Подати оголошення

ЖК Новопечерские Липки | UDP | ул. Драгомирова

ЗабудовникCity One Development, UDP
Здача ЖК2010 - 2023 р.
Планування
від 68 850 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
176з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 55.
7/13%
9/16%
12/22%
10/18%
17/31%
1. . .101112
16 лип 2021 10:54
Звіт з будівництва 8 черзі, липень 2021Більше на сайті ЖК
14 серп 2021 15:57
14 серп 2021 15:59
28 серп 2021 11:06
15 вер 2021 19:06
13 жовт 2021 12:49
01 лист 2021 12:11

16 лист 2021 19:58
13 груд 2021 19:23
14 груд 2021 09:35

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

18 січ 2022 19:48

Отчет по строительству 8 очереди квартала

Детальніше на сайті ЖК12 лют 2022 12:33

Звіт з будівництва 8 черги кварталу, 11.02.2022

Інформація на сайті ЖК23 лют 2022 17:33

«Подовжуємо будувати та створювати сучасне місто, попри всі зовнішні виклики»


Команда компанії City One Development з початку 2022 року системно та послідовно реалізує плани, які намічені на рік. Всі проекти, які заявлені в портфелі компанії, розвиваються згідно графіку, на будівельних майданчиках тривають планові роботи.

06 трав 2022 10:38

Компанія City One Development відновлює свою роботу.

Інформація на сайті ЖК


"Наразі на наших будівельних майданчиках розпочинаються планові будівельні роботи, а офіс продажу ЖК «Новопечерські Липки» починає працювати в будні дні у дежурному режимі з 10.00 до 16.00."

01 вер 2022 19:43

Есть движ? А то Патриотка напоминает по фасадам. Чё так дорого за комнату с видом на комнату?

09 груд 2022 13:40
 • Будинок клубного формату №9: Повністю завершено монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Триває облаштування конструкцій покрівлі. На завершальному етапі роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін. Продовжуємо монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Розпочато роботи з розводки пожежної системи, сигналізації, диспетчеризации та автоматизації.
 • Будинок №5: Завершено монолітно-каркасні роботи з будівництва каркасу будинку. Фіналізуємо облаштування покрівлі. Завершуємо роботи з кладки цегляних стін на останніх поверхах. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Приступаємо до роботи з розводки пожежної системи, сигналізації, диспетчеризации та автоматизації.
 • Будинок №6: Тривають монолітні роботи з будівництва каркасу будинку. Залили плити перекриття між 5 та 6 поверхами. Триває облаштування вертикальних колон 7 поверху. Продовжується кладка зовнішніх стін з 1 по 4 поверхи. Продовжуються роботи з облаштування зовнішніх інженерних мереж. Завершено роботи з облаштування паркінгу під 5 будинком. Під 6 будинком роботи з облаштування паркінгу на фінальній стадії.29 січ 2023 07:14

Компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

 • Будинок клубного формату №9 - Завершено облаштування конструкцій покрівлі та влаштування декоративних пергол на даху будівлі. Виконані роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Ведуться роботи з улаштування пожежної системи, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Триває кладка внутрішніх стін у підземному паркінгу. Розпочато монтаж ліфтового обладнання.
 • Будинок №5 - Завершено монолітно-каркасні роботи та облаштування покрівлі будівлі. Виконуються роботи з кладки цегляних стін на останніх поверхах. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Йдуть роботи з улаштування пожежної системи, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
 • Будинок №6 - Монолітні роботи з будівництва каркасу будинку тривають. Завершено спорудження 6 поверху, залита плита перекриття між 6 та 7 поверхами та ведеться армування і бетонування вертикальних конструкцій 7 поверху і монтаж опалубки для влаштування плити перекриття між 7 і 8 поверхами. Триває кладка зовнішніх внутрішніх стін з 1 по 5 поверхи. Ведуться роботи з облаштування паркінгу під 6 будинком. 


05 лют 2023 11:37
 • Будинок №1 - На завершальній стадії влаштування алюмінієвих віконних вітражів, скління та встановлення віконних та дверних конструкцій на рівні 19-20 поверхів. Завершуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани, монтаж профілів та влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації. Продовжуються роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.
 • Будинок №2 - Триває влаштування алюмінієвих віконних вітражів та скління і встановлення віконних та дверних конструкцій с 14 по 24 поверхи. Продовжуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу. Розпочато влаштування бруківки на пандусах в’їздної групи паркінгу та встановлення архітектурного фасадного освітлення.
 • Будинок №3 - На завершальному етапі роботи зі встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління віконних та дверних конструкцій. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани. Розпочато монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції та насосних станцій. Завершені монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання. Розпочато встановлення архітектурного фасадного освітлення.
 • Будинок №4 - Завершуємо роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою, кріплення геомембрани, облаштування навісного вентильованого фасаду та монтажу алюмінієвих віконних вітражів. Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Продовжуються роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.


21 лют 2023 09:43

Як повідомили у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

 • Будинок №1 - На фінішній прямій влаштування алюмінієвих віконних вітражів, скління та встановлення віконних та дверних конструкцій фасаду на останніх поверхах будівлі. Продовжуємо утеплювати будинок негорючою мінеральною ватою. Завершуємо кріплення захисної геомембрани, монтаж профілів та влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації продовжується. Завершили облаштування теплового пункту для 1 та 2 будинків. Тривають роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.
 • Будинок №2 - Влаштовуємо алюмінієві віконні вітражі та встановлюємо віконні та дверні конструкції фасаду с 14 по 24 поверхи. Продовжуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу. Завершуються роботи зі встановлення протипожежної системи, а також систем опалення, каналізації та водозабезпечення у підземному паркінгу між будинками 2 и 3. Закінчуємо роботи з кладки цегляних стін, влаштування промислової підлоги та встановленням світильників. Завершили влаштування бруківки на пандусах в’їзної групи паркінгу. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.
 • Будинок №3 - Завершуємо встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління віконних та дверних конструкцій фасаду. Продовжуємо утеплювати будинок негорючою мінеральною ватою та кріпити захисну геомембрану. Триває монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Облаштовуємо інженерні мережі з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції та насосних станцій. Розпочато випробувальні роботи із запуску ліфтового обладнання. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.
 • Будинок №4 - Завершуємо роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою, кріплення геомембрани, облаштування навісного вентильованого фасаду та монтажу алюмінієвих віконних вітражів і скління віконних елементів фасаду. Облаштовуємо інженерні мережі із водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення. 


Новобудови у Кальпе
Новий житловий комплекс у Кальпе на березі Середземного моря
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .101112
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше