Подати оголошення

ЖК Graphite | Графит | Альтис-Девелопмент | Борисполь, ул. Рабочая, 3-13

ЗабудовникАльтіс-Девелопмент
Здача ЖК2019 р.
Планування
від 17 000 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 5.
1/20%
0/0%
0/0%
0/0%
4/80%
134. . .8
22 січ 2019 14:45
Поддерживаю. Ситуация заставляет очень сильно переживать. Я выбирал где покупать квартиру, с расчетом на надежность застройщика, на уровень сданных проектов. И тут такие новости. Хотелось бы больше разьяснений от представителей.
23 січ 2019 18:50
Де офіційні коментарі що відбувається з будинком? :protest: Думаю що Графіт буде останнім будинком Альтісу у Борисполі. Розбиваються робітники, по будинку відкрили кримінальну справу, зупинили будівництво. Ще дуже мало проданих квартир. Не треба було інвестувати на початку. Якщо будинок добудується треба буде чекати ще 2-3 роки поки забудовник виграє усі суди і апеляції з органами та тими сусідами??? Про справу вже писали і жодних коментарів. Приєднуюсь і вимагаю коментарів від забудовника що відбувається і що буде далі.:protest:
24 січ 2019 10:55
Всім реальним вкладникам порада звернутися у відділ продажу - там все пояснять. Ситуація неприємна, але не бачу приводу роздувати тут таку трагедію. Якщо цікаво і є час, подивіться, що кожне друге будівництво, не тільки Альтіс, так чи інакше бере участь у судових тяганинах. Це Вам не «ларёк» збудувати, який буде стояти в кущах і якого, можливо, не помітять, тому кожен об’єкт, особливо таких масштабів, проходить незалежну експертизу і отримує дозвіл на будівництво та купу інших погоджень. Дивно, що будинок стільки будувався і все було в нормі, аж раптом всі ті порушення. Моя думка: комусь просто «не дісталося»! Сподіваюся на термін будівництва це не вплине, адже будівельні роботи продовжуються!🙏🏻
31 січ 2019 09:54
Цитата "Nikolaevich58":
Поддерживаю. Ситуация заставляет очень сильно переживать. Я выбирал где покупать квартиру, с расчетом на надежность застройщика, на уровень сданных проектов. И тут такие новости. Хотелось бы больше разьяснений от представителей.


Доброго дня!

Забудовник ЖК “Graphite” підтверджує інформацію про відкриття кримінального провадження по нашому об'єкту.

При цьому компанія запевняє, що робить все можливе для закриття діловодства. Зокрема, компетентним органам було надано всю дозвільну документацію на будівництво, яка відповідає нормам чинного законодавства. Питання буде вирішене найближчим часом.
Для отримання більш детальної інформації, звертайтесь до Відділу продажу.

Компанія також нагадує, що будівництво будинку знаходиться на завершальному етапі і, незважаючи на ситуацію, що склалася, терміни його здачі в експлуатацію не будуть змінюватися.
01 бер 2019 11:25
Цитата "Марічка80":
Прокуратура вважає, що будівництво цього будинку незаконне. Відкрито
кримінальну справу, проводиться розслідування.
Запис у відкритому реєстрі:
//reyestr.court.gov.ua/Review/73013403
Думаю поки рано купувати квартири у цьому будинку.


Шановні інвестори ЖК "Графіт"!

Хочемо повідомити, що 31 січня 2019 року ухвалою суду був скасований арешт щодо земельних ділянок з кадастровими номерами 3210500000:10:003:0011 та 3210500000:10:003:0196 на яких відбувається будівництво ЖК "Графіт". Також повідомляємо, що була знята заборона користування, розпорядження, відчуження та заборона проведення будівельних робіт на вищезазначених ділянках.

Цей факт документально підтверджений у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Переглянути відповідну ухвалу можна за посиланням: //www.reyestr.court.gov.ua/Review/800829 69

Хочемо ще раз запевнити, що будівництво триває і заявлені строки здачі в експлуатацію будуть дотримані.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до відділу продажу.

З повагою,

Адміністрація ЖК "Графіт"
04 бер 2019 12:27
Дуже гарна новина)
20 бер 2019 19:18

Не хочеться нікого засмучувати, тим більше самі збиралися тут купувати квартиру, але є нова кримінальна справа №42018111100000325.
7.03.2019 накладено новий арешт: "Встановити заборону ТОВ «БМУ-53» (код за ЄДРПОУ 37838097) та іншим особам проведення будівельних робіт, у тому числі робіт щодо скління фасадів такого об'єкту незавершеного будівництва, проведення у ньому санітарно-технічних робіт щодо проведення опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання тощо, електро-монтажних робіт, укладення міжквартирних та міжкімнатних перегородок, наружних стін тощо на об'єкті незавершеного будівництва, який розташований на вказаних земельних ділянках за адресою: Київська обл. м. Бориспіль вул. Робітнича, 3, 5, 7, 9, 11, 15. "
//reyestr.court.gov.ua/Review/80378884

22 бер 2019 14:28
Специально зарегистрировался, чтобы написать.
Из текста ухвалы про арест понятно, что проблемы есть и они серьезные. Сам проект дома имеет недостатки. Тут и противопожарная безопасность и банальная нехватка места. Альтис героически пытается втиснуть 10 этажный дом между домами частного сектора, но получается не очень. Все это выглядит как попытка быстро срубить бабло и свалить, оставив инвесторов годами разгребать эти авгиевы конюшни за свой счет. Раньше наверное такие вопросы решались в нужных кабинетах, в чем Альтис преуспевал, но времена меняются.
Первое криминальное дело открыто еще в июле 2017 - когда только рыли котлован. Сообщил ли от этом Альтис инвесторам, когда подписывал с ними договора? Нет конечно. Альтис вынужден был признать, что все не так гладко и красиво только после наложения первого ареста - в феврале 2018. Альтис, что за дела? Мы лично будем требовать наши деньги назад - если надо то через суд, если вы скрываете такие вещи! Инвесторам я советую вкладывать деньги в этот проект, только после закрытия ВСЕХ криминальных дел. При таком наплевательском отношении Альтиса на это могут уйти годы, если проект вообще не свернут. Репутация у Альтиса в последнее время и так ниже плинтуса, но после таких кидков она уже стремится к нулю.
25 бер 2019 07:50
Цитата "Марічка80":
Не хочеться нікого засмучувати, тим більше самі збиралися тут купувати квартиру, але є нова кримінальна справа №42018111100000325.
7.03.2019 накладено новий арешт: "Встановити заборону ТОВ «БМУ-53» (код за ЄДРПОУ 37838097) та іншим особам проведення будівельних робіт, у тому числі робіт щодо скління фасадів такого об'єкту незавершеного будівництва, проведення у ньому санітарно-технічних робіт щодо проведення опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання тощо, електро-монтажних робіт, укладення міжквартирних та міжкімнатних перегородок, наружних стін тощо на об'єкті незавершеного будівництва, який розташований на вказаних земельних ділянках за адресою: Київська обл. м. Бориспіль вул. Робітнича, 3, 5, 7, 9, 11, 15. "
//reyestr.court.gov.ua/Review/80378884

Вы инвестор в данном доме?
29 бер 2019 12:18
Шановні інвестори ЖК «Графіт»!
Ми підтверджуємо інформацію, щодо кримінального провадження №42018111100000325 по нашому об‘єкту за адресою: м. Бориспіль, вул. Робітнича, 3,5,7,9,11,15.
Проте, хочемо зауважити, що згідно КПК України дана ухвала не набрала чинності, так як оскаржується в апеляційному суді.
В черговий раз, ми надали компетентним органам всю дозвільну документацію на будівництво, яка відповідає нормам чинного законодавства України.
Будівництво ЖК знаходиться на завершальному етапі і компанія не планує змінювати строки здачі будинку в експлуатацію.
08 квіт 2019 18:28

Шановні інвестори ЖК "Графіт"!

Хочемо повідомити, що 3 квітня 2019 року ухвалою суду був скасований арешт щодо земельних ділянок з кадастровими номерами 3210500000:10:003:0011 та 3210500000:10:003:0196 на яких відбувається будівництво ЖК "Графіт".

Цей факт документально підтверджений у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Переглянути відповідну ухвалу можна за посиланням:
//reyestr.court.gov.ua/Review/80902827

Хочемо ще раз запевнити, що заявлені строки здачі в експлуатацію будуть дотримані.

З повагою,

Адміністрація ЖК "Графіт"

11 квіт 2019 16:57
Добрый день. Спасибо за информацию, мне как инвестору это очень важно, что Вы следите за этим вопросом. Расстраивает, что активность на форуме очень низкая. Я сравниваю Вашу активность с ЖК Номер Один, так как там Вы постоянно писали про прогресс стройки, особенно по внутренним работам, т к внешние можно оценить визуально. Хочется от Вас получить больше информации по состоянию внутренних работ. Также может я забегаю вперед, еще работает крупная техника во дворе, но хочется уточнить про облагораживание территории: когда планируется, т к в ЖК №1 крымские сосны были посажены еще до полного облагораживания территории. Про концепцию закрытой территории правильно и я понял, что что забор, шлагбаумы и посты охраны сразу предусмотрены проектом (а не как в Пвоцвете). Спасибо
11 квіт 2019 17:09
Отдельный вопрос к "специально зарегестрировавшимся" - Вы инвестор? или Вы строительный эксперт? Вы запостили информацию без какого-либо подтверждения проблем. Вы хоть сами прочитали дело из реестра по сути, я вот прочитал и сделал для себя вывод что оно высосано из пальца. И это подтвердилось. И когда я инвестировал мне о нем сказали.
Или Вы думаете что я прислушаюсь к мнению мимо проходившего и к информации без доказательств? Вы даже не удосужились ответить на вопрос Вы инвестор в этом доме? или лобируете интересы других жк ?
11 квіт 2019 17:22
Цитата "Марічка80":
Не хочеться нікого засмучувати, тим більше самі збиралися тут купувати квартиру, але є нова кримінальна справа №42018111100000325.
7.03.2019 накладено новий арешт: "Встановити заборону ТОВ «БМУ-53» (код за ЄДРПОУ 37838097) та іншим особам проведення будівельних робіт, у тому числі робіт щодо скління фасадів такого об'єкту незавершеного будівництва, проведення у ньому санітарно-технічних робіт щодо проведення опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання тощо, електро-монтажних робіт, укладення міжквартирних та міжкімнатних перегородок, наружних стін тощо на об'єкті незавершеного будівництва, який розташований на вказаних земельних ділянках за адресою: Київська обл. м. Бориспіль вул. Робітнича, 3, 5, 7, 9, 11, 15. "
//reyestr.court.gov.ua/Review/80378884


Добрый день и Вам. Вы тоже инвестор? Просто от Вас всего 3 сообщения (причем первое еще в 04.2018 и новое сейчас - спустя год!!!) и все они о проблеме с арестом со ссылкой на реестр судебных дел, такое ощущение, что или Вы постоянно мониторите реестр или всегда первой узнаете об открытых делах по жк ?. Судя по нику так это Вы и на сайте "гдежитьхорошо" запостили те же новости про арест. Сейчас Вы пишете "тим більше самі збиралися тут купувати квартиру" - спустя год от первой Вашей новости об аресте - не увидел радости от того, что суд отменил арест. Я вот инвестор и порадовался этой новости.
14 квіт 2019 05:15
Цитата "nik_tesla":


Добрый день и Вам. Вы тоже инвестор? Просто от Вас всего 3 сообщения (причем первое еще в 04.2018 и новое сейчас - спустя год!!!) и все они о проблеме с арестом со ссылкой на реестр судебных дел, такое ощущение, что или Вы постоянно мониторите реестр или всегда первой узнаете об открытых делах по жк ?. Судя по нику так это Вы и на сайте "гдежитьхорошо" запостили те же новости про арест. Сейчас Вы пишете "тим більше самі збиралися тут купувати квартиру" - спустя год от первой Вашей новости об аресте - не увидел радости от того, что суд отменил арест. Я вот инвестор и порадовался этой новости.

Так и я о том же. Такое впечатление что пишет бот от конкурентов!
14 квіт 2019 05:20
Цитата "nik_tesla":
Добрый день. Спасибо за информацию, мне как инвестору это очень важно, что Вы следите за этим вопросом. Расстраивает, что активность на форуме очень низкая. Я сравниваю Вашу активность с ЖК Номер Один, так как там Вы постоянно писали про прогресс стройки, особенно по внутренним работам, т к внешние можно оценить визуально. Хочется от Вас получить больше информации по состоянию внутренних работ. Также может я забегаю вперед, еще работает крупная техника во дворе, но хочется уточнить про облагораживание территории: когда планируется, т к в ЖК №1 крымские сосны были посажены еще до полного облагораживания территории. Про концепцию закрытой территории правильно и я понял, что что забор, шлагбаумы и посты охраны сразу предусмотрены проектом (а не как в Пвоцвете). Спасибо

Думаю такая низкая активность связана с малым количеством проданных квартир в этом доме и их количества в целом, если сравнивать с домом #1.
15 квіт 2019 11:52
Добрый день. По большей части активность могут создать и те инвестору, которые уже купили. Тем более когда покупал я, то мне сказали что квартир продано много и мы звонили узнавали про 1к так и вправду свободный остаток был небольшой. По активности хотелось, чтобы представитель застройщика проявлял большую активность и освещал информацию по состоянию работ - предлагаю начать с моих вопросов выше?
15 квіт 2019 12:00
Цитата "nik_tesla":
Добрый день. По большей части активность могут создать и те инвестору, которые уже купили. Тем более когда покупал я, то мне сказали что квартир продано много и мы звонили узнавали про 1к так и вправду свободный остаток был небольшой. По активности хотелось, чтобы представитель застройщика проявлял большую активность и освещал информацию по состоянию работ - предлагаю начать с моих вопросов выше?

По поводу активности застройщика поддержую. Вопрос к вам: вы когда квартиру брали?
15 квіт 2019 12:25
Информация о кличестве квартир получена от ОП чуть менее месяца назад
15 квіт 2019 15:50
Цитата "nik_tesla":
Информация о кличестве квартир получена от ОП чуть менее месяца назад

Мы свою с женой брали ещё год назад, на тот момент было порядка 10-15 процентов проданных квартир со слов ОП. Если на данный момент почти все распроданы, тогда действительно не понятна такая малая активность на форуме?! Советую вам почитать форум #1, читать придется много, и большая часть сообщений это мягко говоря срач среди инвесторов, но все же есть что вынести для себя полезного.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx
134. . .8
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше