Подати оголошення

ЖК Одесский бульвар | Атлант | Новоселки, ул. Пригородная

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 700 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
148з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 99.
12/12%
4/4%
30/30%
22/22%
31/31%
1. . .119121122
26 черв 2022 14:23

5й дом , сегодня 

02 лип 2022 08:37

1 липня, 5-тий будинок

02 лип 2022 14:58

ой-вей, це вже мінеральна вата?! А з нашої сторони ще нема її?)

08 лип 2022 08:21

Підкажіть будь ласка, може хтось в курсі. Що за будівля будується через дорогу від другої черги Одеського бульвару біля Фортеці Гетьмана( в жовто -сірому кольорі). Дякую!

08 лип 2022 11:23

Підкажіть будь ласка, чому в'їзд в жк закритий? З якого боку тепер заїжають мешканці і майстри для ремонту? (Приїхали сьогодні за сторони Одеського шосе, то мусили припаркуватись біля дороги і далі йти пішки)

09 лип 2022 07:43

Ірина 3537

Підкажіть будь ласка, чому в'їзд в жк закритий? З якого боку тепер заїжають мешканці і майстри для ремонту? (Приїхали сьогодні за сторони Одеського шосе, то мусили припаркуватись біля дороги і далі йти пішки)

Заїзд зі сторони Новосілок. Після 24 лютого з міркувань безпеки військовою адміністрацією заїзд з траси закрито. Відкриють після нашої перемоги.

09 лип 2022 15:03

Дуняшка

ой-вей, це вже мінеральна вата?! А з нашої сторони ще нема її?)


19 лип 2022 16:38

Цікаво. А чому не суцільним шаром а тільки по залізобетонним конструкціям? Це так економлять?

19 лип 2022 18:00

та все роблять суцільним шаром, але я не зрозуміла чи то мін вата? У відео сказав менеджер "плотний утеплювач" і нажав, але ж вата наче не така плотна і тверда?


Просто я чекала утеплення і щоб саме мін ватою. Оскільки газобетон тре накривати саме ватою, щоб не було грибку і плісняви.


Хто що разгледів, або може в реалі подивився. ЧИ це вата?


Менеджер на ОБ 2 черга казав пару міс тому, мол "ось мін вата, зараз це дефіцит".


Про 5 будинок називає "спец утеплювач".  :(

19 лип 2022 18:56

Дуняшка

та все роблять суцільним шаром, але я не зрозуміла чи то мін вата? У відео сказав менеджер "плотний утеплювач" і нажав, але ж вата наче не така плотна і тверда?


Просто я чекала утеплення і щоб саме мін ватою. Оскільки газобетон тре накривати саме ватою, щоб не було грибку і плісняви.


Хто що разгледів, або може в реалі подивився. ЧИ це вата?


Менеджер на ОБ 2 черга казав пару міс тому, мол "ось мін вата, зараз це дефіцит".


Про 5 будинок називає "спец утеплювач".  :(

 Это мин вата. 

сначала тонким слоем по жб поясу, потом общим слоем в 10-15 см толщины, как заявлено у вас в характеристиках 

21 лип 2022 19:23


Хтось знає що з 2.2?

Останнім часом інформації мінімум😲

22 лип 2022 12:11

Jenet


Хтось знає що з 2.2?

Останнім часом інформації мінімум😲

Так, теж помітив що про 2.2 мінімум інформації, хоча будинок ніби то вже активно готують до здачі...

09 серп 2022 14:04

Сторона під'їзду : що зроблено знизу-зроблено до 25 поверху. 

10 серп 2022 09:13

Ivan1608

Так, теж помітив що про 2.2 мінімум інформації, хоча будинок ніби то вже активно готують до здачі...


12 серп 2022 17:42

TEV WD

Дякую за фото, але мене більше цікавить що в середині) ззовні я його щодня бачу)

16 серп 2022 07:44

Всім доброго дня. Хто в курсі на скільки буде здорожчання на залишок для тих хто платить розстрочку ?

Справа в тому що: пишуть на офіційному сайті підвищення цін на нові квартири 20%, а для тих хто платить розстрочку по формулі від підвищення долара- але ж будинок вже практично закінчено, до того ж росрочка не безкоштовна 12% річних, та й ще по валюті +31%, хіба це справедливо? 

16 серп 2022 10:34

Євген Бурдин

Всем доброго дня. Что в курсе по скільки будет здорожання на залишок для тих хто нести розстрочку ?

Справочник в що: пишет на офиційному сайті ідвищення цін на новых квартирах 20%, а за тих хто финансирует розстрочку по той формуле від двищення долара- але ж будинок вже полезно закінчено, до ж росочка не бесплатно 12% річних, и ще по валюте + 31%, цена это справедливо? 

У вас в договоре все прописано! При чем здесь готовность дома, к курсу доллара? Вам никто не мешал оплатить полную стоимость сразу. Что за мода искать во всех и во всех виновных, кроме себя. 

16 серп 2022 12:33

Ну таке, це Ваша особиста думка, яку я не розділяю як і багато вкладників, в тих і питаю хто в такій ситуації, якщо в Вас є повна сума раді за Вас! А мова йшла про не вірне нарахування. 

17 серп 2022 12:11

Євген Бурдін

Ну таке, це Ваша особиста думка, яку я не розділяю як і багато вкладників, в тих і питаю хто в такій ситуації, якщо в Вас є повна сума раді за Вас! А мова йшла про не вірне нарахування. 

Пришлось у родни взять в долг и закрыть рассрочку, хотел разорвать договор и потерять 5% но те деньги какие платишь в страховую не вернуть, замкнутый круг. Сочувствую, сам в той же ж(

17 серп 2022 14:02

Уважаемые потенциальные инвесторы, будьте аккуратны и читайте внимательно договор тот кто берёт рассрочку. Помните вы по сути берёте рассрочку в долларах по курсу НБУ, и как будет расти курс пропорционально будет расти месячный платёж. Я на этом очень прокололся, пришлось гасить рассрочку досрочно в авральном порядке, если бы я это не сделал, то в моём случае я попал бы на 312 тыс грн, что для меня существенно.Я брал рассрочку на 2,5 года, а попользовался ей 6 месяцев, хотя переплатил изначально 230тыс грн за всё ту же рассрочку. Менеджер в отделе продаж вас об этом не предупредит. И ещё платя первый взнос, вы половину взноса платите на другое Юр лицо (страховая компания), и если Вы решите разорвать договор и забрать свои деньги, то что вы платите страховой Вам естественно не вернётся.  https://atlant.build/novosti/kurs 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .119121122
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше