Подати оголошення

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗабудовникГудфор-Лівінг
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
162з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .146148. . .150
19 вер 2022 08:32

Звіт з будівельного майданчика будинку D18 .

Продовжується в’язка арматури на 6 та 7 поверхах;

Проводяться монолітні роботи на 6 та 7 поверхах;

Облаштовано додатковий майданчик для будівельних матеріалів;

Триваєзавезення керамоблоку...


20 вер 2022 16:27

Ми підготували чергове відео про стан будівельних робіт.

Цього разу мова піде про будинок D13.

Тож, по будинку маємо:

- закінчено кладку керамоблоку;

- триває підключення зовнішніх комунікацій;

- розпочато прокладення внутрішніх інженерних комунікацій;

- розпочато благоустрій прибудинкової території.

22 вер 2022 05:55


Державна інспекція архітектури та містобудування України, сертифікатом № ІУ123220916460 прийняла рішення про введення будинку D3 в експлуатацію!

Ми щиро вітаємо всіх інвесторів будинку D3 – майбутніх жителів нашого містечка, з цією знаковою подією.

Найближчим часом розпочнемо процес передачі документів та ключів. Очікуйте зв’язок із менеджером післяпродажного супроводу.


Слава Україні та українцям.

Дякуємо нашим Захисникам.

13 жовт 2022 08:25

D6:

Завершено скління будинку;

Завершуються фасадні роботи;

Продовжуються роботи на даху;

Проводиться встановлення огорожі;

Ведеться прокладення електричних кабелів;

Триває благоустрій прибудинкової території;

Проводиться встановлення порталів ліфтів.


09 лист 2022 11:40

Фото-звіт з будинку D6:


09 лист 2022 11:40

Фото-звіт з будинку D13:


09 лист 2022 11:40

Доброго дня.

Дорогі друзі та клієнти.

Попри всі негаразди, ми впевнено продовжуємо будувати, а нові мешканці ЖК Scandia отримувати ключі від своїх новеньких та затишних квартир.
Тож, як завжди, раді поділитися з вами новими фотографіями з наших будівельних майданчиків.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Фото-звіт з будинку D2:


09 лист 2022 11:40

Фото-звіт з будинку D18:


10 лист 2022 16:07

Чудова новина!

Державна інспекція архітектури та містобудування України, сертифікатом № ІУ123221027279 прийняла рішення про введення будинку D6 в експлуатацію!

Радо вітаємо всіх інвесторів будинку D6 – майбутніх жителів нашого містечка, з цією знаковою подією.

Не дивлячись на обставини ми продовжуємо працювати, будувати і вводити будинки в експлуатацію.

Найближчим часом ми розпочнемо процес передачі документів та ключів. Очікуйте на дзвінок від менеджера післяпродажного супроводу.

Дякуємо за довіру, та бажаємо гарного та щасливого життя у нових комфортних квартирах.


09 груд 2022 10:01

Добрый день, можно поинтересоваться когда тарифы на электроэнергию будут такими как для населения? Обещали к концу 2022 года. За 155 кВт пришел счет 894грн, это по тарифу 5,77 за кВт. В общем ждем с нетерпением, хотя б комментариев на эту тему. 

09 груд 2022 10:32

Нихрена себе!!!

04 січ 2023 09:30

дом номер 8

Добрый день, можно поинтересоваться когда тарифы на электроэнергию будут такими как для населения? Обещали к концу 2022 года. За 155 кВт пришел счет 894грн, это по тарифу 5,77 за кВт. В общем ждем с нетерпением, хотя б комментариев на эту тему. 

Так вышел же закон или постановление, что на военное время все тарифы пром для жилых домов/потребителей становятся не коммерческими как у вас. То бишь 1.68. В Броварах знаю пару домов которые переводят вроде или уже перевели. 

05 січ 2023 08:36

Diamant261a

Так вышел же закон или постановление, что на военное время все тарифы пром для жилых домов/потребителей становятся не коммерческими как у вас. То бишь 1.68. В Броварах знаю пару домов которые переводят вроде или уже перевели. 

Застройщик нам пока не отвечает, увы, управляющая компания тоже молчит, сегодня пришел счет 900грн за 150 кВт.

12 січ 2023 19:56

уважаемые соседи, у меня вопрос, купил квартиру три месяца назад (и ремонт еще не начал), в доме 8, батареи внутри не горячие, мне говорят ( ТОВ "СКАН-ТЕПЛО"), что мне еще надо платить за отопление на компанию, которая управляет домом. а нельзя ли попросить выключить отопление квартиры? это правда? или нас заставят платить за отопление, даже если я не пользуюсь квартирой?

04 лют 2023 09:04

Добрий день. Як справи з будівництвом? Випадково на лун побачила, що забудовник змінив дату введення в експлуатацію. Навіть смс не надіслали, щоб повідомити інвесторів. Вже й фотозвіти не виставляються.

Мешканці, підкажіть будь ласка, що там 18 будинок? Хоч коробку побудували?

04 лют 2023 12:00

kpm

уважаемые соседи, у меня вопрос, купил квартиру три месяца назад (и ремонт еще не начал), в доме 8, батареи внутри не горячие, мне говорят ( ТОВ "СКАН-ТЕПЛО"), что мне еще надо платить за отопление на компанию, которая управляет домом. а нельзя ли попросить выключить отопление квартиры? это правда? или нас заставят платить за отопление, даже если я не пользуюсь квартирой?

платить наверное придется, тоже дом 8, мы платим, счета приходят, но батареи огонь. Нам вначале сезона что-то там подкручивали в квартире (звонили в УК), поэтому если холодные, звоните в управляющую компанию

06 лют 2023 11:36

Svitlana_18дом

Добрий день. Як справи з будівництвом? Випадково на лун побачила, що забудовник змінив дату введення в експлуатацію. Навіть смс не надіслали, щоб повідомити інвесторів. Вже й фотозвіти не виставляються.

Мешканці, підкажіть будь ласка, що там 18 будинок? Хоч коробку побудували?

так зимой стройка не ведется, так что до весны все заморожено. 18 дом коробка стоит

06 лют 2023 11:36

kpm

уважаемые соседи, у меня вопрос, купил квартиру три месяца назад (и ремонт еще не начал), в доме 8, батареи внутри не горячие, мне говорят ( ТОВ "СКАН-ТЕПЛО"), что мне еще надо платить за отопление на компанию, которая управляет домом. а нельзя ли попросить выключить отопление квартиры? это правда? или нас заставят платить за отопление, даже если я не пользуюсь квартирой?

я вам больше скажу: у меня батери вобще не подключены, но плачу я столько же, как те, у кого они подключены. Так что счета вам будут приходить и платить придется тоже

08 лют 2023 07:15

Зимой стройка не ведется это конечно шИдевр живописи))). Это кто вам такую ересь сказал)). Ведутся стройки круглый год, и монолит заливается и даже фасады утепляются зимой. И присадки в бетон добавляются и миксерами бьется чтобы не пузырился. В Броварах в Минус 25 даже строили, не то что в такую «зиму». Лучше иногда молчать, чем писать глупости и домыслы. 


За отопление в нормальных заведениях платишь всегда, даже если ты не живешь? С какой радости твою квартиру пустующую греют соседние квартиры? Это раз. Два-трубы чтобы не лопнули в мороз кто их будет греть если теоретически все «не живут»??Святой дух? Всегда есть минимальное потребление и в нормальных УК или ОСББ прописано так называемое нулевое потребление» и сколько оно стоит. А то один «лох вася» живущий в хате, будет весь стояк греть «барыг перекупов»))))))). 


А застройщик ваш сейчас испытывает проблемы, только вы об этом еще пока не знаете. Надеюсь и не узнаете. 


Кстати, свет тариф сделали жилой или нет по 1.68? 

08 лют 2023 09:45


Я пишу про КОНКРЕТНУЮ стройку, которая зимой ставится на паузу! Прошлой зимой то же самое было.
Тариф промышленный по 5.7 так и остался конечно


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .146148. . .150
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше