Подати оголошення

ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а

ЗабудовникENSO
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 27 755 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
143з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 116.
15/13%
10/9%
32/28%
21/18%
38/33%
1. . .136138. . .151
14 січ 2023 10:05

Dagda

Шановні інвестори, цілком зрозуміло, що briman один з менеджерив Enso на зарплаті. На його повідомлення просто не варто звертати увагу. Жаль, що модератори форуму Domik не видаляють його вже багато років за відверто оманливу інформацію. Тому, питання до адміністрації, а не до briman. Людині теж потрібно кормити родину.

Шановний Daga!
Яке до нас питання? Які у вас є докази що людина на когось працює? вам так здається? Якщо вам щось здається - ви можете ігнорувати користувача який вам не подобається або спростовувати його доводи. Дії адміністраціі не підлягають обговоренню. Це зазначено у правилах форуму. 
Дякую. 

14 січ 2023 18:44

Dagda

Чи є серед нас інвесторів юристи, чи люди з досвідом судових позовів до такого роду забудовників? Я пропоную об'єднуватися та оформлювати спільний позов. Якщо це, на вашу думку, не раціонально, буду вдячний за пораду

А иск подавать на что? Если Вы хотите вернуть свои деньги то обращайтесь к Энсо и Эво Инвест. Они возвращают деньги

14 січ 2023 18:44

Dagda, может на вас стоит в суд подать за дискредитацию и подрыв имиджа? Вы думаете, что такие обвинения можно выдвигать безнаказанно?

Вы понятия не имеете о чем говорите и далеки от реальности.

За несколько лет строительства я не могу вас вспомнить на ветке, и судя по вашему тексту, вы к нашему ЖК отношения не имеете. 


Мой имидж не важен, поэтому вторично, что вы говорите обо мне, но есть моя инвестиция. Нравится кому-то или нет, но я стараюсь ее защищать, когда звучат вранье, манипуляции и т. п. К застройщику отношусь практически как партнеру. Так бывает, представляете? Кто вы для меня? Не будущий сосед и не коллега по инвестиции. Скорее всего, просто что-то возомнивший прохожий. От застройщика же зависит мое будущее. 


Никто не против вопросов к строительству, ЖК и конструктивной критики, которые помогают. Они же влияют на качество ЖК и будущей жизни в нем. Если бы вы были в теме, то заметили бы все вышеописанное и от меня, но нет. Жаль, что приходится тратить время на подобное. Однако есть шанс, что не напрасно и кто-то что-то поймет.

15 січ 2023 16:31

briman

Dagda, может на вас стоит в суд подать за дискредитацию и подрыв имиджа? Вы думаете, что такие обвинения можно выдвигать безнаказанно?

Вы понятия не имеете о чем говорите и далеки от реальности.

За несколько лет строительства я не могу вас вспомнить на ветке, и судя по вашему тексту, вы к нашему ЖК отношения не имеете. 


Мой имидж не важен, поэтому вторично, что вы говорите обо мне, но есть моя инвестиция. Нравится кому-то или нет, но я стараюсь ее защищать, когда звучат вранье, манипуляции и т. п. К застройщику отношусь практически как партнеру. Так бывает, представляете? Кто вы для меня? Не будущий сосед и не коллега по инвестиции. Скорее всего, просто что-то возомнивший прохожий. От застройщика же зависит мое будущее. 


Никто не против вопросов к строительству, ЖК и конструктивной критики, которые помогают. Они же влияют на качество ЖК и будущей жизни в нем. Если бы вы были в теме, то заметили бы все вышеописанное и от меня, но нет. Жаль, что приходится тратить время на подобное. Однако есть шанс, что не напрасно и кто-то что-то поймет.

briman, Ваше странное поведение на ветке, когда Вы пытаетесь отбелить застройщика, перекручивая в его пользу все неприятные факты, удивляет. Тем более, я вижу, что Вы человек образованный и умный. И  не представитель застройщика, как некоторые уже начали думать.

Такой подход ("не раскачивать лодку") имеет смысл, когда ожидается приток новых инвесторов и есть вероятность распугать их сообщениями с проблемами. Но сейчас ситуация не такая, никаких новых инвесторов ближайшие лет 5 (это минимум!) не предвидится, лодка уже на дне и речь идет только о спасении тех, кто барахтается в воде

16 січ 2023 06:56

Шановні інвестори! Нас ,як хочуть, так і нагинають.Enso знову відстрочує будівництво!В чому проблема Enso на рахунок видачі документів на 3,4 будинок Poetica???😤😤😤

16 січ 2023 06:56

dsa110498

briman, Ваше странное поведение на ветке, когда Вы пытаетесь отбелить застройщика, перекручивая в его пользу все неприятные факты, удивляет. Тем более, я вижу, что Вы человек образованный и умный. И  не представитель застройщика, как некоторые уже начали думать.

Такой подход ("не раскачивать лодку") имеет смысл, когда ожидается приток новых инвесторов и есть вероятность распугать их сообщениями с проблемами. Но сейчас ситуация не такая, никаких новых инвесторов ближайшие лет 5 (это минимум!) не предвидится, лодка уже на дне и речь идет только о спасении тех, кто барахтается в воде

Може з’ясуйте відносини окремо, поза форумом? А то якийсь дитячий садочок.

Тим часом знову зупинка роботи і жодних планів на ближче майбутнє. 👺

16 січ 2023 06:57

Я можу сказати досить багато про реакцію інших інвесторів, проте мені здається, що кожен з них хоче й може висловитися самостійно.

Моя реакція після сьогоднішнього повідомлення ЕНСО в інстаграм - це лють та обурення. Чому я та мої близькі продовжуємо працювати, продовжуємо служити в лавах ЗСУ, продовжуємо вести життя та ростити наших дітей, а забудовник, який вже декілька разів через особисті проблеми в менеджменті та низьку компетентність керівництва в черговий раз переносить терміни здачі будинку?
Про які прогнози Генеральношо Штабу Збройни Сил України йдеться мова? Про плани виходу до Азовського моря? Мені здається, що людина, що готувала цей прес-реліз мала тільки одну задачу - опустити репутацію забудовника та лояльність інвесторів нижче позначки нуль.
Замість обговорення своїх рішень з ініціативною групою (про що вже неодноразово просили) ми з колегами отримуємо неймовірно образливу відписку. Й це в той час, коли інші забудовники продовжують працювати не зважаючи на перебої з електроенергією.
Моє бажання знаходити компроміси та шукати порузіміння з адміністрацією дорівнює температурі за вікном.
Я ВИМАГАЮ видати ключі інвесторам третьої та четвертої секції та відновити будівництво, причин цього не робити я не бачу. ЕНСО та менеджмент проекту я вважаю або шахраями, або групою некомпетентних початківців, які не заклали навіть мінмальний запас міцності в процеси, якими опікуються.

Сьогодні сумний день як для мене так і для всіх співінвесторів проектів ЕНСО. Ганьба.

16 січ 2023 06:57

Шарага,

Пів життя відкладав на квартиру, все вчасно виплатив, а енсо поє*ать, просто рік не будують і далі не будуть

16 січ 2023 06:57

Шановний Enso, інвестори першої колекції Poetica мали отримати свої квартири давним давно. Багато з інвесторів уже виконали свої зобов'язання по виплатах за житло. Коли будуть виконані зобов'язання з вашої сторони??? Чи ви думаєте ми це просто так залишимо? Що вам заважає зараз продовжувати будівництво, скажіть будь ласка? Відсутність генераторів? То ми вже так задовбалися чекати на своє житло що готові допомогти фінансово з придбанням. Багато хто з інвесторів замість омріяного житла в такі складні часи отримує нуль бо ви не виконуєте обов'язки, а ми змушені досі жити на зйомному. Виплати були проведені з прив'язкою до долара, які такі фінансові складнощі виникають у вас із цим? Є забудовники в Києві які продовжують будівництво і це не імітація а хороші темпи. Дуже хочеться вірити, що ви найближчим часом все-таки візьмете ситуацію під контроль і добудуєте першу колецію а також продовжите будувати другу. 

16 січ 2023 06:57

У кого-то есть информация почему девелопер решил продлить «паузу» на стройплощадках?

16 січ 2023 06:58

Цікава позиція у забудовника. Працюю як ФОП, і вже бачу реакцію своїх замовників, коли отримавши гроші на проект, відписую їм наступне: «спираючись на прогнози Генерального Штабу» не робитиму свою роботу... В мене ніхто не питає, чи є в мене світло чи ні, це моя проблема. Прогулючись по району, помічаю генератори навіть у самих дрібних підприємців. В мене має бути завжди доступ до інтернету, і це теж моя проблема. Рішення є завжди, якщо є бажання ці рішення шукати. 

16 січ 2023 06:58

И что это за формулировка «в связи с экономической целесообразностью»?

16 січ 2023 09:24

Эмиль, Вы решили пойти по стопам Войцеховского?

16 січ 2023 09:24

Підтримую обурення щодо останнього рішення компанії щодо чергової паузи в будівництві.


Економічна доцільність - це проблема забудовника, а не інвесторів , які зі свого боку виповинили всі свої зобов'язання. Наразі ENSO не лише не виконує свої ж комітменти (на відміну від інших участників ринку), але і відійшло від формату ділогу до односторонньої комунцікації, закривши коментарії у соц. мережах, а менеджери відписуються стандартними фразами з постів у соц. мережах, не володіючи ніякою інформацію.


Якщо компанія каже про економічну доцільність - зараз вся Україна працює в однакових умовах, але хтось шукає можливості, а хтось з причини та виправдання своїх бездіяльності.


Як інвестор, я розумію, що ринок зараз не активний и притоку нових грошей немає, але попит - це те, з чим має працювати забудовник, щоб отримати ресурс на виконання своїх же зобов'язань: продаж кладових, паркінгів тощо. Більш того, штат, аренда офісу , які тримає ENSO також потребують ресурсу, генерувати який можливо лише при активній діяльності бізнесу. 


Такими рішеннями забудновник вбиває свою ітак ненайкращу репутацію. Також від забудовника не чути жодних прогнозів щодо передачі права власності інвесторам 3-4 секції, що вже були введені в експлутація. Можливо, ENSO "тягне" з цим, щоб мінімізувати свої витрати на опалення, але тоді має хоча б бути відкритими та відвертими зі своїми інвесторами.


16 січ 2023 10:14

Звоню своему менеджеру «у абонента не достатньо коштів щоб прийняти ваш дзвінок» ))) это сильно 

16 січ 2023 11:58

Просто шквал незадоволення і категорична незгода з рішенням про припинення робіт, а ще більше обурення викликає оцей “невизначений термін”. Це взагалі як?  Всі ми розуміємо, що війна і ситуація в економіці вкрай складна, але чого коштуватиме нам всім бездіяльність забудовника? Більшість сфер продовжують працювати, бізнес повертається в Україну, забезпечуючи умови роботи та комфорт працівників, незважаючи на блекаути, курсові коливання, нестабільність ситуації в країні і що там ще у вас в списку відмовок.  Більш того, є серед них і забудовники, які знайшли можливість виконати свої зобов’язання перед інвесторами, і ті, які шукають можливість працювати, а не причин, щоб НЕ працювати. Є ще і моральна складова питання: може це є новиною для ЕНСО, але дійсно багато інвесторів  (і моя сім’я не виключення) потребують житло саме зараз. От прям коли немає де жити.  Шкода, що ЕНСО не розуміє потреб своїх інвесторів, та більш того - ізолюється від них. Як тоді далі збирається працювати ЕНСО та залучати нових інвесторів, якщо зараз власноруч розгойдує шалену хвилю негативу? Чи усвідомлює репутаційні ризики дій інвесторів в інформативному та правовому полі?

16 січ 2023 15:47

Долго старался смотреть на ситуацию в положительном ключе и с пониманием к ситуации в стране. Но последнее сообщение от застройщика касательно "нецелесообразности" это уже явный перебор.

Я инвестор 2ой секции, и терпеливо ждал квартиру которую давно уже выплатил полностью. Окей, задержаны сроки сдачи от изначально заявленых. Окей, пандемия и всё дела и задержка уже новых сроков. Окей началась война и проблемы с логистикой и ракетными ударами. Сейчас Киев один из(если не самый) защищёный с точки зрения ПВО. Многие продолжали стройки уже с весны. Благо к осени и ЭНСО раздуплились. Окей, новогодние каникулы.

Но "нецелесообразность"!? Это прикол такой? Нецелесообразно выдаватьключи инвесторам 3-4ой секций? Нецелесообразно обеспечить генератором стройплощадку на периоды отключений? Что за бред? Какие сводки ГенШтаба? Про то что есть риск нападения с РБ? Так он никуда не денется! Война она такая, знаете ли с рисками!. Мы как инвесторы тоже рискнули своими деньгами и чем дальше тем более становится понятно что очень зря доверились ЭНСО.

Я призываю руководство расчехлиться и продолжить строительство! В конце концов это рабочие места и поддержка экономики Украины, не говоря уже о банальном выполнении своих обязательств перед инвесторами, которые чем дальше тем чаще задумываются над тем что их нае*али!

16 січ 2023 15:48

ENSO, Я підтримую вимогу передати право власності, видати ключі інвесторам третьої та четвертої секції та відновити будівництво. Обуренню немає меж. Гроші взяли, а результату немає.

17 січ 2023 11:23

Wunder2002

Трохи глузлива відповідь, але не дотепна) Проте так не варто!

Окрім того що ніяких дій до закінчення війни по будівництву проводитись не буде, іншої інформації від Компанії не оголошувалось. Питання, що поставлені не містять комерційної таємниці, але прояснять напругу, що склалася серед інвесторів.

З останньої реакції варто розуміти, що відповіді стосовно обставин, що заважають виконати адміністративні дії, видати документи і ключі по 2-м готовим будинкам, не очікувати?

Елементарне питання на яке ENSO не надали відповіді було задане більше половини року назад. Проте це не означає, що забулось:
Що заважає передати ключі від квартир, з документми, на вже збудованих та введених в експлуатацію будинках, навіть якщо співробітники "за кордоном" через аутсорсингову компанію?

Усі інвестори заслуговують на прозоре оголошення планів, комунікацію, щоб розуміти чого і яким чином чекати. Компанія завжди відсилає до персонального менеджеру з усіма питаннями, а менеджер відповідає що нічого не знає. То ж не підставляйте будь-ласка своїх співробітників, надайте людям елементарні відповіді. Із 2-х років плюс затримки, війна йде 45% цього часу.

17 січ 2023 11:35

briman

uadomikua, не разводите 'зраду'. Строили они не пару недель, а пару месяцев. И не только Диаданс, а и Поэтику 1.


На НГ/Рождество и раньше каждый год была пауза по работам, примерно с 20.12 до 15.01, так что ситуация типичная. Разве что в этом году еще и офис на удаленку перешел, о чем предупредили на офиц. ресурсах. Понятно, что из-за разного рода осложнений (отключения электрики и т. п.). Была инфа, что до 16.01. Так что ждем возобновления процесса.


ЗЫ Насчет курса 30. Скидка, на минуточку, составила почти 12 грн. на каждом долларе на тот момент. Это почти 40%! Так что рассрочникам 'шара прикатила'.

Ну що пане захисник Енсо  - briman, кажете що все добре? Сподіваюся ваші замовники, які оплачують такі коменти, вас також кинули. 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .136138. . .151
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx