Подати оголошення

ЖК Новомостицкий | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Новомостицкая, 15

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2017 - 2020 р.
Планування
від 27 000 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 117.
15/13%
10/9%
33/28%
25/21%
34/29%
1. . .123125. . .149
21 бер 2018 10:29
Цитата "NikaTrof":
Так как вы считаете, это нормальный тариф?


Этот тариф очень высокий.
Для примера: я в своем доме плачу около 4 грн.
21 бер 2018 10:31
Це за утримання прибудинкової території (сміття, охорона, ліфт та прибирання)?
21 бер 2018 11:00
[quote="PeterSh"]Це за утримання прибудинкової території (сміття, охорона, ліфт та прибирання)?[/ Це звичайно дуже високий тариф, більший чим в ЖК бізнес класу в недешевому Голосіївсьеому районі біля м. Васильківська, але ж Вам спочатку потрібно було взнавати тарифи перед підписанням договору, а зараз вітаємо з отриманням доступу до ключів.Да, дуже часто бувають крадіжки завезених до квартири матеріалів для ремонту, коли дім нормально не забезпечений охороною на незакінченому будівництві, будьте обережні.
21 бер 2018 12:01
Цитата "stari4ok":
але ж Вам спочатку потрібно було взнавати тарифи перед підписанням договору, а зараз вітаємо з отриманням доступу до ключів.



Ви так пишете що начебто підписаний договір не договір а вирок будь який договір можна як підписати так і розірвати нема вічних договорів і дотого ж він підписаний всього на рік а через рік подивимось зберемося всі та й вирішимо що робити з тарифами а зараз потрібно тільки сприяти швидкому завершенню будівництва а не блокувати якимись дрібницями.
21 бер 2018 12:15
Цитата "A_J_A_X.sys":



Ви так пишете що начебто підписаний договір не договір а вирок будь який договір можна як підписати так і розірвати нема вічних договорів і дотого ж він підписаний всього на рік а через рік подивимось зберемося всі та й вирішимо що робити з тарифами а зараз потрібно тільки сприяти швидкому завершенню будівництва а не блокувати якимись дрібницями.

Цей договір дійсно вирок. Він довічний. На рік з автоматичним продовженням. Розірвати його можна буде тільки через суд. І здогадайтесь, хто виграє в суді ви, чи Укрбуд?

Сьогодні тариф 10. Завтра буде 100.
Дрібниці...
Довічно кормити когось це дрібниці?
21 бер 2018 12:21
Цитата "Floid":

Цей договір дійсно вирок. Він довічний. На рік з автоматичним продовженням. Розірвати його можна буде тільки через суд. І здогадайтесь, хто виграє в суді ви, чи Укрбуд?

Сьогодні тариф 10. Завтра буде 100.
Дрібниці...
Довічно кормити когось це дрібниці?



Тариф закладений на рік а не на сьогодні чи завтра.
21 бер 2018 12:23
Цитата "A_J_A_X.sys":



Тариф закладений на рік а не на сьогодні чи завтра.


Ну через рык скажуть 20-30 грн. за М2. Що будете робити?
Звертатись в суд? Яка підстава для розірвання?
21 бер 2018 12:26
Понятно, что может меняться периодически тариф из за инфляции и тд..но не думаю, что катастрофически, в старых домах на Оболони, там где нету никакого обслуживания, дворник метлой раз провел и все, там тариф сейчас 6.48 грн/м2.
В нашем случае, не знаю, что вам сказать, где лучше или хуже. Там например условий нету.
21 бер 2018 12:27
Если не перейти на осбб то будем кормить кого-попало :pray:
21 бер 2018 12:32
Цитата "Floid":


Ну через рык скажуть 20-30 грн. за М2. Що будете робити?
Звертатись в суд? Яка підстава для розірвання?


Ну тариф це ж я думаю не тільки моя проблема це це фінансове навантаженя для кожного жителя будинку от і якось прийдеться вирішувати колективно. Можливо для когось плюс мінус 1000 не сутєво тому що дохід у всіх різний але якщо тарифи дійсно будуть захмарними або сплачені кошти будуть використовуватись не за цільовим призначенням думаю що ініціативна група якось збереться.
21 бер 2018 13:14
Цитата "sho0ter":
Если не перейти на осбб то будем кормить кого-попало :pray:

Ви абсолютно праві. І щоб було зрозуміло, спочатку треба сім разів відміряти, а потім лише відрізати. Потім в наших судах щось вирішити дуже складно, судові процеси проходять роками, тому треба добре думати які рішення приймати. Будинок не зданий, поки йде будівництво ніякого проживання не буде, а зараз ЖЕК вже хоче заробляти гроші не надаючи належні послуги, використовуючи бажання і необхідність деяких інвесторів в швидкому заселенні.
21 бер 2018 14:08
Цитата "A_J_A_X.sys":



Ви так пишете що начебто підписаний договір не договір а вирок будь який договір можна як підписати так і розірвати нема вічних договорів і дотого ж він підписаний всього на рік а через рік подивимось зберемося всі та й вирішимо що робити з тарифами а зараз потрібно тільки сприяти швидкому завершенню будівництва а не блокувати якимись дрібницями.

Не путайте праведне з грішним. Хто блокує будівництво? Ви що не розумієте, що будівництво до обслуговування відношення не має, обслуговування йде після здачі будівництва в експлуатацію, а завдання ЖЕКу зараз грамотно прийняти без недоліків будинок в експлуатацію, щоб потім було менше проблем у нас всіх, щоб забудовник не порушив правила і проект забудови, щоб все працювало надійно. Щоб то, що забудовник нам обіцяв, було виконано, а то потім ми будемо самі своїми силами все дороблювати за них і знову ще раз платити за те, що мали б нам зробити. То що нам кажуть буде потім зроблене, я цьому не вірю. Добре буде, якщо я помиляюся, але чому потім щось буде встановлено (лічильники тепла) Вас не цікавить, чому не вже? Нас можуть довго годувати, що ось через неділю встановлять, поки ми самі не видержимо і не здамо додаткові кошти на встановлення.
А комусь дали проектну документацію на будинок? Нам ще ні. Ми просили, але до цих пір морочать голову, а в результаті сказали, а навіщо вона нам, що ми **тупі** там можемо зрозуміти. Так може ми подивимось за що заплатили вже кошти, що за секрети.
21 бер 2018 14:11
Такое ощущение, что договор подписал только 1 инвестор.
Все подписывают.
21 бер 2018 14:43
3-я секция
21 бер 2018 14:53
Цитата "Uzhviy":
3-я секция

Спасибо, а по 4-5 внутри двора есть фото??
21 бер 2018 15:04
Цитата "PeterSh":
Спасибо, а по 4-5 внутри двора есть фото??


Насколько я знаю - нет. Но тоже хотелось бы глянуть. Думаю, в скором времени появятся новые фото.
21 бер 2018 16:30
Я думаю,что всем,наконец-то,надо глубоко вдохнуть,успокоиться и выдохнуть.На данный момент,нам остаётся одно-подписать,оформить,дождаться окончания всего дома,за это время получим первые платежки,точно увидев,сколько и на что насчитывают и тогда все будем решать.Все подписывают,хоть и не довольны,но никто не хочет потом попасть в расклад.Надо подождать...
21 бер 2018 16:44
Золотые слова
21 бер 2018 18:01
Тариф 5 на метр - массовый - воняющие мусоропроводы - разбитые лифты - уборка по случаю раз в год. освещение внутри за счет лампочек жильцов. Ну итд итп - все знают.

И теперь вопрос что будет у нас за 5-6 грн. и ответ то же самое.

Поэтому - если будет 10 и будут убирать, будут гореть лампочки, будут гореть лампочки о дворе, будет територия вокруг НОРМАЛЬНАЯ. То я готов платить 15 за метр.

Но если за 10 не будет ничего - то есть будет как за 5 - то гнать метлой управкомпанию.
21 бер 2018 18:39
Вопрос по поводу охраны после 01.04. Кто и каким образом будет охранять, если уже известен тариф на охрану?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .123125. . .149
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx