Подати оголошення

ЖК "Лидер" - ремонты и всё, что с ними связано

Тема закрита

1. . .2729. . .31
30 черв 2015 17:19
Нам делали хорошие мастера - быстро, качественно. тел 0960022244 Алексей
01 лип 2015 07:34
Отдам безоплатно песок, щебень. 0975323497
03 лип 2015 18:15
Отдам строительный козлик. 0975323497
05 лип 2015 21:30
Подскажите такой вопрос - перенос дверей считается перепланировкой?
Т.е. до получения прав собственности можно ли такое делать
06 лип 2015 12:44
Замовляю зараз кухню і зупинився у виборі на компанії Roko
Хтось можливо мав досвід співпраці з ними, або розглядав під час власних пошуків. Є якісь відгуки?
06 лип 2015 17:57
Цитата "Antitentyra":
Замовляю зараз кухню і зупинився у виборі на компанії Roko
Хтось можливо мав досвід співпраці з ними, або розглядав під час власних пошуків. Є якісь відгуки?


Мы заказывали кухню Roko -остались довольны, единственное - нам больше понравился офис на Лепсе, девушка-продавец Мария просто мысли наши читала по составлению проекта кухни, а на шулявке совсем не сложилось - там продавцы работать не захотели.
07 лип 2015 07:55
Цитата "Asw":

Мы заказывали кухню Roko -остались довольны


Дуже дякую за відгук і рекомендацію.
08 лип 2015 17:41
Цитата "Antitentyra":


Дуже дякую за відгук і рекомендацію.


У них вызов замерщика платный?
09 лип 2015 13:54
Цитата "FlyingDog":


У них вызов замерщика платный?

Так, 150 грн. Сьогодні міряли мою кухню і їх спеціаліст сказав, що в нашому будинку вже поміряв більше 10 квартир.
09 лип 2015 20:02
По поводу кухни, хочу посоветовать мастера. На него попал по знакомству и остался доволен. Человек не навязывает самую дорогую фурнитуру, или еще что-то подороже. Работает по принципу: едет с вами по мебельным магазинам, там выбираете фасады, столешницу и т.д.
Дальше обсуждаете дизайн, тут говорю сразу, вы должны сами понимать, что хотите. Он не дизайнер, может подсказать только с точки зрения практичности. Ну а дальше, предоплата и изготовление. За приезд на замер, брал 50грн. на бензин, может сейчас дороже.
Работает с еще несколькими людьми, но не фирма. По цене из троих людей которых нам советовали, он оказался посередине: 1й - дорого из-за привязки к доллару; 2й - самый дешевый вариант, но не работает с МДФ и деревом; 3й - в общем Николай Игоревич т.O674462I84, 04423762II.
10 лип 2015 18:32
Цитата "Antitentyra":

Так, 150 грн. Сьогодні міряли мою кухню і їх спеціаліст сказав, що в нашому будинку вже поміряв більше 10 квартир.


Спасибо,если можно,подробней:он замеряет,уходит,делает чертеж,высчитывает стоимость материалы+робота,если вам не подойдет он вам чертежи и количество росходных материалов оставит?
13 лип 2015 08:07
Цитата "FlyingDog":

Спасибо,если можно,подробней:он замеряет,уходит,делает чертеж,высчитывает стоимость материалы+робота,если вам не подойдет он вам чертежи и количество росходных материалов оставит?


Підписав договір з Roko, вніс передоплату, дякую всім за поради та рекомендації.
Тепер можу розказати деталі процесу:
до моменту звернення за розрахунком вартості кухні бажано визначитися з матеріалом фасаду (МДФ/ДСП, фарбований/ламінований, Кліф і т.д), рівнем фурнітури (ціна на топову німецьку фурнітуру Блюм відрізняється від китайської дуже істотно), типом витяжки (вбудована в шафу чи окрема, ширина і т.д.), розташуванням головних елементів (де буде холодильник, чи буде він вбудований, де буде духова шафа і поверхня для приготування їжі, яка буде мийка). Всі ці питання, а також ще декілька вам все одно зададуть при розрахунку, бо кухня це такий конструктор, де можна зібрати одне й те саме по розмірах і зовнішньому вигляду за 30 тис. і за 60 тис.

Коли ви приблизно уявляєте, яку кухню бажаєте, можна звертатися за розрахунком до потенційних підрядників. Легше з ними спілкуватися, якщо є хоча б коряво намальований проект, тоді можна порівнювати пропозиції по цінах від різних виконавців.
Я пробував намалювати бажане в програмі PRO100 (її використовують більшість спеціалістів), але погравшись 30хв з бібліотеками нижніх та верхніх ящиків намалював все у онлайн-планувальнику IKEA (вбийте в гугл "Онлайн-проектирование кухни в 3D - IKEA").

Я звертався зі своїм малюнком за розрахунком до одного приватного підприємця, та двох компаній (Евротрейд і Роко). Рахував фасади МДФ фарбовані, ДСП та стільницю Еггер, фурнітуру Блюм на окремих ящиках та шафках і Хетіч на менш юзабельних). Під свій розмір (кутова кухня 2500 на 2600) отримав приблизно співставні ціни від усіх (масштаб 50тис.грн).

Евротрейд круті по якості, але термін виготовлення 45 робочих днів і попереджають що може бути ще затримка. Якщо час не піджимає, замовляйте там.

Приватний підприємець запропонував ціну трохи меншу за Евротрейд, термін орієнтовно 3 тижні, але в комунікації мені було з ним не дуже комфортно, якось ми не розуміли один одного в деталях.

Роко порахували на рівні з усіма, але для окремих кольорів фасадів запропонували знижку 30% + мені сподобався підхід до справи, поради по техніці та загальний діалог з їхнім менеджером (Євген Отченко, салон на Позняках). Ну і по договору в них термін 25 робочих днів.

Коли я вже визначився з підрядником-фаворитом, я замовив виїзд спеціаліста на замір.
Замірщик залишає тобі на руки копію всіх замірів на листочку, а менеджер на пошту скидує детальний розрахунок з ескізом. Теоретично можна ці заміри та ескіз потім десь використовувать в іншому місці.
Потім по детальних замірах вже на Позняках проговорили всі деталі з менеджером по розташуванню елементів, ширині окремих секцій, де як відкривають шафи і що де буде. Отримав точну ціну під таку конфігурацію. Далі здешевив загальну вартість за рахунок стільниці (замовив Люксеформ) і ДСП корпусу (взяв Кроноспан). Роко це по суті той же Віяр, всі матеріали у них сертифіковані. Вийшов на суму орієнтовно 40 тис. з фурнітурою Блюм та Хетіч пополам.

У Роко партнерська компанія по техніці від Емір (колишня Домотехніка), тому всю вбудовану техніку і мийку замовив одразу у них під акційну знижку. Також замовив LED підсвітку робочої поверхні по всьому периметру.
Передоплата 80%, 20% оплачуєш безпосередньо ПЕРЕД доставкою і установкою (дурна мода, але погодився без претензій).
Тепер просто чекаю коли приїде кухня і її встановлять одразу з усією вбудованою технікою. Можливо десь було б дешевше, але я ціную безгеморойність процесу, чого і вам бажаю.
13 лип 2015 09:17
Добрый день!
Почему Вы не выбрали фасады Клиф? Это практичнее, чем крашеный МДФ.
13 лип 2015 09:26
Цитата "investor-v-malahite":
Почему Вы не выбрали фасады Клиф? Это практичнее, чем крашеный МДФ.

Коли їздив у салон Віяра, то обрав саме Кліф, по ціні він не сильно дешевий доречі.
Коли в Роко запропонували гарну знижку на конкретні кольори МДФ і показали зразки, то якраз ці кольори мені і сподобались. Тобто по сумі факторів можливо Кліф і був би вибір кращий, але обрав більше просто емоційно те що сподобалось на вигляд і дотик.
22 лип 2015 22:00
Підскажіть, будь ласка, які в наших квартирах стоять балконні блоки? Окремо блок, фурнитура і стікло. Стікло нібито glastrosch. Дякую.
23 лип 2015 15:22
Цитата "Sukebe":
По поводу кухни, хочу посоветовать мастера. На него попал по знакомству и остался доволен. Человек не навязывает самую дорогую фурнитуру, или еще что-то подороже. Работает по принципу: едет с вами по мебельным магазинам, там выбираете фасады, столешницу и т.д.
Дальше обсуждаете дизайн, тут говорю сразу, вы должны сами понимать, что хотите. Он не дизайнер, может подсказать только с точки зрения практичности. Ну а дальше, предоплата и изготовление. За приезд на замер, брал 50грн. на бензин, может сейчас дороже.
Работает с еще несколькими людьми, но не фирма. По цене из троих людей которых нам советовали, он оказался посередине: 1й - дорого из-за привязки к доллару; 2й - самый дешевый вариант, но не работает с МДФ и деревом; 3й - в общем Николай Игоревич т.O674462I84, 04423762II.


Он вам в лидер делал кухню,поделитесь из какого материала?
23 лип 2015 16:43
Цитата "FlyingDog":

Он вам в лидер делал кухню,поделитесь из какого материала?


Крашеный МДФ, но там любой материал насколько я понимаю, фасады он заказывает на фирмах. Остальное сам уже вырезает и все собирает. Я так понимаю это стандартная схема у всех.
24 лип 2015 10:54
Остались не использованных 6 мешков песка и 2 мешка гипсовой штукатурки Старт НР
звоните, договоримся 067 230 00 78
29 лип 2015 20:45
Цитата "Sukebe":


Крашеный МДФ, но там любой материал насколько я понимаю, фасады он заказывает на фирмах. Остальное сам уже вырезает и все собирает. Я так понимаю это стандартная схема у всех.


Спасибо!
29 лип 2015 21:35
Цитата "Antitentyra":

Скажіть, будь ласка, яка у Вас висота Кухні(нижні ящики+столешніца)??Дякую

Тепер інформація про мій похід на в Роко на Позняках.Менеджер не той якого ви рекомендували(тепер жалію). Ціна підійшла, все ніби ок, приніс гроші вніс передоплату. Все ніби ок. Просив зробити ящик щоб він був для мікрохвильової, і стояв перед розетками, які вже проведені, сказали ок, без проблем. Дізнаюсь що ящик нижче ніж розетки і рекомендують просверлити в ньому отвір і через нього на висоту 8 см вверх протянути шнур для мікрохвильової. Сказав що мені це не підходить. Робіть ящик менший, а мікрохвильову поставлю зверху, але щоб висота була достатня до верхніх ящиків щоб помістилась мікрохвильова. Сказали ок. Сьогодні прислали по пошті інформацію що ящик буде більший, бо в нього не влазить фурнітура. Зверху зможу поставити лише вазон, а в ящик не запхаю мікрохвильову, бо буде видно провід до розетки. Сказав ок робіть ящик який получиться розетку сам опущу за ящик.Сказав що в мене висить витяжка вже висить і прорізаний отвір під гофру плиту поставлю під нею, сказали ок. Дізнаюсь що ви тяжку на 3 см треба вправо перемістити, бо її центр не співпадає з центром плити. Я кажу вотафак?? В мене вона вже висить.Відповідь, я вам про це казав/ла ви погодились,.та не буде нічого видно. Попросив прислати інформацію по висоті низу кухні і столешніци, щоб можна було плиткою обложити. Прислали 765 мм???? :chillout: В мене плиа 850, посудомойка стандарт вмонтовувати точно більша 765.Мені з ростом 1.87на такій кухні хіба що сидячи готовити. Написав менеджеру, може очепятка???? Кухню ще не зробили, але далі веселіше і веселіше. Фірма може і хороша, но з менеджером не повезло. Ще якийсь просчет буду жалітись все і вся на конкретного менеджера.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .2729. . .31
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше