ЖК Лісовий квартал | Alliance Novobud | Бровари, вул. Київська, вул. Чорновола
| Забудовник | Альянс Новобуд |
| Здача ЖК | 2015 - 2021 р. |
| Планування | від 23 950 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 254.
| 23/9% | ||
| 141/56% | ||
| 90/35% |
kossmoos
Користувач
24
19 липня 2014
09 лют 2016 19:59
шановні сусіди, кого цікавить машинна штукатурка (машинка на 220 Вольт).
Вартість робіт:
- штукатурка стін - 120 грн\м2 (вартість з матеріалами);
- штукатурка стелі - 140 грн\м2 (вартісь з матеріалами).
Звертайтеся - Віктор 097 696 56 97
Вартість робіт:
- штукатурка стін - 120 грн\м2 (вартість з матеріалами);
- штукатурка стелі - 140 грн\м2 (вартісь з матеріалами).
Звертайтеся - Віктор 097 696 56 97
Serozum
S
Постійний користувач
139
06 жовтня 2014
09 лют 2016 20:32
Цитата "kossmoos":шановні сусіди, кого цікавить машинна штукатурка (машинка на 220 Вольт).
Вартість робіт:
- штукатурка стін - 120 грн\м2 (вартість з матеріалами);
- штукатурка стелі - 140 грн\м2 (вартісь з матеріалами).
Звертайтеся - Віктор 097 696 56 97
Вы уже делали себе?
Мы нашли за 100 грн/м2. Со следующей недели должны начать штукатурить...
kossmoos
Користувач
24
19 липня 2014
09 лют 2016 20:39
Цитата "Serozum":
Вы уже делали себе?
Мы нашли за 100 грн/м2. Со следующей недели должны начать штукатурить...
Вибачте, 100 грн це вартість з матеріалами чи без?
Serozum
S
Постійний користувач
139
06 жовтня 2014
09 лют 2016 20:46
Цитата "kossmoos":
Вибачте, 100 грн це вартість з матеріалами чи без?
З матеріалами
kossmoos
Користувач
24
19 липня 2014
09 лют 2016 21:33
Цитата "Serozum":
З матеріалами
ну що ж, за що купив, за те й продаю, оголошення виставлене від імені майстра.
Ви своїх майстрів теж контакти виставляйте, щоб сусіди мали з кого вибирати

Татьяна Л.А.
Постійний користувач
196
15 червня 2014
10 лют 2016 07:13
Цитата "ОтчаяннаяДомохозяйка":
Ой, перепрошую - за садок платила за попомогою іншого сервісу, IPay, здається - розвелось, їх, бач) А в ізі пей так, здається, потрібно привязувати картку в особистому кабінеті. Перепрошую за поспіх із відповіддю) - намагалась бути корисною)
Дуже дякую вам за допомогу. Я вже розібралась.
DodgeR
Старожил
845
09 серпня 2015
10 лют 2016 07:53
Цитата "Serozum":
Вы уже делали себе?
Мы нашли за 100 грн/м2. Со следующей недели должны начать штукатурить...
Хорошая цена. А можно узнать контакты?
Serozum
S
Постійний користувач
139
06 жовтня 2014
10 лют 2016 07:55
Цитата "DodgeR ":
Хорошая цена. А можно узнать контакты?
тел. (098) 568-50-61
(095) 065-91-19
Elektrik Juriy
EJ
Новачок
14
12 грудня 2015
10 лют 2016 08:03
Цитата "igorlab":
зрада всюди, може Ви буржуй і Вам +/- 30-40 штук грн це "дєшовие понти", то я нажаль так грошима кидатись не хочу. Чи ви дуже наівна людина, й думаєте що "зробили більше, ніж обіцяли" не вил'ється в здерли більш ніж домовлялись?))
я також там вчора ввечері був поряд і здалося що балкони почали склити, звісно що можу помилятись.
Ви краще скажіть чому в 6 будинку, до здачі якого залишилось лише 10 місяців не те що внутрішніх робіт немає, а ще навіть цеглу не кладуть(
Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....
Cirano
C
Старожил
748
01 листопада 2013
10 лют 2016 08:15
кто получил и оформил кладовую, подскажите:
стоимость оформления
большие ли очереди
стоимость оформления
большие ли очереди
Themis
T
Постійний користувач
193
28 травня 2015
10 лют 2016 09:30
Цитата "Cirano":кто получил и оформил кладовую, подскажите:
стоимость оформления
большие ли очереди
Я оформляла через юриста Лесю. С Лесного квартала.
Татьяна Л.А.
Постійний користувач
196
15 червня 2014
10 лют 2016 09:32
Цитата "Cirano":кто получил и оформил кладовую, подскажите:
стоимость оформления
большие ли очереди
я 20 січня зареєструвалась в онлайн черзі на прийом в управління юстицій. дата була вільна на 19 березня. потім зателефонувала і запитала: "Потрібно приходити саме в той день, який заброньовано". Відповідь з управління: "Так, приходити саме в той день, але з проплаченими квитанціями. Вартість державного мита - 140грн (не залежить від площі кладової), сплата інформації з Державного реєстру - 35 грн. І приходеть не раніше березня, тому що зараз змінюється законодавство". Отже получається, щоб подати документи на оформлення перш за все потрібно написати заяву, сплатити дві квитанції, а потім тільки можна здати документи.
Татьяна Л.А.
Постійний користувач
196
15 червня 2014
10 лют 2016 09:33
Цитата "Themis":
Я оформляла через юриста Лесю. С Лесного квартала.
А скажіть скільки Вам все це обішлось. І документи вже Вам передали? Чи ще вони знаходяться в управлінні юстицій?
Cirano
C
Старожил
748
01 листопада 2013
10 лют 2016 09:36
Цитата "Татьяна Л.А.":
я 20 січня зареєструвалась в онлайн черзі на прийом в управління юстицій. дата була вільна на 19 березня. потім зателефонувала і запитала: "Потрібно приходити саме в той день, який заброньовано". Відповідь з управління: "Так, приходити саме в той день, але з проплаченими квитанціями. Вартість державного мита - 140грн (не залежить від площі кладової), сплата інформації з Державного реєстру - 35 грн. І приходеть не раніше березня, тому що зараз змінюється законодавство". Отже получається, щоб подати документи на оформлення перш за все потрібно написати заяву, сплатити дві квитанції, а потім тільки можна здати документи.
а де ці квитанції дають?
Татьяна Л.А.
Постійний користувач
196
15 червня 2014
10 лют 2016 09:41
Цитата "Cirano":
а де ці квитанції дають?
В управління юстицій. Получається спочатку треба прийти в управління написати заяву, взяти реквізити для оплати, оплатити і тільки потім здати пакет документів на офрмлення. А потім, через певний період забрати оформленні документи. Це я так зрозуміла, коли дівчина з управління пояснювала по телефону.
AsyKx
Постійний користувач
440
04 серпня 2015
10 лют 2016 09:46
Цитата "Innoch_ka":
Пять домов это в перспективе. Сейчас один дом плюс второй еще только начинает заселяться и делают ремонты.
Я не думаю, что шлагбаум завтра побегут ставить. Я так понимаю, что это вопрос перспективы.
torpeda10
Користувач
76
06 лютого 2015
10 лют 2016 09:51
Цитата "Elektrik Juriy":
Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....
Века-никогда не занимала 1-е место по объемам продаж и производства))) ВДС-лидер на рынке Украины. Да и не в профиле дело.... дело в качестве сборки и монтажа окна
AsyKx
Постійний користувач
440
04 серпня 2015
10 лют 2016 10:16
Ви краще скажіть чому в 6 будинку, до здачі якого залишилось лише 10 місяців не те що внутрішніх робіт немає, а ще навіть цеглу не кладуть([/quote]
Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....[/quote]
Подскажите пожалуйста. сколько вы доплатили непосредственно за лоджию. Не за лишний образовавшиеся при строительстве метры, а конкретно за лоджию (сколько обошлось остекление и оплата по новому коэфициенту?)?
Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....[/quote]
Подскажите пожалуйста. сколько вы доплатили непосредственно за лоджию. Не за лишний образовавшиеся при строительстве метры, а конкретно за лоджию (сколько обошлось остекление и оплата по новому коэфициенту?)?
Rodger1
R
Новачок
7
14 грудня 2015
10 лют 2016 10:37
Кто уже живет, скажите как вода?
Beriya
B
Постійний користувач
242
20 лютого 2015
10 лют 2016 10:40
Цитата "AsyKx":
Я не думаю, что шлагбаум завтра побегут ставить. Я так понимаю, что это вопрос перспективы.
Разве найдутся противники установки ограждения комплекса и установки шлагбаумов? Вопрос наверное только в цене и в сроках, т.к. если ограждать, то весь ЛК когда все дома сдадут.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше