Подати оголошення

ЖК Новые Жуляны | Novbud | ул. Возрождения

ЗабудовникNOVBUD
Здача ЖК2020 - 2021 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-24з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 13.
10/77%
2/15%
0/0%
0/0%
1/8%
19 лип 2020 19:10
опять все строительство затихло.
30 серп 2020 19:11
Цитата:
"Мій досвід - це 12-лінія Петрівського кварталу. Реальних історій про те, як інвестори намагалися вибити із забудовника передбачену Договором пеню за затримку будівництва, дуже багато. Позабивайте в реєстрах судових рішень пошук за словами "петрівський квартал", і картина про те, як забудовник ставиться до виконання умов Договору, стане більш ясною.

Zmaster.ВЫ везучий человек,так вовремя спрыгнуть по переуступке с Петровского Квартала,пусть даже с потерей в цене.
04 вер 2020 20:56
Я просто несподівано зрозумів, що в будь-якому разі вже не хочу жити в НОВБУДівському ЖК. Стільки їхніх слів протягом півтора роки очікування виявились нахабною брехнею, я навіть не можу пригадати жодної їхньої обіцягки, яка б виявилося правдою і здійснилася. Неприємно мати справу з аферистами. Чекати ще півроку, як тоді вони обіцяли, ми не були готові. Вклали гроші навесні 2017 лише тому, що обіцяли заселити до кінця року, ну максимум до березня 2018. І восени 2018 розумієш, що як би воно далі не складалося, ти все-одно отримуєш не те, чого очікував. А головне - діти ростуть дуже швидко. Якщо в 2018-у їм би ще були актуальні дитячі майданчики, то з кожним наступним роком їх привабливість для дітей зменшується. Зараз у старшого вже взагалі цікавість до них пропала, йому актуально їздити на навчання в ліцей. Живучи там над перевантаженою Бішівською трасою у нього щоденно на це витрачалося б щонайменше три години лише на поїздку в обидві сторони. І це лише одна із проблем. Тому було надто багато причин, щоб не чекати ще півроку. Які, як виявилося, вже переросли в два. А загалом - майже три роки затримки за Договором, і це на об'єкті, який починали ще в 2016, коли забудовник ще хоч якось вдавав репутацію надійного і щось будував, а не лише вдавав якісь непереконливі спроби будівництва. У стосунках з НОВБУДом були лише два щасливі моменти: коли придбав квартиру, і коли її позбувся. При цьому в другому випадку відчуття щастя виявилось в рази більшим, ніж в першому. Між цими двома моментами спочатку просто беземоційне очікування, після чого нагортає хвиля суцільного негативу. Тому навіть якби через пів року після мого продажу майнових прав забудовник таки виконав обіцянку і добудував 12-лінію, я б точно ні про що не шкодував, а враховуючи той факт, що будинки навіть майже через два роки після того, як закінчилось моє терпіння, так і не добудовані, вважаю що мені дуже повезло, що я в очікуваннях втратив лише півтора роки, а не мінімум три з половиною, і впринципі з невідомим кінцем очікування.
05 вер 2020 18:35
Novbud RIP

Цитата "ZMaster":
Я просто несподівано зрозумів, що в будь-якому разі вже не хочу жити в НОВБУДівському ЖК. Стільки їхніх слів протягом півтора роки очікування виявились нахабною брехнею, я навіть не можу пригадати жодної їхньої обіцягки, яка б виявилося правдою і здійснилася. Неприємно мати справу з аферистами. Чекати ще півроку, як тоді вони обіцяли, ми не були готові. Вклали гроші навесні 2017 лише тому, що обіцяли заселити до кінця року, ну максимум до березня 2018. І восени 2018 розумієш, що як би воно далі не складалося, ти все-одно отримуєш не те, чого очікував. А головне - діти ростуть дуже швидко. Якщо в 2018-у їм би ще були актуальні дитячі майданчики, то з кожним наступним роком їх привабливість для дітей зменшується. Зараз у старшого вже взагалі цікавість до них пропала, йому актуально їздити на навчання в ліцей. Живучи там над перевантаженою Бішівською трасою у нього щоденно на це витрачалося б щонайменше три години лише на поїздку в обидві сторони. І це лише одна із проблем. Тому було надто багато причин, щоб не чекати ще півроку. Які, як виявилося, вже переросли в два. А загалом - майже три роки затримки за Договором, і це на об'єкті, який починали ще в 2016, коли забудовник ще хоч якось вдавав репутацію надійного і щось будував, а не лише вдавав якісь непереконливі спроби будівництва. У стосунках з НОВБУДом були лише два щасливі моменти: коли придбав квартиру, і коли її позбувся. При цьому в другому випадку відчуття щастя виявилось в рази більшим, ніж в першому. Між цими двома моментами спочатку просто беземоційне очікування, після чого нагортає хвиля суцільного негативу. Тому навіть якби через пів року після мого продажу майнових прав забудовник таки виконав обіцянку і добудував 12-лінію, я б точно ні про що не шкодував, а враховуючи той факт, що будинки навіть майже через два роки після того, як закінчилось моє терпіння, так і не добудовані, вважаю що мені дуже повезло, що я в очікуваннях втратив лише півтора роки, а не мінімум три з половиною, і впринципі з невідомим кінцем очікування.
18 жовт 2020 12:50
Обратила внимание на интересную информацию на сайте лун юа: продажа квартир приостановлена, нет разрешения на строительство на сайте ДАБИ. У кого-нибудь есть какая-нибудь информация по этому вопросу?
23 жовт 2020 10:10
Схоже,що забудовник вже довів себе до кондиції, коли суми від проданих обіцянок не покривають вартість утримування відділу продажів.
27 лист 2020 15:42
Novbud Мошенники... собрали деньги у инвесторов и не строят!


28 лип 2021 12:26
документы сделали? Когда начнут строить?
11 груд 2021 11:20

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

12 січ 2022 13:53

Кетринчик

Що з документами?Хто знає,чому так довго немає документів на будівництво?

Если вам нужно сразу жилье, то нужно покупать вторичку. Все ж понимают и знают, что ни одна новостройка не сдается вовремя. Это не зависит от застройщика, а скорее от чиновников, которые доят застройщиков 

12 січ 2022 14:45

Инвесторка

Если вам нужно сразу жилье, то нужно покупать вторичку. Все ж понимают и знают, что ни одна новостройка не сдается вовремя. Это не зависит от застройщика, а скорее от чиновников, которые доят застройщиков 

Сказки про «ни одна новостройка не сдаётся вовремя» выгодны лишь проблемным застройщикам, с задержками по сдаче в 2-3 года. Почему-то нормальные застройщики прекрасно всё вводят в эксплуатацию либо вовремя, либо с минимальной погрешностью (до полугода). И чиновники тут совершенно не при чём. 

12 січ 2022 21:04

Инвесторка

Если вам нужно сразу жилье, то нужно покупать вторичку. Все ж понимают и знают, что ни одна новостройка не сдается вовремя. Это не зависит от застройщика, а скорее от чиновников, которые доят застройщиков 

Проект стартував роки чотири назад. Спочатку називався "Квартал Крюківщина-2", приблизно через рік перейменований "Нові Жуляни". За усі ці роки відлили чотири поверхи моноліту, пихтятьтнад п'ятим. Кладку стін навіть не починали. Але при цьому всьому, забудовник - виключно надійний та благополучний. Просто чиновники винні, що від них будівельники тікали не витримуючи умов праці, і постачальники будматеріалів уникали співпраці зі жлобами, через що забудовник опинився в жалюгідному становищі, коли треба добудовувати квартири продані у 2016-2017 роках за цінами на будматеріали та зарплати 2022-го року. Тому несіть свої гроші. Якщо не у вас, то принаймні у тих, хто інвестував п'ять років назад, з'явиться мізерний шанс дочекатися своє житло.

13 січ 2022 20:00

В Украине даже такие гиганты как Столица или Интергал задерживают сдачу объекта. А там цена кв метра например в Варшавском плюс 1100 долларов. Это 30250 грн в строящемся ЖК. У вас есть деньги и вы готовы их платить - не вопрос, вперед

14 січ 2022 16:20

ZMaster

Проект стартував роки чотири назад. Спочатку називався "Квартал Крюківщина-2", приблизно через рік перейменований "Нові Жуляни". За усі ці роки відлили чотири поверхи моноліту, пихтятьтнад п'ятим. Кладку стін навіть не починали. Але при цьому всьому, забудовник - виключно надійний та благополучний. Просто чиновники винні, що від них будівельники тікали не витримуючи умов праці, і постачальники будматеріалів уникали співпраці зі жлобами, через що забудовник опинився в жалюгідному становищі, коли треба добудовувати квартири продані у 2016-2017 роках за цінами на будматеріали та зарплати 2022-го року. Тому несіть свої гроші. Якщо не у вас, то принаймні у тих, хто інвестував п'ять років назад, з'явиться мізерний шанс дочекатися своє житло.

согласен. но то что у них очень затормозилось строительство по разным причинам и они приостановили продажи год назад по 11500-12000 грн. теперь будет большим плюсом, т.к. теперь цена в этом районе 23000-27000 грн. Т. е. они случайно на этом выиграют: 23000/11500= 2 или около 100%, правда если смогут теперь продавать.

15 січ 2022 07:00

Illuha


В Украине даже такие гиганты как Столица или Интергал задерживают сдачу объекта. А там цена кв метра например в Варшавском плюс 1100 долларов. Это 30250 грн в строящемся ЖК. У вас есть деньги и вы готовы их платить - не вопрос, вперед

В том то и дело. В нашей стране все очень зависит от возможностей покупателя. Последние два года у многих возможности капитально просели. Что не лучшим образом отразилось на покупательной способности украинцев

15 січ 2022 09:36

Алекс Инвест

согласен. но то что у них очень затормозилось строительство по разным причинам и они приостановили продажи год назад по 11500-12000 грн. теперь будет большим плюсом, т.к. теперь цена в этом районе 23000-27000 грн. Т. е. они случайно на этом выиграют: 23000/11500= 2 или около 100%, правда если смогут теперь продавать.

Это не "очень затормозилось"- это называется нет денег на строительство и организовано все через "одно место". Вы вообще себе представляете КАК и за какие деньги строить, если себестоимость строительства в 2020 по области плюс-минус была 11-12 тыс. в комфорт-классе. Строить,чтобы ничего не заработать? Это изначально была авантюра для безмозглых))

15 січ 2022 09:43

Illuha


В Украине даже такие гиганты как Столица или Интергал задерживают сдачу объекта. А там цена кв метра например в Варшавском плюс 1100 долларов. Это 30250 грн в строящемся ЖК. У вас есть деньги и вы готовы их платить - не вопрос, вперед

Отдельно для людей из параллельной вселенной!!!  Эти как Вы говорите,"гиганты" задерживают сдачу,но СТРОЯТ!!! А не кормят обещаниями. Пример: Интергалбуд сначала строил жк Академквартал,а потом получал разрешение на строительство и ТУ на коммуникации. Что,среди застройщиков в области никто рассрочку толковую не дает?? У всех она есть. Просто Вы клюнули на дешман,а теперь пытаетесь вывернутся: в Киеве дорого,а здесь по-дешевле. 

16 січ 2022 10:48

Алекс Инвест

согласен. но то что у них очень затормозилось строительство по разным причинам и они приостановили продажи год назад по 11500-12000 грн. теперь будет большим плюсом, т.к. теперь цена в этом районе 23000-27000 грн. Т. е. они случайно на этом выиграют: 23000/11500= 2 или около 100%, правда если смогут теперь продавать.

Не проблема прогрнувши кілька сторінок сусідньої гілки форуму про Квартал Крюківщина-2, переконатися, що 11500грн - це ціна 2017-го року. По-моєму, це не дуже коректно порівнювати ціну майже п'ятирічної давнини проблемного забудовника з сучасною ціною більш-менш благополучних забудовників.

Але інвестори, наприклад, 12-ї лінії Петрівського кварталу, котрі з 2016-2017 років чекають можливості жити в своїх квартирах, будуть зовсім не проти, щоб novbud зміг комусь напарити свої папірці на уявні квадратні метри саме за такими цінами. Це б трохи збільшило шанси на те, що їм нарешті дороблять дах, фасад, сантехніку/електрику і т.д. Може, навіть, підключать газ; принаймні на тих поверхах, де це не суперечить ДБН. Приблизно такі ж мрії і у інвесторів Кварталу Крюківщина та другої черги Нових Теремків, котрих також кілька місяців водять за ніс казкою про готовність, але вони ніяк не можуть повноцінно скористатися своїм житлом.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx