Подати оголошення

ЖК Одесский бульвар | Атлант | Новоселки, ул. Пригородная

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 700 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
148з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 99.
12/12%
4/4%
30/30%
22/22%
31/31%
1. . .117119. . .122
05 лют 2022 18:51

Jurists

Уже все узнал, спасибо

Jurist, а вы сам кто такой? Сильно много вопросов я смотрю задоете

08 лют 2022 12:01

Был сегодня в ЦНАПЕ Гатного, регистратор сделал вид что что то там проверяет, и выдал что коммерческого директора не в его базе едр, он не знает кто это, и на каком основании он подписывает документы.

Нет доков о присвоении почтового адреса.

Нет доков о занесении в реестр строительной деятельности.

Нет декларации о готовности объекта.

При этом сказал что в чабанах эти вопросы не задают.

В чабаны попасть проблема.

08 лют 2022 14:02

uefi

Был сегодня в ЦНАПЕ Гатного, регистратор сделал вид что что то там проверяет, и выдал что коммерческого директора не в его базе едр, он не знает кто это, и на каком основании он подписывает документы.

Нет доков о присвоении почтового адреса.

Нет доков о занесении в реестр строительной деятельности.

Нет декларации о готовности объекта.

При этом сказал что в чабанах эти вопросы не задают.

В чабаны попасть проблема.

У Вас який будинок, яка черга?

08 лют 2022 17:31

Подскажите, сильно слышно соседей? Делали ли звукоизоляцию? 

Жила какое то время в хрущевке, можно было с соседями за стенкой вести диалог)

03 бер 2022 11:10
Поки в країні діє воєнний стан, ніякої пені за прострочені платежі нараховуватися не буде!

Не хвилюйтесь, та бережіть себе і рідних!
Коли весь цех жах закінчиться, компанія АТЛАНТ, разом з вами почне активну участь у будівництві діючих об'єктів, нових об'єктів та відновленні нашої України! 
З повагою, Павлов Олександр. 
Слава Україні! 


07 квіт 2022 16:22

Інформаційна довідка на 07.04.2022


"Найближчим часом плануємо запуск будівництва. [...] Хто купував квартири у розстрочку і має можливість сплачувати платежі, робити це зараз. Це дуже допоможе нам швидше повернутися до гідних темпів будівництва та якнайшвидше виконати наші зобов’язання перед усіма нашими покупцями."


Будівельна компанія Атлант

07 квіт 2022 16:22

Інформаційна довідка на 07.04.2022


"Найближчим часом плануємо запуск будівництва. [...] Хто купував квартири у розстрочку і має можливість сплачувати платежі, робити це зараз. Це дуже допоможе нам швидше повернутися до гідних темпів будівництва та якнайшвидше виконати наші зобов’язання перед усіма нашими покупцями."


Будівельна компанія Атлант

15 квіт 2022 17:58

Добрый день будущие инвестора и жильцы ОБ. Я инвестор ЖК на Озерной. Собираюсь делать перепланировку в квартире. Застройщик обещает передать квартиру с стенами из ПГП и стяжкой. Нужно снести некоторые стены и возвести новые, тоже из ПГП. Суть вопроса: кто-то таким занимался? Можно ли выгнать новые стены поверх стяжки? Стоит ли резать траншею в стяжке под новые стены? Заранее спасибо за ответ)

16 квіт 2022 15:56

Oleg Br.

Добрый день будущие инвестора и жильцы ОБ. Я инвестор ЖК на Озерной. Собираюсь делать перепланировку в квартире. Застройщик обещает передать квартиру с стенами из ПГП и стяжкой. Нужно снести некоторые стены и возвести новые, тоже из ПГП. Суть вопроса: кто-то таким занимался? Можно ли выгнать новые стены поверх стяжки? Стоит ли резать траншею в стяжке под новые стены? Заранее спасибо за ответ)

Добрый вечер. Я тоже инвестор ЖК Озерный. А вы не хотите спросить в отделе продаж,  почему у нас не возобновились стройка. Я сегодня была на стройке у нас никаких движений.

19 квіт 2022 17:01

Domik System

Інформаційна довідка на 07.04.2022


"Найближчим часом плануємо запуск будівництва. [...] Хто купував квартири у розстрочку і має можливість сплачувати платежі, робити це зараз. Це дуже допоможе нам швидше повернутися до гідних темпів будівництва та якнайшвидше виконати наші зобов’язання перед усіма нашими покупцями."


Будівельна компанія Атлант

Доброго дня, яка ситуація із 2 будинком 2 черги? Чи можна більше відео як просувається будівництво? Цікавить що там з комунікаціями?? Конкретики мало(

20 квіт 2022 19:28

Щойно на ЛУНі прочитала, що проєкти  ЖК Одеський бульвар  і ЖК на Озерній відмінено і сторінки незабаром буде видалено. Хтось що-небудь може прояснити з цього приводу і що робити інвесторам. То ж тільки Атлант писав, що відновили будівництво, а тепер на ЛУНі пише, що проєкти відмінено.

20 квіт 2022 19:47

Хортиця2019

Щойно на ЛУНі прочитала, що проєкти  ЖК Одеський бульвар  і ЖК на Озерній відмінено і сторінки незабаром буде видалено. Хтось що-небудь може прояснити з цього приводу і що робити інвесторам. То ж тільки Атлант писав, що відновили будівництво, а тепер на ЛУНі пише, що проєкти відмінено.

Хіба забудовник давав таку інфо? Навпаки, незважаючи на ситуацію, вони почали відновлювати будівничтво. А то  в луна треба спитати хто в них буде за такі помилки відповідати. В них хтось вніс коррективи на сайт не виспавшись, а до забудовника тепер побіжать прелякані інвестори вимагати пояснень.

20 квіт 2022 20:04

Не знаю. Якась незрозуміла інформація. Причому у Вудлайні і проєктах в Броварах усе нормально, а тут пише, що проєкти відмінено. Тривожно дуже, ми уже в Аркаді не дочекалися житла.

20 квіт 2022 20:21

Все ок, не паникуйте, ошибка на луне: https://forum.domik.ua/zhk-na-ozernoj-atlant-t36007-360.html#post-2088252

20 квіт 2022 20:40

Вже на ЛУНі виправлено. Швидко зреагували. Отримала також офіційну відповідь. Тому чекаємо  будівництва і докладаємо зусиль для перемоги.

21 квіт 2022 05:38

Хортиця2019

Не знаю. Якась незрозуміла інформація. Причому у Вудлайні і проєктах в Броварах усе нормально, а тут пише, що проєкти відмінено. Тривожно дуже, ми уже в Аркаді не дочекалися житла.

Добрый вечер. 

Написала админам ЛУН вопрос что вообще эта метка значит. Бот отписался, что "что-то не так" и исправили ошибку. 

24 квіт 2022 16:45

Добрый день будущие инвестора и жильцы ОБ. Я инвестор ЖК на Озерной. Собираюсь делать перепланировку в квартире. Застройщик обещает передать квартиру с стенами из ПГП и стяжкой. Нужно снести некоторые стены и возвести новые, тоже из ПГП. Суть вопроса: кто-то таким занимался? Можно ли выгнать новые стены поверх стяжки? Стоит ли резать траншею в стяжке под новые стены? Заранее спасибо за ответ)

13 трав 2022 15:56

Олег, вы с начала ключи от готовой квартиры имейте на руках, а потом перепланировками занимайтесь.

Впереди паровоза не бегают ;) 

23 трав 2022 17:11

Всіх вітаю. Може хтось розповісти що там робиться на буд.майданчику. Камери не працюють, а я за кордоном живу (живу вже 20 років і інвестую, а не змився під час війни, це для придирливих). То ж може хто запостить фотки 5го будинку. Буду дуже вдячний

23 трав 2022 19:00

VlPr

Всіх вітаю. Може хтось розповісти що там робиться на буд.майданчику. Камери не працюють, а я за кордоном живу (живу вже 20 років і інвестую, а не змився під час війни, це для придирливих). То ж може хто запостить фотки 5го будинку. Буду дуже вдячний

Вітаю! Склять вікна та балкони, тягнуть опалення та водопостачання, стіни газоблокові кладуть на 20х поверхах вже. Але якщо хтось має фото  5 будинок 2 підїзд сторона лісу - я б подивилась )

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .117119. . .122
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше