ЖК Лісовий квартал | Alliance Novobud | Бровари, вул. Київська, вул. Чорновола
| Забудовник | Альянс Новобуд |
| Здача ЖК | 2015 - 2021 р. |
| Планування | від 23 950 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 254.
| 23/9% | ||
| 141/56% | ||
| 90/35% |
michak80
m
Новачок
6
20 січня 2018
22 січ 2018 19:25
Добрый вечер,
На днях буду подписывать договор с Лесном Кварталом. В договоре указана цена без НДС. Это значит нужно мне будеть ещё доплатить + 20%?
На днях буду подписывать договор с Лесном Кварталом. В договоре указана цена без НДС. Это значит нужно мне будеть ещё доплатить + 20%?
olegpass
Старожил
783
15 червня 2015
22 січ 2018 20:17
Цитата "michak80":Добрый вечер,
На днях буду подписывать договор с Лесном Кварталом. В договоре указана цена без НДС. Это значит нужно мне будеть ещё доплатить + 20%?
Ні, якщо мова йде про договор на майнові права і ви інвестуєте в будинок, що будується. ПДВ оподатковується купівля після вводу в експлуатацію.
olegpass
Старожил
783
15 червня 2015
22 січ 2018 20:19
Цитата "Отчаянная Дoмохозяйка":Потому что это красиво:
зимою не менш гарно, ніж літом) Гарне фото.
michak80
m
Новачок
6
20 січня 2018
22 січ 2018 20:24
Цитата "olegpass":
Ні, якщо мова йде про договор на майнові права і ви інвестуєте в будинок, що будується. ПДВ оподатковується купівля після вводу в експлуатацію.
Буду покупать квартиру в доме но 3 который давно сдан в эксплуатацию. В договоре «ДОГОВІР ПРО ПАЙОВУ УЧАСТЬ У КООПЕРАТИВІ» цены без НДС. И это меня беспокоит что прийдёться ещё заплатить +20%.
olegpass
Старожил
783
15 червня 2015
22 січ 2018 20:55
Цитата "michak80":
Буду покупать квартиру в доме но 3 который давно сдан в эксплуатацию. В договоре «ДОГОВІР ПРО ПАЙОВУ УЧАСТЬ У КООПЕРАТИВІ» цены без НДС. И это меня беспокоит что прийдёться ещё заплатить +20%.
Змушуєте мене копати глибше)
Якщо це договір про пайову участь у кооперативі, то вже інше - кооператив неприбуткова організація, тому не є платником ПДВ, томі і договор без ПДВ - і це не означає, що вам потім "накинуть" ще 20%.
Ось на підтвердження цього: "Згідно п. п. «е» п. 157.1. ст. 157 НК ЖБК реєструється і в якості неприбуткового підприємства. І в даному випадку, згідно з п. 157.8 ст. 157 НК, він звільняється від оподаткування доходів, які виходили у вигляді внесків, коштів або ж майна, які були призначені для забезпечення головної діяльності і при пасивних доходах. Говорячи по-простому, отримання пайового внеску кооперативом від члена або асоційованого члена відомим податком на прибуток не обкладається.
Стосовно ПДВ, необхідно відразу ж згадати, що згідно п. п. 196.1.1 п. 196.1 ст. 196 НК операції з випуску, подальшого розміщення в будь-яких з форм управління та продажу (тобто погашення, викупу) корпоративних прав, що виражені в інших, ніж ті ж цінні папери, формах не виступають об'єктом оподаткування. Тобто, пай у кооперативі - це одна з форм існування самих корпоративних прав. У результаті внесення пайового внеску в наведений кооператив в обмін на інші корпоративні права об'єктом обкладення ПДВ не є." Але вам 100% краще розтлумачать у відділу продажу переди тим, як ви поставите свій підпис на договорі.
AndreyBear
Старожил
905
24 червня 2015
23 січ 2018 08:34
Цитата "Отчаянная Дoмохозяйка":Потому что это красиво:
Зима пришла в конце января. Лучше поздно чем никогда!
michak80
m
Новачок
6
20 січня 2018
23 січ 2018 08:45
Цитата "olegpass":
Змушуєте мене копати глибше)
Якщо це договір про пайову участь у кооперативі, то вже інше - кооператив неприбуткова організація, тому не є платником ПДВ, томі і договор без ПДВ - і це не означає, що вам потім "накинуть" ще 20%.
Ось на підтвердження цього: "Згідно п. п. «е» п. 157.1. ст. 157 НК ЖБК реєструється і в якості неприбуткового підприємства. І в даному випадку, згідно з п. 157.8 ст. 157 НК, він звільняється від оподаткування доходів, які виходили у вигляді внесків, коштів або ж майна, які були призначені для забезпечення головної діяльності і при пасивних доходах. Говорячи по-простому, отримання пайового внеску кооперативом від члена або асоційованого члена відомим податком на прибуток не обкладається.
Стосовно ПДВ, необхідно відразу ж згадати, що згідно п. п. 196.1.1 п. 196.1 ст. 196 НК операції з випуску, подальшого розміщення в будь-яких з форм управління та продажу (тобто погашення, викупу) корпоративних прав, що виражені в інших, ніж ті ж цінні папери, формах не виступають об'єктом оподаткування. Тобто, пай у кооперативі - це одна з форм існування самих корпоративних прав. У результаті внесення пайового внеску в наведений кооператив в обмін на інші корпоративні права об'єктом обкладення ПДВ не є." Але вам 100% краще розтлумачать у відділу продажу переди тим, як ви поставите свій підпис на договорі.
Спасибо большое!

Андрей44
Постійний користувач
255
07 серпня 2013
23 січ 2018 12:01
А есть люди, которые интересовались куда подевались дом №7 и дом №8 генплана застройщика?
Или нас ждут еще две высотки за домами №10 и №11
Или нас ждут еще две высотки за домами №10 и №11

maxxx2015
m
Постійний користувач
112
27 січня 2016
23 січ 2018 12:24
Цитата "Андрей44":А есть люди, которые интересовались куда подевались дом №7 и дом №8 генплана застройщика?![]()
Или нас ждут еще две высотки за домами №10 и №11
Скорее за 6-м вдоль дороги (напротив зеленого и кроны)
Muson1984
M
Постійний користувач
292
13 березня 2017
23 січ 2018 12:28
Цитата "maxxx2015":
Скорее за 6-м вдоль дороги (напротив зеленого и кроны)
Ще дві свічки буде на одній лінії з 5а
Gayka
Постійний користувач
183
10 листопада 2017
23 січ 2018 12:32
Цитата "Muson1984":
Ще дві свічки буде на одній лінії з 5а
Японский бог! А откуда такая инфа? Кто застройщик?
Андрей44
Постійний користувач
255
07 серпня 2013
23 січ 2018 12:33
Цитата "maxxx2015":
Скорее за 6-м вдоль дороги (напротив зеленого и кроны)
Мда...
Вариант очень реальный и то что возле 5а могут втулить тоже шансы велики хоть там и дорога
Надеюсь за 6м домом построят школу

Andrey.M.
A
Користувач
64
24 липня 2017
23 січ 2018 12:39
Это фото вылаживали ранее на ветке про школы.За 5а будет еще два дома, вдоль Черновола еще две свечки и за 6домом школа и садик
Muson1984
M
Постійний користувач
292
13 березня 2017
23 січ 2018 13:07
Цитата "Gayka":
Японский бог! А откуда такая инфа? Кто застройщик?
З ВП. Взагалі на місці де зараз 5а будуть планували багатосекційний як 6, але потім віддали перевагу саме свічкам. Ну а забудовник звісно ж Альянс
motoshved
m
Користувач
72
12 лютого 2015
23 січ 2018 14:09
Цитата "Andrey.M.":Это фото вылаживали ранее на ветке про школы.За 5а будет еще два дома, вдоль Черновола еще две свечки и за 6домом школа и садик
не будет там никакой школы и садика, на кадастровой карте целевое назначение этого участка - Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
Так что, весь пустырь, что сейчас между ЛК и частным сектором, тоже будут жилие дома с вероятностью 99%
olegpass
Старожил
783
15 червня 2015
23 січ 2018 14:19
Цитата "michak80":
Спасибо большое!
Будь ласка. Буду радий, якщо інформація виявилася корисною.)
olegpass
Старожил
783
15 червня 2015
23 січ 2018 14:21
Цитата "Andrey.M.":Это фото вылаживали ранее на ветке про школы.За 5а будет еще два дома, вдоль Черновола еще две свечки и за 6домом школа и садик
Так, фото вже десь було раніше. Але здається, автор, що розмістив його вперше так і не сказав, де взяв і наскільки цей план взагалі актуальний. Хтозна. Звідки воно узялося?
motoshved
m
Користувач
72
12 лютого 2015
23 січ 2018 14:31
Цитата "olegpass":
Так, фото вже десь було раніше. Але здається, автор, що розмістив його вперше так і не сказав, де взяв і наскільки цей план взагалі актуальний. Хтозна. Звідки воно узялося?
Вы пропустили, там автор отписывал, что фото с кабинета главного инженера.
Lucky Luke
Старожил
903
25 липня 2015
23 січ 2018 20:07
Цитата "Andrey.M.":Это фото вылаживали ранее на ветке про школы.За 5а будет еще два дома, вдоль Черновола еще две свечки и за 6домом школа и садик
Но если план актуален (что еще под вопросом), то есть и хорошая новость: помимо 4(?) свечек есть школа, садик и стадион.
Lucky Luke
Старожил
903
25 липня 2015
23 січ 2018 20:16
Цитата "Muson1984":
Ще дві свічки буде на одній лінії з 5а
непонятно, на какой-такой одной линии. там вообще в одну линию с этим домом ничего не пристроишь

Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- Клубная резиденция O`Club | ODG Development | Крюковщина, ул. Одесская, 2928.0699
- Дім 17 | ЖК Eврика28.06753
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.052
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше