ЖК "Квартал Крюковщина", Крюковщина, ул. Балукова - "Novbud"
| 19/37% | ||
| 10/19% | ||
| 9/17% | ||
| 3/6% | ||
| 11/21% |
Якщо не тролінг, то спробуйте конкретизувати: чого очікувати через 2-3 місяці? Що зробить за цей час забудовник у напрямку виконання усіх умов Договору?
Поки маємо отриманий Сертифікат для будинків із сумнівною готовністю із затримкою у понад чотири роки. Це трохи не те, що обіцяв забудовник, виманюючи у людей гроші.
тролингом занимаетесь вы - в то что я сказал насчет 2-3 месяца я вкладывал обычные сроки на ремонт в новостройке с момента как бригада заходит, а не то что вы там себе придумываете на ходу. Сертификат попал уже в реестр: https://e-construction.gov.ua/permits_doc_detail/2583593869585155777
Стройка ожила. Смонтировали кран. Видно строителей. Льют пятый этаж, монолит.
Крюковщина City
Стройка ожила. Смонтировали кран. Видно строителей. Льют пятый этаж, монолит.
Ви, напевно, переплутали сторінку. Цей ЖК уже повністю добудований і зданий в експлуатацію....але, на жаль, не придатний для проживання і без адреси і права власності((
Крюковщина City
Стройка ожила. Смонтировали кран. Видно строителей. Льют пятый этаж, монолит.
наверное, новые жуляны? которые были заморожены на 2-м этаже
Случайно перепутал, не туда написал. Речь про "Новые жуляны" этого же застройщика. Просто раньше они назывались Квартал Крюковщина 2
Жк сдан, и больше никакие сообщения. О том, что в жк на подключени коммуникаций люди своими силами скидываются плюс к бонусу оплачивают долги от застройщика ни слово. Главное, что "сЭртификат" есть.. Я уже не буду говорить про качество/комфорт ни слово..
Квартал Крюковщина
Ребята, все будет хорошо, мы будем молиться за вас!
Лопату в руки і бігом добудовувати!
Vyacsheslav
Жк сдан, и больше никакие сообщения. О том, что в жк на подключени коммуникаций люди своими силами скидываются плюс к бонусу оплачивают долги от застройщика ни слово. Главное, что "сЭртификат" есть.. Я уже не буду говорить про качество/комфорт ни слово..
Так і є. Тільки питання - хто і як видав "сертифікат о закінченому будівництві" жк Крюківщина якщо не підключені комунікації!?
Смерть забудовникам
Так і є. Тільки питання - хто і як видав "сертифікат о закінченому будівництві" жк Крюківщина якщо не підключені комунікації!?
Сертификат говорит лишь о том, что здание построено по проекту и соответствует техническим требованиям. Он лишь (а точнее — Технические Условия) даёт возможность/основание технически исправное здание подключить к коммуникациям. И этим подведением коммуникаций, их обеспечением, договоренностями с поставщиками — должен заниматься застройщик, это наверняка указано в вашем договоре инвестирования.
Смерть забудовникам
Так і є. Тільки питання - хто і як видав "сертифікат о закінченому будівництві" жк Крюківщина якщо не підключені комунікації!?
Я тут с вами полностью согласен.
dmvgura
Сертификат говорит лишь о том, что здание построено по проекту и соответствует техническим требованиям. Он лишь (а точнее — Технические Условия) даёт возможность/основание технически исправное здание подключить к коммуникациям. И этим подведением коммуникаций, их обеспечением, договоренностями с поставщиками — должен заниматься застройщик, это наверняка указано в вашем договоре инвестирования.
Тоді як вплинути на забудовника, якщо він отримав "сертифікат закінченого будівництва" жк Крюківщина ( сертифікат № ІУ123210528221 отримали ще в далекому 03.06.21 р.) , після цього не підключає комунікації будинкам.
Як він може бути готовий, без комунікацій жити в будинках не можливо.
Цей сертифікат розроблений так щоб була "лозейка" для маніпуляцій забудовника, чиновників, власників комунікацій в майбутньому. А звичайні люди за все заплатять, їм же потрібні свої квартири куди були вкладені не малі кошти.
Чому цей сертифікат видавати тоді коли збудовані будинки(згідно проекту) і підключені комунікації (згідно ТУ) ?
Можливо існують служби (не ті які беруть на лапу) які можуть перевірити, вплинути на забудовника ТОВ "Нові Жуляни", допомогти людям.
Такими службами є Прокуратура та Суд.
Ще раз повторю: дивіться, що у вас написано в договорі із забудовником, у якому стані та комплектації мала бути передана квартира? Напевно, там вказані комунікації та їх параметри. Під час приймання вами квартири у забудовника ці комунікації були? Якщо ні, і це вами зафіксовано, то можна подавати на забудовника до суду, оскільки він не виконав перед вами зобов'язання.
Проблема зовсім не в сертифікаті, це правильний та корисний документ. Проблема у недобросовісних забудовниках, які порушують закон і не виконують своїх зобов'язань. А друга проблема у наших людях, які зовсім не знають своїх прав та не розуміють, як їх відстоювати.
До речі, проти вашого забудовника (точніше — 5 його ТОВ) у судовому реєстрі понад 150 цивільних та господарських справ. Тобто хтось все ж таки свої права відстоює.
dmvgura
Такими службами є Прокуратура та Суд.
Ще раз повторю: дивіться, що у вас написано в договорі із забудовником, у якому стані та комплектації мала бути передана квартира? Напевно, там вказані комунікації та їх параметри. Під час приймання вами квартири у забудовника ці комунікації були? Якщо ні, і це вами зафіксовано, то можна подавати на забудовника до суду, оскільки він не виконав перед вами зобов'язання.
Проблема зовсім не в сертифікаті, це правильний та корисний документ. Проблема у недобросовісних забудовниках, які порушують закон і не виконують своїх зобов'язань. А друга проблема у наших людях, які зовсім не знають своїх прав та не розуміють, як їх відстоювати.
До речі, проти вашого забудовника (точніше — 5 його ТОВ) у судовому реєстрі понад 150 цивільних та господарських справ. Тобто хтось все ж таки свої права відстоює.
Дякую за роз'яснення.
В договорі із забудовником є пункт технічні характеристики квартири в якому є підпункт - роботи по інженерному оснащенню (комунікації).
Огляду квартири ще не було. Але представник забудовника по телефону каже що або підписуєте бумагу що не маєте претензій до забудовника і приймаєте квартиру в такому стані. В іншому випадку не отримаєте пакет документів на право власності. Частина інвесторів підписали бумагу що не мають претензій, отримали документи від забудовника (право власності), і вирішили за свої кошти добудовувати (комунікації). Можливо це один із варіантів, якщо набридло чекати від забудовника підключення комунікації. Де гарантія того що вийде добудувати за свої кошти, підключити комунікації.
А як заставити забудовника усунути недоліки по квартирі згідно договору при огляді квартири, якщо він відмовляється?
Можливо Виконком Вишневої міської ради зможе вплинути на забудовника, якщо звернутись до нього. Все ж таки це територія їхньої громади.
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- ЖК Флагман | Киев, пер. Лобачевского, 716.061 058
- ЖК Kaskad Residence | ІнтерГал-Буд | Київ, вул. Причальна, 5а13.061
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538