Подати оголошення

ЖК Навигатор 2 | ДБК-Житлобуд | ул. Семьи Кульженко 24, ул. Коноплянская

ЗабудовникДБК-ЖИТЛОБУД
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 22 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
155з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 52.
15/29%
4/8%
19/37%
2/4%
12/23%
1. . .3638. . .40
16 трав 2023 15:02

А з першим будинком як справи? Коли хочь на ремонт запустять?

18 трав 2023 17:56

Все в секреті, така гра ...

22 трав 2023 05:31

Доброго всім вечора, може в когось є новини? Чи почали вже клеїти шпалери, робити хоч щось ? 

26 трав 2023 08:23

dasha.r

Доброго всім вечора, може в когось є новини? Чи почали вже клеїти шпалери, робити хоч щось ? 

Нікого, жодної душі на всьому будівництві, не бачу .

26 трав 2023 11:05

Так, але чомусь дозволу на будівництво не дають...

Нікого, жодної душі на всьому будівництві, не бачу .

Також нікого не бачила, хоча телефонувала і сказали, що ремонт відновили увесь, планують здати будинки (1/2) у вересні і ніби весною наступною вже можна буде засилятись🤷🏼‍♀️ 

26 трав 2023 17:14

dasha.r

Також нікого не бачила, хоча телефонувала і сказали, що ремонт відновили увесь, планують здати будинки (1/2) у вересні і ніби весною наступною вже можна буде засилятись🤷🏼‍♀️ 

"Здати будинки у вересні, а заселяти весною"... А чому заселяти аж весною, в чому проблема? Просто чергові обіцянки "ось ось буде, почекайте ще 3/6/9 місяців". Бачу ДБК замість виготовлення бетону почала виробляти лапшу на вуха інвесторам. 
1 і 2 будинки по факту готові, збудовані, скоріше за все забудовник планує отримати від держави якусь компенсацію, а те що люди будуть місяцями-роками чекати свої квартири це керівництво не цікавить. 


09 черв 2023 19:45

Які новини є?

03 лип 2023 10:07

Що там з першим будинком? Другий квартал 2023 офіційно завершився. Отримали ключі? Чи чергову лапшу? 

05 лип 2023 12:57

Доброго дня! Особисто у мене, нема надій, що в цьому році будинки здадуть.

Я би міг привести багато аргументів, але не буду марнувати час та наведу лише один аргумент. Сайт navigator2.com.ua досі не працює.

Для мене це лакмусовий папірець, що справи у забудовника дуже і дуже погані.


06 лип 2023 14:07

invest0

Доброго дня! Особисто у мене, нема надій, що в цьому році будинки здадуть.

Я би міг привести багато аргументів, але не буду марнувати час та наведу лише один аргумент. Сайт navigator2.com.ua досі не працює.

Для мене це лакмусовий папірець, що справи у забудовника дуже і дуже погані.


Мене дивує, що інвестори мовчать. Я розумію, що війна, багатьом не до цього, але все таки, будинки готові на 95-99%.
Якби це був етап котловану, то було б зрозуміло, що нічого не буде, кінець. А коли будинки по факту вже готові, але немає ніяких рухів по здачі - це дивно і не нормально. 

07 лип 2023 13:49

Телефонувала їм 5го числа, казали що ведуться оздоблювальні роботи, затримки з підключенням комунікацій. Кінцевий термін - грудень 2023р. Без надії сподіваюсь 🤞🏻 

08 лип 2023 10:08

dasha.r

Телефонувала їм 5го числа, казали що ведуться оздоблювальні роботи, затримки з підключенням комунікацій. Кінцевий термін - грудень 2023р. Без надії сподіваюсь 🤞🏻 

Робітник сказав, що до початку холодів не встигнуть закінчити, бо людей немає і ніхто не шукає їх. Немає кому допрацювати, розпустили більшість працівників вже давно.
З жовтня місяця робити вже не зможуть, бо низькі температури для внутрішніх робіт. 
Нам обіцяли в 2022: "зимою не можемо доробити, холодно, а от весною 2023 почнемо і зробимо швидко".  Залишилось тільки замінити 2023 на 2024 і футболити інвесторів далі. 
 


08 лип 2023 12:21

KSerhiy

Робітник сказав, що до початку холодів не встигнуть закінчити, бо людей немає і ніхто не шукає їх. Немає кому допрацювати, розпустили більшість працівників вже давно.
З жовтня місяця робити вже не зможуть, бо низькі температури для внутрішніх робіт. 
Нам обіцяли в 2022: "зимою не можемо доробити, холодно, а от весною 2023 почнемо і зробимо швидко".  Залишилось тільки замінити 2023 на 2024 і футболити інвесторів далі. 
 

У цьому році 23 (весна) ніхто не працював.

Роботи , вірніше імітація її, тільки йде місяць ( червень)

.....У кого є які пропозиції ?

08 лип 2023 13:58

Так, але чомусь дозволу на будівництво не дають...

У цьому році 23 (весна) ніхто не працював.

Роботи , вірніше імітація її, тільки йде місяць ( червень)

.....У кого є які пропозиції ?

на форумі не можна агітувати про зустрічі інвесторів/мітинги/збори і т.д.

Які пропозиції? Хотілось би почути думку більшості активних інвесторів.
Для початку - треба тиснути на відділ продажу, щоб дали нам реальну інформацію про стан речей. 


11 лип 2023 11:16

KSerhiy

на форумі не можна агітувати про зустрічі інвесторів/мітинги/збори і т.д.

Які пропозиції? Хотілось би почути думку більшості активних інвесторів.
Для початку - треба тиснути на відділ продажу, щоб дали нам реальну інформацію про стан речей. 


Я згоден з Вами та готов підтримати. Які у нас є варіанти?: 1) Більш активно телефонувати та ходити в відділ продажу та вимагатити реальну інформацію. Можно зробити колективну зустріч інвесторів. - Як на мене, це не дуже ефективний механізм. 2) Або подавати колективний позов до суду, якщо у нас є законні підстави для цього. 

Чекаю думки інших інвесторів. Якщо серед інвесторів є юристи, будь ласка, напишіть Вашу правову оцінку можливості подати колективний позов до суду.

13 лип 2023 12:01

Думаю, що потрібно подавати на суд, бо інакше ми до них не достукаємося

16 лип 2023 16:03

Добрий день. Думаю, що без суду ми не обійдемося.


Бо зі здачею будуть тягнути, це і зрозуміло. Тут і "війна" між мером і "верхівкою зелених", і скандал з "колегою" (Кушніром), і будинки здаються без бомбосховища...  Так що тягнути вони будуть максимально довго в надії пересидіти цей період, допоки все трохи стихне. 

16 лип 2023 16:04

Телефонувала в дбк, сказала, що кінцевий термін здачі 1 будинку, грудень 2023 і що до кінцевого терміну точно здадуть ( бо кінцевий термін не переноситься), а можливо і раніше вийде здати. Так що якось так, не знаю чи вірити. Є хто з юристів на форумі. Що скажите, щодо кінцевого терміну?

20 лип 2023 19:04

Курочка Наталія

Телефонувала в дбк, сказала, що кінцевий термін здачі 1 будинку, грудень 2023 і що до кінцевого терміну точно здадуть ( бо кінцевий термін не переноситься), а можливо і раніше вийде здати. Так що якось так, не знаю чи вірити. Є хто з юристів на форумі. Що скажите, щодо кінцевого терміну?

Статус введення в експлуатацію....

перенесено на 4 кв 23 року.

Тобто, не заселять нас у цьому році................

05 серп 2023 20:33

Я була у відділі продажів десь 10 липня, то на мої питання про здачу дома сказали грудень 2023 року, а на питання чи це точно, бо постійно переносять дату, то мені відповіли: ,, в країні війна, ми маємо право зупинити будівництво і двері закрити''. Тому навіть не знаю що робити. 

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .3638. . .40
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx