ЖК Подол Град | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Дегтярная, 7
| Забудовник | Київміськбуд |
| Здача ЖК | 2015 - 2022 р. |
| Планування | від 41 877 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 94.
| 18/19% | ||
| 13/14% | ||
| 23/24% | ||
| 27/29% | ||
| 13/14% |
Упрaвдом
У
Користувач
82
16 грудня 2019
16 груд 2019 07:16
кроме пресс-конференций движений пока что ноль.
bober
b
Користувач
24
29 червня 2007
19 груд 2019 14:04
Учитывая тот факт, что объекта нет в первых пяти, которые собираются сдавать - то эпопея может затянуться на несколько месяцев. Нужно мониторить и ждать.
Вопрос пока непонятен - что с переоформление документов инвесторам делать с УкрБуд на КМБ? Вообще ничего по этой теме нет.
Вопрос пока непонятен - что с переоформление документов инвесторам делать с УкрБуд на КМБ? Вообще ничего по этой теме нет.
lodop
l
Новачок
10
26 січня 2020
26 січ 2020 20:10
Був сьогодні на будівництві, спілкувався з працівниками з охорони. Говорять, що КМБ не поспішає забирати комплекс до себе. Вони ще досі працівники УкрБуду...
В когось є якась інформація щодо передачі комплексу???
В когось є якась інформація щодо передачі комплексу???
Leon02
L
Новачок
7
01 жовтня 2019
10 бер 2020 07:17
Похоже никто не взял этот обьект. Без шума ничего не будет...
lodop
l
Новачок
10
26 січня 2020
10 бер 2020 07:49
Да, відомо, що нас ще навіть не подали до кмб на розгляд!!!
Leon02
L
Новачок
7
01 жовтня 2019
10 бер 2020 09:55
Будем ждать?
СашаКиїв
С
Постійний користувач
229
28 травня 2014
10 бер 2020 11:05
Цитата "Leon02":Похоже никто не взял этот обьект. Без шума ничего не будет...
Звідки така інформація?
На сайті КМБ наш об'єкт є у переліку, що має бути їм переданий. Щоправда є кілька проблем - два судових рішення та закінчення терміну дії договору оренди на землю.
lodop
l
Новачок
10
26 січня 2020
10 бер 2020 12:16
Інформація від нашої ініціативної групи така, що ми не попадаємо в першу 15.
Думаю, тут питання, за який кошт все буде добудовувати ся, якщо майже всі квартири продані. Якщо добавити системний кризис, який, здається, вже розпочався, то якщо нас не візьмуть зараз, то вже можуть ніколи не добудувати, оскільки буде не до нашого комплексу. Тим паче, що люди не буйні в нас....
Думаю, тут питання, за який кошт все буде добудовувати ся, якщо майже всі квартири продані. Якщо добавити системний кризис, який, здається, вже розпочався, то якщо нас не візьмуть зараз, то вже можуть ніколи не добудувати, оскільки буде не до нашого комплексу. Тим паче, що люди не буйні в нас....
СашаКиїв
С
Постійний користувач
229
28 травня 2014
11 бер 2020 09:22
КМБ приймає об'єкти по черзі за наступними критеріями:
1. Є що продавати (в нашому комплексі усі квартири продані і практично усі виплачені на 100%)
2. Високий ступінь готовності (тут добудовувати ніби не так вже й багато)
3. Відсутність юридичних проблем (у нас є два судових рішення та завершений термін оренди землі)
Виходячи з того, що по двох параметрах з трьох наш комплекс не є привабливим, то очікування потрапити у першу 10ку чи 15ку були б дуже оптимістичними. У найближчі дні КМБ обіцяє оприлюднити результати аудиту всіх об'єктів, і тоді може щось проясниться. Але, наскількти я розумію, для продовждення будівнитцва потрібно як мінімум рішення влади міста про продожвення терміну оренди.
1. Є що продавати (в нашому комплексі усі квартири продані і практично усі виплачені на 100%)
2. Високий ступінь готовності (тут добудовувати ніби не так вже й багато)
3. Відсутність юридичних проблем (у нас є два судових рішення та завершений термін оренди землі)
Виходячи з того, що по двох параметрах з трьох наш комплекс не є привабливим, то очікування потрапити у першу 10ку чи 15ку були б дуже оптимістичними. У найближчі дні КМБ обіцяє оприлюднити результати аудиту всіх об'єктів, і тоді може щось проясниться. Але, наскількти я розумію, для продовждення будівнитцва потрібно як мінімум рішення влади міста про продожвення терміну оренди.
lodop
l
Новачок
10
26 січня 2020
11 бер 2020 21:03
Арешт накладений в межах кримінального провадження. Це не є перешкодою для будівництва. Як приклад, ЖК новомостицький з такою ж проблемою прийняли.
Тут все просто, квартири всі продані, дєнєг нєт, но ви там дєржитєсь. І так вже три роки тримаємося...
Завтра буде прес-конференція Кушніра по аудиту всіх об'єктів укрбуд, подивимося, що він скаже.
Особисто я думаю, що все може затягнутися років на 5, якщо не більше...
Тут все просто, квартири всі продані, дєнєг нєт, но ви там дєржитєсь. І так вже три роки тримаємося...
Завтра буде прес-конференція Кушніра по аудиту всіх об'єктів укрбуд, подивимося, що він скаже.
Особисто я думаю, що все може затягнутися років на 5, якщо не більше...
СашаКиїв
С
Постійний користувач
229
28 травня 2014
13 бер 2020 15:48
З новини на головній:
Последними будут приняты на баланс ЖК «Чарівне місто» и «Подол Градъ» из-за большого объема работ. Ориентировочно процесс передачи всех оставшихся объектов должен занять 3-4 месяца.
//domik.ua/novosti/appleNewsPage-259597. html
Отже 4 місяці на передачу, потім у кращому випадку рік на добудову. Тож заверешння будівництва буде не раніше липня 2021го.
lodop
l
Новачок
10
26 січня 2020
14 бер 2020 06:12
Нас по обєму робіт прирівняли до Чарівного міста, так от ЧМ утричі більше за ПГ, Кирилівський Гай удвічі, Урбан Парк теж не маленький. Не зовсім зрозуміло, які роботи мав на увазі Кушнір.
У нас недобудовано десь 200 квартир із ступенем готовності приблизно 60 відсотків. Це середнього розміру об‘єкт.
Табличку, яку дав Кушнір, добавляю тут.
А тепер порівняйте які обєкти він взяв, див. МАРЖА.
На сегодняшний день на баланс «Киевгорстроя» принято 5 объектов строительства — «Пектораль», «Солнечная ривьера», «Новомостицкий», «Харьковский» и «Гармония».
Следующие на очереди — ЖК Crystal House, Lake House, Solar City, Freedom, «Кирилловский гай», Urban Park, «Оберіг-2», «Парковая долина», Art House.
То ж мені здається, з Подол Градом є не все так просто. Оскільки будівництво зупинилося ще задовго до падіння укрбуд, в мене чомусь немає гарантії що тут вся історія не затягнеться на довгі роки, і не буде нових конфліктів. А там новий мер і нове коло, президент - знову те ж саме... Якщо ми, інвестори, не будемо про себе нагадувати, то з нами так і надалі будуть, по залишковому принципу. Або ж з будівництвом надалі буде все те ж саме, воно зупиниться, або йтиме вяло, як восени 2019.
Може прокинемося врешті врешт, і почнемо активніше діяти? Запитаємо в Смілого де зникли гроші? Він довіритель наших грошей, і згідно контракту мав би відстоювати наші інтереси, навіть в судах, якщо потрібно...
Обєкт оригінельно мав бути зданним аж в 2017, останній лист про відтермінування був про 4кв.2019...
У нас недобудовано десь 200 квартир із ступенем готовності приблизно 60 відсотків. Це середнього розміру об‘єкт.
Табличку, яку дав Кушнір, добавляю тут.
А тепер порівняйте які обєкти він взяв, див. МАРЖА.
На сегодняшний день на баланс «Киевгорстроя» принято 5 объектов строительства — «Пектораль», «Солнечная ривьера», «Новомостицкий», «Харьковский» и «Гармония».
Следующие на очереди — ЖК Crystal House, Lake House, Solar City, Freedom, «Кирилловский гай», Urban Park, «Оберіг-2», «Парковая долина», Art House.
То ж мені здається, з Подол Градом є не все так просто. Оскільки будівництво зупинилося ще задовго до падіння укрбуд, в мене чомусь немає гарантії що тут вся історія не затягнеться на довгі роки, і не буде нових конфліктів. А там новий мер і нове коло, президент - знову те ж саме... Якщо ми, інвестори, не будемо про себе нагадувати, то з нами так і надалі будуть, по залишковому принципу. Або ж з будівництвом надалі буде все те ж саме, воно зупиниться, або йтиме вяло, як восени 2019.
Може прокинемося врешті врешт, і почнемо активніше діяти? Запитаємо в Смілого де зникли гроші? Він довіритель наших грошей, і згідно контракту мав би відстоювати наші інтереси, навіть в судах, якщо потрібно...
Обєкт оригінельно мав бути зданним аж в 2017, останній лист про відтермінування був про 4кв.2019...
Результати аудиту, що були передані від КМБ ініціативній групі інвесторів
lodop
l
Новачок
10
26 січня 2020
02 квіт 2020 05:34
Нещодавно прийшла відповідь з фонду.
Відповідь тут. Як казав класик, решту додумайте самі.
Відповідь тут. Як казав класик, решту додумайте самі.
Roman_ets
Новачок
6
19 травня 2020
19 трав 2020 13:48
Здравствуйте, кто-то знает сколько квартир полностью оплачен, и сколько денег из наших финансов выделено Укрбуду? Я говорю про дома №13 - №21.
СашаКиїв
С
Постійний користувач
229
28 травня 2014
22 трав 2020 09:07
Дивіться табличку від Кушнира вище.
Згідно цієї таблиці ще є непродані квартири загальною площею 231 метр, на загальну вартість 9 837 665 грн.
З проданих квартир інвесторами ще не виплачені 41 904 782 грн, тобто на даний момент інвесторами не виплачено десь 980 метрів.
У тій же табличі є очікувані надходження та витрати.
Згідно цієї таблиці ще є непродані квартири загальною площею 231 метр, на загальну вартість 9 837 665 грн.
З проданих квартир інвесторами ще не виплачені 41 904 782 грн, тобто на даний момент інвесторами не виплачено десь 980 метрів.
У тій же табличі є очікувані надходження та витрати.
Roman_ets
Новачок
6
19 травня 2020
30 трав 2020 12:56
Здравствуйте, моя семья является инвесторами Укрбуда. Мы вложили свои деньги в строительство ЖК "Подол Градъ" в 2016 году, и с тех пор находимся в режиме ожидания. Спустя четыре года становится все страшнее за наше имущество, и лично мне кажется, что нужно брать ситуацию в свои руки. Моё предложение - не доверять КМБ, скооперироваться группой настоящих инвесторов, и достроить недострой, простите за каламбур, своими силами.
Erj145
E
Новачок
6
13 травня 2012
31 трав 2020 19:57
13-16 дома практически готовы, и там это будет реально сделать
СашаКиїв
С
Постійний користувач
229
28 травня 2014
01 черв 2020 07:47
Цитата "Roman_ets » 30.05.2020 14:56":Здравствуйте, моя семья является инвесторами Укрбуда. Мы вложили свои деньги в строительство ЖК "Подол Градъ" в 2016 году, и с тех пор находимся в режиме ожидания. Спустя четыре года становится все страшнее за наше имущество, и лично мне кажется, что нужно брать ситуацию в свои руки. Моё предложение - не доверять КМБ, скооперироваться группой настоящих инвесторов, и достроить недострой, простите за каламбур, своими силами.
Ви готові взяти на себе також усі розбірки з судами та введення будинків в експлуатацію?
І як ви бачите схему, враховуючи абсолютно різну готовність будинків?
Roman_ets
Новачок
6
19 травня 2020
02 черв 2020 12:30
Цитата:Ви готові взяти на себе також усі розбірки з судами та введення будинків в експлуатацію?
І як ви бачите схему, враховуючи абсолютно різну готовність будинків?
Я готов заняться судами, но один человек в этом вопросе сделать ничего не может. Я предлагаю план действий, в котором собирается группа настоящих инвесторов, и с такой инициативной группой можно податься в суд, переоформить права собственности с нынешних владельцев на объединенную группу инвесторов - это командная работа, как минимум нам понадобится профессиональный юрист, который сможет помогать инвесторам написанием качественных запросов в суд (желательно, чтобы такой человек нашелся в нашем комплексе).
По поводу введения домов в эксплуатацию, мне кажется, что к вопросу стоит подходить детерминировано, то есть: провести официальный аудит, это в том случае если инвесторы уже получат права собственности, понять сколько в комплексе не проданных квадратных метров и на эти деньги достраивать дома; так же в комплекс должны поступать дополнительные средства от людей которые до сих пор платят рассрочки; и если понадобиться, то можно будет собирать дополнительные средства, рассматривая каждый недостроенный дом в отдельности, но в крайность думаю не придется впадать.
Самое главное, что я хочу сказать - наша собственность может оказаться в наших руках, и в таком случае решать будут не какие-то там костюмы по телевизору, что с ней делать, это можем быть мы, реальные люди, в которых нахожусь и я лично.
vasilsev
v
Перехожий
1
02 червня 2020
02 черв 2020 18:56
Инвестор с д.17. Согласен, надо инициативу брать в свои руки...
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше