Подати оголошення

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗабудовникNOVBUD
Здача ЖК2018 - 2022 р.
Планування
від 18 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
18з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .1719. . .149
23 черв 2017 10:31
Цитата "Postroitel":

Несколько раньше на этом сайте давали ссылку и кадастровый номер, где иное назначение участка. Почему то двоякая информация...Интересно почему и кому это выгодно...


Есть такое юридическое обозначение как: зміна цільового призначення земельної ділянки! :winky:

Поэтому, ВСЕ ДОКУМЕНТЫ НА СТРОИТЕЛЬСТВО ОФОРМЛЕНЫ ЮРИДИЧЕСКИ ВЕРНО!!! :super: Это я Вам, как человек с высшим юридическим образованием говорю, ну и как инвестор ЖК Новые Теремки!... :smoke:
23 черв 2017 10:42
Цитата "A2kaT":


Есть такое юридическое обозначение как: зміна цільового призначення земельної ділянки! :winky:

Поэтому, ВСЕ ДОКУМЕНТЫ НА СТРОИТЕЛЬСТВО ОФОРМЛЕНЫ ЮРИДИЧЕСКИ ВЕРНО!!! :super: Это я Вам, как человек с высшим юридическим образованием говорю, ну и как инвестор ЖК Новые Теремки!... :smoke:

Хорошо. Просто рекомендую Вам и всем почитать форум с самого начала. Там были очень спорные материалы выложены (если не зачистили). Вам как юристу возможно тоже будет любопытно.
23 черв 2017 11:00
Цитата "A2kaT":


Есть такое юридическое обозначение как: зміна цільового призначення земельної ділянки! :winky:

Поэтому, ВСЕ ДОКУМЕНТЫ НА СТРОИТЕЛЬСТВО ОФОРМЛЕНЫ ЮРИДИЧЕСКИ ВЕРНО!!! :super: Это я Вам, как человек с высшим юридическим образованием говорю, ну и как инвестор ЖК Новые Теремки!... :smoke:
.

Можна поцікавитись в яку лінію Ви інвестували?
23 черв 2017 11:01
Хватит народ баламутить своими домыслами!
23 черв 2017 11:59
Цитата "Lazo":
.

Можна поцікавитись в яку лінію Ви інвестували?


Так, звичайно... перша черга будівництва!
23 черв 2017 12:05
Цитата "A2kaT":


Так, звичайно... перша черга будівництва!


По першій черзі не можу стверджувати. Але по другій лінії не все в порядку з документами на будівництво. Хоча це не стосується цільового призначення будівництва. Тут все нормально.
23 черв 2017 12:08
Цитата "A2kaT":


Так, звичайно... перша черга будівництва!

Це стосується Вашої фрази "ВСЕ ДОКУМЕНТЫ НА СТРОИТЕЛЬСТВО ОФОРМЛЕНЫ ЮРИДИЧЕСКИ ВЕРНО!!!"
23 черв 2017 12:16
Цитата "Lazo":

Це стосується Вашої фрази "ВСЕ ДОКУМЕНТЫ НА СТРОИТЕЛЬСТВО ОФОРМЛЕНЫ ЮРИДИЧЕСКИ ВЕРНО!!!"


Навіщо так здалеку заходити?! Ви як прокурор, намагаєтесь вивести мене на необхідну Вам інформацію... :umnik:

Так, всі документи на будівництво ПЕРШОЇ ЧЕРГИ (в яку я інвестував свої власні кошти), оформлені юридично правильно!!! :yes: Інші черги будівництва не розглядав... Хоча з землею там питань немає і на інші кадастрові номери...

Якщо Вас цікавить правильність оформлення документів на другу чи інші черги будівництва, - звертайтесь за юридичною консультацією, допоможу як майбутньому можливому сусідові "занедорого"... 8-)
23 черв 2017 12:33
Цитата "A2kaT":


Навіщо так здалеку заходити?! Ви як прокурор, намагаєтесь вивести мене на необхідну Вам інформацію... :umnik:

Так, всі документи на будівництво ПЕРШОЇ ЧЕРГИ (в яку я інвестував свої власні кошти), оформлені юридично правильно!!! :yes: Інші черги будівництва не розглядав... Хоча з землею там питань немає і на інші кадастрові номери...

Якщо Вас цікавить правильність оформлення документів на другу чи інші черги будівництва, - звертайтесь за юридичною консультацією, допоможу як майбутньому можливому сусідові "занедорого"... 8-)


Ні в якому разі мені не потрібна Ваша консультація)) Комент стосується якраз Вашо фрази. З його змісту випливає, що це стосується всього комплексу. Я Вам апелюю, як людина з вищою юридичною освітою ))). Так що консультуйте когось іншого.
23 черв 2017 12:57
Цитата "Lazo":


Ні в якому разі мені не потрібна Ваша консультація)) Комент стосується якраз Вашо фрази. З його змісту випливає, що це стосується всього комплексу. Я Вам апелюю, як людина з вищою юридичною освітою ))). Так що консультуйте когось іншого.


Який Ви категоричний... D-/ От тоді, як людина з вищою юридичною освітою, котра напевно хоче проінвестувати у другу чи інші черги будівництва, - поділіться власною думкою, інформацією щодо законності будівництва даної черги... Щоб раз і назавжди закрити питання "законності" забудови даного кварталу... :winky:

Ато вже аж набридло слухати: "а от я в інтернеті десь читала що не можна будувати", або "а от раніше колись там хтось говорив, що там були проблеми з землею"... :blah: :blah: :blah:

Давайте вже нарешті говорити конструктивно... Як юрист з юристом... :winky:
23 черв 2017 13:05
Цитата "A2kaT":


Який Ви категоричний... D-/ От тоді, як людина з вищою юридичною освітою, котра напевно хоче проінвестувати у другу чи інші черги будівництва, - поділіться власною думкою, інформацією щодо законності будівництва даної черги... Щоб раз і назавжди закрити питання "законності" забудови даного кварталу... :winky:

Ато вже аж набридло слухати: "а от я в інтернеті десь читала що не можна будувати", або "а от раніше колись там хтось говорив, що там були проблеми з землею"... :blah: :blah: :blah:

Давайте вже нарешті говорити конструктивно... Як юрист з юристом... :winky:


Я таких речей на форумі не писав "а от я в інтернеті десь читала що не можна будувати". Будівництво 2 черги законне зі своїми нюансами )) Більше це вже безкоштовна консультація ).
23 черв 2017 13:14
Цитата "Postroitel":

))... К ЖК Новоселки не имею отношения ни как менеджер отдела продаж, ни как инвестор, ни как троль))), уж простите.)) Но объективности ради делюсь мыслями на форуме, т.к. имею что сказать инвесторам, т.к. знаю о чем говорю, а инвесторы возможно хоть читают это. Т.к. пишут тут увы одни менеджеры отдела продаж ЖК Новые теремки, которые строят на месте, где могли бы быть сады(((. И строят заметьте незаконно, т.к. назначение участка не под жилой комплекс. :ded:

Якщо маєте, що сказати то кажіть, але з обгрунтування, з фактами. А то поки що я бачив від вас тільки беззмістовні вислови.
23 черв 2017 13:15
Цитата "Lazo":


Я таких речей на форумі не писав "а от я в інтернеті десь читала що не можна будувати". Будівництво 2 черги законне зі своїми нюансами )) Більше це вже безкоштовна консультація ).


Та я ж не конкретно про Вас говорю... :) А взагалі, про ситуацію... Що люди пишуть, що десь там чули краєм вуха, що точно земля не під будівництво відведена, або що в Гатному забудовнику сказали зносити 4 поверхи, бо будувати понад 10 не можна... :hm:

Особливо всіх Postroitel любить в оману ввести... :smoke: Розумію, що то така робота - провокувати людей, але все ж не можу витерпіти, щоб не відповісти, на не підтверджені "належними доказами" чиїсь "міркування"...
23 черв 2017 13:21
90 % учасників форуму це або представники відділу продаж даного ЖК або конкуренти із ЖК Новоселки. Цих тролів легко вирахувати по коментах типу "все ок" або "все пропало". Практичної цінності цей форум не несе. Тим більше, як Ви вірно написали, безкоштовно консультувати ніхто нікого не буде.
23 черв 2017 13:24
Нет смысла говорить ни о чем! Все здесь в порядке! И назначение земли, и ход строительства, и технологии... Всем реальным инвесторам предлагаю не "вестись" на подобных Prostroitelей! Троль оно ))))
23 черв 2017 13:27
Цитата "ABVAndrey":
Нет смысла говорить ни о чем! Все здесь в порядке! И назначение земли, и ход строительства, и технологии... Всем реальным инвесторам предлагаю не "вестись" на подобных Prostroitelей! Троль оно ))))

От яскравий приклад ))). "Все здесь в порядке!" В порядке "ABVAndrey" да не все к сожалению.
23 черв 2017 13:30
Цитата "Lazo":

От яскравий приклад ))). "Все здесь в порядке!" В порядке "ABVAndrey" да не все к сожалению.

Что конкретно? По сути!?
23 черв 2017 13:34
Давайте на прикладі третьої лінії. На скільки я зрозумів стартував продаж даної лінії. Так от документи по 3 лінії на 10 поверхову забудову, а по факту буде в деяких секціях 16 поверхів.
23 черв 2017 13:44
Цитата "ABVAndrey":

Что конкретно? По сути!?

Давайте на прикладі третьої лінії. На скільки я зрозумів стартував продаж даної лінії. Так от документи по 3 лінії на 10 поверхову забудову, а по факту буде в деяких секціях 16 поверхів.
26 черв 2017 06:15
Цитата "Lazo":

Давайте на прикладі третьої лінії. На скільки я зрозумів стартував продаж даної лінії. Так от документи по 3 лінії на 10 поверхову забудову, а по факту буде в деяких секціях 16 поверхів.

"ABVAndrey" конкретно і по суті вказав косяки. Де ж Ваша відповідь? Мабуть немає, що сказати )).
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .1719. . .149
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше