Подати оголошення

ЖК Світло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Наддніпрянське шосе, 2а

ЗабудовникFUTURA HATA
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 946 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .193195. . .206
17 лют 2022 08:29

Думаю не варто нагнітати ситуацію, яка, в цілому, і так досить позитивна: будівництво іде повним ходом - а це основний маркер. Всьому свій час. 

17 лют 2022 10:31

viva77

Думаю не варто нагнітати ситуацію, яка, в цілому, і так досить позитивна: будівництво іде повним ходом - а це основний маркер. Всьому свій час. 

Про що Ви мовите? Де Ви бачите позитивну ситуацію? Майже рік не можуть присвоїти адреси будинкам. Це дуже великий термін для такої справи. Значить є проблеми, про які замовчують. 

Може в когось є інформація стосовно даного питання, якщо представники забудовника мовчать, що там коється в Голосіівській райраді? Чому не приймається рішення стосовно адрес? Оприлюдніть…

Будувати можна скільки завгодно, але потрібно виконувати в повній мірі своі зобов‘язання перед інвесторами.


17 лют 2022 12:52

На сайте Голосеевской райадминистрации есть распоряжение от 21.10.21 #533 о присвоении адресов трем домам первой очереди. И совершенно не понятно, почему дальше этот процесс не движется. Почему застройщик отмалчивается…

17 лют 2022 12:58

viva77

Думаю не варто нагнітати ситуацію, яка, в цілому, і так досить позитивна: будівництво іде повним ходом - а це основний маркер. Всьому свій час. 

Как понять всему свое время? Нужно 10 лет адрес получать?? Для тех,кто на бронепоезде - сертификат получили в МАРТе 2021 

Если кто-то думает,что все застройщики долго адреса получают: это не так. жк Freedom от КГС сертификат получили прямо перед Новым Годом,а адрес получили 3 февраля. Полтора месяца !! Примеров туча

17 лют 2022 13:48

DTV_4

На сайте Голосеевской райадминистрации есть распоряжение от 21.10.21 #533 о присвоении адресов трем домам первой очереди. И совершенно не понятно, почему дальше этот процесс не движется. Почему застройщик отмалчивается…

Прояснив ситуацію. Офіційна версія-Голосіівська райадміністрація виносить рішення про присвоєння адрес трьом будинкам в жовтні місяці. Самі назви адрес не влаштовують забудовника і він подає на перегляд, чомусь не відразу. В свою чергу ГРДА звертається в департамент містобудування і архітектури, який працює в карантинному режимі для вирішення цього питання. Відповідь від них вже повинна бути, але її немає.

Питання- чому про це забудовнику не оприлюднити інформацію, а відмовчуватися? Що в цій версії страшного?

Або ж офіційна версія не така як насправді.

17 лют 2022 14:34

nick123

Прояснив ситуацію. Офіційна версія-Голосіівська райадміністрація виносить рішення про присвоєння адрес трьом будинкам в жовтні місяці. Самі назви адрес не влаштовують забудовника і він подає на перегляд, чомусь не відразу. В свою чергу ГРДА звертається в департамент містобудування і архітектури, який працює в карантинному режимі для вирішення цього питання. Відповідь від них вже повинна бути, але її немає.

Питання- чому про це забудовнику не оприлюднити інформацію, а відмовчуватися? Що в цій версії страшного?

Або ж офіційна версія не така як 

Я не можу знайти жодне будівництво в Києві яке вже майже рік після отримання сертифікату залишається без адреси, а інвестори без права власності. 

При тому що інші забудовники в тому числі у голосієвському районі отримують адресу за декілька місяців, не зважаючи на карантин.

Це дуже сильно відштовхує майбутніх інвесторів.


17 лют 2022 15:33

nick123

Прояснив ситуацію. Офіційна версія-Голосіівська райадміністрація виносить рішення про присвоєння адрес трьом будинкам в жовтні місяці. Самі назви адрес не влаштовують забудовника і він подає на перегляд, чомусь не відразу. В свою чергу ГРДА звертається в департамент містобудування і архітектури, який працює в карантинному режимі для вирішення цього питання. Відповідь від них вже повинна бути, але її немає.

Питання- чому про це забудовнику не оприлюднити інформацію, а відмовчуватися? Що в цій версії страшного?

Або ж офіційна версія не така як насправді.

Питання, чому забудовника не влаштовують адреси, так радіти треба що адресу дали та бігом подаватидокументи на право власності, що їх не влаштовує в присвоєній адресі - це зовсім не зрозуміло, що може не влаштовувати в присвоєній адресі, невже РДА могла видати якусь не зрозумілу адресу??? 

17 лют 2022 17:32

Kova-79

Питання, чому забудовника не влаштовують адреси, так радіти треба що адресу дали та бігом подаватидокументи на право власності, що їх не влаштовує в присвоєній адресі - це зовсім не зрозуміло, що може не влаштовувати в присвоєній адресі, невже РДА могла видати якусь не зрозумілу адресу??? 

Це питання до забудовника, на яке він нажаль не відповідає…

Мені як і Вам однофіолетово чи Столичне це шосе, чи Наддніпрянське, нумерація з дробом чи літерами…


17 лют 2022 17:32

Це лише припущення, але... На сайті світлопарку та на лун сторінці проєкту вказана адреса Наддніпрянське шосе, 2А. Судячи з мапи, Наддніпрянське шосе це ще печерський район, а от фактичне місце розташування будівницта, Столичне шосе, належить до Голосіївського району. Відштовхуючись від маркетингової стратегії об'єкту "майже Печерськ" та вищенаведених фактів, можу припустити, що забудовник намагається домогтися присвоєння адреси саме у Печерському районі

17 лют 2022 18:17

Denizz23

Це лише припущення, але... На сайті світлопарку та на лун сторінці проєкту вказана адреса Наддніпрянське шосе, 2А. Судячи з мапи, Наддніпрянське шосе це ще печерський район, а от фактичне місце розташування будівницта, Столичне шосе, належить до Голосіївського району. Відштовхуючись від маркетингової стратегії об'єкту "майже Печерськ" та вищенаведених фактів, можу припустити, що забудовник намагається домогтися присвоєння адреси саме у Печерському районі

Это временный адрес на время,когда идет строительство. А первые 3 дома -это завершенное строительство.Сертификат тому подтверждение

17 лют 2022 19:07

Denizz23

Це лише припущення, але... На сайті світлопарку та на лун сторінці проєкту вказана адреса Наддніпрянське шосе, 2А. Судячи з мапи, Наддніпрянське шосе це ще печерський район, а от фактичне місце розташування будівницта, Столичне шосе, належить до Голосіївського району. Відштовхуючись від маркетингової стратегії об'єкту "майже Печерськ" та вищенаведених фактів, можу припустити, що забудовник намагається домогтися присвоєння адреси саме у Печерському районі

Якщо б це був Печерський район, то й рішення б надавала Печерська адміністрація, да й ціни за кв. м. були б набагато більшими. Давайте не будемо себе обманювати, як не крути це не «майже Печерськ».

17 лют 2022 20:01

Denizz23

Це лише припущення, але... На сайті світлопарку та на лун сторінці проєкту вказана адреса Наддніпрянське шосе, 2А. Судячи з мапи, Наддніпрянське шосе це ще печерський район, а от фактичне місце розташування будівницта, Столичне шосе, належить до Голосіївського району. Відштовхуючись від маркетингової стратегії об'єкту "майже Печерськ" та вищенаведених фактів, можу припустити, що забудовник намагається домогтися присвоєння адреси саме у Печерському районі

Денисе, інвесторам чесно фіолетово який буде район і по факту це все одно Голосіївький, а от права власності - це саме те, що тривожить і тормозить продажі в подальшому, так темпи будівництва радують, це факт, але зараз більш нагальніші питання повної легалізаціі першої черги - це як маяк, що все ок, здави, ввели, дали право власності, можно далі будувати і здавати, а Ви своїми діями та історією із адресою тільки палки в колеса самі собі ставите!

А ще, який може бути Печерський район на Видубичах, щоб хоч якось цього домагатися - бути Печерським районом, як на мене, то спочатку було б правильно привести район будівництва до стандартів Печерського району, а саме дори, тротуари, проходи до метро та іншу інфрастуртуру, а межі району як бути із ними, чи Ви хочете своєю заявкою заставити Київраду змінити Печерський район - це мега амбітно але думаю, що просто не реалістично )))!

Дякую Вам, Денисе, що хоч якусь але дали відповідь!

18 лют 2022 08:36

Kova-79

Денисе, інвесторам чесно фіолетово який буде район і по факту це все одно Голосіївький, а от права власності - це саме те, що тривожить і тормозить продажі в подальшому, так темпи будівництва радують, це факт, але зараз більш нагальніші питання повної легалізаціі першої черги - це як маяк, що все ок, здави, ввели, дали право власності, можно далі будувати і здавати, а Ви своїми діями та історією із адресою тільки палки в колеса самі собі ставите!

А ще, який може бути Печерський район на Видубичах, щоб хоч якось цього домагатися - бути Печерським районом, як на мене, то спочатку було б правильно привести район будівництва до стандартів Печерського району, а саме дори, тротуари, проходи до метро та іншу інфрастуртуру, а межі району як бути із ними, чи Ви хочете своєю заявкою заставити Київраду змінити Печерський район - це мега амбітно але думаю, що просто не реалістично )))!

Дякую Вам, Денисе, що хоч якусь але дали відповідь!

Мені здається, що ви звертаєтесь до мене як до представника забудовника. Але це не так, я такий самий інвестор як і ви, і мене так само бентежить питання надання поштової адреси та набуття права власності першої черги. Мій коментар - це просто думки вголос, не більше того.

18 лют 2022 10:20

Denizz23

Мені здається, що ви звертаєтесь до мене як до представника забудовника. Але це не так, я такий самий інвестор як і ви, і мене так само бентежить питання надання поштової адреси та набуття права власності першої черги. Мій коментар - це просто думки вголос, не більше того.

Тоді раджу Вам прибрати фото Дениса - старшого із відділу продажу СвітлоПарка зі своєї аватарки )))

Ну або ж Ви дуже на нього схожі )))

23 лют 2022 10:47

Шановні інвестори!


Розуміємо ваше занепокоєння щодо ситуації із присвоєнням поштової адреси.


Запевняємо, що процес знаходиться на фінальному етапі та очікуємо на отримання коректної поштової адреси до 10 березня 2022 року включно.


Приносимо вибачення інвесторам першої черги за затримку, що виникла.

23 лют 2022 11:39

ЖК Світло Парк

Шановні інвестори!


Розуміємо ваше занепокоєння щодо ситуації із присвоєнням поштової адреси.


Запевняємо, що процес знаходиться на фінальному етапі та очікуємо на отримання коректної поштової адреси до 10 березня 2022 року включно.


Приносимо вибачення інвесторам першої черги за затримку, що виникла.

Дякуємо за відповідь, але на мій погляд, справа в цілому у підписанні основних договорів про право власності, а не тількине про присвоєння адреси

23 лют 2022 11:39

nick123

Дякуємо за відповідь, але на мій погляд, справа в цілому у підписанні основних договорів про право власності, а не тількине про присвоєння адреси

….а не тільки про присвоєння адрес. Якщо ви впевнені, що адреси будуть 10 березня, то зорієнтуйте, коли почнеться підписання договорів?

28 квіт 2022 09:28

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, найближчим часом планується відновити роботу на майданчику?

28 квіт 2022 22:46

kalashnik

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, найближчим часом планується відновити роботу на майданчику?

А смисл? Будувати коли все рушать, ось знову ракета прилетіла, я думаю треба дочекатися закінчення бойових дій як мінімум.

13 трав 2022 09:00

Макс1233

А смисл? Будувати коли все рушать, ось знову ракета прилетіла, я думаю треба дочекатися закінчення бойових дій як мінімум.

Закінчення бойових дій можна ще чекати декілька років. Ракети прилітають по всій Україні, а відновлення будівництва у Київській області одне з найгірших.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .193195. . .206
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше