва а ля "фундамент" видається за прогрес вже декілька місяців. В останні дні на місці будівництва взагалі нуль активності. Це добре помітно на веб-камері. В 3 будинку люди вже панікують, адже там здача в експлуатацію запланована на кінець цього року


Панікуєте тут тільки ви.
03 лист 2017 05:34
Я не розумію, цей форум тільки для позитивних повідомлень чи що? Бачу, що на будівництво глуш, то в чому проблема?
03 лист 2017 05:35
У вас взагалі такі коментарі наче сам забудовник писав
03 лист 2017 06:52
Ще й камера перестала рухатись 👏🏼👏🏼👏🏼
03 лист 2017 08:22
Цитата "Tonita":
Я не розумію, цей форум тільки для позитивних повідомлень чи що? Бачу, що на будівництво глуш, то в чому проблема?

Не зовсім для позитивних, але як на мене панікувати ще рано. А Ви хочете щоб і в сніг і в дощ будували будинок?) Він же не стоятиме) Справа в тому що навіть якщо будинок здається в 4-му кварталі року це не означає що можна буде робити ремонтні роботи, в будь якому випадку доведеться чекати тепла, тобто наступного року, менеджери про це повідомляють/попереджають відразу, при першій консультації у відділі продажу. Не факт що всі секції 4-го будинку, окрім 401, здадуться вчасно, але до моменту коли можна буде робити ремонтні роботи все здасться. Не варто панікувати, порівняно з іншими забудовниками - наш якщо і затримує, то не надовго. Мене більше турбує те щоб будинок добудували.
03 лист 2017 10:00
Цитата "rork19":

Не зовсім для позитивних, але як на мене панікувати ще рано. А Ви хочете щоб і в сніг і в дощ будували будинок?) Він же не стоятиме) Справа в тому що навіть якщо будинок здається в 4-му кварталі року це не означає що можна буде робити ремонтні роботи, в будь якому випадку доведеться чекати тепла, тобто наступного року, менеджери про це повідомляють/попереджають відразу, при першій консультації у відділі продажу. Не факт що всі секції 4-го будинку, окрім 401, здадуться вчасно, але до моменту коли можна буде робити ремонтні роботи все здасться. Не варто панікувати, порівняно з іншими забудовниками - наш якщо і затримує, то не надовго. Мене більше турбує те щоб будинок добудували.

Нет смысла ничего обьяснять етому боту, проследите его сообщения по форуму и вы поймете что ето не инверстор а просто заказ
03 лист 2017 10:42
Дякую вам. Добре, що ви є. А то я думала, що я єдиний інвестор 4 дому. Якщо матимете якісь фото чи новини, пишіть)

Цитата "rork19":

Не зовсім для позитивних, але як на мене панікувати ще рано. А Ви хочете щоб і в сніг і в дощ будували будинок?) Він же не стоятиме) Справа в тому що навіть якщо будинок здається в 4-му кварталі року це не означає що можна буде робити ремонтні роботи, в будь якому випадку доведеться чекати тепла, тобто наступного року, менеджери про це повідомляють/попереджають відразу, при першій консультації у відділі продажу. Не факт що всі секції 4-го будинку, окрім 401, здадуться вчасно, але до моменту коли можна буде робити ремонтні роботи все здасться. Не варто панікувати, порівняно з іншими забудовниками - наш якщо і затримує, то не надовго. Мене більше турбує те щоб будинок добудували.
03 лист 2017 11:32
Закину свою развязку в теорию заговора.

Строительные работы идут с опережением, однако выяснилось - будут опять проблемы с документами как и с вторым домом. Дабы не расстраивать инвесторов и не поднимать шумиху, ИБ пошел на хитрость - притормозить строительство, таким образом имея в рукаве объективный ответ "еще жеж строим!" при вероятных вопросах инвесторов к ИнтергалБуду - "шо за н...?"

п.с. факты в абзаце выше отсутствуют
03 лист 2017 17:46
Никто и не удивлен. Чего и следовало ожидать от ИБ. <:(
04 лист 2017 06:26
А в чем могут быть проблемы с документами? Изначально там все ок с доками
04 лист 2017 08:20
Ну почему на стройке тыша? Обьясните хоть что-то!
04 лист 2017 13:57
Цитата "Tonita":
Ну почему на стройке тыша? Обьясните хоть что-то!

Но знаю как у вас, но у нас на парковых озёрах было до месяца "тышы". Тем не менее дом построили в заявленный срок.
04 лист 2017 19:33
фото с просмотра.
05 лист 2017 09:57
Цитата "Tonita":
А в чем могут быть проблемы с документами? Изначально там все ок с доками


Во втором доме были проблемы с вводом в эксплуатацию из-за задержки уплаты паевого участия в развитие города. ИБ получил справку только в Декабре прошлого года, а достроили они второй дом еще в конце 2015 года.
05 лист 2017 13:38
Судя по тому, что видно не вооруженным взглядом внутренние работы еще не начинали. Хотелось, бы услышать коментарий ИБ, а еще лучше увидеть статистику по этажам.
05 лист 2017 17:38
Спасибо за фото.

По монтажу минваты видно, что медленно, но продвигаются. Две недели назад (см Ход строительства) вся юго-восточная сторона была без утеплителя. Неделю назад (лично там был) - все еще большая часть площади стен. Как обстоят дела сегодня видно на фото. Есть движение.
05 лист 2017 18:22
Вам немає чого хвилюватись. Будинок майже готовий
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .195197. . .274
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx