Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
203з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 37.
5/14%
6/16%
5/14%
9/24%
12/32%
1. . .4143. . .45
29 трав 2024 14:43

В чаті пишуть: Через зростання курсу долара, наші постачальники анонсували підвищення цін на матеріали.

Тому, з 10.06.2024, вартість усіх квартир збільшиться.

Встигніть придбати квартиру за старою ціною!


Добавлю, що в бюджеті закладено курс 42 грн. за долар на кіцець цього року.

31 трав 2024 11:47

Ви можете хоч 100500 дизлайків поставити, ваше небажання сприймати реальність не змінить ситуації. Подивіться яка вартість квартир у Львові. Навіть після введення будинку в експлуатацію та видача ключів не вбереже від перерахунку курсової різниці для тих, хто плате розтермінування.

19 черв 2024 05:15

Усі бачили як пішли в гору продажі на Одеському після введення будинків в експлуатацію? Там за місяць більше 30 продажів.

Але Максим м......к високого розряду, який замість того, щоб нормально ідентифікувати клієнта починає говорити в грубій формі. Сам говорив, що дуже лячно виходити далі маршруту офіс - квартира в Одеському, бо цегли кладе на день роботи мулярам. А клієнтам рекомендує приїздити до офісу, щоб розповісти який пакет документів потрібен. 

А ще відео виклали і фото. Знову феном не сушили воду в траншеях після дощу. Другий будинок доливають ліфтову на криші. Перший будинок як завжди - майже готовий

06 лип 2024 19:27

Всім  привіт. Чутно щось? Хоч якісь робото ведуться по першому дому?

08 лип 2024 09:58

ChiaXCH

Всім  привіт. Чутно щось? Хоч якісь робото ведуться по першому дому?

Візуально дуже в'яло. З новин, що публікують в інтернет, що до виконаних робіт декілька разів заявляють про одне  те саме. Були заяви про сдачу будинку 2024 навесні, потім влітку, чекаємо заяв що до осені ітп. Здається нас водять за ніс. 

09 лип 2024 10:38

Пишуть, та фото викладують на сайті, що вже закінчили фундаментні роботи. Феном висушили траншею для вводу кабелю до щитової 0,4 Кв.

23 лип 2024 15:55
Доброго дня Шановні інвестори. Сьогодні була у відділі продажів. Сплатила залишок по розтермінуванню та прийшла за довідкою про сплату.  Звісно я спитала коли здадуть наш будинок і чи отримаємо ми ключі в цьому році. На що Максим повернув мені монітор і став показувати відео з ТГ каналу. Максим розмовляв зі мною в підвищеному тоні, запропонував мені продати кватриру. І сказав мені звернутись з питаннями до мого менеджера хоча він був  моїм менеджером. Поведінка менеджера  м'яко кажучи неприпустима. Потім сказав писати директору. Я ці відео в ТГ передивляюсь щомісяця та не розумію що так відбувається в середині та чи отримаємо ми ключі в цьому році.  Він сказав що він на будівництві буває рідко і що відео знімає керівництво. Я просила пояснити чітко що зроблено,  і коли здадуть будинок.  Коли я купувала квартиру то Максим був привітніше  чого не скажеш зараз. Грубо себе поводить . Відповідь така:  про те що є багато факторів на які вони не можуть вплинути. Сказав що отделочники не виходять на работу бо ховаються від ТЦК. Виходячи із цього працівників не забронювали. Хоча хтось писав що забронювали певну кількість людей на кожен объект. Наступний фактор це відсутність світла. Теж не зрозуміло чому при перерахунку вартості квартир ми сплачуємо більше а забудовник не подбав про генератори. Я просила дати чітку відповідь щодо здачі будинку враховуючи всі обставини  теперішнього часу .  На що я отримала відповідь що можливо через 10 років можливо через 100 і що взагалі завтра можуть скинути атомну бомбу і будинку не буде. Я вже сплатила всю суму за квартиру ( навіть раніше терміну) і старалась зробити все що від мене залежить. На що Максим відповів що мене ніхто не просив сплачувати і що в нього теж квартира в Озерному. Вибачте але мені ця інформація взагалі не цікава ( де у нього квартири). Тому я дійсно подумаю про продаж своєї квартири,  але мабуть їх можливо буде продати коли здадуть будинок. Хоча після такої консультації я би нікому не рекомендувала купувати в нашому ЖК квартиру. Бо два дома поруч  які невідомо коли добудують будуть місцем для притулку безхатьків та  наркоманів. Хоча хочу подякувати дівчині яка працює у відділі продажів. На жаль не запам'ятала її ім'я. На відміну від Максима вона дуже зрозуміло надала мені інформацію та підготувала необхідні документи.  Також я ходила подивитись будинок. Зробила декілька фото та поспілкувалась з будівельниками. На відміну від Максима будівельники були дуже ввічливими та  розповіли що наш будинок зараз в пріоритеті.
Люди які працюють на об'єкті розмовляють поважніше та професійніше ніж менеджер з продажу, робота якого судячи з мого з ним досвіду спілкування, просто роздрукувати договір, поставити підпис та печатку, тому що він взагалі не розуміє що продає та що відбувається з будинком, та є абсолютно некомпетентною людиною.  Якщо немає інформації по будинку, можна було хоча б не хамити.


24 лип 2024 09:31

Дякуємо за інформацію. А можна фото додати ?

24 лип 2024 09:31

Так, людина діаметрально змінилася після переведення коштів. Лицемірство, чи професійне виграння - це не проблеми клієнтів. Про хамство розкажуть і на форумі і на вулиці.

Фото і відео звіти скидували спочатку 15го, потім 17го, а сьогодні вже 23 і звітів немає.

24 лип 2024 15:30

Vl.Volodya

Дякуємо за інформацію. А можна фото додати ?

Я зробила фото та відео, але чомусь сайт не дозволяє мені їх завантажити. На прибудинковій території зі сторони парадних входів, почали укладати тротуарну плитку. Будівельники сказали що намагаються все доробити до кінця року, але нажаль від Максима я взагалі ніякої інформації не почула. Спробую пізніше ще раз додати фото. Мабуть Максим не має часу робити для нас відеозвіт, бо він зайнятий збором коштів по розтермінуванню.

25 лип 2024 07:11

Я звернулась з листом на пошту до директора Аталанту, та отримала відповідь, що наш перший будинок дійсно в пріоритеті по будівництву, але все ж ще є багато факторів та нажаль по строкам, дати чіткої відповіді поки не можуть. Також написали що незабаром буде проведена нарада щодо нашого будинку. Також я попросила зробити звернення до інвесторів нашого ЖК у Телеграм каналі Аталанту щоб коли будуть прорахунки строків(сподіваємось вони все ж таки будуть прораховані), нам все ж таки дадуть дати здачі та інформацію яка турбує інвесторів. Сподіваюсь ми отримаємо цю інформацію від керівництва Аталанту. 

26 лип 2024 06:18

Цікаво чи взагалі вони планують здати будинок в цьому році. Чи можна вже не сподіватись. Відділу продажів не завадило б попуститись трохи. 

26 лип 2024 06:18

Добрий день, я купувала на Вудлайні і можу сказати, що в інтересах забудовника здати швидше до початку сезону опалення, щоб не нести витрат по опаленню будинку і зразу роздати всім ключі і, щоб всі зразу почали платити комунальні. Або ж якщо забудовник не встигне здати будинок і отримати документи про здачу, то тоді все будинок буде зданий після опалювального періоду. П.с.: це моє розуміння з досвіду придбання квартири і спостережень як здають інші будинки Атланта. Також ремонт робити взимку не дуже зручно (холодно сиро, і треба вмикати опалення). ЖК Вудлайн також здали із затримкою (здається в півроку).

27 лип 2024 08:31

Aurora _

Я звернулась з листом на пошту до директора Аталанту, та отримала відповідь, що наш перший будинок дійсно в пріоритеті по будівництву, але все ж ще є багато факторів та нажаль по строкам, дати чіткої відповіді поки не можуть. Також написали що незабаром буде проведена нарада щодо нашого будинку. Також я попросила зробити звернення до інвесторів нашого ЖК у Телеграм каналі Аталанту щоб коли будуть прорахунки строків(сподіваємось вони все ж таки будуть прораховані), нам все ж таки дадуть дати здачі та інформацію яка турбує інвесторів. Сподіваюсь ми отримаємо цю інформацію від керівництва Аталанту. 

Я так розумію, що наш будинок В ПРІОРИТЕТІ через те, що із усіх будинків у нашому - найбільша готовність. Тому ця пріоритетність і так очевидна. Але, дійсно, нехай дають нам конкретні терміни здачі. 

29 лип 2024 06:02

Спочатку будівництво нашого будинку призупинили перед самою війною, потім хотіли збільшити його поверховість, після війни, ті хто взяв квартиру у розстрочку на 3 роки, отримав більше +26% весь цей час більше 20 місяців вже просрочки по заявленим термінам зачі, нас водять за ніс, ніхто не дасть відповідь на яку хтось опирався би, хоча забудовник повинен був нас особисто письмово сповістити про зміну термінів здачі (згідно договору пункту 2.7) та на який саме строк він це робить. Тож больше ніж за 20 місяців просрочки термінів, вони ще раз підвищують ставку доллара, ті хто брав квартиру до війни, у будинку який з 21 по 24 рік досі не побудували, отримає на залишок по розтермінуванню більше ніж +54% гарний такий бізнес. А ви й надалі намагайтесь дізнатись якісь там терміни, будинку який не можуть здати через якісь явні проблеми, якби він був близьким до здачі, нам би вже навішали на вуха. Але ж вони самі розуміють що ні в іншому році, ні в наступному, здати його не зможуть. Як приклад, будинок Атланту в Броварах на Петлюри де після отримання сертифікату будинку, люди не можуть отримати ключі від квартири як мінімум два місяці, і цей термін зростає. Видають в кращому випадку по поверху в тиждень. І це в випадку якщо наш будинок отримає сертифікат, історія виглядає дуже мутно. І те що нам кажуть що наш будинок у пріоритеті, то те лише для того, щоб ми і далі ще два роки мовчки сиділи та раділи що "нас будують". А "нарада" це буде з будівельниками щоб меньше розказували інвесторам які дуже багато хочуть знати та дуже далеко пхають свій нос.

29 лип 2024 06:02

Завантажую фото з буд. майданчику.

30 лип 2024 07:00

Дякую за фото. За логікою, мають здати до зими, бо опалювати його дорого, а без опалення він піде пліснявою. Після внутрішнього оздоблення без опалення буде сумно.
Що робили на 2му будинку в 25 поверхів? Бачу, що там кладка газоблоку йде.

30 лип 2024 16:43

Судячи з усього, Атлант не забираться давати відповідь!!! На сайті вказаний термін здачі 4 квартал 23 року (сайт не можуть підтримувати в актуальному стані, або ж взагалі забудовнику нема що нам сказати, або він не вважає за потрібне нам щось казати), вже 30 липня а звіту ще досі нема. Стосовно пропозицій продажу квартири, так її ніхто і не купить у недобудові, недобудову нашу ми в кращому випадку отримаємо в кінці 2025 року. Атлант нам пише що вони на 7 місці з забудовників по здачі будинків, але нам від цього взагалі ніяк не легше. Не відчувається ніякого діалогу спільноти інвесторів з забудовником. ЗА РАХУНОК ЯКИХ ЗАБУДОВНИК ВЗАГАЛІ ІСНУЄ!


Забудовник «Інтергал-Буд» забезпечить свої будинки резервним живленням.

Резервна система електрогенерації забезпечить на щонайменше 12 годин:

-водопостачання

-опалення

-працюючу систему протипожежного захисту

-аварійне освітлення та освітлення МЗК

-робочі ліфти

-працюючу систему контролю доступу

-функціонуючі котельні та резервуари води. 


"Київміськбуд" при неможливості вести будівництво через брак коштів, звертався до інвесторів та робив прозорий фінансовий звіт на кожен об'єкт.


Нам же лише підіймають ставку та відмовчуються.

Грибок там гарантований вже на 100 відсотків, будинок зимує в сирості без опалення,  з водою в підвалі та зачиненими вікнами вже не першу зиму, ще одна попереду. Знімаємо рожеві окуляри. Будинку не буде, через проблеми, про які відмовчуються. Можете починати відлік ста років...

31 лип 2024 12:29

Salesman Rain

Дякую за фото. За логікою, мають здати до зими, бо опалювати його дорого, а без опалення він піде пліснявою. Після внутрішнього оздоблення без опалення буде сумно.
Що робили на 2му будинку в 25 поверхів? Бачу, що там кладка газоблоку йде.

На другому та третьому будинку активності взагалі не бачила. Жоден кран на майданчику не працював. На майданчику був тільки геодезист з нівеліром на прибудинковій території. А будівельники з якими я спілкувалась це було 3 людини які заходили на буд майданчик. У відповіді мені керівник написав, що оновлення динаміки будівництва буде в кінці цього місяця, тож чекаємо.

31 лип 2024 12:30

Funny Man

Судячи з усього, Атлант не забираться давати відповідь!!! На сайті вказаний термін здачі 4 квартал 23 року (сайт не можуть підтримувати в актуальному стані, або ж взагалі забудовнику нема що нам сказати, або він не вважає за потрібне нам щось казати), вже 30 липня а звіту ще досі нема. Стосовно пропозицій продажу квартири, так її ніхто і не купить у недобудові, недобудову нашу ми в кращому випадку отримаємо в кінці 2025 року. Атлант нам пише що вони на 7 місці з забудовників по здачі будинків, але нам від цього взагалі ніяк не легше. Не відчувається ніякого діалогу спільноти інвесторів з забудовником. ЗА РАХУНОК ЯКИХ ЗАБУДОВНИК ВЗАГАЛІ ІСНУЄ!


Забудовник «Інтергал-Буд» забезпечить свої будинки резервним живленням.

Резервна система електрогенерації забезпечить на щонайменше 12 годин:

-водопостачання

-опалення

-працюючу систему протипожежного захисту

-аварійне освітлення та освітлення МЗК

-робочі ліфти

-працюючу систему контролю доступу

-функціонуючі котельні та резервуари води. 


"Київміськбуд" при неможливості вести будівництво через брак коштів, звертався до інвесторів та робив прозорий фінансовий звіт на кожен об'єкт.


Нам же лише підіймають ставку та відмовчуються.

Грибок там гарантований вже на 100 відсотків, будинок зимує в сирості без опалення,  з водою в підвалі та зачиненими вікнами вже не першу зиму, ще одна попереду. Знімаємо рожеві окуляри. Будинку не буде, через проблеми, про які відмовчуються. Можете починати відлік ста років...

Ну хоть показав на кого працюєш. Дадуть тобі цукерку. Молодець.

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .4143. . .45
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше