Подати оголошення

ЖК "Мюнхаузен - 2", ул. Пушкинская, 64/68 - "Domira Development"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 3.
1/33%
1/33%
0/0%
1/33%
0/0%
14 січ 2019 05:16
Отзывы о жилом комплексеЖилой комплекс "Мюнхаузен - 2"
Ирпень, ул. Пушкинская, 64/68
Застройщик: "Domira Development"
Дата окончания: 3 квартал 2020 (ранее: 2 квартал 2020)
15 трав 2019 09:23

Свого часу, мешканець Ірпеня Микола Степанович Дзюба написав Петру Порошенку та Володимиру Гройсману відкритого листа щодо «оновлення» Генплану міста Ірпінь.
Кому цікаво, можете ознайомитись із текстом за посиланням.
Див. //kotsubynske.com.ua/2018/12/28/на-генпл ані-ірпеня-не-вказа...
До мене потрапив лист відповідь виконавчого комітету ІМР від 27.12.2018 року щодо недопущення віднесення території кварталу садибної забудови, обмеженого вулицями Пушкінська, Лермонтова, Київська, Лисенко (колишня Надсонова) під багатоквартирну забудову.
Цей лист є дуже важливим для майбутніх інвесторів, адже саме в цьому кварталі вже розпочато будівництво ЖК «Мюнхаузен 2».
В листі зазначено, що усі земельні ділянки у цьому кварталі відповідно до основного креслення Оновлення Генерального плану міста Ірпінь, Київської області залишені в рамках садибної забудови та не передбачені для будівництва багатоквартирної забудови.
ВИСНОВОК.
Будівництво ЖК "Мюнхаузен 2" є незаконним і найближчим часом в судовому порядку буде накладений арешт на будинок і земельну ділянку.
Це, в свою чергу, означає що посадові особи ІМР, які надали дозвіл на будівництво, будуть притягнуті до відповідальності а інвестори залишаться без квартир.
ДУМАЙТЕ!!!

15 трав 2019 09:26
Ця ділянка знаходиться в кварталі садибної забудови. З першого вересня 2018 року діють нові будівельні норми. Так, зокрема, в частині другій п. 6.1.31 ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» зазначено, що розміщення в кварталах садибної забудови багатоквартирних (секційних) будинків не допускається.
23 вер 2019 13:27
Скажите пожалуйста, кто-то уже купил в этом доме квартиру? Что с землёй?
13 лист 2019 15:38
есть ли инвесторы на этом форуме? Очень понравился комплекс.
30 груд 2019 07:13
Цитата "anjelika989":
есть ли инвесторы на этом форуме? Очень понравился комплекс.


У меня тот же вопрос) Я ещё пол года назад приметил данный дом, недавно звонил снова. В общем из положительных тенденций - рост цены и прогресс в строительстве (рост цен показывает то, что застройщик не пытается любой ценой привлечь покупателя и, скорее всего, не испытывает острой нехватки ликвидности). Также, обещали скоро начать продажу паркомест.

Когда проезжали на авто, оценили район - очень хорошая локация.

Но, по всей стране застройщики позволяют себе задерживать сдачу комплекса и прочие неприятности. Нет защиты инвестора, о репутации не парятся, в общем считают нас за лохов) поэтому я принял решение ни в какие стройки не вкладываться а купить уже когда будет готовый дом. Всегда в любом доме продаются квартиры без ремонта. Да дороже, но я считаю так: то что людям задерживают на год-два квартиру - это смешно. За два года ожидания эта квартира может быть просто неактуальна. Например я ожидаю собирать на квартиру два года и если ее задержат на год, то я могу добавить средства и купить лучше квартиру/лучше район/лучше комплекс и т.д. Получается, что я застройщику даю деньги и у него все в порядке, а я нервничаю и у меня не в порядке
18 трав 2022 11:37

Я інвестор в данний будинок. Менеджмент мюнхаузен 2 починає займатися вандальними діями, не ураховуючи форс-мажорні обставини введені торгово-промисловою палатою України, вимагає сплату за договором та погрожує нарахуванням штрафів. Це вияснилось після розмови з представником компанії.